Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

kacule6
13. čer 2013

Ahoj,tak by se k vám s dovolením přidala. 🙂 .Po dlouhém studování všech diskuzí a článků jsem si taky koupila kapky Gynex,teď je beru 3tí týden a jsem hrozně zvědavá,jak a jestli budou působit.Ale hrozně moc věřím,že ano.Hodně naděje a optimismu mi dodává tahle diskuze,protože i když se sem tam objeví negativní hodnocení,naprosté většině holek kapky pomáhají a příspěvky,kdy po mnoha měsících a letech snažení přišlo vytoužené miminko až po Gynexu,ty se mi čtou úplně nejlíp! 🙂 🙂

miki44216
14. čer 2013

ja ho beriem prvy krat a v pondelok ma prist mrcha ,ale dufam ze nedorazi....... hm.... uvidime ☹

kacule6
14. čer 2013

ahoj,já to nadělení čekám o víkendu,ale kéž by už taky nepřišla 😵 .S tím teda moc nepočítám,bude mi stačit,když se miminko ohlásí tak do 3 měsíců 😉 🙂 .....no.kéž by vůbec...

miki44216
15. čer 2013

tak drzim palce my sa snazime uz rok tak dufam ze to konecne vyjde lebo uz je to na nervy.....

santamonica
16. čer 2013

ahojte baby, ja som zacala brat gynex pred troma tyzdnami, najprv poctivo, potom som to trosku flakala....ale snazim sa....tiez mi robi problemy to ze pol hod. pred jedlom , ja tiez neviem, kedy to bude, jem , kedy stiham...takze tak, ale co ma uplne zarazilo je, ze normalne mavam brutalne mrchovske bolesti prve 2 dni a teraz, kebyze nekrvacam, ja ani neviem, ze mam mrchu.....absolutne bez bolesti, az ma to prekvapuje a nechapem to....ale asi to bude kvoli gynexu, nic ine som nebrala....zacala som to brat po neuspesnom IVF, vajko sa neuchytilo ☹ , ale ideme dalej....tak budem to brat poctivo a verit...tiez sa mi zda,ze mam trosku viacej energie, a poziivnejsiu mysel....

sasena1986
17. čer 2013

ahojte.... mám otázočku či vadi že užívam gynex pol hodinu po jedle lebo ked som ho brala na lačno nerobilo mi to dobre. myslíte že to veľmi vadí???

sanelajz
18. čer 2013

@sasena1986 ahoj,ja jsem mela v letacku napsane pul hodiny před,nebo pul hodiny po.Tak že když to budes brat po nevadi...😀

ellenie
18. čer 2013

Ja som gynex brala pred otehotnením kvoli cyste na vajecniku. Brala som ho asi 2 mesiace, potom som sla na kontrolu a cysta bola fuc a hned na to som otehotnela 🙂 Takze mne gynex 100% pomohol a beriem ho aj teraz kvoli stitnej zlaze, vraj to tiez pomaha, tak uvidime 🙂

sasena1986
19. čer 2013

sanelajz dakujem ja som niekde založila letačik tak som si nevedela presne spomenut len som vedela ze pol hodiny 😀

vanesula
21. čer 2013

ahojky zienky.gynex beriem skoro mesiac no ziadna zmena beriem aj Clostilbegyt ze vraj na podporu aby sme mali baby co najskor,len mam strach znovu pred sklamanim Clostilbegyt je viem naco no ok aj mnohopoctne tehotenstvo jaj super .Ja mam strasny strach ze znovu sklamanie cakam na MS No ale bojim sa uz teraz znovu sklamanie ja ked uz to teraz dostanem vzdavam to.Bojim sa dalsieho sklamania no ved uvidime drzim vsetkym prsty majte sa peke cavte

petra37
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raffaelo
26. čer 2013

Holky prosím vás, budu také zkoušet Gynex, protože mám dosti dlouhé cykly. Ale beru ještě Nosifol, to by nemělo nějak vadit, takhle kombinace, že? Děkuji.

kacatto
26. čer 2013

@raffaelo podla mna by to nemal byt daky velky problem. gynex obsahuje bylinky, nosifol som pozerala zlozenie a ten ma vitaminy. ja som rozmyslala, ze ku gynexu pridam inofolic, co tu o tom baby pisu, ale este si nie som ista, asi sa opytam gynda v pondelok, co si o tom mysli. 🙂

raffaelo
26. čer 2013

@kacatto také jsem nad ním uvažovala, protože je levnější jak Nosifol, ale nakonec jsem ten Nosifol koupila za stejný peníz jak ten Inofolic, tak jsem ho vzala kvůli těm vícero vitamínům 🙂 prosím a ten gynex se prý bere na lačno a půl hodiny po něm se nemá jíst.. a 3x5 kapek jsem dostala info 🙂

intexite1989
26. čer 2013

Ahoj holky..dnes začínám uzivat Gynex tak jsem zvedava jak zabere. Jsem po prvnim ivf ale bohuzel pri odběru vajíček nebylo zadne., takze me caka dalsi pokus v září. A proto ho chci ted uzivat aby se nam to povedlo prirozenou cestou přes prázdniny. . Snad se povede =) vam vsem drzim palce at pomuze pri otěhotnění nebo pri úpravě cyklu.

