Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

ingris
23. únor 2012

@kolienko ahoj no ja ho beriem už 5 mesiac tehotná síce nie som ale pomohol mi na MS ja beriem 2 X denne po 9 kvapiek

milacik3
27. únor 2012

Mam doma 1 ks Gynexu ak by mal niekto zaujem tak by som ho predala....

stella881
27. únor 2012

@milacik3 mozem sa spytat na cenu?

milacik3
27. únor 2012

@stella881 tak asi 20 eur spolu s postovnim (to uz by bolo v cene)

stella881
27. únor 2012

@milacik3 a je uz z neho vela minuteho? este sa mi ma jedna mamnina ozvat dam vam vediet este zatedy dakujem 🙂

milacik3
28. únor 2012

@stella881 jasne ze nie je minute to by som nepredavala ! ta cela flasticka ma tusim 20 ml alebo netusim kolko 🙂 ale vobec som ju ani len nenacala. Ja som si kupila 2ks a jednu som minula a druhu chcem predat lebo som asi tehotna tak to by sa nemalo uzivat.

adka_pajerska
29. únor 2012

Ahojte zienky,

tak ja som uzivala gynex a povedala som si ze nikdy viac.Vdaka nemu som sa dostala az do takeho stadia ze ,musela po mna prist sanitka.Ak chcete zacat uzivat gynex poradte predtym s lekarom!!!

adka_pajerska
29. únor 2012

@stella881 ahoj ak chces ja ti poslem gynex za 10 eur aj s postovnym.

kuspitka
29. únor 2012

@adka_pajerska ja ho užívam.a čo ti to spôsobilo...

adka_pajerska
29. únor 2012

@kuspitka mala som strasne bolesti v podbrusku ale az take ze som odpadla.Prisla po mna sanitka a zhodnotili ze je to nevhodny doplnok pretoze mi to sposobilo velmi rychle pracovanie vajecnikov.Dokonca mi to posunulo aj ms z 28 DC na 39 DC.Ale inak pocula som uz viacej zien o takom to istom pripade ale to je len u urcitych typov zien.

kuspitka
29. únor 2012

@adka_pajerska aj mne to mms posunulo a aj rýchli rast vajíčok

adka_pajerska
29. únor 2012

@kuspitka a pomohlo ti to k tehu?

kuspitka
29. únor 2012

@adka_pajerska ani nie.ale beriem to 2mesiace.ja chodim na umele oplodnenie

stella881
29. únor 2012

@adka_pajerska no rada. Len uz som sa dohodla s tou holkou ... Ked ho dovtedy nepredas tak sa ti ozvem dakujem

henca74
2. bře 2012

@adka_pajerska ahoj, chcem sa opytat ci mas este gynex?mala by som zaujem.kolko z neho chyba?

adka_pajerska
3. bře 2012

@henca74 ahoj ano mam ten gynex a chyba tak 2 cm od vrchu nie vela je skoro plny ja som pouzila len nejakych 10-20max kvapiek.

henca74
3. bře 2012

@adka_pajerska tak mi posli prosim cislo uctu do ip.dakujem

schnauzee
4. bře 2012

ahojte, ak by mal niekto záujem, mám ešte jednu nenačatú fľaštičku Gynexu, predám za 15 €. Mne žiaľ nepomohol, rozhádzal mi cyklus, preto už neplánujem načínať nové balenie.

pancuska
14. bře 2012

@26lenka6 ahojky ako sa mas? Gynex pomohol? 😉

26lenka6
14. bře 2012

@pancuska Ahoj, mám sa fajn. Nie nepomohol. Už si ani nepamätám že som ho brala. Skončila som akurát tak s prasknutou folikulárnou cystou, či jak sa to odborne volá , v nemocnici a tak som s gynexom skončila. Potomka sme sa nedočkali doteraz 😢

pancuska
14. bře 2012

@26lenka6 to je cysta naplnena krvou? no pekne!! ani ja ten gynex uz neberiem,tentokrat som skusila kvalitnu bylinkarku,ktora pomohla vsetkym mojim kamoskam tak som zvedava.....no verim!! 😉 vraj sa nemam bat !! no ked mi povedal dr ze budem musiet ist na priechodnost vajcovodu (lebo mam uz len jeden) tak som viac uz k nemu neisla!! kolko sa to uz snazite?

