Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

petulen
7. led 2014

@missuulle Přesně nevím, ale stejně musím počkat ještě jeden cyklus, protože jsem nedávno potratila. Ale info musím sbírat s předstihem 😀 A ty jsi na tom jak? Aby jsi stihla brát gynex před ovulací než ti dorazí 😉

ivka3901
3. únor 2014

ahojte má tu niektorá skúsenosť s gynexom takú?že sa im roky nedarilo boliste na IVF ani to sa nepodarilo a potom s braním gynexu ste otehotneli prirodzene?inak mám nepravidelnú menzes tak hádam mi aspom cyklus upraví či?budem rada ak odpíšete díkes moc 🙂

oskerus
3. únor 2014

Ahoj,já jsem na podzim 2012 potratila a poté jsem hned začala užívat Gynex a v únoru 2013 jsem byla těhotná,takže věřím že to opravdu pomáhá a teď máme krásnou holčičku.

trskova
6. únor 2014

Tak jsem si také pořídila gynex. v srpnu jsem mela zamlké těhotenství nasledované revizí dělohy a od te doby se nám nedaří znova otěhotnět. Dnes jsem si vzala gynex poprvé. 2x denně po 7mi kapkách nakapat do vody. tak jsem teda na to zvedava. jinak před třema měsíci se mi menstruace dostavila až po 42 DC od té doby jí mam jak hodinky....přesně po 28DC. ovulaci zdá se taky pravidelná teď ty poslední dva cykly. Tak uvidíme.

ninica
14. únor 2014

@marmazel
Ahoj, teraz som si náhodou všimla, že si tehu? Pomohol ti predsa len Gynex? Srdečne gratulujem!

marmazel
14. únor 2014

@ninica Ahoj, děkuji 🙂 myslím si že, ne, pořád sem špinila, kde nic tu nic, v září sme s dr. vysadili i prášky a já začala pít kontryhelový čaj, v kuse, celý cyklus, bez přestávky, cyklus se upravil a 31.12. jsem našla // 🙂 takže za mě vede kontryhel 🙂

ninica
16. únor 2014

@marmazel
Tak aspoň, že to vyšlo, je jedno ako. Drž sa.

marmazel
16. únor 2014

@ninica Děkuji 🙂 ty taky 🙂 doufám, že to bude v pohodě, musím doufat 🙂. od začátku zase špiním ☹ hold mi chybí ten kontryhel 🙂 ale v těhu ho nedoporučují. a minulý týden jsem byla pár dní v nemocnici pro krvácení. Tak teď už to snad bude OK 🙂

ninica
16. únor 2014

A neberieš Duphaston? Ja som ho brala, keď som začala špiniť, 3x1.

rudolflenka
16. únor 2014

Holky, jak se bere správně ten gynex? Kdy se to má nasadit, kdy dělat ty pauzy? Já se v tom neorientuju a příbalový leták není ☹ a můžu k tomu brát Nosifol? Já mám PCOS a ovulace ani MS nikde, tak to chci zkusit nahodit bylinkama. Vyvolávačka sice pomohla, ale nevím, co příště tak bych tomu chtěla pomoct, abych zase nemusela na injekci. díky 🙂

hwiezdinka
22. únor 2014

@rudolflenka Gynex sa berie 3 týždne 2-7 kvapiek 1-3x denne (pred použitím dôkladne pretrepať). Po 3 týždňoch musí byť 1 týždeň pauza. A potom sa môže odznova brať.

trskova
1. bře 2014

Tak teď si budete myslet, že jsem naprostej debil....ale nějak jsem přestala sledovat dny a dnes jsem zjistila že už beru gynex dele jak tři týdny. Prostě debil. Přesně o 4 dny déle. Může to být nejaký problém?

mamazem
4. bře 2014

@trskova Nie je to žiadny problém, vysaďte na 1 týždeň a môžete pokračovať znovu 🙂
Teraz krém Cytovital v akcii, do 11.3. špeciálna akcia k MDŽ. Bežná cena za krém Cytovital je 14,70 EUR, teraz u nás na mamazem len 8,90 EUR. Zároveň ponúkame aj výhodný balíček GYNEX + CYTOVITAL krém + CYTOVITAL mydlo.

