Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

xlolax80
19. pro 2012

ahojte, neviete mi poradit, gynex je vhody len pre zeny? co sa odporuca pre muzov?

maximka33
21. pro 2012

@xlolax80 ahoj, ano i pro muže na plodnost, možná i na jiné problémy, ale toto mi utkvělo z letáku

http://www.energycentrum.cz/gynex.php

maximka33
21. pro 2012

@maciatko248 tak já otěhotněla hned první cyklus 🙂
@lulkala ty jo, právě jsem prodala. měla jsem ho tady v bazárku.

kackaj
21. pro 2012

@lulkala ahoj, já mám...užívala jsem asi třičtvrtě měsíce a už jsem 8tt. Otevřený je od 1.11.2012. Pokud máš zájem, pisni IP 😉

kackaj
21. pro 2012

@lulkala aha, sorry, dívám se, že otázka je staršího data🙂 Tak to už jej asi máš, co?

maciatko248
21. pro 2012

@maximka33 tak to gratulujem to je super 😵 ja som ho skusala jeden cyklus, dalsi cyklus som si dala pauzu od vsetkych liekov a tento cyklus skusam s gynexom no uvidime 🙂

foxmilka
5. led 2013

Ahoj,tak něco nového s Gynexem?? Užívám ho první měsíc ,i manžel, tak jsem zvědavá 🙂

spanih
6. led 2013

Ahojky, tak já užvímám taky první měsích, minulý bez gynexu cyklus 32dní, ovulace 20dc a lutealní fáze12dní..Bt jsem měřila, ovulace tímto jistá i podle hlenu.
Po ms jsem nasadila gynex..brala jsem jen dva týdny 3x7kapek, protože už 13dc ovulace dle bt a hlenu..nyní jsem 15dpo, 28Dc, lutealní fáze tedy už o 3dny delší.Teploty se drželi pořád stejné ale 13dpo klesla, 14dpo trochu stoupla a dnes 15dpo opět klesla, takže pokles už tři dny ale ms nikde..ale pokles se pořád drží nad čarou před ovulací...Tak nevím, bojím se testovat, že budu zklamaná,mohl mi gynex cyklus rozhodit??? Jinak bradavky mě bolí už od ovulace.
Díky za názory..

anzelik
8. led 2013

ahoj kocky ak mate niektora gynex tak ho kupim diky 🙂

kstablova
10. led 2013

@anzelik já mám, je tam tak 3/4 lahvičky, brala jsem ho jen jeden měsíc (necelý) a to ještě sporadicky apak hned bylo těhu. Mohu poskytnout. 🙂

anzelik
10. led 2013

@kstablova ahoj pozeram si z ciech musim sa spytat kolko by bolo postovne 🙂 a suma za kvapky dakujemmm

kstablova
10. led 2013

@anzelik jo to nevím to poštovné, to musím zjistit. napíšu do IP potom.

anzelik
10. led 2013

@kstablova ok budem rada moc ti dakujemmm 🙂

desszi
10. led 2013

@anzelik gynex dostanes aj na Slovensku, pokial by Ta postovne z Ciech vyslo prilis vela, maju ho v ponuke niektore internetove lekarne alebo si ho mozes kupit zo stranky energy.sk

anzelik
10. led 2013

@desszi a je bez receptu? moc dakujem za radu 🙂

desszi
10. led 2013

@anzelik ano, ano, bez receptu, je dobre o jeho uzivani poradit sa s niekym, kto s tymi pripravkami pracuje, pripadne si najst na stranke energy.sk poradnu a v ramci nej podobny problem, akym pacient trpi respektive poziadat na stranke o radu odbornikov. Ono totiz pri tychto pripravkov hrozi v zaciatkoch tzv. reverz, teda zhorsenie stavu alebo urcite emocionalne ci osobnostne prejavy, avsak to je dobry znak a po nom obvykle nastava zlepsenie stavu. Ja a moja rodina vratane 3 rocneho synceka mame s tymito pripravkami velmi dobru skusenost, v mnohom nam pomohli.

anzelik
10. led 2013

@desszi no moc dakujem za rady dakujem vecer to popozeram tu stranku 😉

malachtova
22. led 2013

Prodám nenačatý Gynex,už nepotřebuji.

ja1985
26. led 2013

@malachtova ahoj a za kolko ho predavas? ja by som potrebovala upravit cyklus ale neviem ci pomaha...

