Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

marlah
30. črc 2016

@bachovy_esence_poradna Nemáš nějakou radu pro @maximaty ohledně Gynexu?

bachovy_esence_poradna
31. črc 2016

@maximaty
@marlah
výtok z bradavek může být reakcí na Gynex, na byliny v něm... ty pročišťují a regenerují organismus... při pročišťování probíhá detoxikace, která se u každého může projevovat jinak... je tedy možné že i takto, obzvlášť pokud nedávno např probíhalo kojení apod.

granda
31. črc 2016

@bachovy_esence_poradna kde se da koupit??

bluekobylka
31. črc 2016

@mignona pokud jsou volné beru😉

bachovy_esence_poradna
31. črc 2016

@granda mohu zaslat, napíšu zprávu

mignona
31. črc 2016

@bluekobylka Už jsem je prodala...

konik_mischel
31. črc 2016

@maximaty ahoj, nevím, zda jsem sem už nepřispívala, každopádně já dlooouho neměla po vysazení antikoncepce ani MS, vyzkoušela jsem všechno - injekce, hormony ... a nic, pak už ze zoufalství gynex- jedno balení a MS pravidelně cca po 30 dnech. Pak snaha o miminko asi 2 roky - zase vyzkoušeno kdeco, nakonec mi došly síly cpát do sebe prášky a být pořád v křeči, začala jsem zase brát gynex- nedobrala jsem balení a bylo to. Asi to bylo souhrou náhod - odešla jsem z práce, brala ten gynex, tak nějak se srovnala s tím, že to možná nepůjde ... nevím co zabralo, každopádně gynex jen chválím!

bluekobylka
31. črc 2016

@mignona tak nevadí

maximaty
1. srp 2016

@konik_mischel dekuju za zkusenost 🙂 u me je to s tim snazenim take davno beh na dlouhou trat. Strasne moc doufam, ze i u nas Gynex pomuze....

nadelinka
1. srp 2016

Holky, můžu dotaz? Mám teď druhý cyklus po revizi a je až moc ( na mé běžné stavy) silný. Dokonce jsem první den před MS měla takovou závrať, že jsem myslela, že omdlím. První den MS ok a teď, tzn.druhý den MS opět silná závrať, krvácím dost. I když před těhotenstvím jsem krvácela taky hodně, ale takové stavy jsem neměla. Celkově jsem nějaká rozladěná, stále brečím, jsem protivná. Je možné, že je to způsobeno i se změnami v životě? (stěhování k příteli, soužití s ním a s mým synem, dojíždění do práce atd...) Děkuju za zkušenosti a postřehy.

konik_mischel
1. srp 2016

@maximaty já brala gynex a jeřáb ptačí, manžel zase kotvičník, pak jsem dokoupila mateří kašičku - tu už jsem nedobrala. Nevím, co z toho pomohlo, nebo zda to byla náhoda, každopádně doporučuji

@nadelinka myslím, že to bude souběhem toho všeho, je to dost změn najednou... bylo by dobré nasadit jednak nějaké byliny na hormony, druhak výborné jsou v těchhle situacích Bachovy esence, nejlépe namíchané na míru.... viz můj blog

držím palce ať je brzy lépe

marlah
1. srp 2016

@nadelinka Ahoj, beru taky gynex a myslím že má něco dosebe. Mně upravil cyklus a tak nějak sklidnil. Uvidím jestli pomůže brzy i k //.

mellou22
4. srp 2016

Ahoj, chci se zeptat po jake dobe vam Gynex upravil cyklus. Ani pred HA jsem to nemela pravidelne. Po cca 9 letech jsem vysadila HA, uz dva mesice pred vysazeni jsem zacla brat gynex 3x5 kapek...MS po vysazeni prisla jako vzdy, dalsi po 24 dnech a ted uz je to 40 dni a furt nic. Tehotna nejsem. Pred mesicem jsem snizila davku 3x4 kapky, pac detoxikace tela zrejme probiha...mam oblicej samej pupinek. Muze na to mit vliv i to, ze jsem ho nebrala tak nejak ve stejnou dobu? Dekujii za odpoved. 🙂

dreana
4. srp 2016

Holky, stalo se Vám některé že by Vám gynex prodloužil cyklus a posunul ovulaci dál?

