Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

marmazel
11. lis 2013

@ninica my se snažíme od unora, jenže mám ten cyklus vselijaky, hlavně spinení během cyklu, brala jsem i Duphaston, ale nic, tak mi dr. Doporučila gynex, zítra začnou třetí tritydeni kuru.

karyp
26. lis 2013

můžu se zeptat - někde jsem se dočetla, že Gynex zvyšuje hodnotu FSH. Je to pravda? Beru ho po revizi a super, ale mám jít znovu na odběr krve na hormonální profil a bojím se, že by mohlo být FSH vysoké kvůli Gynexu? někdo zase píše pravý opak…….prosím o radu

doko
26. lis 2013

@karyp ahoj já gynex po revizi brala (měla jsem strach, že nedostanu MS- MS nakonec nic moc, spíš špinění), ale brali mi krev na hormonální profil přesně měsíc od revize a výsledky byly výborné 😉 🙂

karyp
26. lis 2013

děkuju, takže by to nemělo mít negativní vliv - mě gynex pomohl i k otěhotnění, a to hned dvakrát. Poprvé kdysi a dopadlo to dobře a podruhé teď a dopadne to dobře příště 🙂

doko
26. lis 2013

@karyp mně teda gynex nepomohl k ničemu (ani k těhu, ani k MS). myslím, že na mě nemá žádný účinek- ten hezký horm. profil přisuzuji spíš tomu nevydařenému těhu 🙂 ale myslím si, že určitě ani neuškodí 😉

laedy
28. lis 2013

Holky ten Gynex si kapete na lzicku nebo do vody?

doko
28. lis 2013

@laedy říká se, že se má užívat na lžičku, ne nadarmo je to koncentrát 😉

laedy
28. lis 2013

@samsulka Snazila jsi se pers 2 roky a pak po Gynexu ovulace az 20 den? Testovala jsi se pasky?

laedy
28. lis 2013

@doko Děkuji. Ja ji davam na lzicku nebo rovnou kapu do pusy, ale prave ze jsem tu cetla ze si je holky kapou do vody.

Dekuji :o))

ninica
2. pro 2013

@marmazel
Ahoj, prepáč, až teraz som si všimla, že som ti neodpísala. Gynex je práve na úpravu cyklu? Neupravil ti ho? V tomto ti nemôžem poradiť, ja som mala cyklus pravidelný.

marmazel
3. pro 2013

@ninica ahoj, to nevadí 🙂 no právě neupravil ☹

pepetousek
6. pro 2013

Ahoj holky, tento cyklus jsem začala poprvé s Gynexem, kapu 3x denně 5 kapek...jen nevím, jak dlouho ho mám kapat...objevují se totiž 2 názory - 1) kapat 3 týdny a pak týden pauza, 2) kapat jen do ovulace (já mívám cca 14-16DC...neuškodí to případnému těhotenství, když budu kapat i po ovulaci do těch 21 dnů? Moc děkuji 🙂

vlajka1
6. pro 2013

Přidávám svoji zkušenost. Mě teda Gynex nepomohl. První měsíc dobrý, posunul mi ovulaci z 16 na 18DC, MS přišla v termínu jak měla. Druhý měsíc hrůza. Ovulace už 13DC(to je v pohodě) ale od 23DC jsem začala špinit a špinila až do MS - týden. Dřív jsem se špiněním problémy měla, poslední dobou to díky Jeřábu ptačímu přešlo a teď po Gynexu znovu. Další už nekoupím. Věřím, že někomu pomoci může, mě bohužel ne. Jediný velmi kladný účinek jsem zaznamenala na psychiku - byla jsem naprosto klidná.

jitnik
12. pro 2013

@vlajka1 To je divné, Jeřáb ptačí je součástí složení Gynexu... No ale je jasné, že všem na světě Gynex pomoci nemůže... Tak držím palce, aby se našlo něco jiného, co pomůže!🙂 možností je stále mnoho.

jitnik
12. pro 2013

@pepetousek Případnému těhotenství Gynex určitě neuškodí. Stejně jako alkohol a léky, plodu to vše může uškodit až od 6. týdne těhu, kdy se plod přestává živit sám z vlastních zásob a začíná přijímat živiny z ženského těla. A to už žena o svm těhu v drtivé většině případů ví, protože má 2 týdny zpoždění MS😉 Takže v klidu Gynex ber a až najdeš dvě čárky, vysaď. Jinak já užívala 3x denně 5 kapek, nakapat do sklenice a zalít vodou. 3 týdny a pak týden pauza. A otěhotněla jsem první cyklus s ním, po půlročním snažení a předchozím SP v 6. tt ...

