Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

musilka
30. kvě 2008

ale téma na gynex už tu ve snažilkách někde je 😉

leticia
30. kvě 2008

keď som to hodila do googlu, našlo mi iba túto tému 🙂

leticia
30. kvě 2008

a dá sa niekde objednať aj na Slovensku? Myslíte, že je dostupný aj lekárňach?

musilka
30. kvě 2008

v lékárnách si nejsem jistá ale myslím že když zkusíš na nějakým portálu jako je třeba u nác v čr seznam nabo atlas a zadáš hledat gynex tak ti něco vyjede 😉

campi
30. kvě 2008
katka444
17. říj 2008

ahojte, ja som si vcera kupila gynex v jednej predajni energy. na tej stranke su uvedene predajne miesta. takze ak ste v blizkosti niektoreho z nich mozte si gynex kupit aj osobne a usetrite na postovnom.
chcem sa opytat ako ho uzivate. v tej predajni bola taka mila pani a ta mi napisala aj sposob uzitia:
21 x pretrepat

prvy tyzden 2 x 5 kvapiek

druhy a treti tyzden 3 x 5 kvapiek

jeden tyzden pauza

potom douzivat 3 x 5 kvapiek

konzultovali ste niektora bratie gynexu s gyndosom?

elitera
17. říj 2008

katka, po dalších 3 týdnech užívání taky následuje týden pauza, aby si tělo nezvyklo. A protřepání nemusí být přesně 21x, může být i víc 😉
S gynekologem to nekonzultuju, jsou to bylinky. Resp. pokud bych měla nějakej problém, na jehož řešení mám aspoň trochu čas, řekla bych, že bych to nejdřív chtěla zkusit bylinkama a jestli to neklapne, tak bych holt dala chemii. Rozumnej gynekolog tě v tom podpoří 🙂

katka444
17. říj 2008

ahoj elitera,
ja som len chcela vediet aky nazor maju gyndosovia na uzivanie gynexu. lebo niektory lekary preferuju len chemiu. tak ze ci sa niektora o gynexe bavila so svojim lekarom, pripadne ci jej ho prave on oporucil.

elitera
17. říj 2008

no, možný to je, že to někomu doktor doporučil, ale osobně nikoho takovýho neznam 🙂 Neprodává se to v lékárně, nedá se to nadávkovat... podle mě pro gynekology dost "iracionální" lék 🙂 Nicméně čest výjimkám, jsou-li 🙂

jastrab
24. říj 2008

ja som sa na gynex pytala gyn. a ten povedal, ze si nemysli, ze gynex pomaha - nakolko je velmi sirokospektralny (na rozne choroby a pod.) Napriek tomu som si ho objednala a idem do toho, ako verim homeopatikam, tak tajne dufam, ze aj gynex pomoze... 😉

jastrab
24. říj 2008

katka444: ja som sa len chcela opytat na tu predajnu energy - mozno ako tip, da sa objednat aj cez internet a pri osobnom odbere vyjde na 604 skk...

sana15
24. říj 2008

ahojte.ja som gynex brala pred par rokmi,vtedy to bol este vo forme sirupu,dnes uz su tie vyrobky v koncentrovanych kvapkach. Rok som sa trapila so zapalom posvy. nezaberali ziadne cipky,masticky,vyplachy,tabletky... Doktor mi pocas roku predpisala snad vsetko mozne co dostat v lekarni. Pila som rozne zenske bylinkove caje,hygienu som dodrziavala prisnu a vzdy a napriek tomu 😒 nezaberalo nic. Ako sa hovori,topiaci sa aj slamky chyta,tak som vyskusala aj gynex. Uz po vybrati jednej davky zapaly zmizli a tak som este vybrala jednu a pol flase. potom som sa na to vykaslala - vsak uz mi bolo dobre. Neviem,mozno to bola suhra nahod - lieky,caje,dovolenka pri mori, ale skutocne az po gynexe sa moj stav zlepsil a uz dodnes nevratil. klop-klop. Zato vlani som sa zacala trapit s mocovymi cestami. znova som vyskusala vsetko mozne co maju v lekarni,dokonca aj obvodna mi predpisala nejake jednorazove lieky,urologicke caje pijem denne uz niekolko rokov. zo zufalstva som sa opat obratila na energy a kupila tam Renol. Stacilo 3/4 flasticky vyuzivat (s tymi tyzdnovymi prestavkami) a zabralo. Ale vykaslala som sa na to hned ako mi bolo dobre a teraz sa mi niekedy zhorsi stav. Teraz som vsak tehotna,tak ho brat zial nemozem, ale do buducnosti viem,ze skor nez zacnem minat prachy na kadejake Urovali, Urinali a svedske brusnice skusim Renol.

