Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

bara_13
26. zář 2015

já tenhle cyklus měla divný, při ovulaci mě pobolívá vždycky pravá strana, tentokrát mě pobolívalo na obou stranách, dneska v noci jsem cítila takový divný táhnutí až pnutí uprostřed, tak nevim co to je...
Tak v gynexu budu ještě týden pokračovat a pak vynechám..

ivaslav
26. zář 2015

@lzii Užívání gynexu by případnému těhu nemělo škodit. Ovšem je lepší ho brát do ovulky třeba těch 3xdenně 5kapek a pak po ovulce brát jenom minimum třeba 1-2 kapky 1-2x denně aby se kůra dokončila kdyby se třeba zadařilo.

antonie87
26. zář 2015

Ahoj holky, někde jsem četla, že se má Gynex brát tři měsíce (3x 21 dní) a pak se udělat pauza... neslyšely jste o tom něco? Nebo nevíte kdyžtak jak dlouhá pauza mezi další tříměsíční kůrou by měla být?

bara_13
27. zář 2015

@antonie87 Já na různých webech a i tady od holek slyšela, že 3 týdny a pak týden pauza, ale jak dlouho tento cyklus opakovat to nevím... ono to možná vydrží na 3 cykly ta lahvička...🙂

antonie87
27. zář 2015

@bara_13 někde jsem právě viděla, jak se holčina ptala, že má v plánu za tři měsíce vysadit antiko a jestli má Gynex brát až pak, nebo začít hned, a bylo jí odpovězeno, že až pak, jelikož se nemá brát víc jak 3 měsíce...
Ale asi to bude kec, jsou to přece jen bylinky a žádné hormony...

kalliope7
29. zář 2015

Ahoj holky, moc prosim o radu. Snazime se s pritelem o miminko a protoze z jeho strany jsou trochu zhorsene podminky,tak se to snazime maximalne podporit. Minuly cyklus jsem si teda zacala poprve merit a zapisovat teploty. Mela jsem ukazkovy cyklus 28 dni,ovu 15.den,krivku teplot klasickou...Trefili jsme se is milovanim den pred a den po ovu,ale ms se bohuzel dostavila...Prvni den jsem si koupila gynex a kapu 3x7 a stalo se to,ze jsem krvacela jen asi tri dny a celkem malo...Jindy mam ms hodne silnou a trva vzdycky cca tyden...Cyklus kokem tech 28 dni...Nevite,co by to mohlo znamenat? A je to zkraceni ms pozitivni nebo negativni ? Diky za rady! (Mela jsem samozrejme podezreni na tehu,ale delala jsem si dva testy,protoze mi navic obden vyskakuje porad teplota na 37 a zase klesa na 36.5,ale oba negativni...)

kalliope7
29. zář 2015

.

bara_13
30. zář 2015

@kalliope7 Ahoj, mě Gynex zkrátil MS a i krvácení bylo slabší a neměla jsem takové křeče jako předtím, ale taky mi cyklus prodloužil z 28 na 29 - 30 dní. Já kapala tedy jen 2 x 5 kapek. Zkus třeba snížit dávkování. 🙂

kalliope7
30. zář 2015

@bara_13 Diky moc za zkusenost!
Asi zkusim snizit...

ivaslav
30. zář 2015

@kalliope7 Pokud s gynexem začínáš je 3x7kapek hodně. Lepší začínat pozvolna. Třeba týden 3x3kapky a po týdnu přidat kapku navíc 3x4kapky atd. 3x7 je maximum.

kalliope7
1. říj 2015

@ivaslav aha,dobre,zkusim teda snizit,snad z toho telo nebude jeste vic zmatene 🙂

ivaslav
2. říj 2015

@kalliope7 Tělo nebude zmatené, právě že mu pomůžeš tím pozvolným zvyšováním dávky.

bezejmenaaa
8. říj 2015

Poradite? Mam cyklus s zeleznou pravidelnosti vzdy 28.den, ovu citim vetsinou 14.dc.
Jelikoz mi pri 1.diteti Gynex pomohl k otehotneni, tak jsem ho nasadila i ted. Brala jsem 3x7 kapek, ale jen 2 tydny,kvuli pripadnemu otehotneni....MS se nedostavila ani 30DC,proto jsem udelala test, slaboucky duch druhe carky tam byl, dnes jsem 34DC jsem na testu nemela uz nic a odpoledne se dostavila MS.... Asi mi to rozhodil Gynex, ale co ten duch na testu???
Jsem ted spis rozcarovana z toho,ze vubec netusim kdy budu mit OVU, jestli ta moje klasika cca 14.DC nebo se mi rozhodi i toto??☹

katkabrno86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivaslav
15. říj 2015

@bezejmenaaa Nevím zda ti poradím ale co jsem vyčetla i se radila přímo s centrem gynex. Na začátek užívání gynexu se doporučuje začít pozvolna tj např. 3x3 kapek po týdnu 3x4 a pak 3x5 - po provedené pauze začít jak si skončila tj 3x5 kapek a pokud máš dojem že ještě zvýšit, tak těch 3x7 je maximum. Já užívala 3x5 kapek a vyhovovalo mi to. Rozhodně kůru nepřerušit pokud tu je možnost otěhotnění tak po 14DC doužívat, ale snížit na minimum na 1-2kapky 1-2x denně. Zachováš si tím tu kůru a miminku to případně neublíží.