vlajka1
12. pro 2013

@jitnik no prave me to je divne celkove. MS mi skoncila, ale lehce spinim porad. Ted teda piju caj Baby Radnicke tak mozna z toho, tezko rict. Kazdopadne verim, ze Gynex spouste jinych zen urcite pomohl a i pomuze 😊

jitnik
12. pro 2013

@vlajka1 A neobsahuje ten čaj třeba větší množství kontryhelu? Některé holky, co kontryhel pily, po něm špinily skoro celý cyklus.... Každopádně je super, že jsou ještě další produkty, které můžeš zkoušet🙂 Něco jistě sedne i Tobě, to jsem si jistá! Kamarádka, co mi doporučila Gynex, že po něm otěhotněla druhý cyklus, brala tohle: vitamíny B6, Acidum folicum, GYNEX, rakytníkový čaj. Tak třeba něco z toho ještě můžeš prubnout...

vlajka1
12. pro 2013

@jitnik kontryhel v tom caji neni vubec. Dam tomu ted stejne volnejsi prubeh, v lednu jdeme do CAr tak se mnou snad neco provedou. Ale diky za rady 😉

pepetousek
12. pro 2013

@jitnik Vážně se po kontryhelu špiní? Já myslela, že právě naopak, že pomáhá posilovat sliznici, takže je silná menstruace a nedochází ke špinění...

Jinak jsem pro jistotu přestala gynex kapat v den ovulace, tj. předevšírem..tento cyklus přišla 12DC...mám ještě začít kapat, nebo nechat už tu pauzu, když 2 dny nekapu?

ninive211
12. pro 2013

@pepetousek Peti, já myslím , že fakt špiní. Já právě taky teďka špiním už kolikátý den a minulý cyklus taky, ale jen asi den a půl před MS...oba cykly jsem pila pár dní kontryhel (ten první cyklus ani ne poctivě celých 14 dní, ale skoro). Takže asi na tom něco bude.
Pak mi normálně začala klasická MS, první den dva silná, jako vždy. Jinak mohu potvrdit, že sliznici dle Dr. jsem měla minule ukázkovou, ale nevím, zda je to kontryhelem nebo by tak byla i bez toho.

jitnik
12. pro 2013

@pepetousek Já kapala od 6 DC tři týdny, takže durch přes ovulku, která byla 20 DC... A otěhotněla jsem. Takže nevidím důvod, proč s Gynexem přestávat. Nemá Ti jak ublížit, spíš může pak pomoci u uhnizďování a posílení sliznice... Já bych teda být Tebou užívala ty tři týdny, jak stálo v brožurce, která mi ke Gynexu přišla😉 no a ke kontryhelu... Je to silná bylina a hodně holkám pomáhá. Ale například koníkovka aguaverde po kontryhelu špinila skoro celý cyklus. A mně po něm začaly teploty lítat tak, že z toho nakonec byl anovulák... Takže taky nepomůže každému. Je tady víc holek, kterým kontryhel nesedl. Ale to máš u všeho, no. To se nedá nic dělat. Někdo chválí Inofolic, někdo Gynex, někdo kontryhel, .... ale najde se hromada uživatelek, které by Ti všechny tyto přípravky totálně strhaly... Je třeba zkoušet, no.

pepetousek
13. pro 2013

@jitnik @ninive211 Já tento cyklus kontryhel nepiju, jen jsem kapala ty 2 týdny gynex..tak se uvidí 🙂 Nechám pauzu ten týden a začnu s kapáním nanovo, tentokrát tři týdny v kuse...a jsem zvědavá, jestli bude nějaké špinění..

petulen
6. led 2014

Ahoj holky, na další cyklus tu mám nachystaný Gynex a přemýšlím, jestli zároveň s ním pít dál i kontryhelový čaj - nevíte někdo? Abych pak už nebyla "přebylinkovaná" 🙂 Listovku beru jako samozřejmost ...

missuulle
7. led 2014

@petulen taky to teď řeším, ale zatím čaj piju a čekám, až mi gynex příjde domu a pak nevím, asi to zkusím oboje 😀

petulen
7. led 2014

@missuulle Tak co teď :D? Chtěla jsem se na to zeptat své doktorky, ale Gynex nezná ... Dívám se do toho letáčku, s kterým jsem kapky koupila a kontryhel to obsahuje. Jenže nepíšou jaké množství ... Tak třeba nám ještě někdo napíše zkušenost ... 🙂

missuulle
7. led 2014

@petulen a když ne, tak to zkusíme a bud nam nebude dobre nebo ano ci mužem být předávkované a dle toho se pak zařídit 😀

missuulle
7. led 2014

@petulen tak prý můžem a pak maliník na hlen.tak se ted ptám kdy pak ten maliník

missuulle
7. led 2014

@petulen maliník po ovu 😉

petulen
7. led 2014

@missuulle OK, díky za zprávu 😉 Tak asi to přeci jen nebude ku škodě. Tak vzhůru do toho 🙂

missuulle
7. led 2014

@petulen a kdy máš ovu?