Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

jani76
8. lis 2016

@bachovy_esence_poradna dobrý den, jste zřejmě znalá přír. léčiv, proto bych Vás ráda požádala o radu - nemá se náhodou užívat Gynex podobně jako homeo (nebo např. Jonáš. detoxikace)? Tzn. např. podávání nekovovou lžičkou, jen s vodou, 1/2hod. odstup od jídla? Já jen, aby to určitě fungovalo 🙂 A propo jak se díváte na produkt Eregma, od té stejné značky? Děkuji předem! 🙂

malamicka
8. lis 2016

Nevadí kombinace Gynexu a Femibionu? Femibion beru cca měsíc a jelikož jsem slyšela chválu na Gynex, chtěla bych ho zkusit. 🙂

maggie_
9. lis 2016

Ahoj holky, chci se ještě jen doptat. Sice možná blbá otázka, ale jistota je jistota 😀 😀 můžu ten Gynex normálně zapít? Nebo je potřeba při tom něco dodržovat, při jídle, před jídlem a podobný blbosti? 😀 😉 Děkuji

elodii
9. lis 2016

@bachovy_esence_poradna Krásný den, mohu se zeptat zda tedy při užívání Gynexu nesmím užívat ani kyselinu listovou? Děkuji

bachovy_esence_poradna
10. lis 2016

@maggie_ ano, Gynex můžete zapít vodou

ale pozor, dodržovat odstup minimálně 20 minut od jídla

@elodii kyselina listová nevadí

elodii
10. lis 2016

@bachovy_esence_poradna super děkuji 🙂

maggie_
11. lis 2016

@bachovy_esence_poradna_ Děkuji a pročpak vůbec odstup? 😉

bachovy_esence_poradna
11. lis 2016

@maggie_ protože jde o přípravek založený na homeopatickém principu... a tam se musí odstup vždy dodržet
(narozdíl třeba od Bachových esencí, tam naopak na tom nezáleží)...

maggie_
11. lis 2016

@bachovy_esence_poradna_ Aha, tak děkuji za radu 😉

pavlinek86
13. lis 2016

Preji vsem prijemny podvecer, chtela bych se zeptat co gynex a zeleny jecmen? Pouzivat spolu nebo radeji ne? V breznu mi po laparoskopii prisli na endiometriozu, loziska odstranili,ale bolesti stale pretrvavaji a ted jsem se prave docetla o gynexu a rada bych ho vyzkousela. Jen prave pred nedavnem jsem zacala uzivat zeleny jecmen 😕 Dekuji predem za jakoukoliv radu 🙂

jani76
13. lis 2016

@pavlinek86 Co jsem se dočetla, tak by se Gynex neměl brát vůbec s ničím, dočasně.

pavlinek86
13. lis 2016

@jani76 Dekuju. Tak jecmen vysadim a najedu jen na ten Gynex. Vecim,ze pomuze 🙂

aptacek
17. lis 2016

Holky potřebovala bych prosím poradit. Gynex jsem začala brát v polovině cyklu. MS dorazila se zpožděním a bylo úplně jiná, silnější a delší. Po třech týdnech gynexu jsem měla týden pauzu, nyní čekám ovulaci a nevím, jestli můžu začít gynex znovu užívat, nebo raději počkat do další MS, kdybych byla náhodou těhotná. Aby gynex případně neuškodil ☹ moc díky.

musichetta
26. lis 2016

Zdravím. Já bych se homeopatikům raději vyvarovala. Je to metoda, která stojí na pozadí okultismu a tím pádem v ní můžou působit nečisté duchovní síly, které můžou být velmi nebezpečné.

terka228
30. lis 2016

Ahoj holky, prosím už jsem se tu dočetla, že Gynex se nemá kombinovat s bylinnými čaji. Já teď beru Fertility Blend, do ovulky Jeřáb ptačí a po ovulce Drmek. Dá se s něčím z toho Gynex kombinovat nebo ne??? Abych věděla a tělu neuškodila.... Paní na MMB, která ho prodává mi psala, že k tomu můžu užívat Jeřáb i Drmek, ale přeci jen nevím...aby se to v tom těle nemlátilo..... 🙂

aptacek
30. lis 2016

Ja gynex kombinovala jen s listovkou. S bylin.čaji jako je kontryhel atd. se nemá 😉 o těch dalších nevím ☹

terka228
1. pro 2016

@aptacek Dobře, děkuji moc 🙂

@musichetta "na pozadí okultismu" bohužel asi budou všechny alternativní metody... 😉
je to proto, že jsou holistické, neléčí jen tělo, nevyužívají syntetických léků, ale dívají se na člověka jako na celek - tělo, duše, duch... vše spolu souvisí...

ono takový negativní pohled na všechny alternativní metody léčení mívala středověká církev...
proto byly upalovány babky bylinkářky... uměly něco čemu ne každý rozuměl a tak jim bylo přisuzováno leccos... mnohdy i věci nesmyslné, protože je prostě v lidské povaze, že to čemu nerozumíme nás může odpuzovat nebo děsit...

pokud jste věřící, pak je dobré si uvědomit, že homeopatie, stejně jako třeba Bachova terapie nebo čínská medicína pouze využívá to co Bůh stvořil 😉

jani76
1. pro 2016

Tak zrovna dnes mi moje gynekoložka řekla, že jedině s listovkou se může Gynex užívat, s ničím jiným. A doporučovala né úplně nejvyšší dávky, pokud s tím někdo začíná, že prý stačí 5 kapek 2x denně.

