Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

samsulka
20. zář 2007

Ahoj holky, dneska jsem se vrátila z nemocnice. Bohužel se potvrdilo čeho jsem se bála, měla jsem mimoděložní těhu ve vejcovodu a museli mi ho vzít. čekali bychom jinak jednovaječné dvojčátka a díky gynexu. jsem z toho hodně špatná tak vám to tu jen píšu a dáme si ted od snažení pokoj,ptž se bojím aby to nedopadlo zase špatně,ale gynex budu i nadále používat na srovnání cyklu.

ajena
20. zář 2007

ahoj samsulka, to mi je ľúto, ale radšej nech sa príde skôr, ako majú byť potom veľké problémy...drž sa

lopka
20. zář 2007

Samsulko to je mi lito,at se brzy citis opet dobre.
Lopka

lauritka
20. zář 2007

lopka zaciname teraz v oktobri.
samsulka je mi luto 😖 ale nestracaj nadej, aspon viete ze to ide prirodzene 😉 verim, ze gynex ti da sliznicu rychlo dokopy a budes fit na dalsie miminka 😵

evelyin
20. zář 2007

Samsulka, ako dlho si užívala gynex keď si otehotnela?
Mne dnes prišiel. 🙂

samsulka
21. zář 2007

Holky,díky no psychika je hrozná,ale musíme to nějak s manžou zvládnout.
Evelyin, brala jsem ho první měsíc a hned to vyšlo, ale ne dobře,ale není to tak u každého takže hodně zdaru a at to dopadne líp.

fabiana
21. zář 2007

Kočky, dnes mi prišiel Gynex, takže keď dostanem mršku, skúsim ho.

petule24
21. zář 2007

samsulka, tak to je mi strašně moc líto ☹. Opatruj se a neboj, jak to vyšlo jednou, vyjde to zase a už to bude v pořádku, uvidíš. Já to dnes chytla(obrečela jsem to jako vždy, ještě že mám vedle sebe oporu v muži...), tak to od zítra taky začnu brát, tak uvidíme... Péťa

fabiana
22. zář 2007

Samsulka, čo to čítam? Ja som sa tu len pochválila, že mi prišiel Gynex a vôbec som si nevšimla, že ste mali mimomaternicové tehu...Samsulka, to mi je veľmi, veľmi ľúto, vidíš, tak sme sa tešili z vášho úspechu...Veľká škoda!!! Držkám palčeky, aby ste to spolu s manželíkom zvládli... ☹

mimina74
22. zář 2007

Kočky ja som brala gynex potom sme si s manželom nasadili macu a po 3 mesiacoch nam tovyšlo, normalnou cestou. Čomu lekari nedávali žiadnu nádej. Absolvovali sme 3IVF a nič.Zatial som v 11tt ale dúfam že to bude všetko v pohode. Držím vám všetkým úprimne palce.

evelyin
23. zář 2007

Ja som ho nasadila hneď ako mi prišiel, to je na 7 DC, som zvedavá čo to so mnou porobí. 😀
Mimi, tak to je sila že 3 krát vám IVF nevyšlo a gynex ti pomohol?
Čo si to nasadila? Macu? - čo je to?

ela13
30. zář 2007

Kočky, potrebujem radu. Gynex som začala brať od 1.dc do 21 dc. Na 17 dc som bola na IUI. Po týždennej prestávke by som mala opäť začať brať gynex( teraz v pondelok). Len teraz neviem, či ho mám začať brať alebo nie, keď v stredu mám ísť na krv. Bojím sa, že ak som tehotná, či gynex nespôsobí niečo, čo by mohlo uškodiť fazulke.

lopka
30. zář 2007

Gynex jsou prirodni hormony neboli androgeny,po IVF musis stejne neajkou horm.th. brat.Myslim si ze by pripadnemu tehotenstvi nemel uskodit.

a at tam jsou dve carky a pozitv.krev to ti preju z celeho srdce 🙂

Lopka

maryloou77
1. říj 2007

ahoj baby, citam tu o gynexe ale celkom to nechapem, tak mi poradte, lekar mi dal duphaston na podrzanie pripadneho oplodneneho vajicka, mozem brat gynex aj tak? ovplynuje neako ine lieky? alebo je to len ako homeopatikum?
😒
poradte aj ja by som to rada skusila ako dalsiu moznost🙂

lopka
1. říj 2007

ten Duphaston ber urcite,na leky by Gynex nemel pusobit,ale na pripadne nezadouci ucinky,ktere horm.th.ma.Je to smes bylin,ve vyssi koncentraci.Gynex primo stimuluje hypofyzu,ktera nam do krve vysila hormony souvisejici se zranim vajicka a jeho uvolnovanim napr.FSH hormon.
Ale rozhodnuti je na tobe,ja bych asi pockala a nebrala bych ho do vysledku zda IVF bylo uspesne a kdyby ne tak bych ho zacala opet brat.
At se to brzy podari 🙂

maryloou77
2. říj 2007

sorry a co je to IVF? ja som neskusena a nevie co to je? 😒

vilo
3. říj 2007

Ahoj, něco trochu po povzbuzení: začátkem tohoto cyklu jsme brala Gynex a mám krásné // 🙂 Nesnažili jsme se moc dlouho tak nevím jestli to je Gynexem, ale jsou tam 🙂, tak držím moc palce

