Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

verunkadar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadelinka
5. kvě 2016

Ahoj, prosím o radu. Když jste začali brát kapky Gynex, měli jste energie na rozdávání nebo tu byl i někdo, kdo byl stále unavený? Já mám pocit, že co jsem je začala brát, tak jsem stále unavená a posledních pár dní teda strašně. V práci bych skoro spala..S přítelem se snažíme o miminko(již by šlo o mé druhé těhotenství), ale moc tomu nevěřím, že by už...Je fakt, že i u prvního těhotenství jsem byla okamžitě od začátku unavená, ale těžko se mi tomu věří, jinačí příznaky nemám...díky za rady.

bachovy_esence_poradna
5. kvě 2016

@nadelinka při první lahvičce Gynexu jsem byla dost unavená... pravděpodobně šlo o detoxikaci, trvalo to zhruba deset dní pokud si dobře vzpomínám

je ale samozřejmě možné, že jde o těhotenství 😉

odpočívejte a vydržte pár dní v klidu než budete moci otestovat.... pokud by únava trvala a těhotená jste nebyla, tak snižte dávku a více pijte a spěte... 😉
někdy může být únava při detoxikaci (i jemné) výrazná... dá se korigovat také velmi dobře Bachovými esencemi, viz můj blog

starlink
16. kvě 2016

@verunkadar máte ještě Gynex? Děkuji ;)

verunkadar
18. kvě 2016

@starlink Ano, gynex mám stále doma a neotevreny.

nadelinka
21. kvě 2016

@bachovy_esence_poradna Ahoj. Tak hlásím, že cca před 14-ti dny jsem gynex vysadila a říkala jsem si, že počkám do další menstruace a začnu s nižší dávkou. Protože mám menstruaci nepravidelnou, tzn. někdy po 33, 32 nebo 31dnech, tak bych měla v braní gynexu 14-ti denní pauzu. No, dnes je 34 DC a menses nikde, test negativní, bolest prsou, bílý krémový výtok, střídající se s takovým průhledným, dva dny zpět neskutečné bolesti pravého vaječníku, na tváři mezi ústy a bradou se mi objevila škaredá vyrážka, takové pupínky, dost bolestivé, tak jsem zvědavá co z toho bude. Jsem z toho malinko nervózní a doufám, ale jak to tak tuším, tak se menses objeví a já budu opět zklamaná. 😔 Pěkný den. N.

prostejina
21. kvě 2016

Já gynex brala takto:
1.týden 2-2-2 (kapky)
2. týden 3-4-3
3.týden pauza
4.týden 4-5-4
Užívá se pul hodiny před jídlem a pul hodiny po by se jist nemělo. Zapit tak 250 ml vody. Otěhotněla jsem hned za další dva měsíce 🙂

bachovy_esence_poradna
21. kvě 2016

@nadelinka uvidíte až otestujete... ono těžko opravdu odhadovat, protože valná většina příznaků těhotenství je stejná nebo podobná jako příznaky blížící se menses... držím palce! 🙂

klia
21. kvě 2016

@prostejina a môžem sa spýtať kedy v cykle si začala 🙂

emisekkk
21. kvě 2016

@klia to je jedno,kdy gynex zacnes brat. Nemusis cekat na MS.

klia
21. kvě 2016

@emisekkk ja som ho už brala tri mesiace, tak mám prestávku...teda tak nejak som to pochopila...a ja len keď to @prostejina vyšlo 🙂...chytám sa každého stebla 🙂

emisekkk
21. kvě 2016

@klia jj, má se brát 3 týdny v kuse a pak týden pauza. A kdy v průběhu cyklu ho začneš brát je jedno.
Mě teda třeba nepomohl vůbec 😒

klia
21. kvě 2016

@emisekkk no mne zatiaľ nie, ale mám ešte nedobratú fľaštičku, tak ju predsa nevyhodím 😉

andreaandrejka
21. kvě 2016

Ja brala 3 tydny,pak jsem prestala,jelikoz se zadarilo.
Zbyly stale mam,kdyby byl zajem tak do IP.

1nelinka
21. kvě 2016

My se o mimco snazily 9 mesicu a zadarilo se po 3 tydnech s gynexem

klia
21. kvě 2016

@1nelinka a ako si ho brala?

prostejina
21. kvě 2016

@klia já si vůbec nevzpomínám.. ale myslím, že hned jak mi skončila MS, aby to vyšlo tak, že na další MS jsem ho neužívala. Do toho jsem ještě pila kontryhel. Tohle dávkování mám od kamarádky, který to předepsala její doktorka přes čínskou medicínu 🙂 užívat a hlavně VĚŘIT. Já vlastně hned, jak jsem to začala brát, tak jsem prostě byla přesvědčená, že to je zaručený, že to je zázračný a že to prostě klapne, fakt jsem s tím počítala s jako jistou věcí. Psychika dělá divy!!

