Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

syssa
17. zář 2012

Ahojky nika71, 🙂 ja nedám dopustiť na Gynex a počula som že veľa žien po užívaní Gynexu aj otehotnela. Ja som ho brala prvý krát asi pred štyrmi rokmi po operácii endometrióza, kedy som absolvovala 6.mesečnú hormonálnu liečbu, ktorá navodzovala stavy menopauzy..., a po tom pol roku som krásne nabehla na menzes vďaka Gynexu. Aj teraz som 6t.po zamĺknutom potrate - 7.8.mi robili zákrok a 7.9. som dostala menzes - tomu sa hovorí presnosť 🙂
O nežiadúcich účinkoch teda neviem. Ja som teraz brala väčšie dávky a to 3xdenne 7kvapiek. Berieš to 3 týždne a potom týžden pauza. Ja by som ti veľmi odporučála Gynex. Ja okrem neho beriem aj inú liečbu od pani Kopáčovej Anny z Vrbového... K nej chodí veľa žien ktoré nemôžu otehotnieť alebo ako ja po potrate. Daj si jej meno do Google a dočítaš sa o nej veľa... Chodia k nej ľudia z celého Slovenska.

maciatko248
23. říj 2012

Ahojte holky 😵 našla som si túto diskusiu lebo som dostala darom od kamaratky Gynex ona sa snazila viac ako rok otehotniet a nedarilo sa a hned prvy cyklus s Gynexom otehotnela. Tak mi ho darovala aby som mala tiez stastie dnes som si ho dala prvy krat tak som zvedava ako budem nan reagovat. Som uz viac ako rok po mimodeloznom otehotneni a nedari sa.

@snajluska @ebsian @adka_pajerska @pincola
Sledujem Holky ktore ste si tu pisali uz v kvetnu ze ste tehotne chcem sa spytat myslite si ze vam dopomohol Gynex? ak ano ako dlho ste ho uzivali? Dakujem za info 🙂

pincola
23. říj 2012

@maciatko248 Já ho užívala 2 měsíce a ten druhý měsíc jsem taky otěhotněla. A jestli mi pomohl to nevím, nemám jak ověřit, ale fakt jsem otěhotněla 😀 Za zkoušku to stojí, moje kamarádka s ním taky otěhotněla a dokonce hned na poprvé 🙂

maciatko248
23. říj 2012

@pincola a ako dlho ste sa snazili pred Gynexom? 😵 to je super tolko pozitiv citam o tom lieku, su aj par negativ ale viac vidim pozitiva tak dufam ze pomoze aj nam 🙂 a ake davkovanie si pouzivala ty?

snajluska
23. říj 2012

@maciatko248 Mě bohužel nepomohl, musela jsem na operaci vaječníků ( resekce, odstranění cysty a endometrióza) a hned po operaci se zadařilo🙂 Sle mojí kamarádce, co mi gynex doporučila k otěhotnění pomohl, ovulaci měla nepravidelně, jinak žádný problém a po 3 měsících užívání otěhotněla🙂 takže hlavu vzhůru🙂

pincola
23. říj 2012

@maciatko248 Dávkování už si moc nepamatuju, ale myslím, že 3x4kapky, určitě to nesmí být na začátku hodně. A před gynexem jsme se snažili tak 4 měsíce🙂 Držím palce🙂

saurer
23. říj 2012

ahoj holky, ve čtvrtek jdeme s manželem na první schůzku do CARu...náš problém je v tom, že po vysazení HA nemám vůbec MS ani ovulaci. Teď jsem brala druhý měsíc Clostilbegyt na podporu ovu a bohužel bez úspěchu.
Ale nasadila jsem si ještě jako poslední záchranu gynex. Ne že bych v něj nějak doufala, spíš chci dát ještě naposled šanci bylinkám...buď mi do konce roku pomůžou otěhotnět nebo aspoň pomůžou doktorům k mému těhu 🙂

maciatko248
23. říj 2012

@pincola @snajluska
Dakujem holky za info 🙂

ebsian
24. říj 2012

@maciatko248 Ahoj, nepomohl vůbec, jen dieta -40kg + cvičení+úprava hormobů na šž.

maciatko248
24. říj 2012

@ebsian vau tak ja mam tiež dost velku nadváhu ako sa ti podarilo schudnúť 40kg a za aku dobu? Ja som prave po mimodeloznom pribrala 20kg a to uz predtým som bola baculka

maximka33
8. lis 2012

holky, kdyby chtěl někdo prodat gynex, napište.

