Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

delfi07
5. bře 2007

Gynex je jako pomocná věcička velice dobrý. Může se klidně kombinovat s hormony i s homeopatiky. Neměl by se ale brát dél než tři měsíce. To by tak nevadilo, můžeš ho pak vyměnit za jiný bylinkový koncentrát, třeba za renol. Nemůže se ale používat v těhotenství, takže když pak opravdu zkoušíš otěhotnět, musíš ho vysadit. Existují k tomu i krémy, ty mi ale přijdou dobré spíš tak na kosmetiku (moc se mi neosvědčily) a navíc jsou dost cítit po bylinkách 🙂 😉 (prý by se měly používat taky 3x denně, no ale nevím)

delfi07
5. bře 2007

samozřejmě je to pomocný prostředek, všechno taky nezachrání

delfi07
5. bře 2007

samozřejmě je to pomocný, všechno taky nezachrání

linle
6. bře 2007

Ľudia by sa na homeopatiká a rôzne bylinné extrakty nemali pozerať len čierno-bielo. Čiže, buď je to zázračný liek alebo to vôbec nepomáha a závisí to od toho ako tomu kto verí a kto nie. To sú podľa mňa extrémy. Je úplne samozremé, že zápal pľúc sa homeopatikami nedá vyliečiť. Ale na druhej strane predpisovať antibiotiká na miernu chrípku je tiež úplná blbosť.
Kočky ak máte pocit, že váš problém s otehotnením je nejaký vážny, je zbytočné zbehnúť do obchodu a kúpiť si Gynex. Zázraky neurobí. Možno sa budete tú chvíľku, keď ho užívate cítiť lepšie, ale bába sa nedočkáte. To by potom bolo lepšie aspoň navštíviť doktora, aby potvrdil alebo vyvrátil, či je problém vážny alebo nie.
Ja som išla k homeopatičke, lebo neznášam vyšetrenia u doktorov. Myslím, že radšej pred normálnou návštevou doktora a užívaním hormónov, prípadne nejakých iných chemických prípravkov vyskúšam najprv homeopatika a bylinky. Ale u mňa to vyzerá "len" na problém s kýslým prostredím v pošve.

jane1
6. bře 2007

ahoj kočky, asi by som ten gynex skúsila, veď čo nám neuškodí, to más posilní, no nie? A dá sa to kúpiť voľne, alebo sa to niekde objednáva? A cena? Nech ma neporazí, keď si to opýtam. ak to teda majú v lekárni.

skafandrik
6. bře 2007

mmmk, já jsem měla dost podobnej, snad můžu říct měla. Doktor mi dal Duphston, po něm to chodilo samozřejmě, ale zas to byly hormony, což se mi moc nelíbilo, tak jsem si koupila ten gynex, je to čistě přírodní, takže jsem to riskla, navíc jedna paní mi říkala, že to brala a pomohlo jí to vyléčit i jiný ženský problémy. No a chodilo to bezvadně, pak jem to vysadila, ale zase to začlo blbnout, pak zas bylo značně nepravidelný období, pak dva cykly s Duphastonem, pak jsem se na něj vykašlala pro ten samej důvod jako prvně a teď to už několikrát přišlo a téměř na den přesně. Jinak mezi tím byly i nějaký injekce Agolutinu. Ale ovulaci pravděpodobně mám. Mohlo by ti to pomoct, ale to nezjistíš, dokud to nezkusíš. A naprosto chápu, jakse asi cítíš, jednou jsem to neměla tři měsíce a to bylo nepředstavitelný. myslim si, že by se ale asi nemělo čekat, až uplyne rok a měli by ti udělat vyšetření ohledně průchodnosti vejcovodů, cysty atd.

xctij01
7. bře 2007

jane1, poslala jsem ti do IP odkaz týkající se Gynexu. Kupovala jsem ho přes internet a cena je cca 380,- Kč.

halka
7. bře 2007

xctij01, pošli mi taky prosím odkaz do IP, díky moc

halka
7. bře 2007

Ahoj, můžu ten gynex brát když se snažíme nebo to není vhodné?

xctij01
7. bře 2007

Posláno Halka...

