Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

zuul
12. pro 2007

ahojte dievčatá,
bibiannka blahoželám. ja to tiež beriem ale len prvý mesiac, tak dúfam, že bude aspoň ovulka. doteraz nebola nikdy.
ja beriem len 3x6kvapiek. pre istotu.

pajca
12. pro 2007

Ahoj holky, myslíte že mi gynex pomůže i na to že skoro celý cyklus špiním? Beru proveru, ale nepomáhá mi to.

bibianna
12. pro 2007

Nemôžem zaručiť, že mi pomohol Gynex, aj keď som ho brala 2 mesiace, no nepravidelne. Otehotnela som za pomoci IUI.

campi
12. pro 2007

Bibianna: hlavne, ze neco zabralo a je jedno, co to bylo🙂

A bylo to tvoje prvni IUI?

bibianna
12. pro 2007

campi, 2. pokus.

campi
12. pro 2007

Bibi, my jsme ted pred rozhodnutim, zda zkusit 1 IUI nebo vic nebo vubec. Ach jo, kdyby tak clovek vedel, jak se rozhodnout spravne.

bibianna
12. pro 2007

Neviem ako sa rozhodneš, mne to vyšlo no doktor vravel, že úspešnosť je 20%. Záleží aký máš problém. Ja som mala nepriechodný hlien v krčku, tak sa ten problém dal obísť pomocou IUI.

campi
12. pro 2007

Moje gyn. spocitala pravdepodobnost na 4 %. Ma takovou tabulku z Fertility a sterility, tam se to pocita podle toho, jak dlouho se snazis, jakou mas pricinu a partner spermiogram atd.
V CAR me ale premlouvali, at tomu dam sanci, ze si aspon overime, jak budu reagovat na stimulaci (kterou plne hradi pojistovna) a tak.

bibianna
12. pro 2007

Ja som za IUi platila 300.sk, campi

bibianna
12. pro 2007

Pomýlila som sa, nie 300 ale 3000. 😲

campi
13. pro 2007

Hmm.. U nas by to nemelo presahnout 1400 Kc, kdybych musela dokupovat nejake leky. Ale rozhodne je to mene, nez zjistit, ze na ne nereaguju az pri stimulaci na IVF.

bibianna
14. pro 2007

Campi, ja som platila 3000, lebo u nás to poisťovne nehradia, ani čiastku. stimulovala som clostirbergytom, zaň som doplácala len 100.sk

juzinka
22. pro 2007

Ahojte kočky, tak dúfam, že to nezakríknem 🙂 , užívala som Gynex prvý mesiac a dnes je 10 DPO a ja mám pozitívny testík 😀 .

lenkab.
22. pro 2007

ahoj juzinka blaopreji ti k // čárkam. Chtěla jsem se te zeptat jak dlouho jste se snažily a zda víš pokud jste se snažily déle příčinu proč to nešlo. Jsem asi zvědavá ale já užívám ted 11dní preparát ESTROZIN je to prakticky to samé jako gynex a tak mě zajímá zda to pomohlo někomu kdo má třebas problém s ovulací že je občas, nebo kdo má cysty atd. Já třebas mám PCO - polycystoza vaječníku a tak bych chtěla porovnat komu to jak zabralo a při jak velkých obtížích. Jinak ti opravdu moc ještě jednou gratuluju a a všem kdo se zatim snaží aby se brzy už dočkali táké těch vytoužených //čárek.

fabiana
22. pro 2007

Možno Gynex falošne ukazuje // čiarky... 😀 Žartujem!!! Len tak ďalej, Juzi... 🙂

lenkab.
22. pro 2007

ahoj fabi jak se máš? Tak tu tak brouzdám a nikdo nikde a náhle ty 🙂 Přeji ti hezký svátky a hodně štěstíčka a zdravíčka v Novém roce 2008 a krásné a zdravoučké miminečko 😉

juzinka
22. pro 2007

Lenkab 🙂 nesnažili sme sa dlho a možno je to náhoda s tým Gynexom, ale ja mu verím 😀 a preto som si ho vlastne kúpila. Snažili sme sa teraz to bol 4 mes. no a prvý čo som brala Gynex a vyšlo to 🙂 . Viac snažiliek tu písalo, že sa im to po gynexe podarilo. Dokázať sa to samozrejme nedá, ale 🙂 ja som mu natľko verila, že je to tu. Tak aj ja držím všetkým snažilkám palce, aby sa dočkali tých vytúžených čiarok čím skôr. 😵

lenkab.
22. pro 2007

juzinko,moc děkuju za odpověd a moc ti gratuluju k // čárkám a at máš krásné těhotenství . Pá LenkaB. 🙂

emjee
25. led 2008

biba1978 • 21. jan 2008 o 13:21
menzes som mala naposledy 23.11.2007, tehu nie som, mam malu cysticku na pravom vajecniku,dnes som dostala menzes... s priatelom sa snazime o babo , mam zacat brat gynex hned tento den???

biba1978 • 21. jan 2008 o 13:24
baby suuuuuuuuuurne

lauritka • 21. jan 2008 o 16:45
biba ano.

mirusch • snž • 21. jan 2008 o 18:33
Biba, zlatúšik, kľudne ten Gynex ber a drž sa inštrukcií, treba to brať dlhšie. Držím ti palčeky, nech sa ti to upraví.

zuz11
25. led 2008

biba1978 • 15. jan 2008 o 21:55
Baby,mam problem,doktor mi nasiel na pravom vajecniku malu cystu.meska mi menzes 54den.doktor mi povedal,ze ked do 4tyzdnov nedostanem menzes,tak mam prist. s priatelom chceme babo.gynex mi dnes prisiel postov, neviete mi poradit, ked ho mam zacat uzivat???

