Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

lauritka
14. zář 2007

samsulka..ale teba zvykli boliet stale po ovulke? alebo len ten mesiac? ked si brala gynex? mna nebolia normalne vobec, len jeden alebo dva dni prd MS. a teraz uz minimalne styri dni.. 😠 a ani neviem poriadne lezat na boku, ma to tam tlaci :D

vilo
14. zář 2007

Ahoj, já beru Gynex, protože mi ho doporučila jedna léčitelka, prý mi jeden vaječník funguje jenom na 40% (podle dr vše v pořádku 😒 ), beru ho teď druhý měsíc, první někdy cca v květnu (ale to jsme se ještě nesnažili). Pokaždé mě při začátku braní začaly bolet vaječníky, ale to je podle ní normální, protože se začíná uzdravovací proces a první dny se prostě stav zhorší. Těď ho beru cca 8 den, bolesti už nejsou takové a zdá se, že mám o 5 dní dříve ovulaci. Dám vědět, jak se to bude dále vyvíjet 😉

lauritka
14. zář 2007

😉 vilo ja som mal tiez skor ovulaciu asi o tri dni :P ja ked som to zacala brat tak ma boleli krize dva dni a potom to preslo. 🙂

petule24
14. zář 2007

ahoj holky, chci se vás zeptat, jak poznáte při měření bazárlní teploty plodné dny?? zatím se v tom moc neorientuju a nevím koho bych se zeptala. ☹ . Pokud mi odpovite a poradite, budu moc rada. Někde jsem četla, že plodné dny jsou jen tehdy, pokud bazální teplota překročí 37´C, je to tak?? Budu vděčná za každou radu.

lauritka
14. zář 2007

http://merenibt.xf.cz/index2.html
petule tu mas podrobne vysvetlenie ako vsetko funguje ..studuj ;) je to super stranka.

extravaganca
14. zář 2007

Holky chci se s vámi poradit.Dnes jsem dobrala první lahvičku gynexu.Tento cyklus jsem ho brala od 2.DC až do 15.DC což je dnes.Od 11.DC mě celkem dost bolí vaječníky,ikdyž dnes už mě jen sem tam pichne ve vaječníku.Když to začalo toho 11.DC,tak jsem myslela,že je to ovu,ale ta podle všeho byla až 13.DC a takto dlouho mě vaječníky nebolely.Mohlo by to být gynexem?Předtím jsem tyto problémy neměla,ikdyž jsem gynex brala.Nevíte co by to mohlo být?

petule24
14. zář 2007

ahoj Lauritko, moc ti děkuji, jdu si to nastudovat 😅 , když jsem ta neznalá. A až to nastuduju, tak třeba přidám další otázku 🙂

ingulka
16. zář 2007

Ahojte,
skusila som objednat GYNEX z ceskej stranky... tak uvidime, ako to dopadne. Je fakt, ze v Cechach to stoji 385 Ck, u nas 650 Sk. (+postovne samozrejme).
Dam vediet, ako som dopadla...

evelyin
18. zář 2007

Babule, vy čo ste si objednali gynex cez internet, ako rýchlo vám prišiel?

ela13
18. zář 2007

Niešo o spravnom užívaní gynexu pri neplodnosti:
Pri neplodnosti, v prípadoch, keď sa pokusy o otehotnenie opakovane nevydarili

Obaja partneri užívajú 1 až 3x denne 3 - 9 kvapiek 21 dní (potom nasleduje týždňová pauza). Po otehotnení treba skončiť užívanie preparátu. Prípravky Energy, ktoré sa podávajú ústami, neodporúčame aplikovať u tehotných žien, najmä v prvom a druhom trimestri gravidity. Po konzultácii s lekárom ich možno podávať v treťom trimestri.
Podávajú sa vždy na lačno a pod jazyk!!!!!, alebo pol hodinu pred či pol hodinu po jedle🙂

ela13
18. zář 2007

Před kačdým upotřebením důkladně protřepejte (asi 21 x). Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, u těžších případů pak více.Doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Gynex je vhodné brát též současně s hormonální léčbou.

