Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

hankamisa
26. črc 2013

beru gynex asi 2týdny a mám celkově vyšší BT.může to být gynexem,měly jste to taky?

vanesula
27. črc 2013

@hankamisa co znamena BT

hankamisa
27. črc 2013

@vanesula -bazální teplota. měří se každý den ráno.

vanesula
27. črc 2013

@hankamisa Ja som vyssiu BT nemala pochybujem ze je to koli gynexu.

hankamisa
28. črc 2013

@vanesula - no když já nic jiného neberu a začalo to v době nasazení gynexu.štítnou žlázu mám taky ok,ve čtvrtek jsem byla na kontrole.

vanesula
28. črc 2013

@hankamisa Ved uvidis, ked budes mala tyzden pauzu aku budes mala BT tak potom to mozes zhodnotit z coho sa ti zvysila.

jitnik
13. srp 2013

Ahoj, holky! Přidávám recenzi na Gynex. Mám dvou a půl letou holčičku, chtěli jsme pro ni ještě sourozence. Loni v září jsem vysadila HA a čekali jsme, co bude. V listopadu jsem otěhotněla, ale bohužel také potratila. Následovala kyretáž a tři měsíce čekání. Od února jsme se mohli zase začít snažit, ale nedařilo se. Krevní rozbor ukázal málo progesteronu a já měla jeden anovulák za druhým, ten poslední ukončený vyvolávačkou, abychom nečekali věčně... Délka cyklu okolo 50 dní byla běžná. Pak mi kamarádka doporučila Gynex.... Po měsíci (respektive 3 týdnech užívání), ve kterém proběhla u mně snad poprvé pořádná ovulace, jsem našla na těhotenském testu dvě čárky. Teď jsem ve 13. tt a miminko se má čile k světu. Takže za mně GYNEX = ZÁZRAK. Stačil jeden měsíc a povedlo se to, co celý předcházející půlrok ne a co chtěl doktor řešit hormony, ke kterým už nakonec nedošlo 🙂

helen_8
13. srp 2013

Mně pomohly homeo kapky Guna Fem. 😉

darzneba
13. srp 2013

ja som gynex pouzivala a lekar sa cudoval ako zahadne moje cisty zmizli, ale neveril ked som povedla co som brala. on na homeo neveri, ale cudoval sa

gladriel
24. srp 2013

Ahojky holky chcem sa opytat kedy je naj zacat brat gynex.dnes dosiel mam13 den cyklu.pockaj ci pride MS a potom to zacat pouzivat ?dik za odpoved

sonda2
24. srp 2013

@gladriel podla mna je jedno kedy sa s nim smie zacat. Je to ako pitie caju, len treba po tych 3 tyzdnoch spravit tyzdnovu pauzu 😉

gladriel
25. srp 2013

@sonda dakujem pekne.vysrasilo ma ze je tamalchemilka preto sa pytam...

suzief
26. srp 2013

Ahoj, mám otázku, zda je vhodné užívat gynex, když mám pravidený cyklus a ložiska na pravém vaječníku ( asi endometrioza ), má tady někdo zkušenost?

darazv
29. zář 2013

Holky prosim vas nemate na predaj gynex za symbolicku cenu?zhanam pre moju dobru kamošku novy si nemoze dovolit.Piste prosim do IP dakujem vam 🙂

zanettta6
30. zář 2013

Ahojcek,chcem sa.poradit,zacala som uzivat GYNEX,uzivam to 3 den,zacla som pocas ovulacie,ale dnes som mala velke bolesti,neviem ci to dobre,alebo zle znamenie,dostala som strach,lebn ja si ho naordinovala sama,tak som sa zlakla aby som si nim nejak neublizila este viac,poradte mi prosim..

beandy
15. říj 2013

@zanettta6 Ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Pomohl ti nějak? Gynex by ti nijak neměl ublížit, je to doplněk stravy. Většinou si ho někdo koupí na doporučení, včetně mě, takže to není na předpis. Řekla bych spíš, že to bylo tou ovulací, že tě břicho pobolívalo. Já ho beru druhý den a jsem teda po něm dost unavená. Brala jsem ho 3x denně 5 kapek a snížila jsem si to na 3 kapky. Asi to byla na mě velká dávka. 😒 Tak jsem zvědavá jak mi pomůže.

