Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

katka432
2. zář 2007

ahoj,ja som brala gynex,ale z trosku ineho dovodu.odporucil mi ho jedna liecitelka z trnavy,boleli ma vajecniky....
niviem ci sa da na to spolahnut,ale vraj takyo liecitelia vedia pomoct aj pri tvojom probleme,neskusala si to?

augustovka
2. zář 2007

no prave teraz som si ho objednala tak chcem vediet ci mam aspon malicku nadej ze by mi pomohol!a aj ti pomohol?

katka432
2. zář 2007

mne pomohol velmi,ajked v inej suvislosti,ja nanho nedam dopustit

augustovka
2. zář 2007

no tak hadam aj ja budem mat tolko statstia!mozem sa ta opytat kolko ta vysla ta jedna flasticka

katka432
2. zář 2007

juj,to si nepametam uz,ale viem,ze vysla dodt

katka432
2. zář 2007

dost

augustovka
2. zář 2007

mne povedali 650 takze to neni asi vela!a ake je tam davkovanie?

katka432
2. zář 2007

ono zalezi od problemu,mne odporucili ak si dobre pamatam myslim 2x denne,ale mala som este taky krem,neviem ako sa to uz vola,a mala som si nim potierat vajecniky

augustovka
2. zář 2007

no tak si asi nejake to davkovanie naordinujem sama 🙂 !

katka432
2. zář 2007

alebo sa skus spitat v lekarni

augustovka
2. zář 2007

no ja som si to objednala z internetu kedze som to nemohla nikde zohnat

katka432
2. zář 2007

aha,bo ono sa to da objednat aj v lekarni.inak mal by tam byt prilozny letak

augustovka
2. zář 2007

no uvidime len dufam ze pomoze 🙂

katka432
2. zář 2007

drzim prsty 😉

augustovka
2. zář 2007

dakujem potom dam vediet ci to pomoze aj taketo problemy!dakujem za uzitocne info 😉

katka432
2. zář 2007

mieje zac.pa a vela stastia

augustovka
2. zář 2007

DAKUJEM 🙂

samsulka
3. zář 2007

Ahoj holčenky, já jenom hlásím,že jsem byla u dr. dneska a nic neviděl, vzal mi krev a zítra znova na UTZ a podle krve se uvidí. Už mě děsil mimoděložním nebo hrozícím potratem, ptž špiním trošičku, já jsem jak na jehlách a jdu k dr, až na 15:15 to budou muka.

lauritka
3. zář 2007

😕 akoze nic nevidel hmm??? ani vacok ? samsulka dzrim ti palceky, urcite to malinke je tam ;)

samsulka
4. zář 2007

Lauri, já nevím, ale docela jsem se divila, no možná je to stydlín po manžovi, ale pokud ne tak se budu obávat už jenom toho nejhoršího, ale testíky mám pořád pozitivní a pěkně se čárka zesiluje, tak jsem z toho jelen.

samsulka
4. zář 2007

Lauri,tak hlasím HCG 577, ale pořád nemáme vyhráno a pořád budeme čekat co ukáže čtvrteční krev, pokud HCG poroste jak má tak máme vyhráno.

lauritka
4. zář 2007

ahoj samsulka ..tak to je super ;) drzim ti plceky. mne zacinaju od soboty plodne dni 😀 😉 ..takze som zvedva ako sa gynex prejavi :P v pondelok volam do centra a uvidime ako dalej ... 😉

samsulka
4. zář 2007

Lauri, no aspon něco pozitivního hihi
JO? tak to drahou polovičku pořádně znásilni, at to vyjde a měříš BT? tA BY taky napověděla.

lauritka
4. zář 2007

😀 samsulka meriam uz osmy cyklus ;) tu so moje vsetky grafy 😝 http://www.fertilityfriend.com/home/198576

samsulka
4. zář 2007

jdu se mrknout.

danahl
4. zář 2007

Holky já jsem užívala Gynex-vypotřebovala jsem 2 flaštičky a otěhotněla jsem.Gynex stojí 380 Kč.A před tím než jsem otěhotněla poprvé,to jsme taky měli problémy jsem zase užívala Sarapis,ale otěhotněla jsem až jsem to vysadila asi za 3 měsíce,tak nevím no. 😒
Ted Gynex užívá má sestra,tak vám potom písnu jestli ji taky pomohl.Zatím pa

samsulka
4. zář 2007

si platíš VIP funkce,že to pořád máš jako ukázky? já to měla 30dní a pak už ne

samsulka
4. zář 2007

Dani, tak to je super to je jen další skvěá zpráva do sbírky na gynex hihi
Prvně jsem si říkala drahý to preparát,ale pak jsem slyšela jenom chválu.

lauritka
4. zář 2007

🙂 danahl tak to je dobre, gratulujem..inac tu na SK to stoji 630! ale pre mimi vsetko ;)
samsulka ano platim si VIP..na tri mesiace to vychadza 16,95 USD..to nie je az tak hrozne 🙂 jedno tricko ;)

samsulka
4. zář 2007

a kolik to vyjde na vase? no ja o tom uvažovala taky,ale pak jsem si řekla,že ted už to asi nemá cenu hihi