pzuzka
7. bře 2007

Ahojte.
Len, ja som bola aj na vyšetrení, brali mi krv kvôli hormónom (výsledky budem vedieť zajtra), takže tú štítnu žľazu nemám v pláne liečiť len Gynexom. A myslím si, že to je štítna žľaza, aj lekárke sa zdala byť zväčšená, tak neviem.
A čo sa týka toho, že som to objednala aj manželovi, poslali mi k tomu leták, je tam písané, že to môžu aj chlapi. Ževraj "fytoestrogény zvyšujú počet testosterónových receptorov, ktoré sú potrebné pre lepšie využitie testosterónu, ktorý ma vplyv aj na mužskú potenciu, prostatu a ako ochrana ciev pri mužskej a ženskej neplodnosti". Zajtra ide manžel na vyšetrenie spermiogramu, tak dúfam, že to ani nebude potrebovať.

ladyx
7. bře 2007

Gynex doporučuji...velmi mi pomohl při úpravě menses po braní HA.

linle
8. bře 2007

pzuzka, moja homeopatička mi odporučila pre muža výrobok King Kong, tiež z tej rady Energy. Tiež na posilnenie spermií. Ale manžel ho brať nechcel, tak som to ani nekupovala, preto neviem povedať ako pôsobí 😉
Ak by si ho nevedela nájsť, pošlem ti do IP o tom informácie, na čo všetko pôsobí.

elims
8. bře 2007

Ahojte, dievcata!
Velmi som rada, mmmk, ze si tuto temu zalozila, ja som sa na gynex pytala v inych temach, ale nenatrafila som na nikoho, kto s tym mal skusenost... 😒 Vela odporucani som citala na rodina.cz, dokonca jednej babe pomohol aj pri PCO...
Ja som si ho objednala cez net a beriem ho asi len tyzden, takze zatial sa neviem vyjadrit, ci to pomohlo, ale dufam, ze pomoze aspon trochu. Velmi dufam...
Ja mam pravdepodobne PCO praveho vajecnika (na sone sa to ukazalo), druhy akoby spal a nerobi nic, pravdepodobne vobec nemam ovulaciu a teraz si uz druhy mesiac meriam BT, este jeden cyklus a idem na kontrolne sono, ci sa to potvrdi...
Snazime uz siesty mesiac a zacinam byt zufala, lebo kebyze je to ok, tak snazime a hotovo, podarit sa musi, alebo aspon by sa malo a bola by aj sanca velka, ale kedze ja mam aj problem, moze to byt naozaj tazky boj a tych 6 mesiacov sme sa snazili zbytocne, kedze nemam ovu a bohvie, kedy zas mat budem... Tak sa snazim robit vsetko, co len je v mojich silach, snazim sa spoliehat na prirodu, kym pojdem k lekarovi a zacne to riesit medicina...
Namiesala som si taky zensky cajik a pijem ho 2x denne a Gynex si teraz davam rano a vecer po 5 kvapiek, buduci mesiac pridam, aby to naraz nebolo pre telo vela... Pevne verim, ze tak ako mnohym z Vas, pomoze aspon stipku aj mne...aspon v tom, ze sa mi menstruacia spravidelni a bude zas normalna... a v lepsom pripade, ze to pomoze odstranit tie folikuly, ktore mi niekedy sposobuju poriadnu bolest... Urcite potom pridam skusenost a tesim sa na dalsie Vase, to mi velmi pomaha, ked som zufala a neviem, co robit...

len
8. bře 2007

Pzuzko - ještě k té ŠŠ - pokud ti naordinují nějaké léky, řekni jim, že ten Gynex bereš, mohlo by se to ovlivňovat - s hormony na ŠŽ se spousta věcí nemá moc rádo a neměly by se brát dohromady. Takže buďto Gynex nic nedělá (ale pak ho není třeba brát), nebo určitým způsobem upravuje chod lidského těla (a potom se může stát, že to s hormony nebude dělat dobrotu). Takže určitě na to lékaře upozornit, jistě není dobré jeden problém řešit jednak "oficiálně" s lékařem předepsanými léky a zároveň "na vlastní pěst" s nějakým volně prodejným preparátem. Teda určitě ne bez vědomí lékaře 😉

pzuzka
8. bře 2007

Ahojte, dnes som sa dozvedela, že mám hormóny v poriadku (možno mi pomohol aj Gynex), len jeden hormón ŠŽ mi nevyšetrili, že to môžem len cez endorinolóloga. Teraz mi bral krv kvôli hormónom gynekológ. Potešilo ma to, už len dúfam, že aj ten jeden hormón (nepamätám si jeho názov, ani akú má v tele funkciu) bude tiež v norme. Manžel dnes na spermiograme nebol, asi pôjde až za dva týždne tak sa budeme do vtedy snažiť a môžno naň ani nebude musieť ísť. To by bolo úplne super. A určite poviem lekárovi ak mi nasadí nejaké lieky, že beriem Gynex, je síce na ňom napísané, že sa môže kombinovať aj s hormonálnou liečbou, ale nebudem radšej riskovať.

