Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

romelia
24. čer 2015

myslíte si, že má smysl brat kapky gynex když mám pravidelný cyklus 24-25dní vyjímečně 23dní. Nemám žádné problem, gynekolog řekl, že jsem zdravá, ale pokoušíme se o mimi už 4měsíce... Přijde mě zda by mě to nějak nevyrovnalo hormony a tak...

emisekkk
24. čer 2015

@romelia mě gynex strašně rozhodil cyklus, ale je tu spousta holek, co jim to k těhu pomohlo.

romelia
24. čer 2015

děkuji tak to asi zatím zkoušet nebudu.

bbvcelka
25. čer 2015

@romelia no vidím že jsme na tom upně stejně,vše ok..snažení 4 měsíce a nic..

figaro1
25. čer 2015

Ahoj holky, mám podobný problém. Snažíme se už 5.tý měsíc a stále nic. Mám ale hrozně nepravidelný cyklus. Koupila jsem si proto gynex, začínám už druhý měsíc (3 týdny, pauza, 3 týdny). Po měsíci užívání, kdy mi vycházel cyklus 29 dní, se nedostavila menstruace ale pouze jsem špinila asi 4 dny ale celkem dost. Máte některá podobnou zkušenost?

mynije
25. čer 2015

@figaro1 já teda po měsíci užívání otěhotněla a je fakt, že jsem to jakoby dostala (špinila jsem) ale bolely mě tak nezvykle prsa,že jsem si pak za 3dny udělala test a byl JASNĚ pozitivní...

figaro1
25. čer 2015

@mynije U mě zatím právě pozitivní nebyl :(

figaro1
25. čer 2015

Mě třeba zajímá, jestli to třeba byl náznak že se srovnává cyklus ale byla třeba nízká dávka (brala jsem první týden ráno a večer 5 kapek, další týden 6 kapek a poslední 7. Ted už budu brát cely tři týdny 7 kapek
tak uvidím co to udělá...

mynije
25. čer 2015

@figaro1 mě teda v poradně na energy.cz psal doktor 3x denně 5 kapek... (protřepat před užitím)

figaro1
25. čer 2015

@mynije No když se dívám na ty stránky tak to tam píše skoro všem co se ptají na užívání, takže asi takové univerzální dávkování :D

mynije
25. čer 2015

@figaro1 ano 5 kapek je minimum a 7 maximum

kajabartal
8. črc 2015

@figaro1 Ahoj, ja beriem Gynex prvy mesiac, resp. dnes je 21den co ho beriem. Od 18.dna cyklu spinim. pravda je, ze uz som ocakavala MS, takze predpokladam ze toto je ta MS, aj ked je to onicom. Tým pádom som isla na 3ti den "cyklu" na krv a pojdem este 21den cyklu pretoze mi idu robit hormonalny obraz. vraj je fajn brat kyselinu listovu, som nezodpovedna, vobec som nezistovala ci ju gynex obsahuje. Gynex kvapkám 7 rano a 7 vecer, od 3tieho dna beriem Clostilbegyt, tak uvidime, vychadza mi to pekne tak ze gynex sa mi prestrieda s Clostilbegytom.
Kaja

figaro1
9. črc 2015

@kajabartal Ahoj 🙂 já ho začala brát prvně až 10. den cyklu a po necelých třech týdnech braní jsem začala špinit. Teď už dobírám druhý měsíc,s dávkou 7-0-7 (jako ty) a už se dostavila normální MS 🙂 po 27 dnech. Takže super, u mě gynex funguje. Listovku beru, ale tuším, že gynex ji neobsahuje, ale obsahuje spoustu bylinek...Já zatím užívám jen ten gynex + beru listovku. Cyklus se již srovnal, tak snad dochází i k ovulaci (náznaky by snad byly ale nevím přesně protože nedělám ty ovu testy ani neměřím BT), pokud se i tak mimčo přes léto nezadaří, jsem domluvená v září na gyndu a prý mi něco dá...akorát bych raději aby se to povedlo, protože se mi nechce do sebe cpát nějaké další hormony..:/

simsamsim
13. črc 2015

Ahoj holky, beru Visanne na endometriozu - tedy hormon... myslíte, že mi Gynex bude reagovat na opakující se kvasinkový záněty a bolesti? Má to cenu, když se cpu hormonama? Bude to účinkovat? Díky 🙂

alena7777
20. črc 2015

Holky, kde ho kupujete, mne pomaha od bolesti hlavy pri menstruaci, beru ho uz delsi dobu a kupuju na lekarna-global.cz, vzdy v akci. Zajimalo by me, jestli se da kupovat i levneji? Mate tipy? Diky moc!

dzogobela
4. zář 2015

Musím říct, že když člověk pročítá tady tu diskuzi, tak je nemůže nevěřit tomu, že mu Gynex pomůže 😀 tak doufám, že pomůže i mně ke srovnání cyklu a případně i k něčemu víc 🙂

keny123
12. zář 2015

ahoj jsem první cyklus po vysazeni HA a jsem 34DC a jako takovy dlouhy cykly fakt nechci tak uvažuji o gynexu třeba mi cykly zkrátí 🙂

lzii
15. zář 2015

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jakou mate zkusenost s gynxem, a kdy ho zacit vubec uzivat ? Snazime se 7 mesic a stale nic .. ted jeste k tomu bez hormonu a myslim si ze moje telo zapomnelo co to ovulace vubec je bez hormonu ..

keny123
15. zář 2015

@lzii taky mi dneska přišel ale nevim no...ai od 1dc 3tydny a pak tyden pauza... takze já už kapu 🙂

lzii
15. zář 2015

@keny123 a k čemu ten gynex vlastně pomůže ??

keny123
15. zář 2015

@lzii četla jsem že upravené cyklu.--jeho delce,aby vůbec byla ovulace a nejak napomáhí prý i otěhotněni..

lzii
15. zář 2015

@keny123 aha to já bych to chtěla jako podporu otěhotnět jelikož 7 měs to nejde....

keny123
16. zář 2015

@lzii taky to mám na podporu otěhotnění...však tím určitě nic nepokazíš,zkus to 🙂

katkavfr
16. zář 2015

slunicka nezbyl nekomu doma gynex??

lzii
16. zář 2015

@keny123 dneska jsem 14dc a ovulace pořád nikde má cenu to brát teď nebo mám počkat až od 1dne cyklu?

katkavfr
16. zář 2015

@lzii ma se brat az od 1dc

victress
16. zář 2015

@lzii podle mě je jedno, ve kterém fázi cyklu ho začneš brát, ale bere se 21 dní, pak je týden pauza

lzii
16. zář 2015

ok, objednám si ho 🙂 máte typ kde se dá sehnat levne ??