Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

renusa
21. lis 2007

mám utrogestan, začala som už včera s ním 😉 ešte raz díky

campi
22. lis 2007

Nechala jsem si v klubu Energy udelat diagnozu a doporucili mi zacit s Renolem a King Kongem a za mesic prijit... Pani je lekarka a presla na cinskou medicinu, kterou dela uz 10 let. Pry v nekterych pripadech neni dobre koupit naslepo Gynex, protoze je pricina sirsi (v mem pripade pry v ledvinach) a Gynex je pak na konkretni veci, ktere muze mit ale zena v poradku.

No, zkousim co se da a ublizit mi to snad nemuze. Mam slibene tehotenstvi do pul roku - tak pak napisu🙂

teksas
23. lis 2007

campi a kde jsi byla v tom klubu energy?

campi
23. lis 2007

na www.energy.sk/cz jsou adresy prodejen
Ja jsem byla na Pze 5 u pani Kukucove.

zuce
23. lis 2007

caute zenicky, ja papam gynex druhy mesiac, doporucila kamaratka, rano si davam 3 kvapky, na obed 4 a vecer 5, tak mi kazala vraj na regeneraciu. Sice som si ho skorej skontrolovala na nete, ale uz ho papam. Pomohol mi hlavne na moju chronicku unavu, mam menej bolestivy menzes a viac chodim cikat, to je asi vsetko co som zatial zaregistrovala z uzivania. Mam uz syna 3, na ktoreho sme cakali az dva roky, tak by mohlo pomoct aj po tejto stranke, sice zatial to neponahla, ale ked bude, bude...

teksas
24. lis 2007

ceu holky, hele jak by se mel ten gynex teda brat moc tomu nerozumim ...mam ho prvni cyklus brat jako regeneraci? a mysleji az 3x denne 9kapek a nebo tech devet kapek rozdelit do te doby trikrat takze treba 3kapky 3x denne?

lauritka
25. lis 2007

teksas kludne zacni 3 krat denne po 9 kvapiek. nerozdeluj. cize 27 kvapiek denne dokopy.

asmk
28. lis 2007

ahojte kocky po precitani tychto odporucani som si kupila gynex lebo po vysadeni antikoncepcie mam cykly cca 32-35 dnove a ovulaciu az 20-21 den tak aby sa mi to upravilo pripadne pomohlo otehotniet 😀 😀 myslite ze si mozem hned nasadit 3x9 kvapiek co je povolene max. ci je lepsie zacat s nizsou davkou...dakujem

juzinka
29. lis 2007

Ahojte kočky, tak aj vďaka tejto témičke a Vašim skúsenostiam som sa rozhodla kúpiť kvapky Gynex a vyskúšať ich, zajtra, alebo pozajtra by mi mali prísť 😀 , no chcem sa vopred s Vami poradiť 😉 . Zajtra to bude u mňa 3DC, ak prídu pozajtra, tak 4DC, ak ich začnem brať práve v tieto dní nevadí to, že to nie je prvý? A aké dávky by ste mi naordinovali 😀 . Mávam pravidelný cyklus 28 dní, teraz posledný však bol 30dní. Ovulku som mala na 15 DC, nemám v podstate žiadne problémy. Kvapočky chcem vyskúšať či mi nepomôžu v snažilkovaní 😅 . Tak aké dávky hmm? 😵

asmk
29. lis 2007

ahojte ja mam tiez este jednu doplnujucu otazocku, mozem si ich kvapkat do trosky vody, lebo ked som si ich dnes rano nakvapkala na lacno na jazyk (tak to kazala teta v predajni kde som ich kupovala) tak ma dost z toho naplo 😝

juzinka
29. lis 2007

asmk nestraš to sú fakt, až také hnusné 😨 ? Nikto nám tu nejak nechce poradiť 😒 .

lauritka
29. lis 2007

kocky nie su az take hnusne. ja som zacala hned s najyssou davkou. 3 krat po 9 kvapiek, ale je to na vas ako chcete.
zacat je najlpesie od zaciatku cyklu, ale nevasi aj ked zacnete trosku neskor.

asmk
29. lis 2007

a mozem si ich dat do tej vody ci radsej sa mam prekonat a kvapkat si ich na lyzicku ( a moze byt aj kovova lebo niekde som tusim citalala ze len umela...)