26lenka6
14. bře 2012

@pancuska nie, našťastie bola naplnená len nejakou tekutinou čo sami rozliala po bruchu ale vstrebala sa sama. len som sa cítila jak dolámaná, všetky vnútornosti ma boleli ale nemusela som na laparku. vtedy som sa jej bála ale teraz som toho názoru, že ma tam mali pekne poslať apson by mi urobili priechodnosť vaječníkov.a teraz by som vedela na čom som. máme za sebou 2 spermiogrami. prvý dopadol tak že záver bol astenozoospermia a druhý bol o 100% lepší, z 30% pohyblivosti sme sa dopracovali k 60% a to je už normálne. takže sme nad normou 50%tnou. aspon niečo.a mne povedal moj dr že som gynekologicky v poriadku tak sa treba len snažiť a mám brať kyselinu listovú tak som jak narkoman, kyselina listová, zinok, éčko, pyridoxín. brala som aj duphaston ale ten som vysadila minulý cyklus a celkom dobre to dopadlo, na 15DC ovulka a na 28DC krámy tak jak hodinky,uvidíme tento cyklus. a už si u tej bylinkárky bola?čo s tebou robila?

pancuska
15. bře 2012

@26lenka6 joooj som rada ze ten spermiogram sa tak polepsil.....na stastie moj manzel mal spermiogram na 70% no som sa nedavno dozvedela ze po roku sa spermiogram meni a tak bude musiet ist zrejme znova! neviem ja som si bola ista ze ked mi urobili laparku po tom mimomater. a povedali ze mam uz len jeden vajcovod a mam ho funkcny tak ho mam funkcny a nie ze mi po skoro roku povedia ze mozem tam mat aj zrasty,tak som troska nahnevana lebo som si myslela ze uz budem mat pokoj!! pani bylinkarka bola velmi prijemna,mila,uprimna,dala mi taky zabal ktory si prikladam kazdy vecer na spodok,mam si to robit 3 mesiace a ak zostanem tehu musim hned prestat,dalej musim brat femibion800,obsahuje aj kyselinu listovu a vela dalsich vitaminov ktore zena potrebuje pri tehu,potom musim brat E a B6, a stale pit caj gynastan.....sice som dostala menzes o jeden den skor ale citila som ako sa so mnou nieco dialo ako keby sa ta porucha stracala pocas menzesu ktory som teraz dostala 😉 sme sa dlho rozpravali vsetko som je povedala a ona potom podla toho postupovala este sa ma vselico vypytovala.....ale ti poviem ze sme k nej prisli o hodku skor a ked som isla dnu uz cakali po mne dalsie auta lebo ona to ma u seba doma......na FB ma stranku Anna Kopačova tak sa mozes pozriet 😉

26lenka6
16. bře 2012

@pancuska to je super že ste sa stretli s takou milou pani, my sme tiež u jednej takej boli ale poviem ti že to bola skôr kmédia ako nejaké "liečenie". museli sme tam vydávať také zvuky všelijaké a nám to bolo jasné že smiešne ale tak premohli sme sa, na mojho muža nakričala že nevie poriadne spievať tak týmto štýlom neoplodní ani muchu, chápeš to?vtedy by som ju asi kopla do kolena. 🙄 mne povedala že mi prečistila vaječníky, jemu semenníky a potom nám veštila z kariet ale dokopy nám nič nepovedala, len že ked všetko urobím preto aby sme ho mali, tak ho mať budeme.tak to viem aj sama a nemusela mi to hovoriť.alebo tam videla volačo zlé a nechcela povedať.ale myslím že pri jej držke by to bolo jedno či je to zlé alebo nie, tá serie na pocity že to tak musím povedať.čistá ježibaba.a hned ako sme vošli do dverí mi povedala že mám vysokú potratovosť a že kedy som naposledy potratila.ja kukám na ňu že šak ja som ani tehotná ešte nebola.dala nám gynex a mužovi tiež niečo ale už si nepamatám ako sa to volá, nechali sme tam 40eur a išli s divným pocitom domov.aj ja jem kyselinu listovú, odporučil mi ju gyndoš, aj éčko beriem a pyridoxín takže dajme tomu že to isté čo ty.tak držím palce!nech sa nám to už tento rok konečne podarí!Budem rada ked si popíšeme, ak chceš, prijmi priatelstvo.pekný den 😎

