Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

adka_pajerska
2. lis 2011

@pancuska ja som uz na tej stranke bola ja sa len bojim ze vyhodim kopec penazi za nieco co mi nepomoze.

pancuska
2. lis 2011

@adka_pajerska ja som ho uzivala po mimomaternicovom tehu,odstranili mi vajickovod a poradil mi to moj sused ktory sa takymto veciam zaobera.....platila som zan do 20€ neviem ci by ti dr poradil ale zda sa mi ze tu uz niekto pisal ze mu to poradil dokonca gyn....neviem musela by si mrknut par stran dozadu!!

adka_pajerska
2. lis 2011

@pancuska uz som citala aj strany dozadu len to je take ze niekto pochvali a niekto povie ze to je na nic fakt neviem ako sa mam rozhodnut

pancuska
2. lis 2011

@adka_pajerska ale na upravenie menzesu ti urcite pomoze,lebo ja som mala po mmt vselijako a gynex mi to upravil potom uz som mala a aj mam pravidelne mrchu...

adka_pajerska
2. lis 2011

@pancuska a to ti upravi na stalo ?

pancuska
2. lis 2011

@adka_pajerska je to 5 mesiacov co som ho vysadila a mam stale presne na 28den a ziadne velke bolesti,neboj sa tiez som mala vela zapalov moc mechura a pod viem co to obnasa,mozno aj preto mam teraz problem byt tehu....

adka_pajerska
2. lis 2011

@pancuska ved prave aj my sa s manzelom snazime uz 11 mesiacov a stale nic :(

katka159
2. lis 2011

@pancuska ahojky mam sa dobre zatial mi ešte nieje až tak zle ale už to pocitujem.....a ty ako čo nové?... 😀

pancuska
2. lis 2011

@adka_pajerska ale ako tak pozeram ved ty si este velmi mladunka tak sa nic neboj,este budes mat aj 10 deticiek,hlavne nech zistia co je problem a nech vsetko daju dokopy len nie kazdy doktor sa o to snazi...

pancuska
2. lis 2011

@katka159 takze budes mat babinko? jeeeej aj podrobnosti by som chcela vediet....co zabralo a co ste skusali? 😉

katka159
2. lis 2011

@pancuska mi sme boli na ivf čiže to zabralo som v 3+4tt 🙂

pancuska
2. lis 2011

@katka159 jeeej tak to je cerstvucke,davaj si pozor!!!som rada ked mozem pocut take pekne spravy!!! 😉 takze to bolo jedine riesenie a zabralo? a hned ci ako? v ktorom centre si bola?

katka159
2. lis 2011

@pancuska ano bol to jediné riešenie a vyšlo to na prvý krát chodím do gynfivu do BA k dr. Harbulákovi je skveli...a ti ako si na tom, čo nové?...

pancuska
2. lis 2011

@katka159 ja som pol roka po tej laparke kvoli mmt a tak zatial nic....zmenila som gyn tak uvidime co ten vymysli ale tak tvrdia ze mam celkom pekne foliky len sa asi nevieme trafit.....naposledy mi pichol pregnyl ale mrchu som dostala tak ako som mala len som neodolala a isli sme sa kupat na termalko a samozrejme ze som sa z tej teplej vody nemohla vyvalit a uz vobec som si to neuvedomila tak uvidim co mi dr povie ci nebudeme musiet pichnut znova pregnyl....a co bola vasa pricina komlikcii?

adka_pajerska
3. lis 2011

@pancuska vies o no to je tak, ze ta moja doktorka to uz riesi na mne od 15 rokov a stale na nic neprisla len stale a to jedno do okola.

