Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kiss_army
6. únor 2015

ahoj holky mám dotaz. jak mám brát gynex když mám cykly dlouhé 40 dní. píšou, že se má užívat 3 týdny a pak týden pauza a pak ho mám začít znovu brát, nebo mám počkat až na 1DC?

bobinka1987
9. únor 2015

@kiss_army já mám cykly cca 40 - 77 dní a beru ho ty 3 týdny, ale pak si dám pauzu klidně i 10 dní... 🙂

karlos12
11. únor 2015

Ahoj holky, mám jen dotaz, asi blbý, ale kdo bral gynex, nesnížil Vám chuť na alkohol ? Sice jsem se ptala i v jiné diskuzi, ale nikdo mi neodpověděl.Moc děkuji za odpovědi, K

lat
11. únor 2015

mně ne 🙂

krysulka
20. únor 2015

@kiss_army nezávisle na cyklu, užívá se se ty tři týdny a pak týden pauza...je to i u jiných kapiček od fy Energy, ne jen u Gynexu tohle dávkování. já ted užívám v období chřipek Vironal a to dávkování: 3 týdny a týden pauza je u něj taky 🙂

kiss_army
20. únor 2015

@krysulka a co když se mi náhodou podaří otěhotnět? píšou tam že se nemá užívat v těhotenství a když neudělám pauzu až do ms tak by to mohlo být blbý přeci? ☹

krysulka
21. únor 2015

@kiss_army jedná se o čistě přírodní preparát, tak by se snad nemělo nic stát, pokud by jsi otěhotněla ten měsíc co bys ještě Gynex užívala. Ale pokud by se MS nedostavila, udělala bych test a v případě pozititního testu bych už další kúru určitě nenasazovala....taky mám dlouhé cykly, cca 34 dní plus mínus a před těhotenstvím jsem užívala tak, že jsem začala užívat Gynex v průběhu cyklu, protože jsem se pokoušela dostat z akutní mykozy, takže to bylo nějaký cca 17 den cyklu co si dobře vzpomínám, takže bez obav bych užívala. Jen v případě delšího meškání MS bych pro jistotu dělala test než bych pokračovala s užíváním 🙂

kiss_army
21. únor 2015

@krysulka jasný děkuju 🙂 já jsem začala brát 4DC a chtěla jsem aby se mi cyklus trochu zkrátil, aby přišla ovulace dříve. No a to se mi dnes splnilo, měla jsem pozitivní ovu test a dnes jsem 23DC 🙂 takže se mi to posunulo cca o 5 dní což je super..tak teď ten gynex asi vysadím a počkám do MS 🙂 svůj účel to tento měsíc splnilo, takže dávám pauzu 😀

krysulka
21. únor 2015

@kiss_army no co pamatuju, tak mi Gynex cyklus nezkrátil, ale MS mi chodila jako hodinky téměř na den přesně, což bylo super 🙂 Na mykozu zaúčinkoval taky skvěle, i na všechny ostatní problémy související s opakovanými mykozami...ted jsem ho už víc jak dva roky neměla, ale nedám na něj dopustit 😉

kiss_army
21. únor 2015

@krysulka tak já naštěstí vím kdy můžu s MS počítat, protože měřím teplotu, takže jakmile klesne tak vím že je MS za dveřma 🙂

victress
24. únor 2015

pomohl někomu z vás Gynex při cystě, aby zmizela sama?

mynije
27. únor 2015

Já teď užívám gynex týden, chuť je teda příšerná 😀 . Je dobrý, že u fy ENERGy je přímo i na webkách poradna, kde Vám doktor přímo odpoví na váš konkrétní dotaz - co se týče dávkování, popř. kombinací. Psal, že v ranném stádiu těhotenství to nevadí (tzn. než zjistiš, že jsi těhotná, pak teda přestat užívat nebo se poradit s lékařem).

