Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

marlah
17. čer 2016

Ahoj, jsem 10 den po revizi dělohy po zamlkém těhu v 11 tt. Rádi bychom se co nejdříve pokusili o mimi. Máte někdo zkušenosti, od kdy je vhodné začít prát Gynex? Jestli už teď? A jaké dávkování? Menstruaci jsem zatím po revizi ještě nedostala. Díky 🙂

nadelinka
17. čer 2016

@marlah Ahoj, já mám měsíc po revizi. Gynekoložka mi doporučila brát gynex klidně hned + kys.listovou. Dávkování mi nesdělila. Ale beru 2x3kapky. A my čekáme aspoň na první MS a pak už se budeme asi snažit znovu. Já bych moc chtěla, ale zároveň mám strach. Moc mě mrzí, že jsi o to přišla. Držím pěsti, ať další dopadne dobře..

marlah
17. čer 2016

@nadelinka
Ahoj, díky, jsi hodná. Taky beru listovku a piju čaj Kontryhel. Chtěla bych Gynex taky začít brát, doporučila mi ho kamarádka. Každá podpora je dobrá. Určitě budeme čekat na první MS a pak začneme zkoušet znovu. Mám už dvě děti 16 a 14 z prvního maželství, ale moc bychom si s přítelem mimi přáli. Je mi už 40, takže čas letí.... Tobě taky moc držím palce, aby snažení bylo co nejřív úspěšné, zatím jsi MS nedostala? Mně dneska doktorka říkala, že bych ji měla dostat do měsíce. Ať se brzy zadaří 😉

nadelinka
18. čer 2016

@marlah Děkuji. Já už mám doma taky sedmileťáka z předešlého vztahu. Přítel by taky moc chtěl svoje, je mu taky už skoro 40, tak mu na tom dost záleží.(vlastní děti ještě nemá) MS jsem zatím nedostala. Co jsem četla,tak by MS mohla dorazit i za 6týdnů od revize, tak snad...

8aknel8
20. čer 2016

@gretynka ahoj,muzu se zeptat, ty kapky je jedno kdy se zacnou uzivat? Ja ted uzivam clostibegyt a duphaston druhy mesic na podporu ovulace a zatim.nic, tak chci zkusit ty kapky,jestli to bude mit neco do sebe..o mi mi se snazime rol..dekujuu

bachovy_esence_poradna
20. čer 2016

@8aknel8 můžete začít užívat kdykoli během cyklu 😉

marlah
20. čer 2016

@8aknel8 Ahoj, my jsem se snažili skoro rok, poslední 3 měsíce jsem užívala taky Clostilbegyt a Duphaston. Doktorka mi říkala, že víc už se brát nemůže. Ale pak se zadařilo. Bohuže v 10 tt zamlké těhu a revize. Nyní jsem 12 dnů po a čekám na MS. Piju kontryhel, jím listovku a kamarádka mi doporučila Gynex. Dneska si ho jdu koupit, řeknu vám, co mi doporučí lékárnice. Kamarádka brala 3 týdny 3xdenně 5 kapek a 1 týden pauza. Prý se může začít hned. Holky, moc držím palce 😉

8aknel8
20. čer 2016

@marlah dekuju za reakci, tak zo me mrzi,ze to nevyslo. Urco dej/te vedet,jak jste dopadla a jak to probiha. Asi do toho taky pujdu... a držím palce,at se brzo zadari. 🙂

marlah
23. čer 2016

Ahoj holky, jak se vede. Tak beru Gynex 3x denně 5 kapek, listovku a piju kontryhel. Věřím že to pimůže a už aby přišla MS po revizi. Zatím nic.

giss
23. čer 2016

Ahojky, já můžu říct, že mi Gynex pomohl zkrátit dlouhé cykly po vysazení antikoncepce z 47-50 DC na krásných 28 DC. Jsem ráda, že jsem se tu o něm dočetla. Hodně mi pomohl a snad se nám brzy podaří i to mimčo 🙂

marlah
24. čer 2016

@giss Taky držím palce ať to brzy vyjde. Kolik jsi brala kapek Gynexu?

giss
24. čer 2016

@marlah ahojky, kapala jsem 3x denně 6 kapiček minimálně 30 min před nebo po jídle. Taky držím pěsti, aby vše vyšlo 😉

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
sophinne
28. čer 2016

Ahoj, nevíte některá z vás, zda pomáhá Gynex i v případě, že dlouho špiním před MS, ale cyklus je pravidlený? Vždy tak 10-12 dni špiním a pak mám cca 2-3 dny normální MS a po té ještě 2 dny doznívá (špiním). Děkuji moc za odpovědi.

