Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

lauritka
4. zář 2007

😝 400 SK na tri mesiace.

samsulka
10. zář 2007

Ahojky, tak hlásím,že dnes na UTZ byla vidět tečka tak se prcek konečně ukázal.

lauritka
10. zář 2007

uaz 🙂 samsulka tak super, uz si mozes dat do pasu tehu 🙂 inac mne sa zda, ze ten gynex mi tak trochu urychlil dozrievanie vajok 😀 tento mesiac uz ovulka bola na 10DC..tak uvivime co z toho bude 😉 zajtra idem do centra na konzulataciu- co dalej. som zvedava 😉

fabiana
10. zář 2007

Ejda, tak čítam, že Gynex pomáha... super výsledky, Lauri a Samsulka!!! 🙂

lauritka
10. zář 2007

🙂 fabi super vysledok ocakavam o dva tyzdne 😀 mozno sa k ivf ani nedostaneme 😉

fabiana
10. zář 2007

Tak už by bolo načase, nie, Lauri? 😉 Daj potom vedieť a dúfam, že ste sa trafili do správneho momentu... 😉

extravaganca
10. zář 2007

Tak já taky přidám zkušenost....už mám téměř dobrané balení a mé poznatky jsou takovéto.Mívala jsem šílený PMS...celých 14 dnů před MS jsem měla šílené nálady...byla jsem lítostivá,plačtivá,steklá,uhádaná...no děs.Týden před MS bolesti v podbřišku jako při MS a neskutečné bolesti hlavy.Teď?Nálady jsou fuč,bolest v podbřišku přijde až těsně před příchodem MS..bolest hlavy jen malinká v den příchodu MS.Bolestivost při MS daleko menší.Ale co bylo pro mě asi nej plus,tak bez hormonů(utrogestan),které beru jsem MS dostala po 26 dnech.To se mi naposled povedlo právě při braní utorše.Bez něj má normální délka cyklu byla 21 dní.Teď ještě aby přišlo vytoužené těhu a budu spokojená na 100% 🙂

samsulka
10. zář 2007

Lauri, já vím koukala jsem na grafík, ono to gynex někdy urychlí tak aby to hlavně vyšlo, pak dej vědět jak jste dopadli, moc držíme palce, určitě dám do pasu, ale až budu vědět který jsem tt.

Fabi, taky ho používáš nebo ne?

extravaganca, držím palce aby vytoužené těhu přišlo co nejdříve.

fabiana
10. zář 2007

Samsulka, ahoj!
Nie, ja Gynex zatiaľ neužívam, príde mi trošku drahý a nemám zaručené, či zaberie... teraz užívam Clostil, ale ak sa nám mimi nepodarí, budem asi uvažovať o iných alternatívnych možnostiach ako si pomôcť.

samsulka
11. zář 2007

Fabi, já to viděla stejně,ale nakonec jsem si řekla,že to zkusím a obětuji ty penízky, no u nás to vyjde na mín to je fakt,ale třeba ti pomůže clostil mi nezabral.

fabiana
11. zář 2007

Brala si aj Clostil, Samsulka? Ako dlho, akú dávku? Ako reagovali vaječníky?

mimap
11. zář 2007

Ahoj holky, chtěla bych taky přispět s troškou do mlýna. U mě byla OVU vždy 22 - 23 DC a tenhle měsíc užívám Gynex poprvé od začátku cyklu a OVU byla 17 DC. Tak to asi opravdu nebude náhoda...🙂

samsulka
11. zář 2007

Fabi, brala jsem ho loni měla jsem ho na 3měsíce 2x denně a folikulky sice zrály,ale ne jak měli a nikdy se nepodařilo takže mi to dr, vysadila,abychom tak netrápili vaječníky. Ty to bereš jak dlouho?

Mimap, tak to je super, já sice ovu měla taky později ale ani tak mi to gynex ne upravil na dřív,ale pomohl mi otěhotnět.

fabiana
11. zář 2007

Zatiaľ beriem C. 3 mesiace, idem na 4.cyklus... Mne totižto už pred cca 3 rokmi zabral, na 3.cyklus som otehotnela...ale už som zmierená s tým, že sa mimi tento rok nepodarí... ☹

samsulka
12. zář 2007

Neboj, nesmíš to vidět černě, ono se pokaždé nepodaří hned, ale jednoho prcka máš?
Tak se zkus poradit třeba s dr. na jinou léčbu.

poletucha
12. zář 2007

prosim nevíte někdo kde se dá koupit gynex v Praze? ptala jsem se v několika lékárnách a vůbec to neznaj 😒

arin
12. zář 2007

polet,zkus to přes internet,tam je na 100% 🙂 🙂 stojí kolem 350-360 kč 😉 😉

samsulka
12. zář 2007

Pole, já ho koupila na netu takže určo tam, v lékarnách nebývá takže to asi ani neseženeš.

