Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

editaj
17. dub 2011

Gynex si nemůžu vynachválit. Brala jsem ho 2 měsíce s týdení pauzou (8kapek 2x denně první měsíc a 4kapky 2x denně druhý měsíc) a už je to půl roku a moje menstruace je stále pravidelná a cítím se skvěle. Na doporučení doktorky jsem na sjednosení cyklu brala HA, ale z té mi bylo akorát špatně, byla jsem přecitlivělá, tloustal jsem, cítila se strašně, byla jsem náladová a měla bolestivou menstruaci (vyzkoušela jsem 4 prášky). Nakonec jsem se rozhodla HA vysadit a z internetu si objednana Gynex (dle referencí na netu). Původně jsem měla menstruaci v rozmezí 21-28 dnů, zrovna jak si tělo vzpomělo. Teď menstruuji 27-28 den cyklu už půl roku... v to jsem nedoufala.

darrez
25. dub 2011

@si31si gynex se bere vzdycky 3tydny,pak tyden pauza- celkem takhle 3 mesice,pak ma byt mesic pauza a pak muzes znovu.
Ja zatim beru gynex druhy cyklus,tak jsem zvedava,jestli to bude mít nejaky efekt.

verry
25. dub 2011

holky, kámoška gynex užívala měsíc a půl a byla po něm těhu 😉
ale né, každýmu sedne

verry
25. dub 2011

a má se začít brát hned po menstruaci 3týdny a pak týden pauza atd..

jjjana
25. dub 2011

Ahojky, moje jedna kamarádka ho brala taky a těhu po měsíci byla, tak jsem ho doporučila jiné kamarádce, ale té nepomohl. Jenže si myslím, že to bylo tím, že měla ještě jiné problémy a ty gynex nedokáže zastavit.... Jinak prý dobrá je taky Dračí krev, ale nechá se koupit pouze na netu. Je to teda pěkný hnus, hrozně hořký, blééé
Mě teda nepomohlo nic, ani čaje, vitamíny, no prostě nic. Až přesedlání myšlenek na jinou práci 😀

haaninaa
25. dub 2011

Ahojky holky, také jsem o Gynexu přemýšlela... Dokonce mi jedna paní v práci přinesla i letáček, je to docela zajímavé čtení a má to i výsledky.... Jen nevím, jak se to dávkuje... To je tam napsané?

verry
25. dub 2011

@jjjana to máš pravdu, někomu to pomůže a někomu ne. já brala tu dračí krev- Drags imun-není to dobré, ale pomohlo to v jiných věcech, jsem naprosto bez stresu-silná! nic mě nerozháže, brala jsem ho celou zimu a nebyla jsem ani jednou nemocná. Ale na těhu to nepomohlo... 😖

verry
25. dub 2011

@haaninaa bylo by dobré, si najít poradce který prodava tyto výrobky, a ten by ti řekl dávkováni.
já mám známou paní bylinkářku, která tyto věci prodává. A každý k ní musí osobně, a ona mu vytočí prstýnkem jaké bylinky ti pomůžou a přesné dávkování, které ti pomůže. A chodí k ní opravdu hodně lidí.
Ale je fakt, že už jsem u ní tohoo zkusila spoustu-ale zatím mi k těhu nic nepomohlo. Ale pomohla. Mám pravidelnou menstruaci, a ovulaci přesne na den..

haaninaa
25. dub 2011

@verry - u nás je také jedna paní, která tyto výrobky prodává.... Stojí to okolo pětiset, jenže se mi tak k ní moc nechce, je to dost daleko, tak snad se tam co nejdřív vypravím.... A u Vás je nějaký problém? Chodíte někam do centra?

verry
25. dub 2011

@haaninaa problém zatím neobjeven 😕
ale jelikož jsme čekali dlouho, tak od ledna už navštevujeme Sanus. Podle výsledku-vše v pořádku zatím. Byli jsme na dvou IUI, ale nedopadlo to. A tak jdu v květnu na laparku-podle všeho bude asi něco zde..... 😅 no uvidíme.
A jak ty?? jaký máte problém vy? nebo jak dlouho se snažíte?

jjjana
25. dub 2011

@verry A zkusila si třeba akupunkturu? Ta prý taky zabírá 😕 Já jsem byla u kartářky a ta mi řekla, že problém je ve mě, že na to pořád myslím a taky asi jo. Všechno co mi vyčetla z karet se mi splnilo do těch dvou let, jak říkala.... I když manža podstoupil spemiogram a dopadl špatně, tak jsem to přisuzovala k tomu. Před Vánocema jsme si řekli, že po novém roce zkusíme umělé a v lednu jsem našla // . Zkoušeli jsme to přes 3 roky.