@jani76 ano, přesně tak... dávkování ale záleží na celkovém zdravotním stavu a na tom jaké věci by měl Gynex řešit...

@terka228 jeřáb a drmek ke Gynexu nedoporučuji kombinovat...
Fertility Blend by měl být v pořádku... ale jedna z jeho složek už v Gynexu je... což by ale nemělo nijak vadit, jde o složku, která není zrovna zásadní a dávka nebude moc vysoká...

ono s nakupováním na internetu opatrně, ne každý radí podle toho co je dobré pro zákazníka... samozřejmě pro e-shop je dobré prodat co nejvíc, ale ono tělo je potom opravdu ve zmatku...
je lepší nechat si udělat spíš diagnostiku zdravotního a psychického stavu (protože psychika má obrovský vliv na tělo) a podle toho si vybrat něco komplexnějšího a v tom chvíli vytrvat... mnoho lidí nakupuje různé přípravky, bez porady je kombinuje a pak zase velmi rychle přestává brát...
samozřejmě je pak tělo zmatené a ve výsledku člověk utratí více peněz než kdyby si koupil jednu dvě věci a bral je delší dobu...

terka228
1. pro 2016

@bachovy_esence_poradna Děkuji moc za parádní vysvětlení 🙂
Právě proto se na to informuji i tady. Je mi jasné, že paní chce prodat...
Ještě jednou moc děkuji 🙂

musichetta
2. pro 2016

@bachovy_esence_poradna No právě, proto vesměs všechny alternativní metody neuznávám. A církev na ně má negativní pohled pořád, nejen ve středověku, protože Zlo pořád existuje - i když dneska už samozřejmě nikoho neupalujeme a já za to taky nechci nikoho odsuzovat, prostě jenom upozorňuju na to, že to není tak neškodné, jak to vypadá. Proti bylinkářství, které zmiňujete, nic nemám, to je vcelku přirozené a opravdu to využívá věci, které nám dal Bůh. Alternativní medicína ale je, pokud vím, o něčem jiném než jenom o bylinkářství. A možná taky do určité využívá věci, které Bůh stvořil, ale způsobem, který si Bůh nepřeje. Tady si o tom můžete přečíst: http://www.vojtechkodet.cz/temata/okultismus/ho...

@musichetta záleží na každém člověku jakými názory se řídí 😉

naštěstí dnes už máme volbu 🙂

tynaves
3. pro 2016

Já mám teda s přípravky Energy jen skvělé zkušenosti.Gynex jsem užívala i s jinými přípravky z Energy např. Chlorellou, King Kongem nebo Spirulinou.
S čím se nesmí kombinovat Gynex tak z dalšími 4 přípravky pentagramu, což je Renol,Korolen,Vironal a Artrin.
Jinak vše ostatní je v pohodě, jelikož jsem byla rozhozená zdravotně, potřebovala jsem víc pomocníků Energy než jen Gynex.
Měla jsem problém s bolestivou,nepravidelnou menstruací a návaly k tomu atopický ekzém alergie atd. ☹

Pokud chcete poradit odborně, zajděte si do prodejny výrobků Energy, výčet prodejních míst najdete na internetu. 🙂
Mě tam vždy personál dobře poradil.
Používáme ho i pro našeho pejska, který že dostal z mnoha problémů,na které by nám veterinář napsal tablety,antibiotika apod.

Za mě doporučuju. 🙂

musichetta
5. pro 2016

@bachovy_esence_poradna Samozřejmě, máme volbu - a to i s tím rizikem, že si vybereme něco, co není správné. A ještě podotýkám, že když Církev/Bůh něco nedovoluje, není to jen tak pro nic za nic nebo proto, že by nás chtěla omezovat, ale proto, že je to nějaká věc, která pro člověka není dobrá. (To se týká alternativní medicíny stejně jako mnoha jiných věcí, které v církvi nejsou dovolené, ať už je to antikoncepce, umělé oplodnění, mimomanželský sex nebo cokoliv jiného.)

verrys
5. pro 2016

já můžu Gynex jedině doporučit...neměla jsem ovulaci, tak jsem ho začala brát a hned ten měsíc se ovulace dostavila a nakonec jsem ten samý měsíc objevila //...bohužel z toho bylo biochemické těhotenství, tudíž v Gynexu pokračuji další měsíc...doufám, že ty // opět najdu 🙂

jani76
5. pro 2016

@verrys co je to, prosím, biochemické těhotenství?? Ještě jsem se s tím nikde nesetkala. Děkuji.

@musichetta tím, že máme dnes už volbu, tak se tím co církev vyžaduje řídit můžeme nebo nemůžeme... obávám se, že na tom se neshodneme, máme v tomto opačný názor 🙂

verrys
7. pro 2016

@jani76 to znamená, že těhotenství odejde společně s opožděnou menstruací...měla jsem //, které postupně slábly až jsem dostala 40DC menstruaci 😕