pancuska
3. lis 2011

@adka_pajerska a neda sa ti ist nejakej inej dr? ja som tiez zmenila hned ako sa mi nieco nepcilo....teraz mas pravo vybrat si, a ona ti na to nic nemoze povedat!! pokial je z coho si vyberat tak si treba vyberat 😉

adka_pajerska
3. lis 2011

@pancuska ved prave ja si nemam z coho vyberat

ingris
3. lis 2011

Ahojte kocky pisala som sem len zatial ziadna odpoved.Zacala som uzivat Gynex ako som tu citala tak sa ma zacat uzivat od 1 dna cyklu 21 dni a potom 7 dni pauza. Pani ktora mi ho dala alebo lepsie povedane predala povedala ze ked dostanem MS tak ho mam na 7 dni vysadit bola som s toho trochu mimo. Inac od 15 rokov mam problem s MS bez lieko hormonou vobec nedostanem a uz 6,5 roka sa snazime o mimi. a stale nic co vam budem hovorit poznate ten pocit prazdna

purina12345
3. lis 2011

@ingris ahoj, aj ja ho užívam a dosť ma zaujala tvoja otázka, tu sa píše že od 1DC ale pozerala som po nejakých stránkach a čítala som že je dobré od 5DC tak som sama teraz zmätená, ja som teraz 3 DC. posielam ti link kde sa o ňom niečo píše o užívaní a tak: http://www.cestykezdravi.cz/co_vedet/gynex_stud... a na energy som čítala že to je jedno v ktorý deň ale ja som sa zatiaľ držla toho že od prvého DC

pancuska
4. lis 2011

@adka_pajerska naozaj tam nemate nikde na okoli niekoho lepsieho? vyskusaj pozriet nieco aj na nete ja som tak tiez nasla 🙂

pancuska
4. lis 2011

@ingris
@purina12345 ahojte baby....ja som gynex uzivala vselijako ,lepsie povedane ze v hociktorom dni cyklu ale hlavne treba dodrzat tu pauzu,bolo mi povedane ze to je dolezite....a este mi povedali ze radsej menej kvapiek ako viac tak som si davala 4kvapky 3krat za den....menzes sa mi upravil a dokonca sa mi tvoria aj folikuly pri ovulke ale to neviem ci je z gynexu no predtym som nemala.... 😉

ingris
4. lis 2011

@purina12345 Dakujem pisala som na tej stranke jednemu koktorovi cakam na odpoved dam vediet v pondelok idem na folikulometriu tak uvidim 😉 dufam ze tam budu 🙂

ingris
4. lis 2011

@pancuska Teraz som ostala zarazena ze radsej menej ako viac ja som si nasadila tu navissiu davku 3X denne po9 kvapiek 😒

pancuska
4. lis 2011

@ingris mne tak povedal ten moj sused on sa takym veciam ako su caje a taketo kvapky na prirodnej baze venuje a povedal mi ze menej je niekedy viac......naozaj ti staci tak 4|5 kvapiek ked tak si pridaj az neskor......tod moj nazor.....predsa nieco obsahuju.....a vlastne kvoli comu ich mas uzivat? cajiky si neskusala? 😉

ingris
5. lis 2011

@pancuska Uzivam ich hlavne na MS a rada by som bola keby sa mi konecne podarilo otehotniet uz 6,5 roka a nic som s toho na nervy ☹ .Skúšala som čaje inú prírodnú liečbu aj hormóny a nic mi nezaberalo boli sme už aj v Gyn-Fine a nič dúfam že Gynex mi pomôže aspoň v to pevne verím.Prve príznaky že sa čosi so mnou deje mam tak uvidíme v pondelok či rastu folikuly.Ja som niekde čítala že keď to chceš ako liečbu tak máš mat vyššiu dávku a potom to znížiť uvidíme.

pancuska
5. lis 2011

@ingris na tie cajiky sa pytam preto ze jedna baba tu na MK mi pordila zavolat takej babicke a ta mi dala pit cj medunku,prslicku,matu a zihlavu to som si zmiesla a pila 12dni,to bolo na precistenie organizmu......ta baba zostala hned tehu a ja nic ☹ ved uz si davaj tolko kolko si zacalatoho gynexu aby to nebehalo a ked tak si znizis potom na dalsi mesiac....ja som ich brala vyse 2 mesicov (pozerala som si to v kalendari) a rozmyslam ze zacnem zasa lebo mi ich este vela zostalo a mam nejaky oslabeny imunitny system a tiez nie je podla mna dobre sa stale dopovat tabletkami potom je vraj zbytocne skusat ked si po chripke a tak....... my sa snazime 2,5 roka boli by sme aj skor ale manzela poznam 4 roky a bola som aj na opercii chrbtice a tam mi zakazali coby len skusat byt tehu tak som musela vyse roka cakat......a ku komu chodis ku gyn?niekede v TN? 😉