dusanba
7. lis 2015

@bezejmenaaa Taky si myslím, že je lepší ze začátku brát Gynex s menšími dávkami a postupně zvyšovat. S tím duchem, třeba se ti mohlo začít zahnizdovat vajíčko, proto ta slabá čárka, ale neudrželo se, tak jsi dostala potom menstruaci. Může se to stávat a většina žen o tom třeba ani neví, protože si test neudělají, akorát dostanou menstruaci se spožděním. Ale je to prý časté takhle úplně v počátku těhu. S Gynexem bych to nevzdávala, je to přírodní, takže ublížit by tito nemělo. Já jsem to koupila sobě i manželovi, abychom to brali oba. Je to na víc věcí, tak jsem si říkala, že to neuškodí. A otěhotněla jsem dřív, než jsme to dobrali, tak mi doma ještě leží 1 nerozdělaná lahvička Gynexu, kdyby měl někdo zájem za lepší cenu, než v obchodě. Držím palce se snažením.

koncita
20. lis 2015

@ivaslav myslíš, že je tedy opravdu lepší užívat jen do ovulace a potom doužívat (do těch 3 týdnů) jenom minimální dávku? To jsem se nikde nedočetla, já už mám za sebou 2 cykly s Gynexem, ale vždy jsem brala celé tři týdny bez ohledu na proběhlou ovulaci maximální dávku. Mohla jsem tím zhatit případné početí? Já to teda tentokrát zkusím tak jak píšeš. Zatím užívám 2x7 kapek (3xdenně jsem zapomínala)...

bezejmenaaa
20. lis 2015

mile zeny, psala jsem kousek vyse muj prispevek a musim konstatovat, ze hned 2.cyklus jsem uz MS nedostala a na testu byla dalnice, takze ja muzu Gynex opravdu z vlastni zkusenosti doporucit,,,,,pomohl mi u 1.ditete a zda se, ze cekame 2.miminko 🙂

dzogobela
20. lis 2015

@bezejmenaaa To závidím 🙂 já už dobírám druhou lahvičku a zatím se mi ani nesrovnal cyklus... ☹

bezejmenaaa
20. lis 2015

@dzogobela ale neboj, to se srovna a dopadne ta dalnice taky!! preju hodne stessti!!

maslicko
23. lis 2015

@mmmk AHojky jeslti můžu taky přispět, tak já Gynex užívala kvůli poruchy MS po vysazení HA. A za mě teda bez efektu,ale na každého to působí jinak..takže za zkoušku nic nedáš 🙂

mmmk
autor
23. lis 2015

@maslicko 😀 😀 😀 Mne nezabral vubec. Cyklus mi nesrovnal, ovulaci mi nenahodil. Ale jestli te to uklidni, mam tri deti i bez IVF 😉

maslicko
23. lis 2015

@mmmk tak to sem rada 🙂 jako sposuta veci je podle me jen vyhozeny peniz :( ikdyz si myslim, ze ty Gynex kapky nehsou spatne,ale pro me zbytecne vyhozene penize

mmmk
autor
23. lis 2015

@maslicko Ono hlavne zalezi, co za problem mas. Pokud si podle cyklu muzes ridit hodinky, mala prirodni podpora neuskodi, stejne je to vetsinou placebo efekt, co zafunguje. Ja mam syndrom PCO a nepomohl mi ani clomifen. A i kdyz jsem vyzkousela vsecko mozny, stejne museli nastoupit doktori.

maslicko
25. lis 2015

@mmmk jééžiš mě nestraš :( uvidíme jak to dopadne 🙂

dzogobela
28. lis 2015

@bezejmenaaa Tak beru zpět... dnes pozitivní těhu test 😀 zřejmě proběhla ovulace ve dnech, kdy už jsem jí neměřila a jen čekala jsem na MS. Takže díky gynexu mi konečně jeden cyklus konečně dorazila MS a druhý už jsem asi těhule. Pila jsem teda taky hodně kontryhel a Inofolic, tak možná to byla kombinace toho všeho.

antonie87
28. lis 2015

Brala jste některá Gynex, i když jste neměla menstruaci? Jak poznat kdy začít brát a jaké dávkování?

dzogobela
28. lis 2015

@antonie87 já. Prostě jsem to neřešila, začala jsem jednoho dne brát. Ani se nikde nedočteš, že by se to mělo brát nějaký konkrétní den. Navíc podle mě, když nemáš MS, tak tím spíš je to jedno 🙂 já měla stejnou situaci.

simi1510
28. lis 2015

@dzogobela tak gratulace! 🙂 zkouším teď první měsíc gynex, tak uvidíme, zda také pomůže...

luca16
28. lis 2015

Za mne...nepomohl k otěhotnění. Poznala jsem jen ovulku bez testů.