pzuzka
8. bře 2007

Linle, ďakujem,pozerala som ten King Kong, niečo som o ňom našla. Počkáme na spermiogram, ak bude zlý, tak to budeme riešiť možno aj s King-Kongom.

pzuzka
1. kvě 2007

Neviem, či sem ešte niekto chodí, ja som tu už tiež dlho nebola ale možno mám pre Vás niečo, čo by Vás potešilo a dalo Vám väčšiu nádej. Brala som jedno balenie GYNEX, začala som brať aj ďalšie, bral ho aj manžel asi 2 týždne a teraz som tehotná v 7tt. Boli sme aj v ambulancii pre liečbu sterility, ale našťastie nás nestihli liečiť. Takže dúfam, že všetko dobre dopadne. A Vám, ktoré chcete tiež bábo držím palce aby to tiež vyšlo možno aj práve vďaka GYNEXU.

anakonyes
1. kvě 2007

Ahojda, já mám s Gynexem dobrou zkušenost. Srovnal mi premenstruačn syndrom, brala jsem k němu ještě Bounty star. Nepřijde mi ani předražený oproti jiným přípravkům. Otěhotněla jsem po něm za 4 měsíce, ale bohužel jsem měla v 9tém týdnu zamlklé těhotenství. Teď se chci obrátit na orientální medicínu, způsob neřešení prvníhoho potratu, který se u nás praktikuje jako normální, mě nesedí.
🙂 Jinak já svoje ovolace nijak nesledovala, pokud nebyly samy o sobě nějak výrazný. Ale ty 4 měsíce jsem si žádný nevšimla a otěhotněla jsem 😉
Ale v minulosti jsem měla problém po dlouhodobé antikoncepci (depo Provera), když jsem vůbec neměla menstruace nejdřív úmyslně a pak už neúmyslně ve formě endometriozy. provokačky nezabíraly, tak mi dali normální hormonálku a po ní se to už rozběhlo 🙂 teď čekám až se to po revizi dělohy srovná a přemýšlím, jestli hormonálku chvíli brát nebo to nechat úplně na přírodě.
Ale Gynex zase začínám brát 🙂

mikulka
2. kvě 2007

Holky, takže Gynex se bere když jsou nějaké potíže s cyklem, nebo bolestivá MS, nebo je dobré ho brát i když mám vše ok, ale snažíme se? Posílí ženský organismus, nebo je skutečně POUZE na úpravu cyklu a PMS?

leniik1
2. kvě 2007

No nad gynexem jsem taky uvažovala jako pročištění, ale jak to tak čtu..nevím nevím 😒

Já mám zas jinej problém po potratu jsem po 6 nedělí dostala sice ms ale trvala 3 týdny super fakt 😒 - jediná útěcha je, že příští cyklus pokud přijde bude snad kratší, ale jsem fakt zvědavá..Vzhledem k mé nepravidelnosti už před těhu to vidím bledě.

No a jak říkám s tím gynexem teda nevím no. ☹ Jestli to má cenu.Jako dlouhodobou pomoc to ale nevidím.

anakonyes
8. kvě 2007

zanetik: bádala jsem v paměti, a když mi po braní antikoncepce injekční, při níž jsem vůbec ms neměla, nechtěl naběhnout cyklus,(měla jsem endometriozu-netvořila se mi ta svrchní děložní sliznice) tak to taky řešili až když se to po PŮL ROCE nerozjelo samo. Na vyvolávací injekci jsme byla 3x vždycky silnější dávka. Pak se to rozjelo, ale měla jsem to co deset dnů, tak mi gynekolog doporučil "normální hormonálku" pro úpravu. Mezitim se mi ten vztah rozpadl, tak jsem pokračovala dalši cca rok a půl. A pak to za 4 měsíce bylo, škoda,že to nevyšlo. Teď asi budu zas chvíli atk brát,chci od září chodit do jednoho rekvalifikačního kurzu.
Ale myslím,že mi Gynex rozhodně udělal dobře, minimálně na premenstruační problémy a silnou ms. A čištění potřebuje dneska taky každý 😀

elitera
7. čer 2007

Gynex je super. Znám Energy už delší dobu a těm preparátům fakt věřím. Jsem sice taky trochu racionalosta, takže na "21násobné protřepání, aby se aktivovaly nioinformační složky přípravku", dost kašlu (mícham to proto, aby se promíchaly usazeniny). Ale kdyby nic jinýho, tak je to koncentrát bylinek a to nemůže uškodit.