evelyin
18. zář 2007

Ela a ty si ho užívala? Ako rýcjlo ti ho poslali?
Nechápem, prečo by to mal užívať aj muž, aby mu po tom nenarástli prsia. 😀

lauritka
18. zář 2007

🙂 no ja na to pretrepovanie zabudam ;) mimochodom moje rekacie na gynex : zvysena citlivost prs uz od ovulky a kratsi cyklus. teda asi skorsie dozrievanie vajicok :P plus pekne teploty. 😉 chuti hnusne , ale da sa 😅

evelyin
18. zář 2007

Ahoj Lauri, ale ty užívaš aj nejaké gestagény , nie?
Ja som mala PMS už od ovulky po clomhexale, na gynex zatiaľ len čakám, objednala som si ho včera, neviem sa dočkať.. 😉

lauritka
18. zář 2007

evelyn hormony neuzivam ziadne, len vitaminy a teraz ten gynex prvykrat. 😅

evelyin
18. zář 2007

Fakt? No to je zaujímavú, práve som čítala, že skracuje PMS, že ho baby mávajú len deň pred mrchou. Tak to si ma nepotešila. ☹
No čo už, skúsim, či to so mnou niečo urobí. 😀

lauritka
18. zář 2007

no mozno na kazdeho to posobi inac ;) ale brusko ma nebolii nejak strasne ako pred MS. a uz pride pozajtra takze je to v pohode. len tie prsia... 😖

evelyin
18. zář 2007

Takže ešte je skoro na to aby si zhodnotila, či ten gynex na niečo bol?
Držím palce, možno to mrcha nebude ale mimi. 😉

lauritka
18. zář 2007

no teraz mam akurat tyzdne pauzu s gynexom a zacinam zachvilu znova. mimi to nebude to citim v kostiach :P ale aspon budem zdrava a mozno sa nam ivf-ko podari na prvykrat 😉

ela13
18. zář 2007

ja ho beriem prvy mesiac, resp. prvych 14 dni. Zajtra idem na prve IUI a brala som ho spolu aj s clostilom. Pozitiva: pravy vajecnik 11 folikov, lavy 17 a najlepsie na tom je, ze necitim bolest v prisach. Ked som ho nebrala, tak uz tri dni pred ovulkou ma zacali boliet priserne prsia a trvalo to az do skoncenia mesky. Takze toto je plus... co je minus, tak ma velmi bolia vajecniky, respektive lavy,pri vysetreni ultrazvukom idem vyskocit z koze, ale po zajtrajsku to uz dufam bude ok.
Inak aj ja mam teploty teraz ukazkove, dokonca vcera rano som prvy krat mala aj pokles teploty a aj dnes pred ovulkou, tak som zvedava🙂
Ja som si ho kupila v Blave v lekarni na Bajzovej ci Bazovej a stal 650🙂 vela, ale co clovek nespravi pre zdravie a pre mrnusa, ze?🙂

lauritka
18. zář 2007

ala aj ja mam pocit , ze zu z toho pekne teploty. 😉 skoda ze zajtra mi klesne...ale nevadi.a to mas tolko vajok pred IUI ? ejhaaaa to je dost !

evelyin
18. zář 2007

Ela, nebude toľko folikúl skôr výsledkom užívania clostilu?
Veď to je jedným z vedľajších účinkov, že sa môže uvoľniť naraz príliš vajíčok.
Máš aj nejaký dominantný folikul?
Ja som už teplotu prestala merať, ale ako mi príde gynex a nasadím ho, tak asi opäť začnem, nech vidím nejakú zmenu.
Držím palce na IUI, nech sa zadarí. 😉

elitera
18. zář 2007

Holky, co si stěžujete na chuť gynexu, buďte za něj rády a příležitostně si zkuste Vironal nebo Regalen, to je jiný kafe 😀 Jinak konkurenční firma Diochi dělá něco podobnýho, mrkněte na web. Rozhodně jejich sračička na pročištění ledvin chutná líp, je s fruktózou nebo s čím, třeba to gynekologický bude taky pitelnější. Nicméně já jsem v tomhle konzervativní a zůstávám u gynexu 🙂 (teda teď ho nepotřebuju, ale až zas budu... 🙂)

