Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

ingulka
29. srp 2007

samsulka ... zo srdiecka blahozelam.

Po precitani tychto riadkov silne uvazujem o zakupeni gynexu 😉

aurra
29. srp 2007

ja tiez uzivam gynex, plus fytomineral, cytosan, regalen dufam, ze mi to nejak pomoze

s9480
29. srp 2007

Šamšulko mooooooooc gratuluju k //, já na ně marně čekám už přes 3 roky, gynex už jsem taky užívala, ale nic, já spíš píšu na odkaz inseminace, protože už mám jednu nezdařenou za sebou ☹ ! Ty jsi teda gynex užívala jen jedem měsíc 😲 , a zadařilo se?? No já zírám, co my už toho vyzkoušeli.Ú vás se stal zázrak.A to jsi jeětě měla MS co?! Moc ti to přeju 😀 !

evelyin
29. srp 2007

Aj ja začínam uvažovať že si Gynex zaobstarám.
Dá sa kúpiť aj v lekárňach alebo iba cez net?

ingulka
29. srp 2007

niekde som citala ze aj v speci cajovnach... ale na nete-obchode som ho v pohode nasla

melle
29. srp 2007

caute baby neviem co vsetko sa tu uz o Gynexe popisalo, mne to gyndacka strasne vychvalila a rovno mi to aj na amb. predala, vysolila som za to dost vela a cele som to uz vypouzivala. Na chut je to hnusne 😖 Neviem ci je to Gynexom, alebo Duphastonom, ktory som uzivala zaroven, ale predtym som mala cykly tak 35 dnove a potom sa mi upravili na 28. Dokonca tento mesiac na 25 a ovela mensie krce pri mrche. Ale otehotniet sa mi zatial nepodarilo. 😒

ingulka
29. srp 2007

melle ... kolko si za to dala? ma nete som nasla za : Cena: 30 ml koncentrát - 650,-Sk .. inak aj ja mam 35 a viac dnove cykly.. 😢

samsulka
30. srp 2007

Holky moc děkuji, no četla jsem o něm náhodou na internetu a říkám si, že ho zkusím když na mě nezabírají žádné prášky a hned první měsíc se podařilo. Ovu byla sice někde kolem 20DC přesně nevím, ale jenom mě zarazila ta MS, ale pak BT pořád nahoře a tak jsem zkusila a byly tam.Taky jsem četla,že to nemusí pomoct hned, ale to je asi u každého jiné. Já měla akorát problémy s ovu jinak jsem byla ok. Moc přeji štěstí všem snažilkám. Já za něho dala 430Kč a ted nevím co se zbytkem asi ho podaruji kamarádce.

lauritka
30. srp 2007

samuslka a kedy to treba zacat pit ? a kolko ? a dokedy ? kazdy hovori inac :P

samsulka
30. srp 2007

Lauri, mě jedna dr. radila jak to brát,ale nakonec jsem si to upravila sama na 3x denně 7-8 kapek. Brala jsem to od 1DC 3týdny se to má brát. Vím,že tu i holky psaly,že to berou od půlky cyklu nebo jak,ale od 1DC je to nejlepší, gynex pomáhá narůst děl. sliznici a připaví tělo na ovu ale jak říkám u každého to je jiné. Chceš ho vyzkoušet?

lauritka
30. srp 2007

😉 samsulak ano chcem. ja sice nemam problemy cyklom ani s nicim. len sa proste nedari..ale mozno mi to pomoze ;) ja uz vyskusam asi vsetko ;)
dnes som 2DC, ked zozeniem v lekarni alebo v cajovni zacnem brat aj ja uz dnes. 🙂 takze tyzden po ovulke pauza a potom zase zacta od zaciatku MS ? to potom vychadza priblizne .

samsulka
30. srp 2007

Lauri, tak to zkus může se začít od 2Dc i trošku později. Já ho nesehnala nikde musela jsem ho objednat přes internet. No je to tak defaktro je to jako HA, ale má opačný význam 😉 no a co přítel nebo manžel ten je taky OK?

silente
30. srp 2007

Před lety jsem na pár měsíců vysazovala HA a měla cykly 35-40 dní. Pak jsem zkusila Gynex a hned ten první cyklus byl v normálu a i ty další se držely 28-30 dní. Takže vřele doporučuji 😉

melle
30. srp 2007

ingulka, zaplatila som za to tusim nejakych 600 sk. Predala mi to priamo doktorka v amb.

