Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

meginka7
24. kvě 2011

@pancuska To je pravda.aj ja dúfam,že ked si pekne užijeme oddýchneme v lete tak nám to pomôže 🙂 A vlastne celý jún by som mala byť v tých kúpeľoch..Idem do Lúčok pri Ružomberku. Už len čakám na potvrdenie z poistovne..Mám aj strach tam ísť neviem čo sa tam bude diať a tak,ale snád to zvládnem iné mi neostáva. 🙂

pancuska
24. kvě 2011

@meginka7 zvladnes neboj sa a to ta tam poslal dr? ja som bola v kupeloch v Kovacovej to je na pohybove ustrojenstvo bolo mi tam dobre ale strasne smutno za muzom! bola som tam 28dni....Lucky chvalia a ze vela babam pomohli,potom pi tu vodu co tam je,neviem sice kde je pramen ale vraj je dobre ju pit 😉

petra273
24. kvě 2011

@pancuska jj levý. Každý říká něco jiného ☹ Mě doktor řekl, že jeden stačí, že plodnost není snížená nijak markantně. Ten druhý vejcovod si prý pro to vajíčko dosáhne. Ten čaj jsem si objednala z www.otehotnet.cz i pro manžela 😀 obsahuje saturejku, sporýš, drmek, rozmarýn a mátu. Taky jsem si říkala, že to nebudu zbytečně přehánět. Ten femibion mi přijde hrozně drahý a myslím, že obsahuje všechno co ty levnější.. Připadá mi, že se snaží vydělávat na našich problémech...Mě ještě známá doporučila maliníkovou směs od dědka kořenáře, prý s tím má fantastický výsledky a to mi potvrdila i prodavačka ve zdravé výživě. Tak poctivě užívám a doufám, že výsledek se brzo dostaví 😀 Mě to dělali 28.11. a nikdy nezapomenu, jak hrozně jsem se bála, ale pak je přímo prosila aby mě už uspali, protože to bolelo jak prase...a doktor říkal, že už se mi to rozlévalo do břicha...proto to tak bolelo, kdybych poslechla tu primářku a jela domů, nevím jak bych skončila 😖

meginka7
24. kvě 2011

@pancuska Ano doktor ma tam poslal. že bude lepšie asi myslieť na mimčo aby to potom nebol problém. Ale idem tam dochádzať denne pretože finančne by som to nezvládla..Aj ja som počula,že Lúčky chvália,ale to o tej vode som nevedela, dakujem 🙂 Len už by som rada aby bolo po tom..vraj mám počas toho veľa oddychovať a spať aby to malo dáky účinok. 😒

mariynka
24. kvě 2011

ahojte, aj ja beriem gynex, druhy mesiac a zabral.. moja cysta na vajecniku sa zmensila na polovicu 🙂 🙂 🙂 jha si ho objednavam od tejto kocky: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7650504&tab=0 a vyjde ma do 20eur aj s postovnym 😉 😉 😉

pancuska
26. kvě 2011

@petra273 takze tiez lavy....no my sme fakt na tom rovnako!!! a uz ste sa aj zacali snazilkovat? ja som dostala teraz prvu mrchu po laparke,ale som mala riadne bolesti,s manzelikom sme sa dohodli ze este jedna mrcha a budeme sa dalej snazit!jeho to tak chytilo ze to chce tusim viac nez ja 😉 ale je to vsetko aj o stresoch coz plati aj mojom probleme ☹ ten cajik vyzera zaujimavo ja som si teraz cez mrchu dala prestavku s cajmi a beriem len gynex.....ten femibion musim brat inak ak nie tak acido folikum lebo mam vrodenu trombofiliu a mne samostatnu kys.listovu zle spracovava organizmus....chodievam aj na hematologiu a aj tam mi povedali ze nemozem len samostatnu uzivat....niekedy mi je do jedu ked vidim aky je svet nespravodlivy a ako si priroda vybera komu prideli a komu nie len nedokazem pochopit preco nie zrovna takym co po tom velmi tuzia a zasluzili by si to viac ako ti co to uz maju!!! a este som sa chcela opytat....ty mas kolko rokov? 🙂

pancuska
26. kvě 2011

@meginka7 ano oddychovat a spat.....asi ako pri vsetkych procedurach v kupeloch 😉 jaaaaj aj ja by som isla ale len na tyzden lebo dlhsie bez mojho manzela nevydrzim 😉 a nebudes to mat daleko dochadzat?

