Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

hwiezdinka
19. kvě 2014

@miciska Gynex moze zacat brat od 1.DC, berie sa 2-7 kvapiek 1-3x denne bud polhodiny pred jedlom alebo po nom (mne odporucili brat po jedle). Berie sa 3 tyzdne, potom si treba dat tyzden pauzu a znovu sa moze opakovat. V case ked ho beries sa odporuca pit viac tekutin. V tehotenstve sa neodporuca.

miciska
20. kvě 2014

@hwiezdinka
už jsem komunikovala i s doktorem přímo z Energy. Ale ještě mi neodpověděl na druhou otázku. Napsal, že mám užívat 3x 5 kapek a to ihned po revizi. Vůbec se v tom nevyznám, protože se právě všude dočítám, že se má začít brát první den cyklu

ivanya
27. kvě 2014

Ahojte, zacala som s uzivanim gynexu, uz mam za sebou prve 3-tyzdnove uzivanie. Momentalne mam tyzdnovu pauzu, ale menzes nikde. Stalo sa vam niektorej, ze po uzivani gynexu vam meskala menzes? Momentalne som 36 DC. Test som si robila v nedelu, bol negativny. Mavam rozne cykly od 28-35, ale skor sa hybem okolo tych 30 dni, 36 som uz dlho nemala.

angelic
27. kvě 2014

@ivanya Ahoj, mne sa to stalo. meskanie asi 5 dni. a to mavam tiez take dlhsie cykly ako ty. To bolo min. mesiac, uvidime ako to bude teraz.

masulka1989
1. čer 2014

holky beru gynex první cyklus,jsem po revizi po zamlklém potratu.můžu k tomu přidat ještě nosofil? mám totiž ovulku až kolem 25DC,a zdá se mi to pak hrozně dlouhýý ten cyklus,a to čekáníí nekonečný.tak já jen,aby se to nějak nebilo mezi sebou.díky

malyusacek
2. črc 2014

Čau děvčata,beru Gynex už třetí týden,tak budu mít pauzu,může se po Gynexu přibrat na váze,beru i Nosifol,tak jestli to není i tím.

doko
2. črc 2014

@malyusacek ahojky, já po gynexu zhubla 😉 asi jediný pozitivum, který jsem u něj našla 😀 a Nosifol u mně neměl na váhu vůbec vliv.

becicka
4. črc 2014

Holky, už to tady určitě bylo, ale může se užívat Gynex ke Clostilbegytu?

izka1
8. črc 2014

@becicka může, gynex je jen doplněk stravy, neměl by nějak rušit účinky clostilbegytu..

becicka
8. črc 2014

@izka1 Díky moc 🙂

agneszka
18. črc 2014

Brala se všecko možné,postupně ,léta. Počínaje vitamíny,bylinkama,gynex,infolic,DHEA na kvalitu vajíček,hormony,lázně,cvičení,hubnutí ...no prostě 16 let bez učinku. Pak sem nebrala nici IVF proběhlo v nativním cyklu a čekám dvojčata. Celá tahle léčba byla pod dohledem lékaře,protože jsme celou tu dobu chodili na IVF, a na bylinky a podobné prostředky se vždy dívali divně,že k ničemu nejsou. U mne asi fakt k ničemu nebyly. 😀

lucfuci
3. zář 2014

Nevím, jestli je to Gynexem, ale ten měsíc, co jsem začala užívat, jsem otěhotněla. To stejné moje kamarádka 🙂 Ale těžko říct, jestli to byla náhoda nebo ne 🙂 Ať se daří 🙂

marky82
5. lis 2014

Ahoj, měla bych dotaz ohledně Gynexu, beru ho kvůli podpoře otěhotnění a na regeneraci po mimoděložním těhotenství, berete ho třeba 3 týdny a pak pauza nebo v kuse? A nemůže ublížit na začátku těhotenství, dokud o tom člověk ještě neví? Díky moc!

vladka_89
10. lis 2014

@marky82 Určitě je třeba ho brát 3 týdny a pak 1 týden pauza. Jestli může ublížit na začátku těhotenství, to nevím :( Nikde jsem se to ale přímo nedočetla.

marky82
10. lis 2014

vladka_89 Díky moc!

