Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

fabiana
29. lis 2007

Keby to tak išlo na objednávku, že? A keby tú objednávku vybavili hneď ako ju pošleme... 😉 Bocian si niekedy dáva poriadne načas.

juzinka
29. lis 2007

No veď 😢 , ale aj to čakanie je pekné 😉 . a teda aj snažilkovanie 😀

fabiana
29. lis 2007

Veru... môj mužík je strašne rád, že sa podarilo... už má kľud a veget. 😀

juzinka
29. lis 2007

No a ako dlho ste snažilkovali kym sa zadarilodruhé? 😉

fabiana
29. lis 2007

Juzinka, my sme sa snažilkovali 3 mesiace v oboch prípadoch... 😉 Ale platí to len v spojení s liečbou Clostilom, lebo ja mám PCO. Keby niet liekov, niet ani ovulky...

juzinka
29. lis 2007

Aha, tak, ale aj tak Vám to super skoro vyšlo. My sme prvé snažilkovali 8 mes, no a teraz druhé teraz sme začali 4 mes. snažilkovania, no ja dúfam, že ježiško nám donesie mimi do bruška "pod stromček" 😀 .

fabiana
29. lis 2007

No čo tak čítam po témach, tak Ježisko bude mať plné ruky práce. 😀

juzinka
29. lis 2007

😀 no to áno 😉 😀

juzinka
30. lis 2007

Tak ahojte ja som si dnes začal kvapkať Gynex, tak som zvedavá, sú dosť hnusné 😖 , ale dá sa to zvládnuť. Kvapkam si po 5 kvapiek, tak uvidím 😵

bibianna
30. lis 2007

juzinka, mne to celkom chutí. Ja si dávam až 9. kvapiek.

samsulka
5. pro 2007

Ahojky holky, tak hlásím,že gynex mi nějak nepomohl ted, jsem 24DC a ovu nikde :( poprvé zabral hned a ted nic. Tak nevím co s tím.

poletucha
5. pro 2007

samsulka- jsem na tom asi stejně. Minulej měsíc jsem ho brala prvně a ovu byla 14 DC a teď jsem 18 DC a ještě nic. Ale co mě zarazilo, že se strašně liší chuť toho předchozího balení a toho co mám teď 😕

majuska81
5. pro 2007

Ahojte, som v tejto téme nová. Gynex uzivam 2. mesiac, 3x 9 kvapiek. Tiez sa snazime o mimi....uz 2. rok a mali sme aj IVF ☹ Manzel má slabé spermie a ja stále nejaké vytoky a plesne. Tak mi odporucili Gynex, ze mi to pomoze. Zatial statocne to beriem....Baby, kedy to zacne fungovat??? A pomoze mi to aj s ovuláciou??? Lebo mám vajká len nejak sa im nechce prasknút....Prosim, poradte.. 🙂

campi
5. pro 2007

Holky, ja nevim. Bylo mi receno, ze Gynex nelze takto hromadne aplikovat pro vsechny zeny, ktere maji problemy s otehotnenim. Pani z Energy mi udelala diagnozu podle cinske mediciny a Gynex ji vubec nevysel, pac hlavni problem mam podle ni v ledvinach, ty je potreba lecit prednostne. Take mnozstvi leku je individualni, je lepsi si to nechat v klubu Energy spocitat, nez se ridit jenom pribalovym letakem...

Tonouci se stebla chyta, tak jsem se dala do rukou te pani, ktera dela cinskou medicinu 10 let a pracuje s pripravky Energy. Paralelne to resim jeste pres oficialni medicinu a az neco zabere, tak ani nebudu vedet, co to bylo🙂

samsulka
5. pro 2007

Já to nechápu,že první měsíc braní gynexu se nám hned zadařilo i když jsem měla mimoděložní :(,ale ted nic asi ještě není ten pravý čas, možný zkusím sarapis.

asmk
6. pro 2007

ahoj samsulka myslis ze to mimodelozne tehotenstvo malo suvis s Gynexom? Alebo s nim suviselo len to ze sa ti podarilo hned otehotniet?

juzinka
6. pro 2007

🙂 Majuska 81, mal by pomôcť na výtoky a žienky písali, že taktiež upraví cyklus a tým pádom aj ovulku. Ja ho zatiaľ tiež beriem krátko, ale verím tomu, samozrejme by som si to ináč ani nekúpila. 😀 .

juzinka
6. pro 2007

No ináč ešte ja som si zvýšila dávkovanie z 3x5 na 3x7kvapiek 😅

samsulka
7. pro 2007

asmk, doktoři tvrdí,že na to nemá vliv gynex, měla jsem ovu pozdě a taky jsme měla srůsty tak proto.

asmk
7. pro 2007

a myslis ze ti pomohol aspon nato ze si vobec otehotnela aj ked to dopadlo tak ako to dopadlo?

samsulka
7. pro 2007

Já myslím,že určitě,, ptž hned první měsíc co jsem ho brala to vyšlo a defakto jsem i vysadila myšlenky na miminko,ale jinak si to nějak nedovedu vysvětlit anebo to byla jen náhoda.... no možností je více.

mimap
10. pro 2007

Ahoj holky, nám se zadařilo po 3 měsíci užívání Gynexu, který mi hned od 1. měsíce posunul OVU o týden z 22. DC na 15. DC
Jinak 5 měsíců jsem tomu nechávali volný průběh a dalších 6 jsem měřila BT.
Přeju moc všem úspěch!!!! 🙂

juzinka
11. pro 2007

Jeeej Mimap, blahoželám 🙂 , dúfam, že aj ja sa už čoskoro pripojím k takýmto uživateľkám Gynexu, ktorým dopomohol k otehotneniu, lebo náhoda to nie je určite. 😉

fabiana
11. pro 2007

Juzinka, tebe držkám palčeky špeciálne... 😉 Si môj "trójsky kôň", xi xi.
Mimap, blahoželám k II. paličkám!!!! 😀

majuska81
11. pro 2007

Babusky, ja teraz beriem aj Sarapis aj gynex, stále mám nejaké vytoky a hovadiny.....mozno uz aj tú hygienu prehánam..... 😒 ....Mojej sesternice Gynex pomohol, odvtedy nemá ziadné takéto problémy....nevie si to vynachválit, preto som si to kúpila....Uvidime...
Mimap pripájam sa ku gratulantom 😉

juzinka
11. pro 2007

Ďakujem Fabianka 😉 , ak to víde, budeš mať na tom zásluhu 😀 😀 😀 .

fabiana
11. pro 2007

😀 😀 😀 Juzi!

zuzume
11. pro 2007

ahojte ja mam dobru skusenost s gynexom je to na prirodnej baze aj ja osobne som ho uzivala

bibianna
11. pro 2007

Ja som tiež brala Gynex a dnes mi potvrdili, že som Tehu.

juzinka
12. pro 2007

Bibiannka blahoželám a vidím, že tan Gynex je super. 🙂 Dúfam, teda za pár dní uvidím, či aj na mňa bude mať až taký vplyv. Bibiannka, ako dlho si ho brala?