klia
28. čer 2016

@sophinne ja som nasadila tento mesiac antiko a stále som špinila...začala som kvapkať Gynex 3x5 kv ale potom sa mi motala hlava a ale špinenie sa zoslabilo, teraz kvapkám len 3x3 kv a hlava sa mi nemotá a už ani nešpiním...ale efekt neprišiel hneď...až za dva-tri dni, takže by som to v tvojom prípade určite skúsila...špinenie je hormonálna nerovnováha, a Gynex by mal pôsobiť na hormóny 😉

bachovy_esence_poradna
28. čer 2016

@sophinne ano, pomáhá a velmi dobře 😉 kdyžtak pište, zabývám se také Energy výrobky

sophinne
29. čer 2016

@klia
@bachovy_esence_poradna
Děkuji za odpovědi 🙂 Beru druhým dnem, tak uvidím, jaký to bude mít výsledek 🙂

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukacd
1. črc 2016

@figaro1 Ahoj, já mám stejnej problém... 7 dní po a menstruace pořád nepřišla. byla jsem na gynekologii a těhotná nejsem. Jak to dopadlo u tebe?

len008
7. črc 2016

Ahoj 🙂 Gynex kapky uzivam druhy mesic (davkovani 7-0-7). Bohuzel se tento cyklus citim velmi nafouknute a za dobu uzivani mam o 3kg vic. Stravovani ani nic jineho jsem nezmenila. Nevite jestli to muze byt gynexem? "Postihlo" to nekterou z vas taky nebo jsem jedina? Diky za odpoved a preji pohodove leto 😉

kukacd
7. črc 2016

Tak u mě to dopadlo na výbornou. 1 měsíc gynex , 3 X 6 kapek. Ani 7 dní po očekávané menstruaci nic, 6 těhotenských testu negativních(ani duch) 8. Den jsem šla na gynekologii test z moci neg.,ale hcg v krvi 130,11. Den už 380... teď jen doufám ve zdárný konec😉 snažili jsme se skoro rok a až teď po gynexu + lubrikant Conceive! Nevím co to toho zabralo ale určitě jedno z toho

bachovy_esence_poradna
8. črc 2016

@len008 Gynex naopak snižuje např. chutě na sladké a vyrovnává celkově nálady, takže vede spíš k postupnému srovnání váhy na optimum (pokud je nadváha)

jinak dávkování je zvláštně nastavené, doporučila bych rozložit během dne 😉

maximaty
18. črc 2016

Ahoj vsem, tak jsem se po 4 letech neuspesneho snazeni i pres zdravi nas obou rozhodla zkusit to s Gynexem. Moc by me potesily pozitivni zkusenosti, podarilo se nekomu otehotnet i po tak dlouhe dobe, kdyz zacal brat Gynex? Muzu nechat vyklicit seminko nadeje? Krasny den!

kukacd
18. črc 2016

U mě to po roce zabralo,ještě doporučuji používat lubrikacni gel Conceive.

zuzinka6
19. črc 2016

@bachovy_esence_poradna Dobré odpoledne, je po zjištění těhu nutné Gynex vysadit uplně? Nebo nevadí, když ho doberu.

bachovy_esence_poradna
19. črc 2016

@zuzinka6 v 1. trimestru bych ho nedoporučovala... je to víceméně pro jistotu, protože byliny jsou silnější než je všeobecně vnímáno...

záleží na tom jak jste citlivá a zda někdy byly v těhotenství komplikace atd., ale při zjištění těhotenství bych raději vysadila...

v 1. trimestru bych si dovolila doporučit jen věci jako Bachovy esence (proti zvracení, pro psychický klid, adaptaci na změnu atd.), případně koloidní minerály pro podporu výživy...

mignona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximaty
30. črc 2016

ahoj vsem... po druhem dnu uzivani Gynexu jsem prisla na to, ze mam zvlastni vytok z leve bradavky. Neodteka samovolne, ale je tam. Barva takova sediva, je to trosicku mazlave, neni to po nicem citit... mate nekdo podobnou zkusenost, mohou fytohormony vyvolat takovehle reakce? Diky vsem za pripadnou zkusenost...

marlah
30. črc 2016

@maximaty Já neru Gynex 5 týden a žádné takové reakce nemám. Srovnal Myslím ale, že mi srovnal cyklus. Uvidím jak dál...

maximaty
30. črc 2016

@marlah no, celkem me to vydesilo, samozrejme jsem se hned informovala u strycka Googla a prvni co vyskocilo bylo nadorove onemocneni... po pohmatu ale necitim nic neobvykleho... snad je to opravdu nejaky projev rovnani hladiny hormonu... na gyndu jsem chtela az s pozitivnim testem 😀 ale asi to nebudu riskovat a zajdu tam co nejdriv...