petra273
26. kvě 2011

@pancuska jj od konce března, taky mám pocit, že manžel to chce víc, já byla smířená, že druhé dítě mít už prostě nebudu. A pak přišlo to osudové seznámení a bylo to 😀 Já musím zaklepat, mě se všechno rozeběhlo tak jak mělo, když jsem si přečetla co trápí tebe, tak to jsem na tom vlastně dobře...Taky si to kolikrát říkám, když u nás potkávám ty tmavší spoluobčanky, obklopené caparty, tlačí kočár, kouří a je těhotná 🙄 to je pěkná nespravedlnost....
Ale opravdu věřím, že na nás taky čeká ten vytoužený pupík. Je tu spousta příběhů, možná to trvá dýl, ale nakonec to mimčo je 🙂
Noo, nejsem nejmladší - 37, ale bylo mi řečeno, že fyzicky je mi o 10 méně, tak snad není tak pozdě...A tobě?

pancuska
26. kvě 2011

@petra273 to je velmi dobre ze sa citis o 10r menej 🙂 to si potom skoro tak stara ako ja 😉 totiz ja mam 30r ale co som nemohla zo zaciatku prekusnut ze moj buduci manzel je mladsi a tak som myslela do buducna ci mi to nahodou niekedy neda pocitit,no potom ma to preslo a nedokazem uz bez neho ani dychat 😉 ale keby som bola vedela tak sa zacneme snazit skor! uz pred svadbou nech maju o com ludia klebetit 😎 sice budu teraz 2 roky co sme svoji a aj co sa snazime.....a vy ste ako na tom? pozerala som ze Neratovice su kusok od Prahy....a do Prahy to je ako daleko? 😉

petra273
26. kvě 2011

@pancuska a je mladší o hodně? vždyt je to přece jedno, hlavně, že se máte rádi 😀 My jsme z Kralup, to je asi 20 km od Prahy. No, my to brali trochu hopem 🙂 poznali jsme se přes seznamku loni v červenci, v říjnu jsme se zasnoubili, koncem září jsem brala poslední antikoncepci, v říjnu jsem zřejmě otěhotněla a v dubnu jsme se vzali 😀 Jak říkáme- v našem věku není nač čekat 😀 😀 jinak jsme stejně starý.

meginka7
26. kvě 2011

@pancuska No ja idem na tri týždne a mám to tak pol hodku autom. Ale je to na nič lebo budem málo s polovičkou pretože bývanie riešime v BB. chcem už aby bolo po tom..dnes mi ešte aj doktor oznámil,že mám zlé výsledky..dáky bacil v hrdle,že treba lieky.lebo mám vysoké aslo..stále dačo sa lepí na mna..myslíš,že ak to aslo bude vysoká,že to môže mať zlý vplyv keby otehotniem? lieky jest sa určite nechystám..musím nájsť dáku tému či tu nie je také dačo ☹

pancuska
26. kvě 2011

@petra273 takze je to este cerstve!! gratulujem a prajem nech je to tento krat az do smrti!!! 😉 no moja polovicka je mladsia odomna o 3 roky ale ak sa neprizname nikto nevie 😉 coz je pre mna vyhoda.....len ma trochu stve ze sme sa museli nastahovat ku svokrovcom,mame sice samotku ale......vcera som sa so svokrusou trochu pochytila lebo si nevie krotit 26r syna a mne to vadi ako sa ku mne chova a tak bola vymena nazorov!! aj som si poplakala a tak niekedy rozmyslam ci je vobec dobre mat do takejto situacie deti....ale myslim ze potom sa to zmeni....chceme domcek a zatial sa to neda..... ☹

