Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

maggie_
22. srp 2016

@marlah_ Tak to moc děkuju ;) budu to míchat ještě s Inofolicem, tak abych to nepřehnala 😀 ale i tak, díky za radu ;) zkusím to...

lorakv
23. srp 2016

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s Gynexem po samovolném potratu bez revize? Může se začít užívat hned? Píšete, že se má vynechat na týden po třech týdnech? V jakém období cyklu? Také jsem někde četla, že ho může užívat i partner. Zkoušela jste některá? Prý je vhodný pro dti od let, tak by snad neměl ublížit. Moc děkuji za odpovědi! 😉

bachovy_esence_poradna
23. srp 2016

@lorakv po potratu je možné začít Gynex užívat, je to velmi vhodné...
Po 3 týdnech se na 1 týden vynechává, je to z důvodu toho, aby byla zajištěná účinnost (aby si organismus nezvykl). Začít s užíváním se může kdykoli v průběhu cyklu.

Určitě neublíží, ale je potřeba nastavit dobře dávkování a také více pít. Dávkování by měl nastavit poradce, který se tím zabývá, tinktura je poměrně silná.

Užívat ho může i partner pokud je potřeba harmonizovat hormonální fungování.
Mám s tím zkušenost u manžela i u klientů. Otázkou spíš je jestli to muž opravdu potřebu, protože u mužů hormony fungují jinak a někdy je lepší u nich podpořit ledviny nebo výživu organismu apod. Kdyžtak pište, s těmito tinkturami pracuji 🙂

maggie_
23. srp 2016

@bachovy_esence_poradna_ Zdravím ;) mohu se tedy jen zeptat. Už jsme tu psala, akorát jsem si Gynex zakupila a budu ho používat společně s Infolicem, který piju 1x denně jeden sáček.
Nejspíše u mě neprobíhá ovulace, takže proto ten Gynex. Každopádně jsem si ho zakoupila na vlastní pěst a nevim jaké je nejlepší dávkování. Někdo kape 7 kapek 3xdenně, někdo 5 kapek 2x denně...Nevíte jak se to určuje? 🙂

bachovy_esence_poradna
23. srp 2016

@maggie_ určuje se to na základě rozboru zdravotního stavu, záleží co jiného Vás případně trápí...
jde o to, že při nízkém dávkování nastoupí efekt za třeba zbytečně dlouhou dobu, u vysokého dávkování zase může nastat silná detoxikace kdy je organismus přetížený a leckdo pak užívání i vzdá, protože mu není dobře...
ideální je konzultace u poradce (písemná nebo osobní, přes telefon)...

případně se dá také změřit přes EAV přístroj kde se zjistí jak fungují jednotlivé orgány, kolik energie máte a jaké dávkování je pak nejlepší...

se mnou je možné konzultovat, od listopadu budu mít také EAV na proměření

maggie_
23. srp 2016

@bachovy_esence_poradna_ Mockrát děkuji, zavolám lékaři. Listopad je daleko, ale i tak děkuji za ochotu...

myskaliska
23. srp 2016

@maggie_ řeším to stejné, jaké vlastně dávkování, mám je koupené, ale ještě jsem nezačala užívat. Trochu se obávám, abych neměla průjem nebo něco jiného, když čtu, co mají ostatní, vím, že je to individuální. I kdy začít, je to prý jedno a tak se odhodlávám, ale s tím dávkováním také nevím, když jsem se psala dr. tak mi řekl, že mohu, ale dávkování sám nevěděl. Až budeš něco vědět od svého dr. napiš mi, co ti doporučil za dávkování, také jsem z toho zmatená.

marlah
23. srp 2016

@myskaliska Já beru 3x5 kapek, beru ho už od června a neměla jsem žádné vedlejší účinky jako průjwm atd. Pouze občas mi vyskočí na obličeji pupínky, na které jsem dřív netrpěla.

maggie_
24. srp 2016

@myskaliska_ No oni na té gyndě mají teď dovolenou 😔 takže budu brát asi těch 5kapek 3xdenně........to se tady píše asi nejčastěji ;)

myskaliska
24. srp 2016

@marlah děkuji

myskaliska
24. srp 2016

@maggie_ díkas, pokud by jsi se časem stejně na gyndě optala, dej mi když tak vědět. Měj se hezky.

jennyy12
31. srp 2016

Ahoj holky, mohu se přidat 🙂 ?? Právě se rozhoduju mezi Gynexem a Femigardem. Nečetla jsem celou diskusi. Mám za sebou 1. IVF - ET bez uspěchu a koncem září půjdeme na KET. Sliznici mám každý cyklus ukázkovou, ovulace vynechá tak jednou cca 4 - 5 mesíců. Pomůžou mi tyto preparáty jako podpora k uchycení embrijka?? Pokud nám KET nevyjde pujdeme do 2. IVF. A opět se ptám jestli je nějký preparát vhodný k lepšímu průběhu IVF, když vlastně nemám žádný problém ??? Nejsou to vyhozené peníze??. Chyba je u manžela. Moc děkuji za reakce.

myskaliska
31. srp 2016

@jennyy12 Ahojky, mě bude též asi po půlce září čekat ket a pokud se nepovede asi v listopadu či prosinci 3 IVF. Také jsem se rozmýšlela nad gynexem, i ho doma mám koupený, ale zatím neužívám, nějak mám obavy, aby se to netlouklo s hormony z caru, které beru, zatím beru už půl roku Femibion 1. V diskuzi jsem se dočetla, že ten gynex občas rozhází cyklus a s tím já mám problém, bez léků to nemám. Ještě piji kontryhel. Já nějak zatím nemám odvahu se do toho pustit, abych něco nepokopala s těmi hormony, protože ani doktor mi neřekl, zda se to nemůže nějak tlouci. Tak já zatím počkám. Přeji hodně štěstí. Vím, jaké je to čekat na mimčo, člověk by udělal vše, co by pomohlo.