ingris
5. lis 2011

@pancuska ja ako som už písala ja som skúšala všeličo a nič mi nezabralo aj liečiteľov a podobne.Ja len stále nemôžem pochopiť prečo také zeny ktoré nechcú ani nevedia ako k tomu prídu a taká žena ktorá by tomu dala všetko nie a nie otehotnieť. Áno chodím k doktorovi Jankovskému ale teraz v pondelok tam idem 2 krát lebo som zmenila doktora ten môj ma už len vytáčal.Počula som na neho samé chváli a že je dobrý odborník uvidíme.Včera som si robila prvý ovulačný test ale nič ani slabučká čiarka ale asi som začala skoro ale sama neviem kedy začať keď som nemávala MS síce idem k doktorovi v pondelok ale pre svoju informáciu som chcela vedieť dnes budem robiť druhý.Musíme byť silné nič iné nám neostáva len dúfať a podporovať jedna druhú.

pancuska
5. lis 2011

@ingris tak to ti poviem ze TO JE OSUD!!!! lebo ja som totiz urobila to iste ako ty 😉 zacala som chodit k Jankovskemu!! 14teho minuly mesiac som sa bola u neho zahlasit a robil mi vysetrenie....mam to sice vyse 30 km ale citim ze mi pomoze a aj tebe,moja segrnka mi ho doporucila tiez nemohla roky rokuce a az nakoniec tak zasa to potracala a on je pomohol!vyskusala vsetko mozne.....ja idem k nemu vo stvrtok dufam ze bude ordinovat! ty sa aj objednavas? lebo ja som doteraz cakala,islo to aj tak velmi rychlo.....ale zabudla som mu povedat podstatnu vec co mi zistili z genetiky tak dufam ze ked tam teraz pojdem nezabudnem....pichol mi naposledy pregnyl mala som pekne foliky,ale tiez som mohla kedysi len snivat....moc sa netvorili....takze zacina ti ovulka 😉 tk myslim ze uz mozete pomaly skusat!! ja som to mala podobne ako ty....uz som citila ze mam ovulku lebo mna vtedy bolia vajecniky ci co.....a tak sme skusali a o 3dni som isla k dr a potvrdil mi ovulku na prsknutie mi pichol ten pregnyl!! aj ked mi to teraz zasa nevyslo,myslim ze nam naozaj pomoze!!!len co je horsie ze o mesiac som zasa starsia 😒 aaach ten cas uteka ako voda.....

ingris
5. lis 2011

No tak sa budeme mínať u doktora ja idem ako som písala v pondelok a inac ja som bola u neho 20.10.2011 prvý
krát tak sa ozaj míňame. Ja som sa k nemu teraz objednala na hodinu lebo tých 5eur mi ozaj stojí za to aby som tam nečakala lebo keď sú baby objednané tak môžem prísť na 3 hodinu ale do vnútra pôjdem tak o 2 hodiny.Teraz neviem ešte berieš gynex alebo ti pomohol a už ho nemusíš užívať.Som zvedavá či mne pomôže mne naposledy keď pichali pregnyl ani po ňom mi neprasklo vajíčko. Ja to mám 25km.Jój ani o tých rokoch nehovor keby nám to tak vyšlo k vianociam to by bol ale darček. Koľko máš rokov ak sa môžem opýtať
koľko máš rokov.

ingris
5. lis 2011

No tak sa budeme mínať u doktora ja idem ako som písala v pondelok a inac ja som bola u neho 20.10.2011 prvý
krát tak sa ozaj míňame. Ja som sa k nemu teraz objednala na hodinu lebo tých 5eur mi ozaj stojí za to aby som tam nečakala lebo keď sú baby objednané tak môžem prísť na 3 hodinu ale do vnútra pôjdem tak o 2 hodiny.Teraz neviem ešte berieš gynex alebo ti pomohol a už ho nemusíš užívať.Som zvedavá či mne pomôže mne naposledy keď pichali pregnyl ani po ňom mi neprasklo vajíčko. Ja to mám 25km.Jój ani o tých rokoch nehovor keby nám to tak vyšlo k vianociam to by bol ale darček. Koľko máš rokov ak sa môžem opýtať
koľko máš rokov.
@pancuska