mamameeja
29. říj 2008

ahojíček, četla jsem tady o gynexu zajíimavé věci. Beru už sedmý rok antikoncepci mercilon, vždycky když mam nevybraných tak 5 posledních prášků v platíčku, začne mě bolet pravý vaječník - když si zmáčknu toto místo, asi s blížící se menstruace. Může se užívat brát i když beru HA? například na ty bolesti podbřišku? díky

kuspitka
17. pro 2008

Ahojte dievacat.chcem ist na dalsie umele oplodnenie ale chcem sa opytat ci toto ste niekto skusal...

kuspitka
18. pro 2008

Ahojte mate niekto skusenosti s gynexom???

korenka
18. pro 2008

ahoj,ano,ja ho práve berem

kuspitka
18. pro 2008

Ahoj.A ako sa citis ponom ...
ja by som to chcela skusit idem na umele oplodnenie zajtra si ho chcem kupit v Zvolene...

korenka
18. pro 2008

ja ho mám od kamošky za 650,- a cítim sa fajn,trochu som aj schudla,ale to neviem ,či vďaka tomuto.Mne blbli MS 3 mesiace,aj teraz mi meškali,tak stále chodím na vyvolávačky,tak som myslela,či mi to neupraví,ale asi nie,jedine,čo mi pomohli,že po injekcii prišli pekne do 3 dní,ale počas tehu sa nesmú brať!!!

jastrab
19. pro 2008

Kuspitka,
ja beriem gynex druhy mesiac, neviem, ci pomaha, nakolko mam pri tom este aj ine horm. lieky predpisane...tehu nie som...v kazdom pripade, aspon psychicky mam pocit, ze robim nieco "naviac" ako kazal Dr. 😉
good luck

kuspitka
19. pro 2008

tak v tehu sa nemoze brat ale ked nevies ze si teh tak mozu plodu ublizit???
tak mne meska ms poriadne obcas ani po vyvolavacke nepride tak aj kvoli tomu to chcem brat...len neviem ze ked budem chodit na umele oplodnenie tak mozu byt ajvajicka kvalitne...

ingulik
19. pro 2008

ahojte...ja som zacala brat gynex kvoli cyste na vajecniku a ani som ho nedobrala a som tehu...hned ako som zistila, ze som, prestala som ho uzvat pretoze pocas tehotenstva sa nesmu uzivat ziadne regeneracne prostriedky... 🙂

matusik111
29. pro 2008

Ahojte, som tu nova, ale citala som tu prispevky uz davno. S manzelom sme sa zacali snazit o baby. 2 mesiace za nami a stale nic. Tak som si povedala, ze vyskusam Gynex. Dnes je to tyzden co to berem, tak som zvedava, ako bude nam pomahat 🙂

jankabo
29. pro 2008

Ahojte,
ja som tiež začala brať gynex, dnes je to 3 deň čo ho beriem. Kamoške to pomohlo, tak som zvedavá či to zaberie aj mne

matusik111
30. pro 2008

inak, vela babeniek hovori, ze to ma zlu chut. Neviem ci som ja cudna, alebo mam ine kvapky, ale mne sa zdaju uplne v pohode 😎 😅

bleelka
30. pro 2008

no tusim ho aj ja vyskusam ak pomaha otehotniet... neviete na akom principe funguje? preco sa po nom lahsie otehotnie? nie je to len psychikou ze si to vsugerujeme ze pomaha?

matusik111
4. led 2009

ja ho berem pomaly 3 tyzdne, ale pochybujem, ze sa nieco podari, lebo ako som sa tesila ze budem mat viac casu s manzelom na seba pocas sviatkov , tak opak je pravdou. Same navstevy a mi nestihame. ☹ Ale hadam druhy mesiac bude uspesnejsi.

matusik111
12. led 2009

ahojte kocky, tak uz mam 3 tyzdne za sebou brania Gynexu. Neviem cim to je, ale dako sa mi zmenila chut tych kvapiek .... ze by zabrali ? 😉 Tyzden musi byt prestavka a zacina sa s pokracovanim v prvy den mrchule. V pondelok ju mam dostat, tak dufam, ze uz nepride 🙂 a potom vam vychvalim Gynex.
Inak , mozem potvrdit, ze ovulka je super. Asi to nieco naozaj robi na zenske organy 🙂

tina3212
17. led 2009

ahojte, mi sme sa zacali snazit o mimi hned po vysadeni HAK, dnes je tomu uz 5 miesiacov a stale nic, uz skoro dva tyzdne uzivam Gynex, no zacala som s nim na 4.DC tak dufam ze som nic nezmeskala 😀 , musim suhlasit s "matusik111" lebo na zaciatku mi gynex celkom chutil (chutil ako sirup proti kaslu) no jeho chut sa zmenila 😝 😝

matusik111
17. led 2009

ahojte kocky, tak ja som uzivala gynex prvy mesiac a cuduj sa svete , mne mrcha prisla zas ☹ . Tak pekne zacinam druhy cyklus s gynexom.
Verila som na kombinaciu Vianoce a gynex, no bohuzial,. Asi to nezabera kazdemu 😎 .
Teraz ta chut sa mi zda, ze je este horsia a horsia 😀