nelussska
2. zář 2016

Ahoj holky. Gynex jsem začala brát po vysazení HAK kvůli úpravě cyklu. Hned první cyklus přišel přesně po 28 dnech jako s HAK, tak uvidíme ten další.Hlavně se po něm cítím psychicky v pohodě, což je při mojí práci velké plus🙂 doufám, že nám pomůže i k mimču 🙂

bajdusa
5. zář 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nektera z vas co brala gynex kvůli otěhotnění také počítala ovulacni dny nebo tomu nechávala volný prostor a věřila jen gynexu? Děkuji za odpovědi ☺

veronyka13
10. zář 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můžeme Gynex brát oba s manželem? Děkuji za odpověď

veronyka13
10. zář 2016

Tak už jsme to našla, je i pro muže 🙂

sies
15. zář 2016

@bajdusa já beru gynex a hlídám si ovulku pomocí ovu testů...zatím chodí pořád stejně 🙂

bachovy_esence_poradna
15. zář 2016

@jennyy12 podpora otěhotnění určitě možná je, ale Gynex bych nezačínala brát např. poslední cyklus před IVF...
Gynex je dobrý, ale začít brát např. 3 měsíce před IVF, aby tam už stihly proběhnout nějaké základní změny... (lépe brát ještě dřív samozřejmě)

jinak se otěhotnění dá podpořit dalšími doplňky nebo bylinami, nejen Gynexem..
plus je dobré např. cvičení podle Mojžíšové

spíš je otázkou co je potíž u manžela a jak je to řešené...

myskaliska
16. zář 2016

Ahojky, zjistily mě polycystické vaječníky v caru po roce a půl jsem se to dozvěděla, mohl by mi pomoci i gynex nebo něco jiného, nemáte některá podobný problém? Budu vděčná za jakouko-li radu.

sies
16. zář 2016

Chci se zeptat jestli má gynex nějaký vliv na ovulaci,tak aby správně proběhla, nevíte někdo?

packaf
16. zář 2016

@sies Ze stránek výrobce:
Harmonizuje hormonální systém, je vhodný při ženské i mužské neplodnosti, poruchách cyklu, zánětech a výtocích, klimakterických potížích, zánětlivých stavech prostaty. ... Já myslím, že to má vliv na problémy s cyklem a dělohou a vůbec, co s ženskými orgány souvisí. Brala jsem to kvůli rozhozenému cyklu a potom měla chvíli od MUDr. doporučený Sarapis .... no a aniž bych to plánovala, hup a byla jsem těhotná 😀 určitě to má vliv i na ovulaci, Sarapis možná ještě více. Než se ládovat chemickými léky, které spíše uškodí, vyzkoušela bych vše přírodní, i když to stojí více. 😉

sies
16. zář 2016

@packaf díky, beru gynex asi měsíc a k tomu mimistar. Snažíme se přes půl roku cíleně v době ovulky, no tak budu doufat dále 🙂

packaf
16. zář 2016

@sies měsíc je málo, vydrž tak 3 nebo 5 měsíců. Přírodní prostředky nezaberou hned, ale trvá to delší dobu. Přece jen to není chemický "zázrak" na počkání jak paralen 😉 a kontryhlelový čaj by taky měl pomoci, ale sypaný z bylinkové prodejny, ne nějaký sáčkový z lékarny.

bachovy_esence_poradna
16. zář 2016

@sies měsíc je opravdu málo 😉 tři měsíce bych viděla jako minimum...

ono jde o to, že někdy máme nerovnováhu celé roky... pak nemůžeme čekat, že se zmizí třeba po pěti deseti letech po měsíci nebo dvou... náprava je v přirozených krocích, tak jak to naše tělo zvládá...
o to je ale zase potom šetrnější a trvalejší 😉

brambora28
19. zář 2016

Ahoj holky, asi to tu někde bylo řečeno, ale je tu toho tolik, že se mi to opravdu nechce hledat. Může se Gynex brát dlouhodobě? Brala jsem asi 6 měsíců Femibion, a pak přešla na Gynex + listovku v tabletách. Teď mi bude Gynex docházet, tak jestli mám koupit další 🙂 Děkuji

bachovy_esence_poradna
19. zář 2016

@brambora28 určitě se může brát dlouhodobě 😉

jen je potřeba dodržovat tři týdny užívání a týden pauza

naopak u přírodních věcí je někdy nástup účinku pomalejší, takže hlavní efekt nastoupí třeba za dva tři čtyři měsíce...
ono hormonální systém je spojený s mnoha dalšími věcmi (psychika, štítná žláza, játra atd.)...

brambora28
19. zář 2016

@bachovy_esence_poradna Děkuji 🙂 Jojo, tu pauzu dělám 😉 mimochodem, Bachovky jsme dávali našim pejskům v období Silvestra, a je to prostě zázrak! 🙂

bachovy_esence_poradna
19. zář 2016

@brambora28 ano, je to skvělá věc, já pracuju s několika dalšími metodami...ale Bachovy esence jsou skvělé skoro ke každé metodě jako doplněk...

prostě jakmile funguje psychika a energie v těle volně proudí, tak se dá hnout i s věcmi, které se do té doby zdály neřešitelné 🙂

nadelinka
20. zář 2016

Holky,deset dni po ms me zacala bolet prsa,obcas pali bradavky,nevolno mi malinko je,ale prisuzuju to i antibiotikam,co beru. Test je zatim negativni. Nyni mam 19ty den cyklu,cili cca 14dni od skonceni ms. Myslite,ze by mohlo jit i o tehu? Diky.