zmz
30. srp 2007

před půl rokem jsem také zkoušela gynex, protože jsem slyšela na něho samou chválu. Cyklus jsem po něm měla po 45 dnech,( před ním po 30). Nejprve jsem myslela, že je to náhoda, tak jsem to za dva měsíce zkusila znovu a to samé. Nyní beru SARAPIS mateří kašičku, prý je také výborný,tak uvidím 🙂

zmz
30. srp 2007

Ale myslím, že je to hodně individualní, někomu určitě hodně pomůže, ale někomu nesedne

lauritka
31. srp 2007

🙂 samsulka tak uz ho mam, stal 630 SK. my mame dokonca na to predajnu v Kosiciach "energy". 🙂 takze uz od vcera uzivam a dala som to aj drahemu. on je po kontrolnom spg v norme. ale stale jeme vitaminy a teraz som ho prinutila pit aj toto 😀

samsulka
31. srp 2007

Lauri, tak to je super, moc budu držet palečky. ALe povím ti,že ho tam máte pěkně drahý, to tady holky už nadávají, že stojí 385Kč + poštovné.
Tak i své drahé polovičce,jo? Tak to je super určo vám to pomůže. A kolik kapeš?

lauritka
31. srp 2007

trikrat po osem :P ale chuti to hnusne 😲 no my mame na Slovensku vsetko drahsie 🙄 tu si hadzu ceny ako chcu..na vsetko.

samsulka
31. srp 2007

Tak to znám taky, ta chuť nic moc, mě to přijde jako rozdrcený pendrek hihi. Ale hlavní jak pomůže,ne? MOhli jste zkusti objednat z ČR,ale ted jste spěchali to je jasný. Já ten svůj zbytek podaruji kámošce tak snad jí to pomůže jako mi.

sarkabrezen
31. srp 2007

ahoj holky, já gynex taky brala, protože jsem byla po gyn.operaci, tak jsem myslela, že to moje "zapadnutí" bude dlouho trvat, tak jsem si řekla, zkusím ho brát a za měsíc a půl jsem byla těhotná 🙂 ale nemůžu tvrdit, že to bylo gynexem, to fakt nevím. každopádně jsem ho brala a přestože mám jen 1 vaječník, otěhotněla jsem velmi brzo. přeji vám všem to samé! 😵

lauritka
31. srp 2007

😉 samsulka uvidim ako to zabere, aj tak chodim do centra a chystam sa na umele. ale aspon budem vnutorne v poriadku ;) len mi to pomoze. a budem mat krasnu sliznicu a embryjka sa lahsie uchytia ;)

samsulka
31. srp 2007

Sari, tak to je hlavní,že se to podařilo.
Lauri, tak třeba snad ani nebudete muset 🙂, to by bylo nejlepší, znám případ z diskuze kde chodím, že holčina neměla ovu a MS chodila po dlouhých cyklech, SPG měli katastrofální dr. jim tvrdili,že bez nich si neškrtnou a ups je 12tt a ted se radují, takže zázraky se dějí.

lauritka
31. srp 2007

no u mna to je praveze vsetko v poriadku a nedari sa 😒 asi potrebujeme postrcit ;)

samsulka
31. srp 2007

A IUI jste nezkoušeli? Já si říkala, že pokud ted to nevyjde jdeme taky do CAR ono přeci 2 roky jsou 2roky no a asi se tělo zaleklo a buch a je to tu. Ještě jsem dneska testovala a jsou tam krásné // tlustice.
A jak dlouho se snažíte?

lauritka
31. srp 2007

🙂 samusla bola som na jednom IUI pred styrmi rokmi a nic..potom sme sa na to vykaslali, potom som mala zvyseny prolaktin..brala som lieky dva roky, teraz sme zase zacali chodin na vsetky vysetrenia...mame vsetko v norme. ale stale nic :(

samsulka
31. srp 2007

No někdy to je jenom o stresu, my už to taky ted vzdali a nic jsem od toho nečekala. Je to těžké jak něco chceš a nejde to a pak to přijde ani nevíš jak, mooooc ti to přeji. Třeba ti fakt gynex pomůže a uvidíš.

lauritka
31. srp 2007

😉 samuslak dakujem ;) ved uvidime..dufam, ze uz budem tehu tento rok konecne ;)ved som videla aj bocianov :D

samsulka
31. srp 2007

Lauri, no jasně budu se těšit až tu budeš hlásit // jako já.

augustovka
2. zář 2007

mozem sa vas opytat napomaha ten gynex aj ked po vysadeni Ha vobec nemavam plodne dni a ani menzes mi bez vyvolavacky nepride!dakujem moc za pomoc 🙂