Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

simonkazga
28. bře 2012

@pancuska do BA mám ísť. Pán doktor povedal, že s nimi má veľmi dobré skúsenosti. Veď to, aj ja som pribrala a ani za svet neviem zhodiť blbých 6 kíl, len keď vyslovene hladujem. Tak som zvedavá, čo ukážu testy. Nebolo by lepšie, ak by si aj ty vymenila svojho doktora?

pancuska
28. bře 2012

@simonkazga no ln to je horsie ze ja som dr vymenila....chodim k nemu od oktobra,neviem preco ma neposiela do centra ale zasa som pocula ze si chce take centrum otvorit tak neviem to som len pocula....on ako nie je zly dr,uz pomohol vela zenam a chodia za nim vacsinou ked maju problem......no nic tento mesiac uz k nemu nepojdem lebo som 16dc ale potom pojdem ak budem 13dc a dohodneme tu priechodnost....jaaa neviem preco so mnou postupuje takto......no len ja som pribrala uz 11kg ale zasa za 2 roky..... 😒

simonkazga
28. bře 2012

@pancuska tak teda nechápem. Mňa len vyšetril, popýtal sa čo všetko som absolvovala, čo som doteraz brala a hneď naordinoval vyšetrenia. Gynex ešte papáš?

pancuska
28. bře 2012

@simonkazga gynex uz nepapam 2mesiace,ale ja sa citim ok,aj mrcha byva tak 27-28 len asi sa mi ten vajcovod nechce rozhybat,mam uz len jeden a bojim sa!asi zalezi aj od toho co ti zistili,nastavia ta na silnejsie lieky co sa pouzivaju pri asistovanej reprodukcii!na ja ak neposluchne vajcovod budem musit ist na umele!

pincola
30. dub 2012

Holky je možné, že mi Gynex rozhodil cyklus? Měla jsem MS pravidelnou jak hodiny a teď poprvé, co jsem užívala gynex nepřišla v termínu. Mám den spoždění a nebolí mne ani břicho, což je u mne velmi divné☹

A na čárku se mne neptejte, není tam 😢 já taky doufala.....

martinecka20
3. kvě 2012

pincola: Omlouvám se, že vstupuju do diskuze, ale zrovna jsem našla tuto diskuzi a snad je to ještě aktuální 🙂 Co mi říkal gynekolog, tak je velmi brzy zjišťovat těhotenství při jednom dni zpoždění. Musela jsem k němu jít osmý den na krevní test. Co se týče domácích TT, tak taky záleží jaký máš. Nejvhodnější je s vysokou citlivostí. Pokud se snažíš otěhotnět, tak bych ti to moc přála. Já se snažím už víc jak půl roku a ještě jsem se té druhé čárky nedočkala. Měla jsem nepravidelný cyklus - přesněji řečeno po vysazení depo-provery jsem to neměla vůbec a tak jsem nasadila Gynex. Musím zaklepat, ale už druhý měsíc jsem to dostala úplně na čas...
Myslím si, že po Gynexu by se cyklus rozhodit neměl 🙂

hunka
11. kvě 2012

@pincola ahojky, poznam ten pocit mne sa to stane vzdy s gynexom ked ho nanovo zacnem brat , vzdy prvy, a niekedy druhy mesiac mi to rozhodi obcas sa stane ze to je len den az tri dni no uz ma zmaitol aj na 10dnove meskanie....a den co den som sklamana vyhadzovala testy....takze gynex u mna vzdy na zaciatku rozhodi moj cyklus, asi si rovnaky pripad , ale neboj potom to uz je ok 🙂

pincola
11. kvě 2012

@martinecka20
@hunka
Holky děkuju moc. Jste uplně zlatý! těhu nejsem, MS nakonec přišla. Byla krátká, ale byla. Doufám, že další cyklus už bude normál. Snížila jsem dávkování a beru jen 2x4 kapky. Muselo to být tím Gynexem. Jinak to mívám pravidelné. mysláte, že Gynex může uškodit?
@martinecka20 Tak to držím palečky aby se zadařilo! Srovnat cyklus to je první veliký úspěch a krok k těm dvoum proužkům. Držím palce a neboj, dočkáš se🙂