biba1978 • 15. jan 2008 o 22:00
ale no tak , potrebujem suuurne poradit... noooooooo

libeth • snž • 15. jan 2008 o 22:12
biba - gynex je tu aj tema skus pecitat.... ale baby pisali, ze od prveho dna cyklu. Alebo len par dni po zaciatku a to len po dobu troch tyzdnov. Ale ak si 54dc, tak bysom ti poradila len cakat na mrchu. 😕 alebo ju vyvolat.

lauritka • 16. jan 2008 o 07:27
biba najpr by trebalo najst problem. kym vobec nasadis gynex, ci vobec ovulujes. to je strasne dhly cyklus..to mavas casto takto ?? 😕 je to byliny preparat, ale zase netreba cakat zazraky..zalezi od toho v akom stave je tvoj organizmus. berie sa od prveho dna cyklu tri tyz&dne a potom tyzden pauza.

mouse
25. led 2008

Ahojte, co sa tyka gynexu, vobec neviem o tom, ze by sa mal brat od prveho dna cyklu! Dolezite je uzivat ho 21 dni a potom 7 dni pauzu a dat sa zmerat, zdiagnostikovat pomocou EAV aby bolo mozne podla toho nastavit spravne davkovanie... A ak treba, este nieco ku gynexu, alebo mozno nieco celkom ine. Velmi dobry je krem cytovital, tiez z Energy.

tercie
29. led 2008

Ahoj, no já jsem taky začala brát ESTROZIN, jak píše lenkab, měla by to být obdoba Gynexu. Snažíme se třetí cyklus, a mám strach, že něco není v pořádku, protože mám nadváhu, na 176cm výšky 90kg, a problémy s pletí a růstem chloupků, např. vespod na bradě, nebo na břiše...což odpovídá zvášený hladině testosteronu. Estrozin dodává přírodní žensský hormon a tím prý by se měla hladina hormonů srovnat. Zatím ho beru 14 dní, tak nevím, nijak moc účinky nepociťuju, ale prý se v některých případech musí užívat dýl, tak si koupím další balení a uvidím.

Jinak kamarádka brala taky Gynex, a nemohla si ho vynachválit, zkopíruju vám, co mi přímo napsala:
.... brala jsem je od října do konce prosince,prostě jsem tomu věřila tak jsem do toho šla a nevím jestli zrovna to a taky jiné věci jako,že jsem na to nemyslela,ale v lednu 16 vím to úplně přesně jsme spali bez ochrany poprvé a já ihned otěhotněla....náhoda každý žasne když jim to vyprávím...ale čím jsem si jistá,že ty kapičky mi pomohly abych těhotenství proběhlo v pořádku sama víš jak dlouho jsem byla v práci a vše bez problému a pak doma ještě makala na bytě aby se vše stihlo ....

dooroo
18. únor 2008

ahoj holky. mám doma nevypotřebovanou lahvičku a už ji neptořebuju - nemáte někdo zájem?

campi
18. únor 2008

Souhlasim s mouse:
dulezite je nechat si udelat rozpis davkovani, to se muze menit kazdy mesic a neni nutne brat od 1. DC.

Gynex mi v klubu Energy vubec nevysel - nekdy muze byt neplodnost z jineho duvodu nez primo gynekologickeho - ja brala hlavne Renol.

katka444
22. únor 2008

ahojte, neskusali ste niekto Valoflur?

http://www.valosun.cz/sk/produkty/valoflur.html

zuul
22. únor 2008

katka myslím, že ten valoflur je skôr ak máme zápal vaječníkov
ja tiež užívam gynex už druhý mesiac a neviem či sa niečo zlepšilo 😝

zuzka7705
1. bře 2008

ahojte kocky, tak ako pisala libeth aj ja mam negativnu skusenost s gynexom, teraz som v 43 DC, menzes meska dva tyzne - prvy krat som mala anovulacny cyklus, po krvnom teste mi zistili, ze nie som tehotna. Vcera mi pichli vyvolavacku zatial nic, len hrozne tlaky v bruchu. Gynex som brala 3 tyzdne a tyzden pauza, teraz som nastupila na nove tri tyzdne, ale ked som citala co napisala libeth uz ho radsej nebudem uzivat. Uplne mi narusil cyklus a stratila som ovulaciu (ktoru som urcite posledne 4 mesiace mala, lebo ma pozorovali na gynde). Takze naozaj to nemusi kazdemu zapasovat.

giuli
4. bře 2008

Ahojte dievčatá,je tu niekto kto má skúsenosti s gynexom,ale nemenstruuje alebo len občas???

amonis
4. bře 2008

Ahojky tak ja taky napíšu svoji zkušenost s clomhexalem brala jsem ho 4 měsíce jen tak na podporu ovulaci jsem sice měla ale boleli mě strašně vaječniky a ještě mi připadalo že jsem nějak moc vysušena žadny hlen jsem nenašla a otěhotnět se mi nepovedlo...tak jsem to tento měsíc nebrala a koupila jsem si gynex brala jsem ho 21 dnu ovulace byla i když mě vaječníky tak neboleli no a světe div se jsem v tom.....věřim tomu že mi pomohli bylinky už od prvních dnu jsem cítila že mě to sklidnilo už jsem nebyla tak nervozní a citila jsem se silnějši a myslim že to bylo tím a že jsem tomu věřila.........

leticia
30. kvě 2008

Ahojte baby, možete mi niektorá poradiť, kde sa dá ten Gynex objednať? Vďaka.