klia
21. kvě 2016

@prostejina díky moc...tak ja tomu dám ešte šancu. 😉

prostejina
21. kvě 2016

@klia dej! Gynex je hodně dobrej, moje dr mi ho taky doporučila (nejdřív jsem to chtěla prokonzultovat s ní). četla jsem strašně moc recenzí a všechny byly kladný. Teď si vzpomínám, že v jedný diskuzi byl dotaz na jednoho lékaře, co se zabývá čínskou medicínou, kdy ho začít užívat a on odpovídal, že je to jedno, že to nejsou hormony, že může kdykoliv během cyklu.. tak je to asi jedno 🙂

1nelinka
22. kvě 2016

@klia pred kazdym pouzitim jsem ho cca 30X protrepala a brala 5-6 kapek 3xdenne na lacno.. Mam cykli 5tydnu tak jsem ho zacala brat 7dc..

irennn
22. kvě 2016

Prvni dite mame po Ivf , pak jsem brala dva mesice gynex a tradaaaa Robinek ma 7 týdnu 🙂 a to jsem kojila toho starsiho a neměla M/S, ta se po gynexu hned dostavila a další mesic uz ne

klia
22. kvě 2016

@prostejina @1nelinka no ja som skùšala 6-7 kv. 3x denne ale je pravda že asi úplne nie vždy som dodržiavala to "na lačno" 😉...ja mám práve krátke cykly 23-26 dní...keď som Gynex brala prvý mesiac, tak to už bolo po ovu, ďalší mesiac som oceňovala že skoro žiadny PMS a tretí mesiac som ho kombinovala s Nosifol forte, ale s tým sa asi nejak bije, pretože naopak PMS bol teda statočný 🙂...tak teraz skúšam len ten Nosifol a potom skúsim len Gynex a poriadne 😉

1nelinka
22. kvě 2016

@klia ja 7mesicu pila kontryhel a brala femibion.. Po 7mesicich jsem si misto toho koupila fertilityblend pro pary na 2mesice a posledni mesic jsem k tomu zkusila ten gynex.. Takze kdyz se mi podarilo otehotnet tak jsem zobala ja i mamzel fertility blend a gynex..

klia
22. kvě 2016

@1nelinka o tom fertility blend som už tiež počula...ten možno nakoniec tiež skúsim 🙂...ja som teda dvakrát tehotná bola...syn a ZT...a nikdy som nič predtým neskúšala...len keď som bola zúfalá tak som nasadila na mesiac antikoncepciu a potom hneď po mesiaci vysadila a dvoch mesiacov som bola v tom, vtedy som k tomu nepripisovala žiaden význam ale z troch pokusov dvakrát to vyšlo, tak asi keď všetko spotrebujem, tak to skúsim znovu 🙂

gretynka
26. kvě 2016

Ahoj. Ja užívala gynex tři týdny a týden pauza a otěhotněla jsem. Bylo mi celkové lépe. Jen asi prvních pět dní jsem měla tendence na průjem ale to jsem ošetřila snížením dávkování jen na tři kapky.

madinina
30. kvě 2016

Kdyby nekdo chtěl gynex odkoupit, mam letos koupeny a ubrany asi 2 kapky. Kdyz tak do zpravy 🙂

andreaandrejka
30. kvě 2016

To samé i já, také mohu nabídnout 🙂

nadelinka
30. kvě 2016

@bachovy_esence_poradna Tak těhotná jsem opravdu byla. V úterý jsem to zjistila a v sobotu jsem samovolně potratila. Mám teď po revizi dělohy, tak snad se příště už zadaří, když teď máme "pohnojeno". Dneska se budu radit na gyndě, jestli opět můžu gynex užívat, aby se děloha rychleji zregenerovala...

bachovy_esence_poradna
1. čer 2016

@nadelinka mrzí mě, že jste o miminko přišla 😔 znám to, není to lehká situace...
ale po revizi dělohy se opravdu často zadaří znovu...
odpočívejte a Gynex bych radila určitě užívat...
pokud byste se cítila ve stresu nebo smutku, je možné namíchat Bachovy esence na míru...
držím Vám palce!

sarinka0411
13. čer 2016

Ahoj dneska jsem začala užívat gynex. Podle doporučení paní z lékárny ho mám užívat 3x denně 4 kapky.. A užívat jsem ho mohla začít hned. Dneska jsem 18DC právě jsem nevědela jestli nemám čekat třeba na první den cyklu. Ale i z výše psaných příspěvků jsem si přečetla že je to opravdu jedno kdy. Doufám, že vše bude ok nerada bych si rozházela cyklus. Prosím jak jste ho užívaly vy? Množství se může kdykoliv upravit že.