Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

bubinko83
24. srp 2010

je pravda že sa po tomto vyrobku pribera? Dakujem

mary2222
24. srp 2010

@bubinko83 nemám takovou zkušenost ani jsem o tom neslyšela je to přírodní preparát

bubinko83
24. srp 2010

@mary2222 ,praveže som sa to na nejakom fore dočitala ked to tam jedna dotyčna pisala.Ale možno malo jej pribratie inu pričinu.Ja som teraz pribrala ,lebo mam problemy so štitnou žlazou a preto sa bojim dalšieho pribratia.

Pomohol tento Gynex niekomu aj na štitnu žlazu,lebo na tej stranke energy som si prečitala že reguluje hormony? dik

zuzuula
24. srp 2010

ahojte ja uzivam gynex uz 4 mesiace a som s nim strasne spokojna, rozpustil mi cystu dokonca tesne pred naplanovanou operaciou a teraz sa snazime uz mat babo tak dufam ze mi pomoze, som vraj uplne zdrava tak dufam ze sa zadari, ale verim tomu, neviem sice kolko ste si davali kvapiek, ja si davam raz denne 9 kvapiek. Dakujem za radu

bubinko83
24. srp 2010

@zuzuula alebo ostatne kočky kde ste ten gynex kupili?

zuzuula
24. srp 2010

@bubinko83 - cez internet, ja si ho objednavam cez hej.sk a objednala som si hned 2 koli postovnemu

zuzuula
24. srp 2010

a uricite sa z neho nepribera, prave je tam napisane ze pomaha znizit chut do jedla...

bubinko83
24. srp 2010

@zuzuula dakujem.A može mi to pomoct aj na štitnu žlazu,ked to reguluje hormony?

zuzuula
24. srp 2010

myslim ze to moze pomoct, no urcite to neuskodi :D

bubinko83
24. srp 2010

@zuzuula ,dik. 🙂

bubinko83
24. srp 2010

a ako dlho ho treba uživat?

zuzuula
24. srp 2010

@bubinko83 - no mala by si aspon jednu flasticku vybrat, to su 3 mesiace, ja uz pijem druhu :D

bubinko83
24. srp 2010

@zuzuula , to je až na tri mesiace jedna flaštička to je super 🙂 A ako sa davkuje?

zuzuula
24. srp 2010

@bubinko83 kamaratke vydrzala 4 mesiace, lebo brala len 3 kvapky rano 3 vecer ale ja som brala mesiac 9 rano 9 vecer, a potom uz len 9 vecer... to je individualne....

bubinko83
24. srp 2010

@zuzuula , a mysliš že potom sa da normalne fungovat? Nemože si telo navyknut ?

zuzuula
24. srp 2010

@bubinko83 - nie myslim ze je to v pohode, ja douzivam tu druhu flasticku, a dam si mozno mesiac pauzu

ewkaewka
17. zář 2010

ahojte, neviete či tie kvapky nemôže predpísať aj lekár a stáli by menej na predpis?

betina1984
18. zář 2010

@ewkaewka, tie kvapky nie sú na predpis a ani ich v lekárni nezoženieš. Museli by ti ich objednať. Ale skôr ti prídu z netu.

ewkaewka
18. zář 2010

@betina1984 ďakujem za odpoveď 😉

kocurko1
18. říj 2010

Cauko babenky. Ja som to brala gynex teraz 2.mesiac, tehotna nie som a vcera som ho vyhodila. Podotykam, ze som normalna rozumna vysokoskolsky vzdelana zena a rozhodla som sa, ze homeopatika nebudem viac uzivat.
Mam tu nieco pre veriace snazilky. Kto ma iny nazor, respektujem. Nkoho nenutim citat moj prispevok.
Takze:
http://www.mojpribeh.sk/pribeh/mudr-emilia-vlck...
a este. Kamaratka, ktora mi gynex odporucila (ona znova otehotnela po potrate pocas uzivania G), si spatne spomenula, ze raz jej ako tehotnej vosiel do sna zly duch a povedal, ze sa chce sa kazdu cenu narodit.
Pre mna staci, ze tieto pyramidove spolocnosti hrabu na nestasti ludi a nekonecnej tuzbe zeny po dietatku ☹ Keby ich umysly boli nezistne, kupovali by sme si ich lieky v lekarnach za euro a vsetky zeny by stastne kocikovali...

cuketacek
20. říj 2010

Jen tak mimochodem, zrovna Gynex a podobné další přípravky se dají koupit i jinak než objednáním přes internet - běžně je mají v obchodech s bylinkovýma čajema...

tiburcia
24. říj 2010

Tak já můžu gynex jen doporučit, nastartoval ovulaci a prodloužil LF 😉 🙂

betina1984
25. říj 2010

Ja ho beriem druhý cyklus, zatiaľ som žiadne výsledky nezaznamenala. Uvidíme. Keď nepomôže, aspoň neublíži.

svoba
25. říj 2010

já ho brala asi tři měsíce. a nic ☹

salikova
2. lis 2010

Ahojky! Píšu sem hlavně, abych vás povzbudila 😉 Hned po porodu prvního miminka sme se rozhodli pro druhé - po čas kojení, sme tomu nechávali volný průběh. PO ukončení kojení jsem měla naprosto rozházenou MS, anovulační cykly ☹ Na radu kamarádky jsem s prvním dnem MS začala brát gynex - 2xdenně 6 kapek po dobu 3 týdnů. Můj doktor řekl, že to ničemu nepomůže, ale ani ničemu neublíží a ejhle - jsem těhu 😀 Sice na začátku, ale zatím v pořádku 😉 Takže nevěšte hlavy a přeju hodně štěstí!!! Myslím, že je dobré prostě začít něčím přírodním než do sebe hned rvát tuny hormonů apod. 😉

ratatooy
20. pro 2010

ahoj mám půl lahvičky gynexu použitelné do 04/11 je to teda minimální trvanlivost do 04/11,ale už ho nepotřebuji tak kdyby jste měl někdo zájem tak ho přenechám jinak bych ho vyhodila.IP.

atlaska25
2. led 2011

Prosím vás pomohol niekomu gynex na upravu cyklu ked mal taky problem ako ja 😖 :Menzes dostanem iba keď beriem lieky alebo dostanem injekciu!!!Rada by som mala menzes bez liekov a injekcii!!!! ☹

miminkad
2. led 2011

ja som brala gynex dost dlho,niekolko mesiacov a nejaky vysledok som nezaznamenala...

kocurko1
4. led 2011

Nam sa podarilo 2 mesiace po tom, co som gynex vyhodila. Nebrala som nic okrem kyseliny listovej a na cele planovanie som sa vykaslala 🙂

miminkad
4. led 2011

@kocurko1 aj ste mali nejake zdravotne problemy?