pancuska
26. kvě 2011

@meginka7 len si to pekne preliec kym nie si tehotna lebo potom a hlavne na zaciatku sa lieky len tak uzivat nesmu!!ja som dkonca musela vysadit na alergiu a potom mi dala nejake ine.....no aj to som sa bala! aaaano tie nase polovicky co by sme len mi bez nich robili?? 😉 mas pravdu s tym byvanim je vzdy problem,neboj sa aj ja som dlho protestovala len aby som nemuseli ist byvat ku svokrovcom,mame vsetko svoje ako 3izbovy byt ale svokrovci si zvykli ze chodime za nimi a ani to by nebolo az take zle ale je tu este manzelov brat ktory ma 26r a chova sa ako 15r a nikto so mna sluzku okolo jeho zadku robit nebude a tak uz je tu po 2 rokoch problem....no nejako to dokopem a rychlo setrit na svoj domcek....inak v BB je velmi pekne,boli sme tam na chate,mame tam kamaratky z dovolenky su to sice uz tety ale su velmi fajn!!

petra273
27. kvě 2011

@pancuska bude o to se postarám 😀 3 roky to je nic 😉 tohle znám, nedej se. Je dobře, že si to dokážeš vyříkat, hlavně aby chlap stál při tobě. Já mám manželovi rodiče ráda, ale vím, že kdybysme bydleli spolu, tak by to taky neklapalo...soukromí je holt soukromí. Pokud se švagr chová jako 15 ti letý puberták, tak se k němu taky tak chovej- tohle mít doma, tak to mlátím denně 😀

meginka7
27. kvě 2011

@pancuska No chcem sa najskôr preliečiť,ale s tými liekmi je to problém pretože ešte papám Euthyrox na stítnu žľazu a to si tiež neviem predstaviť ako to potom funguje v tehotenstve. A to ešte po zlých výsledkoch mi chce dať doktor z krčného lieky na zápal ktoré ja nechcem kedže sa snažime o bábo,ale neviem čo je lepšie. A s tým bývaním dúfam,že dokončíme čím skôr. Dnes sme akurát búrali krb a stenu tak sme zničený poriadne :D Ale zatiaľ takto ked sme u jeho ocina je to tiež okej on je zlatý dobre s ním vychádzam ale tak bývat chceme určite sami ved to je celkom o inom 😉

pancuska
27. kvě 2011

@meginka7 ak by si chcela presne vediet ako je to so stitnou zlazou pocas tehptenstva mozem sa opytat mojej kamaratky,lebo mne sa zda ze ona brala na stitnu nejake lieky pocas celeho tehotenstva,tiez nemohla otehotniet a ked jej dr trafila dobre lieky tak sa im hned podarilo....ale ona mavala zasa zapaly moc.mechura a pila este bejake caje.....je pravda ze ked ste sami je to o inom,ja nemozem zasa tvrdit ze mi je az tak zle,pretoze nam svokrovci umoznili byvanie tak aby sme boli sami ale teraz ked je teplo schadzame sa vsetci vonku a to je uz horsie 😉

meginka7
29. kvě 2011

@pancuska Tak ak by som ťa mohla poprosiť, že by si sa jej opýtala. Ja užívam ten Euthyrox. Dakujem budem rada 🙂 Teda vidíš to ma ani asi tak nenapadlo ,že v lete sa budeme na záhrade stále takto stretávať ale tak uvidíme ja dúfam,že to bude fajn. 🙂