pancuska
16. bře 2012

@26lenka6 tak to mas teda zazitok!! ti poviem ze tato pani si nevypytala ani cent,ale ked mi vytriasla ako z rukava vsetko co mi povedal gyndos co som k nemu chodila minuly rok tak som len cumela a to som jej povedala len co mi je a ona hned ze co mi chyba a na co si mam davat pozor a co ma caka ked budem cakat babatko....urcite k nej pojdem znova!!! citila som z nej ze mi chce naozaj pomoct!! a tak som jej dala par euri no nepytala fakt ani cent ani ked som sa jej opytala co som dlzna 😉 a jasne ze popiseme uz sa tesim 😎

simonkazga
27. bře 2012

@pancuska ahoj cica. Čo máš nového? Dávno som o tebe nepočula.

majka1976
27. bře 2012

Ahoj, já přišla loni v listopadu o mimi - ve 4.měsíci pro VVV. Doktor mi řekl, že stačí prodělat jedny měsíčky a pak na to můžeme jít znovu. Přišlo mi to moc rychlé a hlavně - minule jsme se pokoušeli rok, než se to povedlo. Známá nám doporučila přípravek Estrozin - od firmy Diochi. 3 týdny jsem to užívala. Teď je konec března a já jsem v 10.týdnu. Jestli je to díky tomuto přípravku nevím, možná je to jen náhoda. Každopádně doporučuji 🙂

pancuska
27. bře 2012

@simonkazga ahojky.....nic nove pod slnkom,stale negativne testy tak uz ani netestujem,ale zasa u gyn som nebol uz 2 mesiace,ked ma nastrasil s laparkou aj som sa nalakala lebo zasa byt v nemocnici jooooj ....teraz som len na cajoch,vitaminoch a bola som u bylinkarky ktora hovorila o 3 mesiacoch tak dufam ze to stihnem 😉 este mam 2 mesiace 😉 ale chystame sa v lete na dovcu tak uvidime.....v robote teraz musim chodit kazdy 4 tyzden na nocnu tak aj to je zabijak.....ale ked chcem mat nejaku robotu tak mi nic ine nezostava....a ty si ako pokrocila???? 😉

simonkazga
27. bře 2012

@pancuska ahojky. Zatiaľ mám len nového gynekológa. Na toho starého som sa nas... la a našla som si iného. Tento mi hneď počas prvého vyšetrenia zistil, že moja maternica má vývojovú vadu, jeden z vaječníkov je takmer o 2x väčší ako druhý a tak. Naordinoval mi kopec vyšetrení, takých čo som ich už mala dávno absolvovať. V utorok idem na hormonálny profil a štítnu žľazu. O týždeň neskôr na sono prsníkov. A ide mi robiť nejaké výtery a tak, nech s výsledkami môžem utekať do Gyn-fivu. Konečne sa niekto stará o mňa. beriem to pozitívne. Vysadila som všetky čajíčky, kvapky, hormóny, tabletky... no proste všetko a čakám na zázrak medicínsky. :D Ale konečne som dobre naladená.

pancuska
28. bře 2012

@simonkazga tak toto som potrebovala pocut,ze sa to konecne rozhybalo!!! inak mne hormonalny profil este stale nikto nerobil,ani stitnu mi nepozerali a pritom som zacala akosi priberat,neviem ci sa na to neopytam....a do gyn-fivu kam? 😉