asmk
29. lis 2007

A mimochodom Lauritka gratulujem 🙂 😀

lauritka
29. lis 2007

dakujem,, radsej si to daj neriedene...a kovova by nemala byt, pred pouzittim pretrepat ! nech sa bylinky pekne zmiesaju. 🙂

alex
29. lis 2007

asmk, ja som si ich kvapkala normálne na kávovú a hneď som začala 3x9kvapiek.

asmk
29. lis 2007

alex ty si ich ale tusim prestala uzivat, nebolo ti po nich dobre ci vobec ti nepomohli.....?

libeth
29. lis 2007

no babulky, tak ako pisala Campi, asi nieje v niektorych pripadoch uzivat Gynex na slepo. Mne sa to vypomstilo. Zacala som 3x9 kvapiek a menzes neprisiel. A potom zacal chodit kazdych 14 dni. A to uz 3x po sebe. Dnes som znovu 14 dc, tak cakam co bude. A ked som sa nato v Energy pytala, tak sa ma pytali, ze preco som si to tak urcila sama... a same blbe otazky... Ako keby mi nestacilo ze som bola vycucana do kvapky, este som si aj kazen vypocula. A domov som isla ako furia 😀

lauritka
29. lis 2007

no nemalo by sa to velmi kombinovat s liekmi.

fabiana
29. lis 2007

Libeth, a čo ti teda poradili v Energy, keď ti takto Gynex "nesadol"?

libeth
29. lis 2007

fabiana - v podstate mi ani neporadili nic. Nakoniec som si kupila alchemilku, pakost a isla som domov, a myslim, ze alchemilka mi pomaha, len dufam, ze nedostanem zajtra menzes, lebo ma slahne. Bleda, vycerpana som uz dost.

alex
29. lis 2007

asmk, ja som to prestala užívať, lebo je to dosť drahé, neviem presne kedy som s ním začala, ale 3 x po sebe som mala cyklus 33 dní, tak to mohlo pomôcť, lebo teraz mi cyklus opäť skáče.

poletucha
29. lis 2007

já ho beru teď druhý cyklus...asi mi pomohl, měla jsem před tím delší cykly okolo 33 dnů a ovulaci až někdy 18 DC a spravilo se mi to na ovulku 14 DC a celkově na 29 dní. No uvidíme další měsíc, docela jste mě vystrašily, opravdu bych nechtěla mít mrchu každých 14 dní 😕

asmk
29. lis 2007

libeth tak to si ma normalne nastasila, ja ho tiez chcem brat ako poletucha koli skrateniu cyklov nakolko po vysadeni tabletiek (vtedy som mavala 28 dni) mam tak 32-35 dnove a ovulaciu na 20-21 den...

poletucha prosim ta ty si ho ako uzivala....

libeth
29. lis 2007

Presla som si forum, tak vsetko su tu vacsinou len pozitiva, alebo len to, ze sa nic nezmenilo... len by som bola opatrnejsia, to je vsetko co som chcela, tam kde si to kupujes by mal byt niekto kto ti to odporuci, nie?

zuce
29. lis 2007

Caute kocky, tak ja len ze tiez ich beriem preventivne, mam aj pravidelny menzes aj tak, kvapkam si ich na kavovu lyzicku do trocha vody a beriem rano 3, na obed 4 a vecer 5, co mi poradili.

barag
29. lis 2007

zuce, prý by to nemělo přijít do styku s kovem...já si kapu rovnou do pusy

juzinka
29. lis 2007

Já si budem tiež radšej kvapkať rovno do úst 😝 , aj keď sú hnusné 😒 a dám si asi po 5 kvapiek 😉 . Uvidím čo to so mnou porobí, dúfam, že nič tým nepokašlem 😅 .

fabiana
29. lis 2007

Juzinka, ty už máš jedno dieťatko? Vidíš, ani som si nevšimla... 😉
Myslíte, že Gynex pomáha aj na PCO? To jest pomôže ovulke?

juzinka
29. lis 2007

No ja už jedno mám 😀 , chlapčeka a teraz chceme dievčatko 😀 , nie nie to je jedno len nech je zdravé.