evka3231
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pa_mi
12. lis 2012

@evka3231 vyplnené, nech poslúži 😉

mistrall
12. lis 2012

ahojte, chcela by som sa opytat ci gynex uzivate len baby, ktore mate problem s menstruaciou - nepravidelna atd, alebo to mozem uzivat aj na podporu otehotnenia, ked mam pravidelne cykly, problemova je skor ovulacia. . Nemoze to nejak rozhodit cyklus??
Dakujem 🙂

siska07
13. lis 2012

@mistrall mozes, gynex je vsetstranny. niekto berie na MC, niekto na ovulaciu atd. mne moj dr tiez dal na ovulaciu, povedal but umele hormony duphaston, alebo prirodne kvapky gynex. pri prvom sa podarilo po par mesiacoch, teraz zase skusame a dr odporucil gynex a folikulometriu, v case ovu chodim k dr na merania folikul ze ci sa tvoria atd 🙂

mistrall
13. lis 2012

@siska07 dakujem 🙂 mne dal od buduceho mesiaca clostilbegyt 3.-5.den, duphaston mozno potom ak sa zadari vobec nejaky folikul.. Tak skusim popozerat na nete ten gynex, elbo som videla aj femibion, femi kvapky tak neviem co je naj a ake su rozdiely 🙂

mistrall
13. lis 2012

@siska07 ehm nie femibion, ale femigard som myslela

siska07
13. lis 2012

@mistrall ja som s gynexom uzivala aj femibion 800, drzim palce 🙂

mistrall
13. lis 2012

@siska07 dakujeeem 🙂

maylis
13. lis 2012

Já jsem gynex brala na regeneraci po revizi dělohy po nepovedeném těhotenství (spolu s pitím kontryhelového čaje) a ani jsem ho nedobrala půlku a otěhotněla jsem.

red.miky
13. lis 2012

Tak mně gynex pomohl natolik, že jsem snad poprvé měla sama bez lékařských zásahů ovulaci a díky ní jsem i otěhotněla a dnes mám doma téměř desetiměsíční holčičku. 🙂 Takže za mě určitě velký dík! Jsem si jistá, že právě díky němu se mi tělo rozjelo tím správným směrem. 🙂

nemo2010
13. lis 2012

ahojte,..pridam sa k spokojnym zakaznickam a uzivatelkam gynexu, pokusali sme sa o babatko asi 2 roky,nedarilo sa a presne ako pise maylis,nedobrala som ani polovicku a otehotnela som...mozno to bola aj psychika,no dolezite je, ze mame krasneho 9 a pol mesacneho synceka...myslim,ze uskodit nemoze,kedze je cisto z byliniek,tak by som ho rozhodne vyskusala aspon pre dobry pocit 🙂)

kstablova
13. lis 2012

já se chystala na hormonální léčbu, protože jsem po vysazení HAK neovulovala, v posledním cyklu ještě před začátkem braní hormonů jsem brala gynex a další cyklus, od kterého jsem měla hormony začít brát už nepřišel, protože jsem otěhotněla. Ovulace holt musela proběhnout 🙂

michaelahomolova85
16. lis 2012

caute snazilky...citam, citam a dufam aj ja, ze sa pridam k tym, ktore po vyskusani Gynexu otehotneli....snazime sa sice kratko(od leta), no ja som nedockava...cyklus mam priblizne pravidelny...pohybuje sa v rovnakych mesacnych intervaloch +-3 dni...bola som na krv, hormony mam vraj v poriadku...tiez radsej uprednostnim prirodny preparat a doktorka ma s nim dlhorocne skusenosti a mnoho spokojnych pacientiek...citam tu same pozitiva, takze verim, ze aj mne pomoze... drzte palce, aby sa nam vsetkym zadarilo... 😉 🙂 😅 😅

nicolette_dboa
17. lis 2012

Ahoj holky,
prodám dvě balení ENERGY GYNEX, jedno balení za 350 Kč i s poštovným, které by bylo tudíž zdarma. Balení jsou úplně nová a nepoužitá. Expirace je v prosinci 2013. Kdyby jste měla některá zájem, tak mi napiště na e-mail. N.Kolka@seznam.cz 🙂

maximka33
22. lis 2012

@mistrall ahojky, já to beru právě na otěhotnění.

holky, chtěla jsem se zeptat, jestli na sobě cítíte proces čištění? já teda nic. a nevím, v čem se má přesně projevovat to, že jsou kapky bioinformační?

mistrall
22. lis 2012

@maximka33 a mas pravidelny cyklus?? ja len ci by mi to nerozhadzalo cyklus ked ho mam pravidelny a chcem len na podpuru otehu 🙂

maximka33
22. lis 2012

@mistrall jj celkem pravidelný, ale dva měsíce jsem brala hormony na iui, takže nevím, co to ještě udělá. mně to bylo doporučeno právě na otěhotnění. a v letáku to píšou taky.

mistrall
22. lis 2012

@maximka33 dakujem ti 🙂

lulkala
30. lis 2012

ahojte..nema niektora neotvoreny gynex na predaj ?