zanettta6
15. říj 2013

@beandy ahojcek..hm nevidim zatial ziadny zazrak sa nekona,uzivam gynex 19den,mala som tie bolesti pocas ovulacie,dalsie priznaky časte čuranie,pred menzesom ma boleli velmi prsia viac ako predtym,menzes som dostala presne 25deň a ten mi trva 3den,bolesti nemam,ale sa mi nepači,že mam sem tam take hrčkove krvacanie,tak neviem čo z toho všetkeho vyplyva:-/ešte 2dni a budem mat tu tyždnovu pauzu,potom pokračujem.Ja zacala uživat 3krat 3kvapky a postupne zvyšila na 6kvap..tak uvidime dalej😉daj potom vediet ako reaguje tvoj organizmus dalej..čakam a dufam,že nam to vsetkym vyjde a dočkame sa tužobne očakavaneho babätka,držkaj sa😀dakujem za odpoved🙂

mijanka
15. říj 2013

@zanetik Ahoj, já beru gynex cca týden a bylo mi holkama tady na koníkovi doporučeno 3x denně 5 kapek🙂

zanettta6
15. říj 2013

@mijanka ok,moze sa to pohybovat,v navode odporucaju 2 _7kvapiek 1_3krat za den.😉ako sa ty citis ?

mijanka
15. říj 2013

@zanettta6 myslím , že dobře🙂 strávila jsem celé dopoledne se svým ne příliš oblíbeným švagrem a ani jednou jsem se nerozčílila:D takže u mně to má blahodárne účinky alespoň na nervy :D teda myslím 🙂

zanettta6
15. říj 2013

@mijanka tak to teda asi aj mne blahodarne posobi na nervy,nemam tak stiahnuty zaludok a veru mas pravdu,ze ani ja nenecham vytocit hocijakym tup tupcom😀😀 😀

ninica
28. říj 2013

Včera som skončila 3-týždňový cyklus brania gynexu. Je to na úpravu cyklu? Naozaj? Mne to úplne rozhádzalo môj doteraz ukážkový cyklus. Začala som špiniť asi 20.DC, potom chvíĺu pauza, o dva dni číra krv asi pol dňa a teraz znova špiním. Mrchu mám dostať až za 5 dní. Máte niekto podobné skúsenosti?

larnaca
4. lis 2013

ahoj, podobné skúsenosti má moja známa, ale gynex brala a za pár týždňov bola tehotná a ja to isté🙂

luhace1
4. lis 2013

Mne pomohol upravit cyklus a zadarilo sa ivf...cakam dvojicky 🙂

jennyska
8. lis 2013

Ahoj @luhace1 @larnaca @ninica @zanettta6 @mijanka @beandy @darazv @suzief @gladriel @sonda2 @darzneba @helen_8 @jitnik @hankamisa @vanesula a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

mohla bych Vás poprosit, zda byste se staly součástí naší Wiki knihovničky Modrého koníka tím, že napíšete své případné zkušenosti s kapičkami gynex? 🙂

Stačí svou zkušenost vložit zde: https://www.modrykonik.cz/gynex/ . Pomůžete tak ostatním ženám, které na MK hledají informace o gynexu a v knihovničce, kterou si tady společně tvoříme, hledají radu, tip, pomoc, zkušenosti. Čím více takových zkušeností v knihovničce bude, tím přínosnější bude tato přehledná forma informací 😉

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

larnaca
9. lis 2013

jasné 🙂

jitnik
9. lis 2013

@jennyska Napsáno, odesláno...😉

anabelleee
11. lis 2013

@tucniacik ja mam PCOS a gynex som uzivala, nic ine a po 3 mesiacoch som otehotnela

marmazel
11. lis 2013

Ahojky, kolik balení ste vybrali? Nebo myslíte vybrat jen jedno a pak stačí? Já mám pořád rozházený cyklus, pokaždé jinak dlouhý a ještě špiním i během něj. Takže hrůza. Td dobírám 1. balení, beru 2x denně 7 kapek, ale změna zatím žádná. Tak nevím.

ninica
11. lis 2013

@marmazel
Ahoj. Ja som otehotnela hneď prvý cyklus ako som ho brala. Brala som 5 kvapiek 3x denne. Po ovu som asi 5 špinila, mala som z toho pekné nervy, ale nakoniec som ostala tehotná, takže paráda. A to sme sa snažili predtým dva roky.