beras
7. čer 2007

Ahoj holky.Taky jsem začátkem roku užívala Gynex.Nikdy jsem neměla problémy s menstruací ale ,protože se snažíme o miminko tak jsem to chtěla podpořit.Po týdením braní Gynexu jsem začala krvácet a s přestávkama jsem krvácela a špinila týden.Potom jsem raději šla ke svému gyn.Ten mi udělal ultrazvuk a říkal ,že mám strašně narostenou sliznici a radši vzal odběry na hcg O. Tak jsem dostala agolutin a do dvou dnu dorazila ms. To krvácení bylo zpusobeno tou hodně narostenou sliznicí.O tom ,že beru Gynex jsem mu radši neřekla ikdyž se ptal jestli něco neužívám nebo jsem nebyla nemocná.Tak jsem to hned vysadila a zase mám ms v pořádku po 28dnech. Tak určitě na sliznici je o.k. Krásně roste ale já už raději z ničím neexperimentuju.

apet
7. čer 2007

Ahoj holky, jsem tu u vás dnes poprvé. Gynex užívám zatím týden na doporučení kamarádky, které se nedařilo těhu a po měsíci užívání se zadařilo 🙂 Možná náhoda, ale možná bylinky 🙂 🙂 Užívám teda ještě clostibegyt, tak doufám, že to nebude mít na to vliv 😒 Gynex beru po 3 kapkách ráno, odpo a večer... Je to tak doufám správně? 🙂

Ale teď mě zarazila Beras, taky mám MS v poho a jen se snažím podpořit těhu po roce snažení 😢 No uvidím, pokud budu mít problémy, tak na to prdim 🙂

Jinak přeji všem hezký sluníčkový den 🙂 🙂

samsulka
22. čer 2007

Ahojky holky, zrovna čtu diskuzi o gynexu a ráda bych se zeptala od kdy se má užívat. Nikde jsem se nedočetla zda od 1 dne MS nebo můžu i v průběhu. Díky za radu.

silente
22. čer 2007

Asi před 3 lety jsem vysazovala HA a potřebovala zjistit délku svého cyklu bez ní. Nejdřív děs (35-45 dní), ale pak jsem začala užívat Gynex a pohoda - 28-31 dní. Takže doporučuju. Až budu teď znovu vysazovat HA, tak ho začínám užívat okamžitě 😉

zanetik
22. čer 2007

Děvčata já ho beru 4 a poslední měsíc a zatím nic ☹ , jinak žádný vedlejší účinky, tak uvidím a snad po něm aspoň dorazí MS.
Jinak já ho neru 9kapek večer a od 1dne MS 3 týdny, je to nejlepší, protože vím že v tu dobu nejsem těhu... 😉

samsulka
22. čer 2007

A myslíte, že by bylo nějak špatný začít od 8DC? To je super,že to pomáhá.

lenuliatko
22. čer 2007

Ahojte, tak pridám svoju skúsenosť s Gynexom aj ja.
7 cyklov sme sa pokúšali o bábätko a nedarilo sa. Merala som BT, takže som vedela , kedy je ovu, všetko správne načasované a nič.
8. cyklus som od 5.DC začala brať Gynex, 3x denne po 9 kvapiek /maximum/, rozdiel som poznala hneď. Predtým ma brucho pred ovu začínalo bolieť aj 9 dní vopred, tentokrát len jediný deň. Ovu sa mi posunula z 18-19DC na 14DC a v tomto cykle som aj otehotnela. Bohužiaľ nedopadlo to dobre, ale Gynexu to za vinu určite nedávam.
Začala som ho brať hneď po čistení a ovu prišla na cca 21DC, čo je celkom úspech, lebo niektoré baby po potrate čakajú na MS aj 8 týždňov. Takže som presvedčená, že kvapky majú pozitívny vplyv na sliznicu maternice. Vrelo odporúčam 😉