hunka
12. kvě 2012

@pincola 🙂 gynex urcite neuskodi, dokonca namavam pri nom ani PMS co u mna bolo uplne priserne, liezla som na nervy aj sama sebe...a ako ho beriem vobec nic :D i ked tie vytuzene 2 ciarky neprichadzaju...ale snad raz sa nam to vsetkym zadari 🙂 tak ziadne obavy gynex neuskodi 🙂

pincola
12. kvě 2012

@hunka Děkuju za rady a držím palečky, ať tam ty dvě čárky, co nejdříve jsou 😉

bubinka1977
14. kvě 2012

Ahojte baby.Píšem sem prvý krát,ale velmi dlho som len čítavala príspevky.Bola som velmi nešťastná,lebo sme sa dlho snažili o bábo a nedarilo sa,vlani na jesen som vyskúšala gynex,brala som ho dva mesiace a po jeho dobratí som otehotnela,momentálne som už 21,týždni tehotenstva,čakáme naše vyúžené dievčatko🙂Neviem či pomohol gynex,alebo zmena roboty,ale.....podarilo sa🙂)

pincola
14. kvě 2012

@bubinka1977 Tak to je uplně úžasný! Hodně holek tohle píše v diskusích. Podle men ten Gynex nějaký vliv mít musí. Tak moc gratuluju!!!!

martinecka20
24. kvě 2012

@pincola Děkuji a také hodně štěstí 🙂

martinecka20
5. čer 2012

Ahoj holky, dnes je to týden co mám zpoždění mens .... test jsem si zkusila udělat v sobotu ráno, ale nic tam nebylo. ☹
Myslíte, že by mohla být přičina v tom, že jsem místo 7 kapek začala brát 3x 5 kap?
Říkala jsem si, že po třech měsících už bych dávkování mohla maličko snížit a dál snižovat na minimum... 😒

cristin_7
12. čer 2012

ahojte baby, aj my sa snažíme o bábo, nie však od marca, vtedy som mala ešte posledné antikoncepčné tabletky, menštruácia prišla posledná 30. marca a odvtedy pracujeme na bábätku, ale menštruácia ďalšia nechodila, tak som bola 4.6. u gynekológa, tehotná nie som a musel pichnúť vyvolávačku :( nasadil mi Femibion a pijem alchemilkový čaj pravidelne, rozmýšľala som aj o Gynexe....bola by som veľmi šťastná, keby sa nám to podarilo, avšak pri tom, ako ja mám nepravidelný menzes sa obávam, že to pôjde veľmi ťažko...držte palce... 😕

petkapetuska
19. čer 2012

AHOJTE baby.... S gynexom mam velke skusenosti a preto sa s vami chcem podelit o ne... Mam 21 rokov a prva moja skusenost s kvapkami takehoto druhu bola ked moja sestra dostala rakovinu vajecnika. Nevedeli jej zisti ci je to zhubny nador alebo nezhubny. Aj tak jej ho vyoperovali ale povedali jej ze na 99 percent nikdy neotehotnie.... Kedze mala 32 rokov, uz by si babo priala. Ale po tomto tomu uz neverila. Zacala uzivat gynex a do dvoch mesiacov bola tehotna a nemala uz ziadne vysledky zle. Ja som tomu este stale neverila, kedze jej to predpisala zena ktora ju vysetrila cez akupunkturne body na rukach a na nohach. V tom case moj otec prestal chodit a mnemohli ho operovat preroze mu srdce pracovalo na 30 percent. .. Nevedeli sme co mame s nim robit. A tak sme ho zobrali aj tejto liecitelke.... Aby ste boli v obraze je to rok co tam moj otec bol prvy krat a chodi.... Sice o barliach ale chodi aj bez operacnyxh zakrokov. Samozrejme nebral gynex ale ine kvapky z cinskych vytazkov. Ked isiel na rentgen, lekari tvrdili ze je to zazrak lebo bedrove klby nema vobec ale zacali sa mu tam tvorit okolo toho svaly a vdaka tomu sa postavil na nohy. Vtedy som tomu zacala verit kedze hocicomu neverim ale chvalabohu moj otec je na nohach a zvladne cestu zo spalne na wc. Chvilu potom ma zacali velmi boliet krize a podbrusko.... Isla som tefa twjto nasej liecitelke a hned mi zistila ze mam problemy s oblickami a hormonalnym systemom.... Ze budem mat s tym problemy tak ako moja mama tak aj sestra. Zacala som teda brat gynex na hormonalny system pretoze pri menstruacii som mala strasne bolesti a nepomahala mi ani antikoncepsia ani nic.... Na oblicky som zacala brat king gong. Odvtedy som nemala zatial ziadne problemy a u vsetkych lekarov mam super vysledkuy. Nemyslim ze je to placebo lebo som tomu sama neverila az kym. Mi to naozaj nepomohlo. Teraz mam 21 a nemam s nicim proble. Len pred par dnami som bola na kupaliskuy a dostala som prvy krat mikozu. Sestra mi poradila dat si na tampon par kvapiek dracej krvi ( dalsie kvapky cca 26eur) a zaviest si ho.... Poviem vam spravila som to dva krat a je po mykoze. Neviem mozno. Sa vam to zda vtipne ale ja mam ovela bohatsie sksusenosti s tymiyo kvapkami vsetkych druhov a nemozem povedat ani sloov na ne. Aj svagrina mala teraz 3cm nador na maternici a po tyzdni sa jej zvacsil na. 6 cm. Chceli ju ist operovat ale ako zacala brat tieto kvapky, nador sa zmensil a netreba ho v tejto dobe uz operovat. Spravte ako uznajte za vhodne ale jednoznacne vam poviem, tieto. Kvapky a tabletky su cisto na prirodnej baze. A pomozu vam s cimkolvek.