poletucha
12. zář 2007

díky...zkusim to přes net..ale to se má začít brát od prvního dne MS, že jo? To by asi nestihli doručit...už mě bolí břicho jako čert 😠

fabiana
12. zář 2007

To je sila...u nás stojí 2x toľko...
Dá sa Gynex kombinovať aj s inými hormónmi, napr. keď sa berie Clostil? Či treba užívať len jeden druh hormónov, buď chemických alebo prírodných... 😖

ajena
12. zář 2007

ahojte, ja som tu čítal o kvapkách gynex...ale dnes som bola v lekárni sa informovať a ponúkli mi tabletky...bola som prekvapená...a oni tiež, lebo kvapky zatiaľ nikto nepýtal 😎

ajena
12. zář 2007

tak čo ste brali? kvapty alebo tablety?

julietka
12. zář 2007

Ahoj fabi 🙂 Gynex mozes kludne kombinovat aj s hormonalnymi pripravkami. Je to vlastne "alternativna" liecba - cisto prirodna - nic chemicke. Tiez som ho spolu s Clostilom uzivala. Teraz beriem uz druhu flasticku kvapiek. Ale su fakt dost drahe, ale zasa co by sme pre mimi nespravili vsak 😉

fabiana
13. zář 2007

Ahojky Julietka!
A si si istá, že by to pre telo nebola hormonálna pecka? Predstav si hormóny v Clostile plus fytohormóny v Gynexe...no nie som si istá... 😖

lauritka
13. zář 2007

babule niko neboleli prsia pri brani gynexu?? skor ako obycajne pred mrchou? mna zacali boliet uz od ovulky...

alex
13. zář 2007

Ajena ja som brala kvapky.
Tie tablety koľko stoja?

ajena
13. zář 2007

ahoj Alex...tie tabletky stoja podľa kusov...myslím, že 10 stojí vyše 300,- a 20 ks - okolo 600,- Sk

samsulka
13. zář 2007

Holky, já taky brala kapky, o tabletkách ani nevím,že existují.
No u vás je to teda dost drahé, zkusila bych si to sehnat přes někoho, ptž když si přidáte pár korun tak to vyjde skoro na dvě lahvičky.

Lauri, mě bolely hned po ovu taky a vyšlo to takže jsi možná na dobrý cestě.
JInak mimísek má už4mm,ale včera se dr. moc nezdál tak mi vzala HCG a zítra znova na UTZ to je děs jak měpořád nervují.

Jinak já vím,že se dá používat aj s clostilem takže by neměl být problém.

petule24
13. zář 2007

ahoj holky, tak já jsem tu dnes prvně a jsme moc ráda, že jsem se na odkaz těhle stránek dostala. S přítelem se snažíme od ledna o miminko a stále nic, už jsem podstoupila první UTZ a fyzicky je vše v pořádku, jen se mi tvoří prý málo vajíček, tak mi doktor napsat nějaké hormony, které jsem doužívala a tak čekám jestli nějakých způsobem zabrali nebo ne. Od začátku jsem užívala a užívám i dál Babyplan s kyselinou listovou a teď mi kamarádka nabídka koupit si Gynex, tak jsem zainvestovala, protože ty peníze za ten pokus stojí (a alespoň vím, že jsem udělala možné maximum...) a tak jsem dneska do sebe "hodila" první kapky, chuťově hnus, ale co by člověk neudělal pro miminko 😉 . Tak uvidím jak budou fungovat na mě. Tady jsem se dočetla, že to je vše v pozitivním duchu, tak bych se ráda zařadila i já mezi vás "gynexové maminy". Vnitřně to člověka strašně trápí, protože po miminku oba moc toužíme. Jinak, po vysazení HA jsem měla menses jak na "vlnové dráze", 28 dní, pak třeba 35 nebo i 40, lékař mi dal Duphostan a mám to načas, tak uvidíme co teď, když už léky nemám.
Kamarádka, která mi gynex sehnala má sestru, která se o mimi snažila tak dlouho jako já a po měsíci braní je těhotná. Zní to jak pohádka, ale i ona ho sehnala své kamarádce a co myslíte, uplynul měsíc a je taky těhu. Teď to má třetí z nich, tak jsem zvědavá, jestli se "účinek" dostaví taky. 😅 . Proto jsem se do Gynexu rozhodla jít taky, tak uvidíme.
Všem, které jsou alespoň z části díky Gynexu těhotné moc gratuluji a zkuste držet pěsti i mně a snad nebude vadit, když se budu držet v tomhle fóru s vámi. Péťa

julietka
13. zář 2007

Ahoj Fabi 🙂 urcite nemozu bylinne pripravky nejako negativne ovplyvnit uzivanie inych "chemickych" liekov. Ved prave o to ide ze je to doplnkova liecba, ktora len umocnuje liecbu nasich zenskych zalezitosti 🙂
Sama som bola prekvapena ze sa mi pekne drzi aj hladina prolaktinu v norme a to som sa liecila na hyperprolaktinemiu skoro dva roky.Uz nemavam ani bolesti pri menzese a to som ich mala take ze som doslova stenu skriabala a nebolievaju ma ani prsia. Ale tieto priznaky si myslim ze zmizli aj uzivanim Clostilu (ale to len dva cykly}