vanesska
3. říj 2007

maryloou IVF skratka pre umele oplodnenie - nic si z toho nerob ja som v tych skratkach mala tiez zmatok kym som sa o to este nezacala poriadne zaujimat 🙂
a co sa gynexu tyka nam ho tiez odporucil liecitel ku ktoremu sme chodili...najrpv nam daval asi 2 mesiace ocistnu kuru vselijakymi bylinkami a cajikmi a chodili sme k nemu na harmonizaciu tela a energii a potom nam odporucil gynex ako uplne zazracny prostriedok s ktorym sa mu podarilo prispiet niekolkym neuspesnym parikom k pocatiu miminka. takze po tych 2 mesiacoch aj nam obidvom nasadil gynex v tej najvyssej davke 3x denne 9 kvapiek. priznam sa ze hoci som voci alternativnej medicine trochu skepticka precitala som si na nete kopu spokojnych dievcat, ktorym pomohol ku // tak som aj ja v tom videla novu nadej v nasom bezuspesnom snazeni a asi som od toho cakala zazrak...ale nestalo sa... 😒
kazdopadne ublizit to asi nemoze aspon sa upravi cyklus, su mensie bolesti a pod...a mozno to nakoniec pomoze aj k vytuzenemu miminku...tak preco to neskusit...

fabiana
3. říj 2007

Ahojte babenky!
Chcem vám ponúknuť kvapky Gynex na predaj, pokiaľ by mala nejaká slovenská babenka záujem, budem rada. Ja som ich kúpila za 720 Sk vrátane poštovného, predám za 650 Sk vrátane poštovného, zľava 70 Sk. Chcela som ho užívať od nasledujúceho cyklu, ale už som nestihla. 🙂 Kvapky sú v pôvodnom balení, neotvorené.

ela13
3. říj 2007

Kocky, beriete gynex od prveho dna po 21 DC. Potom mate pauzu tyzden.A potom by sa mal brat znovu. Len co v pripade, ze cyklus nemate presne 28 dnovy a teda kvapky zacnete brat este tedy, ked Vam nezacala druha mrcha? Nemalo by sa pockat az do zaciatku druhej mrchy a teda miesto tyzdennej prestavky si spravit vacsiu prestavku?

evelyin
3. říj 2007

Ela, ja som ho nasadila v tomto cykle,na nejakú 7 deň, a robím teraz prestávku, - 7 dní pred mrchou. Začnem vždy brať 1 DC a 3 týždne užívať.
Fabi, tak sa ti to podarilo? Super! Ani gynex si nepotrebovala! 😀

ela13
3. říj 2007

Dik za radu, ja som si ho uz vcera nasadila, ale pre istotu som zobrala iba dve davky po 9 kvapiek, tak pockam az na mrchu a hor sa na to. Boli sme totizto na IUI a nezadarilo sa☹, tak dufam, ze teraz to uz vyde🙂

dior
4. říj 2007

ahojte dievcata!
prosim vas o radu,tento mesiac idem na KET, mozem brat Gynex od prveho DC,este som to nebrala, tak nemam ziadne skusenosti-poradte mi prosim dakujem
som po neuspesnom IVF,tak pomozte
ela13,to ma mrzi,ale urcite sa vam to teraz podari 🙂

libeth
9. říj 2007

babulky potrebujem poradit, mam Gynex, ale neuzivala som ho od 1 DC, ale asi az od 9 DC. Mrchu som uy mala mat, ale meska uz par dni, je mozne ze sa mi to posunulo, ked som zacala neskor? Bolesti mam ako pred MS ale ta nikde. Poradte.

lopka
9. říj 2007

treba budes tehotna 🙂 libethja si myslim ,ze bytoten gynex nemel ovlivnit.

monika3
9. říj 2007

Libeth ja som brala gynex kedysi davno, ale myslim si ze nemalo by to ovplyvnit MS. Ak Ti meska skus si urobit testik? Mozno budes milo prekvapena 🙂
Inak nie som si ista ale nie je tam na letaku pisane ze sa nema brat pocas tehotenstva?

libeth
9. říj 2007

vdaka baby, ja neviem letak som niekam zalozila, idem to mrknut na tu stranku, som si povedala, ze to prerusim a zacnem pekne od 1 DC. Neviem, ale nemyslim si ze by som mohla byt tehu, ja som taky komplikovany pripad. A snazilkovaniu sme sa tento mesiac venovali ozaj malo. Budem teda cakat.

monika3
9. říj 2007

Libeth ja som teda tiez riadne komplikovany pripad, vsetko som uz hadam vyskusala tak si tiez uz moc neverim ze by som mohla byt tehu. Ale aj zazraky sa deju? 😉

libeth
9. říj 2007

monika - no akurat som dosla na to, ze som to brala, teda ak dnes koncim, tak 21 dni. Len som teda zacala od 9DC, tak teraz mam prestavku az do MS. Som to pokafrala a riadne. Snad mrcha pride. MS mavam tak cca 26 DC. A dnes som 30. 😕

monika3
9. říj 2007

Libi ja sa v tom moc nevyznam. Ja som ho brala asi tak 3 mesiace ale uz dost davno. Mne ani moc nepomohol, ale na upravu cyklu moze byt dobry. Ja som bola celkom spokojna ked som brala niake byliny cinskej mediciny, potrebovala som niaky doping pred IVF 😒 Ale ak by ti to meskalo tak si skus urobit testik 😉