alahatl
22. čer 2012

Ahoj holky,
Mám anovulační cykly, brala jsem asi rok kombinaci utrogestranu a estrofem, ted znovu i měsíc antikoncepci, předtím Femigard a myslím, že i Gynex. Ted mam předepsaný Clostilbegyt. JIž dříve jsem uvažovala znovu o Gynexu nebo Femigradu.
Problém je trochu v tom, že ty hormony, které jsem brala do ted mi moc nepomáhaly - někdy menzes dřív, někdy vůbec....
Myslíte, že mi Gynex pomůže a že ho můžu brát v kombinaci s léky? ..... Co jsem četla, tak to vadí s Femigardem, ale právě Gynex by mohl být ok.
Je něco, co byste mi na základě vašich zkušeností poradily?

zoriazz
22. črc 2012

Já brala Gynex na doporučení od homeopatičky, 5 měsíců (3t+1tpauza) měla jsem chronický zánět a nádherně jsem se vyčistila a teď je vše ok. Cítím se fakt parádně! 😉

jane_s
23. črc 2012

@bubinka1977 Jéééé, tak to je úžasnýýý,to moc gratuluji😉 To bych si taky moc přála!

jane_s
23. črc 2012

ahojky holky, mě byl doporučen gynex asi tak před rokem, chvíli jsem ho brala ale pak jsem přestala, teď když se snažíme o miminko jsem se rozhodla znovu ho nasadit a věřím, že mi pomůže, hodně jsem o tom slyšela, jak pomáhá při úpravě cyklu, že s ním otěhotněly holky, kterým řekli, že nikdy mít děti nebudou, je to prý opravdu zázračný lék pro ženy..já doufám, že už nebudu mít cysty jako do teď, bylo to celkem trápení, tak věřím v dobré..a všem vám přeju, aby pomohl a aby se zadařilo😉

ebsian
23. črc 2012

Jako na mě nikdy nefungoval. 🙂 Ms nepravidelná, rozhodně se neupravila a ni po gynexu žádné těhu..Ale měla jsem hypofunkci šž a cystu vždycky. 😉

ebsian
23. črc 2012

No a cysta mi nikdy po gynexu nepraskla, užívala jsem 3 balení gynexu s tou pauzou jak to stanoví návod. a dávala jsem rovnou tu větší možnost dávky. 😉
Cystu mi až odstranili laparoskopicky a hned se udělala další. Mám ji teď v těhotenství. Ale dobrá zpráva je, že i s 4.5cm cystou se otěhotnět nakonec dalo. Po měsíci těhotenství praskla a zase se naplnila na 2cm, teď už ji nikdo ani nesleduje, nebo mi to nehlásí..