marlah
4. srp 2016

Já začala brát gynex po revizi, po 33 dnech přišla ms, ovu 14 den...., ms má přijít v pondělí, uvidím. Beru 7 týden s týdenní pauzou.

myskaliska
6. srp 2016

Ahojky, chtěla bych poradit, čeká mě 2 IVF, beru Femibion 1, mohl by mi pomoci gynex. Kde se dá koupit a jaké je nejlepší dávkování. Člověk už je z toho snažení - pomocí caru tak zničený a tak bych chtěla zkusit to podpořit ještě něčím dálším. Dík za rady

mignona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzinka6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
packaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maggie_
19. srp 2016

Ahoj holky 🙂 ze zoufalství jsem si teď objednala přes internet Gynex...A teď jako nevim :D co to dělá, pomůže to, jak se to bere, kdy se to bere? Můžu to míchat s Inofolicem? 😀 Prosím o radu zkušenější...
Čeká mě Gennet, protože mi nejspíše nepraskají foliky a vajíčka neuvolňují, tím pádem neprobíhá ovulace. Chci zkusit ještě něco, než tam budu muset...Můžete mi prosím někdo poradit? 🙂

marlah
19. srp 2016

@maggie_ Beru Gynex 3x denně 5 kapek vždy 3 týdny, potom 1 týden pauza. Mně to srovnalo cyklus, jsou to bylinky. Beru k tomu taky Inofolic. Začala jsme brát po revizi v červnu, tak uvidím, kdy budu úspěšná a najdu //, jsem po druhé MS po revizi. 😉

lea212
19. srp 2016

Ahojky, zvažovala jsem taky ten Gynex, ale nakonec mi doktorka doporučila Nosifol (je to i pro chlapy), tak jsem brala ten a za 3 mesice uz tehu 🙂

maggie_
19. srp 2016

@marlah_ Jéé moc děkuju, už jsem si říkala, že nikdo neodepíše....Moc přeju, aby se ti zadařilo a // byly co nejdřív....Jinak se ještě zeptám, je jedno, kdy bych s tím začala, nebo 1DC, po MS....Jo možná mě ještě napadá...Od doby co beru Inofolic se mi osypalo čelo pupínky, nestalo se ti to taky? ...

simi1510
19. srp 2016

Já před pár měsíci zkoušela brát Gynex... ale místo aby mi pomohl, tak to spíš vše zhoršil - delší nedostavující se MS, ...

a nyní se povedlo mimi, bez jakéhokoliv gynexu, s nestejnými cykly... a když jsem to nechala jen tak plynout a vypla od stresu z práce... 🙂

marlah
19. srp 2016

@maggie_ Gynex se může začít brát kdykoliv, jen dodržet tu týdenní pauzu. Já jsem se taky trochu opupínkovala 😉 , ale spíš si myslím že je to právě z toho Gynexu, protože taky čistí tělo, nebo holt hormony. Taky ti držím palce 🙂

packaf
19. srp 2016

Ano, čístí to celé tělo, takže ty škodlivy se musí někde vyloučit. Proto můžou nastat takové probélmy jako pupínky, zhoršení kůže, vyrážka. Musíte vydržať, holky 🙂 spraví se to. Gynex není Ibalgin 😉 dejte šanci přírodě. Alternativní léčba trvá déle, za to ale bez následků. Já brala na pročištění Cytosan, se mnou to nic neudělalo, za to kamarádka, která jsem to dala, ať se dá dokupy po operaci, tak to odskákala průjmem. 😀 hold, někdo to fakt musí vyjít ven.

KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM, JEDNO BALENÍ NEVYUŽITÉ DOMA MÁM. MRKNĚTE SE NA MŮJ BAZAR.

nadelinka
19. srp 2016

@bachovy_esence_poradna moc prosim o kontakt,potrebuji poradit. Psychicky jsem se naprosto sesypala a je to dost zle. Dekuji moc.

maggie_
22. srp 2016

@marlah_ Tak já to zkusím, trochu se bojím :D a kolik kapiček? Je tam napsané 5-7 3x denně...To si můžu sama naordinovat?

marlah
22. srp 2016

@maggie_ Nebála bych se toho, jsou to bylinky. Já beru 3x5 kapek. Vždy 3 týdny a týden pauza. Ať ti pomůžou.