katka159
29. kvě 2011

ahojte baby prosim Vas potrebujem radu začala som uživať gynex kvapky a asi po 7 dnoch uživania som dostala strašne silný vytok a začalo ma pichať v prsiach ako keby mi do nich niekto bodal nožom....tak som to hned vysadila a teraz neviem mam to zasa skusiť brať....poradte mi

ernuska296
29. kvě 2011

ahojte prave som si docitala 25 stran o kvapkach a rozhodne si ich cem zohnat..kedze som 3 den po kyretazi kvoli MA v 10 TT som rozhodnuta bojovat bojovat za maleho anjelika...len keby to tak vsetko nebolelo....:(((( takže mozem si ho nasadit aj na posilnenie maternice, mate nektora skusenost po nasadi po MA, kedy sa dostavila menstruacia? dakujem a zelam vsetkych vydzat az do happy endu v podobe maleho uzlika lasky 🙂

katka159
29. kvě 2011

@pancuska ahojky ako sa držiš s gynaxom ja som ho prestala brat lebobo po 7 dnoch uživania som dostala strašne silný vytok a začalo ma pichať v prsiach ako keby mi do nich niekto bodal nožom..neviem či to mam zasa začať uživať nebolo mi s toho bohvie ako aj od žaludka mi bolo zle strašne tažko....ale beriem aj fytosoju tak neviem či spolu to nejako nesuvisi ale fytosoju uživam dalej a nič v pohode sa citim...

pancuska
30. kvě 2011

@meginka7 urcite sa jej opytam a potom ti dam urcite vediet....ale teraz uz ma 5mesacnu zdravu dcerku 😉

pancuska
30. kvě 2011

@ernuska296 ahoj....ja gynex beriem uz 3tyzden po laparoskopii MMtehu! bol mi doporuceny tak som si ho hned zohnala a uzivam,urcite potrebujes spevnit maternicu a ja som dostala menzes presne ako hodinky,aj ked viem ze pot akychto zakrokoch ako je laparka a kyret je menzes chvilu rozhadzany!verim ti je tazke udrzat tu tazku bolest v sebe ale neboj sa cas vsetko vylieci a ty sa budes tesit s dalsieho babinka!! a aj ti zistovali preco k tomu prislo?

pancuska
30. kvě 2011

@katka159 ahoj....no ja fitosoju nepoznam a neviem co obsahuje?ja ten gynex uzivam uz treti tyzden uz budem koncit a dam si zasa tyzden prestavku tak ako tam pisu.....tiez som mala taky vytok ale prave som mala ist na kontrolu ku gyn tak som isla to bolo zrovna vtedy ked som mala ten vytok,tak som mus pomenula a on ma pozrel a povedal ze to mam ovulaciu....mozno to nejak zosilnieva ovulku....som si domyslela,aj som mu povedala ze beriem kvapky a byl.caje a ze vraj nevadi......no neviem ti poradit jedine ze by si si kvapkala radsej menej kvapiek!vyskusala by som to este raz.... 😉

pancuska
30. kvě 2011

@meginka7 no pytala som sa jej povedala ze aj ona brala Euthyrox ale 25miligramovy a na to mohla zostat tehu jej dr povedal ale ze su aj silnejsie tak sa mas na to opytat,ale na tento slabsi mozem otehotniet a pekne aj babinko vynosit!! 😉

ernuska296
30. kvě 2011

@pancuska no islo to na hisotlogiu...ale moc tomu nedavam ze mi povedia co sa stalo :(( stale dokola pocuvat v 21 storoci o tom ako to zariadila priroda ma tiez nebavi!!!!!ja som ani netusila ze je tolko moznosti ako to nevist.....ale nezelam to niktorej zene...dnes idem na kontrolu gyndovi a cem si vypytat hematologick vysetrenie a neviem co vsetko mozne a nemozne sa musi absolvovat aby clovek patril medzi normal tehulky fnuk ☹((((

