Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

keny123
16. zář 2015

@lzii jinak jsem se nikde nedočetla kdy se má začít ani příbalák to nemělo...j jsem začla jak došel včera dc--taky myslim zeje to fuk...

victress
16. zář 2015

@keny123 správně by jsi k tomu měla dostat informační brožurku, na které je vše napsáno - jak se užívá, co léčí atd.

katkavfr
16. zář 2015

@keny123 bere se od 1dc do 21dc

lzii
17. zář 2015

Dnes jsem 15dc a ovulace pořád , gynex jsem objednala, zítra dorazí a tak bych ho chtěla už užívat, není to jedno kdy se tedy začne brát?

lzii
17. zář 2015

Ovulace pořád nikde

dzogobela
17. zář 2015

@lzii Podle mě je. V příbalovém letáku jsem nenašla, odkdy by se měl brát. Prostě jen 3 týdny a pak týden pauza 🙂

katkavfr
17. zář 2015

A o 1dc az 21dc a pauza tyden....

lzii
17. zář 2015

ok, díky moc

lzii
17. zář 2015

Jen doufám že mi pomuze nahodit i ovulaci , tenhle mesic to vypada ze je to nase "snažení" uplne k nicemu , 15DC a ovu nikde :(

katkavfr
17. zář 2015

@lzii ja mela podle pocitu tušení ze je 14/ 15dc a prdlajs az 17dc takze neztracej nadeji... v gynexu je vse co se tyce bylinek ale doporucuje se brat 3 mesice pro spravne ucinky

keny123
17. zář 2015

@lzii hele ..jak máš dlouhe cykly?já jsem třeba mela ted ovu az 25DC a cyklus 34dni...ale ver ze to prijde az se na to prestanes tak soustředit....vím říká to každej no....

victress
18. zář 2015

@lzii ovulaci můžeš mít skoro kdykoli během cyklu, ne jen kolem 15DC, takže zkus příští měsíc testovat klidně hned po MS nebo až před MS, piješ kontryhelový čaj, ten je super a já pak díky němu na sobě ovulaci poznala i bez testů

lzii
18. zář 2015

Cykly jsem měla díky clostilbegytu srovnané na 29 dní jinak předtím děsně nepravidelně. Kontryhel jsem tento měsíc nepil a, ale asi zase zacnu. 13dc jsem byla na folikulometrii a žádný folikul nebyl vidět, bojím se že opravdu ovulace nebude. Dneska jsem 16dc a jak s tím kontryhelem? Můžu ho nasadit dnes nebo až 1dc - 10 DC?

victress
18. zář 2015

@lzii pokud si dobře pamatuju, tak od 1DC

bara_13
18. zář 2015

Já jsem začala užívat Gynex kvůli bolestivé MS, zatím jsem užívala první várku, teď jsem začala po pauze a koukám, že mi asi startuje druhý vaječník (začíná mě popíchávat) - ten se mi ozval snad jen dvakrát od ledna, takže doufám, že to má dobré účinky a brzy se nám zadaří🙂 (jen doufám, že to nebudou nějaké jiné problémy...)

lzii
18. zář 2015

Tak ted uz opravdu nevim cemu verit ...

bara_13
19. zář 2015

@lzii vypadá to, že sílí, takže fakt asi přijde až později

bara_13
21. zář 2015

@lzii Ahoj, tak co čárka? Sílí?

victress
21. zář 2015

@lzii to je jasný, máš ovulku pozdějc, tak na to vlítněte😀

lzii
21. zář 2015

@victress Byla tam 🙂 skočili jsme na to radeji jeste den na to 2x :D ted už zbývá jen počkat 🙂
Psala jsem email i moji gynekolozce a poslala ji tuhle fotku a napsala mi z mam cilit styk, ze prvni mesic po vysazeni clostiku je taky velka sance otehotnet .-)

lzii
21. zář 2015

@victress zkoušeli jsme i prstikovou metodu tak doufám že jak tovsechny zensky chvali ze to pomuze i nám ... más s tim zkusenost ?

ivaslav
21. zář 2015

Ty ovulační testy se slabé čárky nepočítají jak vyplývá s letáku musí být alespoň tak silná jako čárka v kontrolní zóně. Mě ovu test vyšel také 14DC slabá čárka a 15DC už byla stejně silná jako kontrolní a podařilo se. 😀

ivaslav
21. zář 2015

@lzii Zkoušela jsem dvakrát a dvakrát se zadařilo, tak na tom může něco být 😉

dzogobela
21. zář 2015

Já beru teď třetí týden... nezačala jsem tedy první den cyklu... ale už jsem 16 DC, o víkendu byla druhá čárka docela silná, ale dneska zase skoro nic... tak asi zase čekání na další MS, která už snad přijde bez injekce.

lzii
21. zář 2015

@ivaslav nastudovala jsem si tady na modrem koniku odkaz na poznání čípku a jake veci podle toho poznas ( http://www.rodina.cz/clanek5211.htm ) a včera jsem i u sebe nahmatala ze je otevreny tak jsme na to vlitli po treti , přítel pomohl s prstikovou metodou a sla jsem s "tím obsahem" spát. Včera to byl posledni plodný den, a dneska me bolí jakoby záda - u ledvin nebo tam nekde, takovy strasne zvlastni pocit , to jsem nikdy nepocitovala a i takovy zvlatni pocit az krece na vajecniku kde jsem ovulovala .... Ale rikam si ze jestli se zadarilo a jsem 2dpo tak preci nemuzu mit jeste zadne priznaky nic ... co si o tom myslis ty ? Za 10dní má přijít mrcha tak budu testovat nejdriv v den vynechane MS

ivaslav
23. zář 2015

@lzii Na nějaké příznaky je opravdu ještě brzy. Pokud tě jakoby píchá na té straně na které čekáš ovulku , tak nejspíš právě probíhá a je největší šance že se buňky potkají. 😉 A souhlasilo by to si s ovu testy, že jsi měla nejsilnější19.9 a to je že do myslím druhého dne je šance na ovulaci. A těhu testy opravdu má smysl až v den vynechané ms.
Ale to jsme zamířili jiným směrem na jiné téma než dala zakladatelka. Spíše bych ve tvém případě hledala někde ve snažilkách tam holky jistě probírají toto téma

lzii
25. zář 2015

@ivaslav Ahoj, ovu to opravdu byla , mam ted porád zvysenou BT , skocili jsme na to s pritelem , ted jsem 6dpo a stale cekam 🙂 porád me popichuje .. nicmene rozhodla jsem se brat gynex (pokud se nezadarilo) 3x denne 5kapek , co ty na to ?

bara_13
26. zář 2015

@lzii takže neuděláš týdenní pauzu? Já právě nevím, jestli brát dál. Teď mám mít ovu (jsem 15DC) a nevím jestli ještě ten týden brát nebo ne...

lzii
26. zář 2015

@bara_13 jojo udělám, 3 týdny to budu pít a 4 týden to vynechám.

keny123
26. zář 2015

já beru 3x denne 7 kapek (když si na to vzpomenu) a ovu ne ovu prote e bere 3tydny a tydne pauza a pak zase 3tydny a tyden pauza 🙂