verry
25. dub 2011

@jjjana akupunturu jsem nezkkoušela. Ale byla jsem u numeroložky a ta mi ale akorat perfekně řekla jaká jsem od mala až do ted, a vše okolo. když jsem se zeptala na děti. Tak prej budu mít tři. A řekla měsíce který bych měla mít nejplodnější, ale nic z toho nedopadlo.... jo a od kartářky jsem si taky nechala vyložit karty, ale to bylo jen na netu. a byl to výklad na půl roku dopředu. Psala mi že otěhotním. .....ale zas nic. Asi jen všichni melou nebo nevímmm 🤐
to jsi měla štěstí, to je supr 🙂
my už se taky snažíme přes 3roky..

haaninaa
25. dub 2011

@verry - my už se snažíme skkoro čtyři roky, za sebou mám laparku, jedno IVF a šest IUI a vše bez úspěchu.... Máme málo spermijek a nebo taky žádné... Jednou jsou, pak zase né....

verry
25. dub 2011

@haaninaa a zkoušeli jste něco brát na spermošky??? naordinuj mu eregmu- dvě kámošky co znám, to davali svým chlapům a otěhotněli. Spermio měli najednou supr 🙂

verry
25. dub 2011

@haaninaa a nasli ti něco na laparce?? nebo je problém jen manži?

haaninaa
25. dub 2011

@verry - na laparce je všechno OK, jen u manžela, tím pádem mě nechtějí poslat ani na genetiku ani na imunologii.... Dělají jako by to platili ze svého...

verry
25. dub 2011

@haaninaa no to jsou teda pacholci! tak si to vyžádej, a když tě odmítnou, změn CAR- ja bych to teda tak udělala. A dali vám něco na ty spermoše? bere něco manža?

haaninaa
25. dub 2011

@verry - ne, nebere nic, prý to nemá cenu, takže to vždycky zkusíme, nebo musíme mít dárcovské.... Centrum už jsme také změnili, jenže je to pořád to samé...

verry
25. dub 2011

@haaninaa ahaa, tak to už mě nic nenapada. Myslím,ale že když zkusí tu eregmu,tak mu určitě neublíží.

haaninaa
25. dub 2011

@verry - já ji zkusím, nic tím asi nezkazíme, zítrajdu kolem lékárny, tak ji koupím...

verry
25. dub 2011

@haaninaa to určitě 🙂 tím se nic nezkazí, spíš to pomůže-jsou to vitamíny.
držím pěstě 😉

haaninaa
25. dub 2011

@verry - děkuju, ty bereš nějaké vitamínky?

verry
25. dub 2011

@haaninaa tady jsem ti našla reference:http://www.prozdravi.cz/reference-eregma-max-power.html

haaninaa
25. dub 2011

@verry - díky, kouknu na to za chvilku.... A ty něco zobeš?

verry
25. dub 2011

@haaninaa chlapy to tam píší, že se jim zlepšila tvorba a množství spematu
jen si to přečti, je toho tam doost 🙂

haaninaa
25. dub 2011

@verry - koukám, žasnu a věřím...

verry
25. dub 2011

@haaninaa já už jen kyselinu listovou, dobu jsem užívala ten Drags imun-ale nezabral. ale k bylinkářce se chystám znovu, aby se na mě mrkla. V květnu jdu na laparku, tak pak zas něco budu zobaat. půjdem asi na další IUI, no podle toho jak dopadne laparka

haaninaa
25. dub 2011

@verry - já beru také listovku, ale jen obyčejnou, femibion byl zbytečně drahý..... Pádím nandat nádobí do myčky, tak třeba zae zítra, ju? A díky za info...

verry
25. dub 2011

@haaninaa já taky beru obyč listovku, aspoň něco než nic.. 😉
jo zejtra tu budu. tak zatím... 😉

smima
26. dub 2011

Ahoj holky, dostala jsem kapky GYNEX od léčitelky, která děla tradiční čínskou medicínu. Řekla mi, že nemohu otěhotnět, protože nemám upravené cykly a že musíme pročistit ledviny, to mi dala jiné kapky, že je to v těhotenství moc důležité. Beru ho teprve od pátku, tak uvidíme.