petulka2514
8. bře 2014

Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá můžete porovnat produkty indické medicíny - ŠATAVARI, ZDRAVÍ PRO ŽENU a kapky GYNEX od firmy Energy? emoticon Vysazuji HA a budu ráda, za info. 🙂

soplitko
16. bře 2014

@ivka3901 ja som nevedela dlho otehotnieť, vyšetrenia som absolvovala všetky a tiež partner, potom mi gynekológ odporučil ešte brať GYNEX, keďže priateľ sa dá nahovoriť na všetko tak ho užíval so mnou pravdaže v inom dávkovaní a to 2x denne po 7 kvapkách ale bral to len 2 týždne ja som užívala normálne 3x denne po 7 kvapkách a to po dobu 3 týždňoch. Výsledok je taký že o 8 týždňov budeme mať bábätko 🙂

jankato30
16. bře 2014

@soplitko ja som brala gynex mesiac a nevidela som ziadne vysledky

bukvickaa
18. bře 2014

Holky, taky přidávám svou zkušenost. S partnerem jsme se snažili cca 10 měsíců (nijak jsme to nehrotili, neměřila jsem BT, nedělala ovu testy, nic). Měla jsem poměrně dlouhé cykly (36-38 dní), a tak jsem zkusila gynex. Brala jsem ho cca měsíc a půl (s tou týdenní pauzou). Cyklus se mi najednou nedostavil, tak jsem to neřešila, ale najednou byl 50. den a 3 negativní těhotenské testy, tak jsem zašla na gyndu, co se děje. Na ultrazvuku nic nebylo (ani těhu, ani cysta), tak mi Dr. udělala jen krevní testy pro moji jistotu. No a věc se má tak, že ted jsem byla u ní pro výsledky (55. den cyklu) a jsem v tom 🙂 Je to velmi ranné těhotenství, musí se to ještě potvrdit, ale už i na ultrazvuku byla vidět malá tečka - ja řekla Dr. "domček pro naše mimino" 🙂 Takže pokud vše půjde jak má, tak gynex mi dopomohl k mimi už během prvního měsíce užívání.

soplitko
21. bře 2014

@jankato30 ja ten výsledok už viem, bude to chlapec a termín mám 12.5.2014

trskova
23. bře 2014

gynex jsem přestala brát včera....místo normální menstruace jen špinění...a stále to trvá...takže špiním v kuse už 18 dní. předpokládám, že je to gynexem a teda nevím jestli je to normální. Má někdo podobné zkušenosti?

efffkkkaaa
27. bře 2014

Ahoj holky dnes mi přišel Gynex a nevim kdy ho mám začít užívat?Beru clostil a duphaston.Poradíte mi některá?

lenkasaf
27. bře 2014

Tak já jsem s Gynexem začala od pondělí, tak uvidíme, jestli to bude takový "zázrak" 🙂

wildy
27. bře 2014

@efffkkkaaa Myslím, že je jedno kdy ho začneš užívat. Důležité je brát ho 3 týdny a pak udělat týden pauzu, aby se tělo vyčistilo. A pak zase pokračovat.

wildy
27. bře 2014

@trskova Většinou nějakou dobu trvá, než bylinky začnou účinkovat a než se tělo srovná a upraví. Uvádí se, že cca 3 měsíce.

skajkaze
27. bře 2014

Ahojte baby,chcem sa spýtať,brala niektorá z Vás gynex spolu s biologickou liečbou?ďakujem

trskova
27. bře 2014

@wildy jsem těhotná :D

trskova
27. bře 2014

potřebuju trošku poradit...možná uklidnit....brala jsem gynex...tři týdny...no něco málo přes tři týdny...zapoměla jsem počítat...což to je jedno...ale pak přišla menstruace a asi po deseti dnech jsem začala zase užívat gynex...no a ted jsem zjistila že jsem těhotna...nemohlo to plodu nějak ublížit? doktor říká že je menší než by podle ms mělo být a ted ležím týden doma a uvidíme za týden jestli povyroste. Měla bych být cca v 7tt a jsem v 5tt,...což znamená..že ms přišla i přesto že už jsem byla těhotná..proto jsem to nepoznala a gynex brala dál

wildy
28. bře 2014

@trskova Být tebou, byla bych v klidu. Sice se na Gynexu uvádí, že by se neměl brát v těhotenství, ale na druhou stranu jsou to jen bylinky. A to ti nemůže ublížit!! To je jako bys pila hodně bylinkových čajů třeba. Větší nebezpečí bych viděla v tom, když bys pila hodně alkoholu, nebo se cpala Brufenem atp.. 🙂 To že je menší, to vůbec neřeš. Buď v klidu. Měla jsem to stejně. Protože jsem OVU měla až skoro měsíc po posl. MS. Takže dr. nemohl určit stáří ( i když já věděla, kdy jsme počali a kdy byla OVU). Až na druhém a třetím UTZ mi určil stáří dle velikosti. Na první kontrole jsem taky měla být 7tt a byla jsem 5tt. Vydrž. Bude to dobré. Hlavně se zbytečně nestresuj!! 🙂 Držím palce.

wildy
28. bře 2014

@trskova A gratuluji!!

trskova
28. bře 2014

@wildy díky moc...už se nemůžu dočkat středy...at už to dopadne jak chce...už to potřebuju mít za sebou...druhý den mě strasne bolí hlava...včera jsem to po x hodinách řešila paralenem...dneska už nechci...tak asi nejspíš umřu :D

lenkasaf
28. bře 2014

Holky, chci se vás zeptat, jestli jste některá při užívání Gynexu nezačala špinit ?? Děkuji za odpovědi. 🙂