Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

karamelinka
26. říj 2007

ahojte...ja uz neviem pre co sa mam rozhodnut stale rozmyslam gynex, valoflur, femigard...momentalne doberam feminan a jarabinu...petule ale asi nemas ziadny gynekologicky problem vsak?ked si uz otehulkovala... 😉

nelly3
26. říj 2007

ahoj karamelinka: ja som brala gynex asi tak 3 mesiaci, mne osobne asi nepomohol, nijake zmeny som nevnimala pozitivne, prave dneska som si objednala femigard. tak dufam, ze pomoze. 😉

karamelinka
26. říj 2007

vies co ja idem asi skusit ten valoflur ked pomaha na endo...co mam ja...

nelly3
26. říj 2007

aj ja som ho pozerala na nete, ale rozhodla som sa pre tento. tak potom si porovname vysledky a uvidime 🙂 a inac ako sa citis po laparke? mas aj este bolesti?

karamelinka
26. říj 2007

uz mi je paradne...este v utorok mi bolo troska biedne ale v stredu som nabehla do prave a uz dobre len mam strasny strach a taky nepokoj v sebe...ty ako pokracujes?

nelly3
26. říj 2007

no ja stale dufam, ze sa to podari normalnou cestou 🙂 takze sa snazilkujeme. pijem cajiky bylinkove a tak. a preco mas strach?

karamelinka
26. říj 2007

idu ma dat do toho prechodu na 6 mesiacov...

karamelinka
26. říj 2007

idem uz buvat zajtra idem do skoly...papa a dobru...zasa zajtra... 😉

petule24
27. říj 2007

karamelinka, no, řekla bych, že jsem ho měla, nedozrávala mi vajíčka (od ledna jsme se snažili a nic, až po gynexu), tak myslím, že to má souvislost, víš.

petule24
27. říj 2007

třeba je to jen shoda náhod a dozrála sama od sebe a nebo pomohl gynex, to už nezjistím..., hlavní je výsledek a jelikož kolem sebe mám další 3 úspěšné gynexky hned první měsíc, tak to tomu přičítám.

evelyin
27. říj 2007

No mne sa po jednom cykle s gynexom upravila mrška, namiesto špinenia od 23-24 dňa sa mi rozbehla bez špinenia až na starých dobrých 28 dní, čím som si predĺžila luteálnu fázu na 11 dní,takže zatiaľ som s ním spokojná. 🙂

petule24
27. říj 2007

tak to je evelyin super 🙂, jen tak dál

poletucha
27. říj 2007

holky kdyz mám cyklus 33 dní, mám gynex brát jenom s tou sedmidenní přestávkou nebo jí mám protáhnout až do dne, kdy dostanu mršku?
Děkuju moc

elitera
27. říj 2007

ber ho tři týdny a týden pauza, tak, jak je to napsaný na obalu/příbalovým letáku. Brát to podle menses je jen pomůcka, abys věděla, kdy cca uplynuly ty tři týdny (což se na tebe bohužel nevztahuje) 🙂

petule24
27. říj 2007

poletucha, musíš počkat až to zase dostaneš, pro případ, že bys byla těhu, já měla taky cyklus 34dní a podívej, jsem těhu...., takže jsem ráda, že jsem to vysadila po 21dnech. Kdybys byla těhotná, nebyli by ty bylinky dobré.

samsulka
31. říj 2007

evelyin a zmz , no podle dr. v nemocnici můžeme za 2měsíce podle mé hodně pozdě,ale já to chcu zkusit hned při prvních měsíčkách,ale zatím jsem je nedostala a zítra to je 6týdnů chjo.

ZMZ,taky jsi měla mimoděložní?

Lauri, váš pesek je krásný má ode mě 10 každý den.

lauritka
1. lis 2007

uz to mame za 10 🙂 samsulka dik, aj ja hlasujem stale za jessy 🙂 pridam este nejake fotky, kamoska doniesla tricka z UK pre eddyho ;)

campi
3. lis 2007

Neco noveho s gynexem?
Narazila jsem na nej nahodou, uz 3 tydny jsem marodna - kasel, ryma a nemuzu se toho zbavit. Kamaradka mi na imunitu doporucila jeden vyrobek od Energy a kdyz jsem tam byla, padla mi do oka pani, ktera pracuje v klubu Energy, a domluvily jsme se, ze mi udela celkovou zdravotni analyzu vcetne dietologickych doporuceni. Gynex si tam urcite taky koupim - jsem moc zvedava, co mi pristi tyden rekne ohledne toho, proc nemuzu otehotnet...

Soubezne se budu venovat i konzervativni lecbe - diagnosticka laparoskopie, CAR..

libeth
3. lis 2007

Ked tak citam, vsetkym vam pomohol ci k tehu, alebo aspon na upravu cyklu. Ja som asi ta jedna zo sto, co s tym ma problem. skusila som, a v prvy mesiac som z mojho 26 dnoveho cyklu aj s ovulaciou, spravila po Gynexe cyklus anovulacny a 4O dnovy. A tento mesiac, mi pre istotu prisiel menzes na 14 dc. Tak ja fakt neviem, preco musim byt akurat ja ta vynimka? 😅 Ale viem, ze uz si ho nedam a le neviem ako si mam vratit moj pekny cyklus spat? 😅

zdenkabrt
5. lis 2007

libeth inac aj ja mam pocit ze mi nepomohol ani upravit mrchu ani tehu. mozno v niecom inom ale neviem. niekedy mam pocit ze na mne nic nefunguje. 🙂

annavi
6. lis 2007

baby ten Gynex sa da kupit aj v lekarni??kolko stoji???

leto79
6. lis 2007

annavi, skus sa ozvat fabiane, ona predava teraz, inac sa to objednava cez www.energy.sk, ale niekde v mestách sú aj obchody Energy, napr, v Košiciach taky je...

renusa
21. lis 2007

ahojte,
nevie mi niekto poradiť, užívam Gynex a zajtra mám ET po IVF, môžem ho užívať ďalej alebo ho radšej vysadiť??
ďakujem

lauritka
21. lis 2007

renusa vysad ho .

renusa
21. lis 2007

lauritka, dík....aj Ty si ho užívala??

lauritka
21. lis 2007

ano ale len pred IVF. potom som prestala.

renusa
21. lis 2007

a to bolo ešte pred stimulkou, alebo pred ET?

lauritka
21. lis 2007

ja uz som vysadila pred stimulaciou.

renusa
21. lis 2007

ja až do punkcie, tak ale teraz už nebudem 🤐

lauritka
21. lis 2007

no uz nemusis, urcite ti daju lieky na podporu sliznice.