sandraza
6. bře 2015

Ahojte. ak mate zaujem o gynex, kludne sa mi ozvite do spravy.

luckee
12. bře 2015

holky odkdy se má začít ten gynex užívat? První dávku jsem si vzala prostě když jsem ho koupila, on se má užívat třeba od 1DC? Myslela jsem totiž, že to je jedno 😅
@kiss_army
@mynije

mynije
12. bře 2015

@luckee
určitě je to jedno, já ho začala brát taky až jak jsem ho prostě koupila... Doktor v té poradně na web Energy mi to i tak psal, je to fuk kdy to začneš brát...

luckee
12. bře 2015

@mynije tak paráda, měla jsem ho včera, dnes, dávám čtyři kapky a vzhledem k tomu, že nemám ráda lékořici, se bojím, že víc než jednou denně to nedám 😀 Ale zkusím aspoň dvakrát 😅

mynije
12. bře 2015

no záleží na co to máš... já to měla na srovnání + jako pomoc k otěhotnění. Doktor mi tam poradil 3x denně 5 kapek... je to hnus, ale nezapomeň pořádně protřepat a hned zapít vodou nejlépe to zředit v ústech, je to fakt hnus :D

luckee
12. bře 2015

@mynije já jsem po vysazení HAK měla cyklus neuvěřitelně pravidelný, všechno klapalo, ovulace byla, a najednou po roce jako když mávneš a mám ho nějak rozházený, nepravidelný, ovulační testy bílé, nechápu to 😒 Tak to vypadá, že se asi přemůžu

mynije
12. bře 2015

Zkus to, jak říkám s Energy mám dobré zkušenosti!! 😉

luckee
12. bře 2015

@mynije tak si jdu dát dnešní druhou dávku 😀 Za jak dlouho jsi pozorovala účinky? Počítám, že po dvou dnech to nebude, ale byl to třeba ten jeden měsíc?

mynije
12. bře 2015

měsíčky jsem dostala najednou po 29dnech takže super (po necelých 3týdnech užívání) 😀

luckee
12. bře 2015

@mynije to je krásné! Já ten rok měla vždy 28 dní, teď mám jednou 25, pak zas 37, nevím proč, ale doufám, že se to prostě srovná. Tak děkuji za radu 🙂

dyndula
14. bře 2015

Ahoj, berete je před jídlem či po jídle a nebo jak se Vám zrovna podaří? Já to tedy vodou nezapijím, jelikož mi chuť nevadí.

luckee
15. bře 2015

@dyndula na letáku psali, že se má užívat před jídlem nebo po jídle, já ho beru po jídle

victress
15. bře 2015

@dyndula 1/2 hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle, před nakapáním 21x protřepat v levé ruce 🙂

luckee
16. bře 2015

@victress jejda, protřepávám v pravé 😅 😀

minv
28. dub 2015

@tucniacik ahojj mozem sa opytat tefa pri liecbe pco sa tieto kvapky gynex neodporucaju cize ak si ich oobjednam tak to mislis ze bude zbytovne aj ja mavam anovulacne cykly kvoly pco ale ja dom uz sj uzivala tbl clostylbegyt a duphadtin mislite ze mi pomoze gynez na otehotnenie ...a inac kolko to stoji a akde si to mam objednat dik ...

ivaslav
1. čer 2015

Ahoj já gynex objednala po prodělané kyretáži a neustálých gyn. potížích jako cysty, mykoza . Jsem i snažilka, ale vzhledem k vytíženosti chlapa je těžké se trefit 🙂 . Beru ho dva měsíce, tedy(3týdny, pauza 3týdny pauza) A cysty jsou pryč, mykoza také pryč tak za mě mohu doporučit. Užívala jsem od 1DC ale jinak je to v celku jedno, jen dr v jedné diskuzi psal že je vhodné mít pauzu mezi kůrami tak aby v té pauze nebyla ms. Snad se podaří i to mimčo 😉