jane_s
23. črc 2012

@alahatl Já bych Gynex určitě zkusila, tím nic nezkazíš, to můžeš užívat v kombinaci s léky, protože je to čistě přírodní produkt..takže opravdu bych se toho nebála! Ale zkus nasadit menší dávku, třeba dvakrát denně 6 kapek a uvidíš..😉 ale za mě doporučuji, neublíží Ti to, ba naopak!

jane_s
23. črc 2012

@ebsian Tak snad to bude v pořádku kočko! Držím pěstičky, a jak se cítíš?😉 A tak myslíš, že Tobě Gynex vůbec nepomohl? Teď jsem tady četla, jak jedna holčina měla velké bolesti v podbřišku až jí odvezli, mě poslední dva týdny co to beru taky pobolívá v podbřišku, někdy to je fakt na budku, myslíš, že by to mohlo být z toho? Bojím se to pak teda dál užívat..chtěla jsem si jen malličko pomoci víš?

gammaray
23. črc 2012

moje zkušenost ...i když jsem mu věřila,bohužel mi nijak nikdy nepomohl ☹ at je to u vás ,holky,lepší a pomůže 😉

ebsian
24. črc 2012

@jane_s Nemyslím, že bolesti jsou z gynexu, ale na mě prostě nefungoval a dost vyhozené peníze. Měla jsem pak kapky na menses tuším od Grešíka, ale taky nic. Mně totiž nezabral ani utrogestan, kterej jsem kdysi brala.
Ale pak se to samo zlomilo po velice dlouhé době, asi tím, že jsme zhubla a přidali mi hormony štítné žlázy. No ty cysty mám stále. Ale hlavně, že se s ní nakonec dá otěhotnět.
Bolesti ale může způsobovat právě ta cysta. To mi dělalo paseku. Když dřív praskla, tak to vždycky vypadalo jako potrat..Kusy sliznice a krve, no to byl mazec.

snajluska
30. črc 2012

@zanetik ze stejného důvodu jsem gynex začala brát taky, 3 kamarádkám krásně spravil cyklus a 1 dokonce otěhotněla aniž by se nějak moc snažili, no ale ejhle, mě nějak pořád ne a ne cyklus spravit a to už kapu druhý balení a dodržuju 3 týdny/týden pauza a niiic...navíc v kombinaci s clostíkem a utroušem a taky kontryhel piju a nedaří se a nedaří....Neřekla bych, že je to jen placebo ale taky nezabírá všem🙂

pancuska
14. srp 2012

ahojte.....neskusali ste niektora uzivat GYNEX aj pri IVF? 😉

jankadankova
22. srp 2012

ahojte, citam tu uz druhykrat vsetkych 33 stran, doteraz som tu vzdy iba nasavala informacie, ale asi potrebujem aj radu situ na svoje telo..
doteraz som mala pravidelny, uplne vzorny cyklus, ovulacia 15. den, potvrdena predtym pozitivnym testom, bolestami vajecnikov, teplotou (pred ovu 36,7-37 st., po ovu 37,1-37,3 st.), hlienom, bolestami v prsiach cca. den pred ovu, pokles teploty a nasledny vzostup po ovu. tento mesiac som zacala brat gynex - od 2. dna cyklu. dnes som 15. den, bolesti v prsiach ziadne, bolesti brucha ziadne, teplota mi od ms skace medzi 36,8-37,0 st., hlien aky-taky, ale biedny, ovu testy stale rovnake - ciarka je v prvej casti rovnako tmava ako kontrolna, zvysok je svetlejsi, cize by mali byt negativne. rozhodne sa na ovulaciu necitim.. tak tu sedim a rozmyslam, ci mam ten gynex chytit a vyhodit von oknom alebo ho mam este uzivat.. odporucil mi ho jeden liecitel, kedze sa od konca jan. snazime o babatko a doteraz sa nepodarilo, pricom sme toho s priatelom pojedli uz viac (maca, vit. E, huby reishi, maters. kasicka, kotvicnik, alchemilka atd.). najde sa tu pre mna nejaka rada? ako ste pokracovali vy, ktorym ten gynex celkom nesadol? dakujem..

nika71
7. zář 2012

Ahojky chcem sa spytat ci ozaj gynex pomaha zenam aby otehotneli,my sa s drahym pokusame o babo uz vyse roka a stale nic ☹ ma to niake neziaduce ucinky?ako casto by sa to malo uzivat?dakujem 🙂