lintu82
15. lis 2014

Ahojky, ani ne před měsícem jsem si koupila Gynex. Nejprv jsem byla super nadšená, pak zas míň (když jsem si přečetla některé jiné příspěvky tady), nakonec jsem to brala, jako že za pokus to stojí. Defacto hned první cyklus mi naskočila ovulace - což je fakt úspěch 😀 😵 😎 (letos teprve druhá). Mám diagnostikován PCOS. 😕

cica78
16. lis 2014

Tak moje zkušenost s gynexem, doufám, že pomůže! Byla jsem na potratu kvůli gen.vadě ve 23.týdnu, pak bolestivé a dlouhé menstruace. Po pěti měsících jsem zjistila, že neovuluju a koupila gynex. Nečekala jsem na první den MS,ale začala ho brát hned 3x5kapek(bylo to asi třetí den MS).3 týdny a týden pauza. MS dorazila přesně 28 den cyklu. Pak jsem v brání pokračovala a další MS už nepřišla, jsem v 8.týdnu!!! Akorát jedna lahvička nestačí s tímto dávkováním ani na dva měsíce... Za mě gynex ano!!!!!! I po psychické stránce se to hodně zlepšilo....

cica78
16. lis 2014

@marky82 Ublížit rozhodně nemůže, ale nedoporučuje se proto,že není vhodné, aby v těle probíhaly regenerační procesy a zároveň těhu. Mimochodem já ho taky dobírala a byla v tom, ale už mi to na celé tři týdny nevyšlo... A taky vím, že se může brát kdykoliv, MS se neupravuje podle něj, nastartuje jen ozdravné procesy a týdenní pauza je proto,aby se tělo taky snažilo samo. Důležité je jen brát ho 3 týdny a pak týden pauza! Přeju hodně štěstí!!

marky82
16. lis 2014

cica78 Díky za info!!! A gratuluju k mimču! Já ho brala vkuse, i mi to takhle doporučovala paní v Apatyce, ale zkusím to, jak doporučujete. Já s ním mám zkušenost takovou, že jsem ho začala brát v září a v říjnu byla těhotná, akorát že bohužel to bylo mimoděložní...Takže teď ho beru na regeneraci a pak uvidím, jak půjde mimčo...

cica78
16. lis 2014

@marky82 To je mi líto! Takže další těhulkování až někdy v lednu?Mimi určitě půjde!Přeju brzké zregenerování! Pomáhá to i psychice. 😉

marky82
17. lis 2014

Děkuju... Dr řekla, že zkoušet můžeme po šestinedělí. Tak snad se brzy zadaří 🙂

marky82
19. lis 2014

Mám ještě dotaz ke Gynexu, myslíte, že pomáhá i př změnách na děložním čípku - vychází špatná cytologie?

nynus
26. lis 2014

ahojky tak jesm zacala taky brat gynex beru sice teprv jen 8 dni a nejak to jeste nepocituju ten prival energie protoze mam zrovna chripku 😖 tak uvidime co bude po nemoci a jinak ho beru na srovnani cyklu k otehotneni a k dokonceni a dor=zravani vajicek pri ovulaci tak snad se zadari 🙂 vsem moc drzim palce at se to taky povede 🙂

pulpk
19. pro 2014

Ahoj, ja 14 dni brala Gynex a najednou se mi objevily // (konečně po půl roce). Mohu tedy jedině doporučit a kdyby měl někdo zájem, mohu prodat - cena dohodou. Je teda otevřeny, ale teměř nepoužívaný. Máte někdo zájem?

nynus
22. pro 2014

@pulpk ja brala taky tak a o trech tydnech dve carky ale pak dosla ms a uz se neobejvili,tak sand dasli cyklus se zadari 🙂

pulpk
25. pro 2014

@nynus Určitě se zazáří, držím pěsti štěstí, ať ti to všechno dobře dopadne a neboj, určitě se zadari. Já si hlídala každý měsíc OVU a když jsem si myslela, že jsem to prosvihla, zdařilo se ☺

cica78
28. pro 2014

@marky82 Tak jsem se sem dostala s malým zpožděním... 😉 Ano, Marky,gynex pomáhá i s tímhle! Mám zkušenosti, že mi zmizely i všechny cysty ,nevím jakým způsobem funguje, jestli se vstřebaly nebo praskly, ale jsou pryč! Nepomáhá jen se srůstama.Mimochodem hned po porodu si ho znovu objednám, na rychlé hojení! 😀
Jinak jsem už ve 14.týdnu a čekáme holčičku!

elsa1
3. led 2015

Ahojte holky,gynex jsem brala 3tydna 2X denně a MS mi přišla jen o 5 dní později.Začala jsem ho brát právě kvůli upravení cyklu (a snad i kvůli otěhotnění 😉 ) ale jsem ráda že se mi snad konečně upraví cykly.Už když jsem začala menstruovat jako 13-ti letá tak od začátku jsem musela brát proveru pak postupem času jsem začala užívat HA tak jsem měla pravidelnou MS ale nastal čas,kdy se snažíme s přítelem o mimčo a s cyklama a ovu jsem problém.Teť to snad bude všechno OK a budu o svém těle zase o trochu víc vědět 😉

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lat
5. únor 2015

1. měsíc gynex a po skoro roce čekání jsem těhotná. doporučuju zkusit!