meginka7
30. kvě 2011

@pancuska Si poklad dakujem krásne 🙂 Si ma potešila ja mám teraz 25tku aj ked mi to chce doktorka zvýsit poviem jej,že teda si nie aby to neublížilo miminku 🙂 Normálne vieš akú radosť si mi urobila? Veľmi sa teším..Zajtra si volám do kúpeľ a za chvíľu začínam 28dní liečby a dúfam,že bude úspešná. Už si želám,aby to bolo za mnou. A ešte raz dakujem krásne a aj kamarátke dakujem 🙂

pancuska
31. kvě 2011

@ernuska296 presne s tebou suhlasim....aj ja ked som isla na pohotovost s tym ze krvacam a dostavam mierne bolesti tak mi tam trepal dr o prirode a ze ked sa podarilo teraz podari sa aj inokedy ale to ze sme sa s manzelom snazili 20mesiacov a az potom sa podarilo to ho nezaujimalo!moj gyn ma k tomu uplne iny postoj,snazil sa prist na to kde je problem a ako sa bude riesit!teraz zalezi velmi na dr....moja kamaratka prezila to co ty a este aj ju zle vycistili!!potrebujes podporu a hlavne od svojej polovicky!!a aj si bola u toho gyn? vies co ja by som tlacila na to nech ti urobia geneticke testy!!na to ma kazdy clovek prave len o tom nevie,lebo je to dost drahe vysetrenie,ale ked uz mas za sebou MA tak mas na to narok!!!!mozno budes mat nieco s krvou.....mne to zistil gyn ze mam vrodenu trobofiliu,nejake geny heterozigotne a nejake homozigotne to je uz tazsia forma,teraz to dokonca zistili aj mojej sestre,lebo ked to mam ja posielali aj surodencov! vtedy je velke riziko MA!!!! 😒

pancuska
31. kvě 2011

@meginka7 nemas za co este som ti nepomohla 😉 ved aj ty si zlata.....len musis byt trpezliva ale urcite to vijde ked to vislo aj mojej kamaratke!!! ale ona jedla este aj femibion 800 to su len vitaminy.....ale tej dr urcite povedz o babetku......budem na teba mysliet!!! potom daj vediet!! 😉

ernuska296
31. kvě 2011

@pancuska ahoj vdaka za spravu...no vcera som bola u gr a dostala som ANT bo som mala horucku a aj dost bolesti...takze krasa...dostala som doporucenku na hematologiu tak uvidim co bude tam... a na tu genetiku sa kam chodi ? kde si bola ty? a cem sa spytat dnes som si v nr u velmimilej pani kupila gynex kvapky dala som si ich o 10.30 a od 13 som zacala dost krvacat a boli maj brucho...neviete ci to mozem mat z tych kvapiek alebo co sa zase do slaka porobilo???? aj y ste si nasadili gynex po kyretazi? neviem citala som dost nazorov ze to pomaha aj po takomto zakroku....tak dufam ze je vse oki....

pancuska
1. čer 2011

@ernuska296 ahoj moja....no vies co ja by som radsej isla ku gyn ci je vsetko v poriadku nech ta pozrie,neviem sice kolko si po kyrete,ale sa mi to nezda ze si hned dostala horucku a este aj krvacas!! z gynexu to podla mna nebude! ja som zacala uzivat tyzden po laparke lebo skor som ho nezohnala ale mne to nic nerobilo,uzivala som ho 3x za den po 3-4kv a po kazdom hlavnom jedle! teraz mam tyzden pauzu!! no a mne zobral dr krv a poslal to na genetiku do BA a ked mi prisli pozitivne vysledky na vrodenu trombofiliu tak ma poslal na hematologiu.....ale ty teraz ked pojdes na hema tak im povedz ze si potratila a chces aby ti urobili geneticke testy!!najlepsie by bolo tam zavolat a z dr sa porozpravat lebo na hema sa krv berie na genetiku len v urcity den!! neviem mozno v kazdom okrese je to inak....ja som bola tak v TT.....kam pojdes ty?