kacatto
26. čer 2013

@raffaelo hej, nalacno a po nom tiez tak pol hodku nejest. ja som si davala 2-3x denne (podla toho, ako som si spomenula) 7 kvapiek, ale nie vzdy som dodrzala nejest. rano ako som vstala som si hned dala kvapky, potom som sa obriadila v kupelni a ranajky, potom az v praci kava, obed bol vselijaky.. a vecer som si dala az ked som sla spat, takze to som zasa dodrzala. mne sa vlastne vtedy hned aj podarilo otehotieniet, tak mi este ostaloa asi pol flasky. po potrate som bola taka mimo, ze mi doplo az po mrche, ze som Gynex mohla zacat brat hned, aby sa to vo mne vsetko skor 'poriesilo'. teraz pockam na dalsiu mrchu a hned idem na to. a dovtedy si objednam aj inofolic, tak uvidim, ci to zabiere 🙂

kacatto
26. čer 2013

@intexite1989 drzime silno palceky 🙂

raffaelo
26. čer 2013

@kacatto děkuji moc 🙂 třeba mrcha nedojde 😉 a nevadí, že ho budu brát ne úplně od prvního dne cyklu? To mě aspoň donutí ráno vstát hned po zazvonění, protože jinak zamačkávám budíka ještě další půlhodinu a to bych pak musela snídat až v práci 🙂

leikkka
26. čer 2013

já ho brala při obou těhu - vždy se mi MS srovnala i bolesti byly mírnější, brala jsem vždy 3 týdny - 7kapek 2x denně dle doporučení mé homeopatky, já si ho můžu jen vynachválit, mám opět nějaké potíže, zítra se dozvím u lékaře více a jsem rozhodnutá, že opět začnu (MS ještě po zastavení kojení nedorazila)

kacatto
27. čer 2013

@raffaelo neviem, ja som brala od 1 DC 3 tyzdne, tak je to odporucane v pribalovom letaku. teraz to budem tiez tak isto brat.

activia
1. črc 2013

ahojte, myslite, ze by mi gynex pomohol predlzit LF? mam 24dnove cykly , ovulacia na 13dc (tento mesiac 14dc) .......uzivala som aj femi kvapky a caje, ale tie mi len ovulku na skorsie a na skorsie posuvali ale LF stale rovnaka. mam doma aj dufik ked nezozeniem nieco ine tak nasadim aj ten co uz 😒

vanesula
2. črc 2013

caute babenky 🙂 zacinam brat druhy mesiac gynes,len dufam ze to uz vinde, lebo inak v septembri ma posle na prefuk vajecnikov a to velmi nechcem,vraj je to neskutocna bolest no neviem ako sa este rozhodnem ,len ked pozriem na moju velku kozicku este ej one ma potporuje len aby mala surodenca boze niekedy to bolo tak jednoduche joj len to nejak vsetko zvladnut a pomohol niekomu ten prefuk vajecnikov neviem ako sa to povie odborne ak mate skusenosti napiste za kazdu radu budem velmi vdacna tak majte sa a drzim prsty vsetkym snazilkam 😉

vanesula
11. črc 2013

chodi tu este niekto?gynex tento mesiac sklamal dostala som mrchu hnusnu 😠 no nic doberiem tu flasticku a koncim snim kaslem nato co ja som uz vsetko skusila a nic este skusim ten prefuk aj ked to uz bude to posledne ostane man doma len nasa slecna sama tak majte sa tu vsetky zienky dobre a nech sa kazdej splni to co najviac praje kazda zena drzim vse tky prsty ktore mam paa 🙂 😀 😵

barbi7
22. črc 2013

Ahojte 🙂 , ja mam s gynexom tiez dobre skusenosti, dlho sa nam nedarilo druhe babetko-3roky, brala som aj clostyl, ale po nom som potratila a kopec problemov som z toho mala,tak som sa nato vykaslala a skusila nieco na prirodnej baze. Brala som gynex, ani som nedodrziavala ci pred jedlom alebo po jedle, a ku tomu som mala este krem cytovital-kremovala som iba pocas ovulacie..a za 4mesiace uzivania sa konecne uspesne zadarilo 🙂 🙂

barbi7
22. črc 2013

@vanesula Neskusala si este ku gynexu pouzivat krem cytovital? 😉 ..mne pomohlo po 4mesiacoch uzivania 🙂

hankamisa
23. črc 2013

@ellenie -můžu se zeptat máš štítnou žlázu sníženou nebo zvýšenou. mě zjistily zvýšenou.začala jsem brát gynex ,protože se pokoušíme o mimi ale nejde nám to.pomohl ti na štítku?

ellenie
23. črc 2013

@hankamisa ja mam znizenu funkciu SZ. Lieky beriem doteraz, pol tablety obden 🙂 Ja som gynex zacala brat kvoli cyste na vajecniku. Zistili mi to pred otehotnenim, tak som to zacala brat a behom 2 mesiacov to zmizlo a hned na to som otehotnela 🙂

vanesula
25. črc 2013

@barbi7
@barbi7 ahoj diky za radu,ale uz teraz som objednana na laparoskopiu tak uvidime kde je chyba.ked uz nepomoze ani to idem na umele,ale Dakujem za radu 🙂

monihart
25. črc 2013

Ahoj, já gynex užívala asi 3 měsíce a 2 po vysazení antikoncepce otěhotněla. Nevím, jestli je to tím, každopádně za mě gynex ano. Alespoň ho vyzkoušet.

barbi7
25. črc 2013

@vanesula Drzim palce 🙂