ela13
18. zář 2007

Dominantne mam dva, jeden je vacsi a druhy mensi, takze pravdepdobne praskne iba ten vacsi🙂Neviem, ci to bolo akurat clostilom alebo gynexom, ale costil my dali iba tak, nakolko ja som mala vzdy ovulku na 17 az 21 den. Gynex podla mna moze iba pomoct a nie uskodit, ved su to iba bylinky ci homeopatika. A ozaj tiez by ste nemali si umyvat hned potom zuby a ani pit ziaden kofein.
Co sa tyka tepltoky, tak nemeriam uz cely cyklus, zacnem tak od toho 12 dna a meriam potom do ovulky plus 4 dni a potom koncom.Tiez ma to uz tak nebavi, ale zasa je fajn vediet, ze telo funguje tak ako ma.
Zmena Evelyin urcite bude, treba tomu verit🙂))). Dakuejm za tej zajtrajsok, verim aj ja.
Ja som ok, aj polovicka ma spermiogram ok. Len bol problem v tom, ze akonahle som si spermijky "nechala! v sebe tak som mala svrbenie az palenie a v zapati prisla mykoza, takze nase snazilkovanie vyzeralo tak, ze hned po tom som utekala do sprchy a nedala podla mna sancu spermijkam sa dostat tam kde maju.Takto nam ich ocistia a uz nebude problem, ked uz budu v maternici🙂
Vy sa dlho snazite? Lauri a ty kedy ides na IVF?

lauritka
18. zář 2007

ela uz buduci mesiac ;)

ela13
18. zář 2007

Joj Lauri tak to uz mas co by dup🙂))) sa ani nenazdame a v juni budeme tlacit spolu kociky...potom sa prestahujem na vychod k svokrovcom a budeme kocikovat spolu 😉 Nebojis sa tej stimulacie? Je to predsa len vela hormonov☹

evelyin
18. zář 2007

My sa snažíme od januára-februára /mala som prestávku 4 cykly po Miss. Ab/ ale akosi to nechce výjsť, tak už skúšame kadečo.
Ten gynex sa mi celkom páči, po tom, čo som prečítala, tak je to hop alebo trop.
Buď otehotniem do vybratia fľaštičky alebo treba vyskúšať asi niečo iné.
Zaujalo ma: nemôžem piť kávu s kofeínom počas celého užívania alebo bezprostredne po užití gynexu?
A na koľko mesiacov vám tá fľaštička výjde ?
Vám sa ako dlho nedarí, keď ideš teraz na IUI?

lauritka
18. zář 2007

ela no dufam ;)- ze buduci rok kocikujeme vcetky 😉 nebojim sa stimulacie:P ved ma budu sledovat na sone kazdy druhy den. tak uvidi ako reagujem ;) podla mna bude to ok. ved od febrara sa tomu venujem..teda ocista tela, aloe gel, vitaminy. zdravy zivotny styl... verim , ze to bude v pohode. 😉

ela13
18. zář 2007

KOfein nesmies brat pred ani po nejaku tu hodinku ...je to presne tak ako pri homeopatikach. A najlepsie ucinky to ma, ked to das pod jazyk a snazis sa to tam podrzat co najdlsie /samoska, ze sa ti to zmiesa soslinami,ale urcite latky z gynexu za ten cas aspon niektore preniknu do ziliek, ktore su pod jazykom.
S tym MA to mi je velmi luto:-/ . Ja som bola pred 5 rokmi tehotna,s ex, ma nechal v tom a o mesiac sme mali mat svadbu☹. Za tyzden som schudla 7 kil tak si vies predstavit ako to asi skoncilo☹.. Ale teraz mam zlatu polovicku, a uz len to babo nam chyba. Snazi,e sa uz skoro 2 roky. Nie je to este az tak vela oproti Lauritke, ale uz je nacase, pomaly bilogicke hodiny tikaju ☹
Flasticka vyjde podla toho, ako to budes uzivat, ja to beriem 3*9 a amal by vydrzat 3 mesiace. Rouhodne by som to vyskusala, ja davam radsej prednost bylinkam ako chemii a vzdy sa to vyplatilo, ved aj aloe vera bolo super🙂

ela13
18. zář 2007

Jaj kazde dva dni kontrola, no ja som mala dost, aj ja som to teraz absolvovala a k tomu mi aj krv brali ,takze teraz moje zily vyzeraju ako u narkomana ☹ . Uz sme tu pomaly ako DKP tak by sa patrilo, aby sme uz aj my zacali kupovat pre seba tehotenske nohavice. Inak nevies co jes Govi? Ani grafik si neupdatuje fnuk☹