malachtova
27. led 2013

Ahoj,je zcela nový,měla jsem koupené 3 balení,cyklus se upravil,takže už nepotřebuji.Cena je 430,-

mugo168
11. únor 2013

Holky HA neberu už skoro 5 let. Střídavě se snažíme, střídavě mě cpou prášky, už mám za sebou KEty a stále vše bez výsledku. Rozhodla jsem se, že prášky už nevezmu (aspoň nějaký čas) a jdu na přírodní léky jako je Gynex. Dnes mi došel poštou. Vím, že nedělá zázraky, ale jde o přirozenou cestu 🙂

sachmet82
21. únor 2013

Ahojte, uzivali ste niekto sarapis soja a gynex zaroven ?Lebo ja to mam v plane od buduceho mesiaca len neviem ci sa to moze, co to skor neuskodi.

adelka_apolenka
26. únor 2013

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala, má-li některá z Vás zkušenost s užíváním Gynexu při endometrioze? Beru ho právě dnes týden, protože bych ráda svou svízelnou situaci řešila přírodní cestou. Kromě Gynexu se měsíc léčím také na klinice čínské medicíny, tak věřím, že se můj zdravotní stav začně lepšit. 🙂 Budu ráda za Vaše odpovědi.

fliacik
26. únor 2013

@adelka_apolenka Ahoj, mne sa endometrióza na USG ani pri laparke nikdy nepreukázala, ale lekár mi tvrdil, že hormonálne testy potvrdzujú nábeh na ňu. Gynex som potivo užívala presne rok a posledný mesiac pred otehotnením som už hormonálny profil mala úplne v poriadku. A to som neužívala žiadne lieky, iba Gynex a bylinky. Takže ja mám iba pozitívne skúsenosti. Mimochodom, baby, ak by ste mali záujem, mám ešte dve balenia na predaj v bazáriku, kým porodím, expirujú mi.

adelka_apolenka
26. únor 2013

Moc Ti děkuji za odpověď a jsem ráda, že je pozitivní. 🙂 Za kolikpa bys ten Gynex prodala? Ještě se zeptám, mohu-li, po jak dlouhé době jsi byla těhu od doby, kdy jsi Gynex začala užívat a kolik kapiček jsi denně kapala? Já mám endometriozu potvrzenou dvěmi laparkami, ale nedám se. 🙂 Věřím, že ji svou vírou zdolám a ona se ještě ráda ode mně uteče, potvora.

adelka_apolenka
26. únor 2013

Promiň, ptám se na něco, co jsi mi už napsala - užívala jsi ho rok. 🙂

nefertiri21
28. únor 2013

Ahoj holky, muzu k vam? Jsem tady nova mam PCO, minuly rok v dubnu jsem byla na laparo, vse v poradku, cysty odstraneny, MS si chodila jak chtela a bez ovu, v cervenci mi nasadila dr clostil a v zari jsem otehotnela a potratila. od te doby jsem mela jeste na 3 mesice clostil, ale nezadarilo se a od te doby me moje dr tlaci do iui jenze na to nechci jit, kdyz uz to jednou slo tak proc ne po druhe... ted jsem 2 mesice bez clostilu a prvni MS jsem dostala po 33DC a dnes jsem 32DC a zacala jsem spinit, moje otazka je ohledne gynexu, zda ho mam zacit brat uz dnes, nebo pockat az se to rozjede? Omlouvam se za roman 🙂

xxyy
5. bře 2013

ahojte kočky, ak by mala niektorá záujem o gynex, prípadne o iný energy výrobok, kontaktujte ma, mám otvorené poradenské centrum.

adelka_apolenka
25. bře 2013

Tak se musím pochlubit se svou zkušeností s přípravkem Gynex. v lednu mi lékař našel u pravéhoí vaječníku 4 cm velkou cystu. Na kontrole v minulém týdnu, jsme si plácli - ta cysta je pryč! 🙂 Hned jsem se mu přiznala, že beru Gynex a jezdím na akupunkturu. Jsem nadšená. Co jsem zaznemenala jako další zlepšení po měsící užívání - podstatně méně bolestivá menstruace, cyklus sice zůstal stále 33 dní a čtyři dny špinění před MS je taky nepříjemné, ale to se dá opomenout. Také se mi zlepšila pleť, už se mi dva týdny neudělalo mé ohyzdné a bolavé akné. Takže Gynexu slááááva. Teď kdyby ještě pomohl k mimi, ale to má svůj čas. 🙂

carmen23
25. bře 2013

@xxyy Ahoj, ja by som mala taku otazocku, 3.mesiac beriem Gynex kvapky (dobrala som 2flasticky), snazime sa o babo 2.rok, zatial neuspesne, ale vyzera to tak, ze momentalne nemam ziadne zdravotne problemy. Chcela by som teraz urobit vacsi detox tela s inymi vitaminmi. Dnes mam tyzdnovu pauzu po 3tyzdnoch uzivania. Len by ma zaujimalo, co by sa stalo, ak by som od buduceho tyzdna prestala tieto kvapky uzivat. Lebo vsade pisu, ze ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Ci to len vtedy, ak prestanem uzivat pocas tych 3tyzdnov?