Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

kacernice
26. bře 2013

Ahoj, já užívala gynex 4 měsíce, ale nezaznamenala jsem vůbec žádnou změnu ☹

dhluchova
28. bře 2013

Ja som brala gynex dva mesiace a potom som otehotnela asi som mala šťastie. 😉

minnie2013
6. dub 2013

Snazilky kedze uz mrcha opat prisla, tak rozmyslam dalej. Spominali ste GYNEX, tak ma napadlo, co takto kombinacia pre mna gynex a pre manzelika maca, co vy na to? Chcela by som tie vitaminky nejako nakombinovat. O gynexe som si dost precitala, len ma trochu brzdi fakt, ze vela zien na zaciatku potratilo...myslite, ze by to mohlo byt sposobene gynexom? dakujem

minnie2013
15. dub 2013

Nikto tu? Kto dnes skúša gynex? ... ja som si ho zaobstarala a manzelikovi objednala macu, ale ta zatial nedosla ☹ tak uvidime a modlime sa 🙂)) drzte prsteky

kacatto
18. dub 2013

@minnie2013 Ahoj, ja som zacala s testovanim dnes poobede 😎

minnie2013
18. dub 2013

@kacatto mysliš s akým testovaním .-)

minnie2013
18. dub 2013

Tak už nám kočky prišla aj tá maca 🙂 Zhrniem to teda: Ja už týždeň beriem gynex, maželikovi dnes došla maca a k tomu som mu dokúpila Esezink (vitamín E, selén a zinok v jednom) ...celkom praktické aspoň nebude mať pocit, že berie toľko tabletiek 🙂 Držte pršteky

kacatto
19. dub 2013

@minnie2013 Som to napisala ako trubka 😅 Od vcera som zacala papat Gynex, tak uvidim, co sa bude s mojim telom diat dalej. Snad iba same dobre veci 🙂

minnie2013
20. dub 2013

@kacatto A vy sa už ako dlho snažíte ? 🙂)) Držím pršteky a dúfam, že aj my budeme mať to šťastie a budeme môcť odporúčať gynex ďalej 🙂

krmv
20. dub 2013

Gynex je moc dobry,kdyz ho uzivaji i chlapy a ten selen pro pany taky. My jsme ho oba uziujali tak pul roku a jak jsme se procistili,tak se nam zadarilo a za 5dnu mame termin porodu. Musi se u uzivani hodne pit a vzdy po trech tydnech uzivani dat tyden pauzu a pak opet tri tydny uzivat.hodne stesti

minnie2013
21. dub 2013

Kocky prepacte viem, ze to tu nepatri, ale rada by som zalozila novu temu a neviem ako na to ☹ neviem, kde to hladat...dakujem

kacatto
21. dub 2013

@minnie2013 No snažíme sa asi od decembra.. a uz by som velmi chcela "krpčeka" 🙂

kacatto
21. dub 2013

@krmv Och, taketo pozitivne musim citat, dakujem 🙂 a gratulujem! 🙂

minnie2013
21. dub 2013

@kacatto Tak uvidime kacattko ako nam pomoze gynex. Musime verit a hlavne pozitivne mysliet 🙂 Uziva to aj manzel ci len ty?

manuska25
22. dub 2013

Ahojte. My sme sa pokusali 2 roky,zacala som brat gynex a zistili mi endometriozu.Sla som na operaciu a potom som otehotnela na prvykrat 🙂. Drzim palce.

damborska
17. kvě 2013

Ahoj všem. Gynex beru už třetí měsíc, takže budu končit první kolo...a druhé už asi ani nezačnu. Co jsem začla brát gynex, tak sice jsem psychicky ve větší pohodě, ale namísto jednoho úmorného dne (1DC) už 10 dní před menses špiním, mám bolavá prsa a první menstruace přišla o 4 dny dřív, druhá o 2 dny později, přičemž cyklus jsem měla pravidelný 28 dní. Beru ještě kyselinu listovou a komplex vit. E, zinku a selenu, manžel bere ten samý komplex a zatím jsme stále jen 2. Teď do mě zase hučí kamarádka, ať si koupím mladý ječmen a chlorellu, ale pouze ty od Green Ways, máte někdo zkušenosti?

miri01
17. kvě 2013

Ahojte, potrebovala by som radu...ja uzivam gynex uz 5-ty den a vyskytli sa mi zaludocne problemy, velmi ma boli zaludok, citim, ako keby som v nom mala skalu...a aj v noci sa zobudim an to, ze lezim na bruchu a velmi ma tlaci zaludok. mali ste aj vy podobne problemy? dakujem 🙂

kacatto
17. kvě 2013

ahojte zeny, mam prvy vysledok s Gynexom: snad prvy krat v zivote mal moj cyklus 28 dni a vedela som presne povedat, kedy mam ovulaciu. 🙂 sice som dufala, ze uz mrska nedorazi vobec, ale tesim sa aj z tohto pokroku 🙂

lenulikus
17. kvě 2013

chcela by som sa Vas opytat,kedy ste zacali brat kvapky...ci pred ms...po ms..alebo hocikedy... som po vysadeni HA, dokopy mi menzes meska 11 dni, pred 4 dnami som bola na vyvolavacke..a doteraz nic ☹ ☹ ☹

ewelin262
17. kvě 2013

@lenulikus ja som si kupila gynex kvapky a hned som ich začala použivat ,na druhí den mi došla mrška a od vtedy každy den ich beriem ,3krát po 9kvapiek..Pred tým som mala dost silnu mršku a tentokrát som ju mala slabučku ,neviem či od gynexu...

kacatto
17. kvě 2013

@lenulikus ahoj, ja som zacala brat prvy den MS

petruska1212
22. kvě 2013

Ahojte. Mala som spontanny potrat v 5 tt. Doktor poradil kombinaciu gynex + duphaston. Mate s tym skusenost? V akych davkach. Pripadne ci pomohlo. Diky

werdor
23. kvě 2013

Ahojte ... včera mi známa odporúčala GYNEX je v 10 tyž. jej to predpísala jej lekárka ale upozornila má že si mám predtým urobiť test len pre istou aby som to nebrala tehotná..... Aj mi povedal o známej ktorej manžel mal pomalé spermie a liečil ho urológ ale len tak skúsila mu dať a vyliečilo ho to. 🙂

sarka9832
23. kvě 2013

ahojte kamaratka ho tiez uzivala a teraz je v 7tt.tak asi pomaha,ja som mala od nich na zaludok REGALEN tak som zvedava ci zabral ci zapal klesol budem vediet o 2 tyzdne

gabiiika21
23. kvě 2013

Mne vôbec nepomohol ani len na cyklus a kamarátke tiež nie.

kacatto
29. kvě 2013

ahojte baby, chcem povzbudit vsetky, ktore zacinate s gynexom alebo uz ho nejaku dobu beriete.. Som v 5tt, po jednom mesiaci Gynexu! Sice som si povodne myslela, ze to mam taku slabsiu mrchu, ale evidentne to bolo implantacne spinenie 🙂
Drzim palceky vsetkym snazilkam! 🙂)))

nitrankanr
1. čer 2013

@damborska Ahoj, mne poradila liecitelka, aby sme brali s manzelom Gynex+matersku kasicku http://www.prirodne-produkty.sk/pripravky-na-po...

vanesula
2. čer 2013

Ahojky ako tak citam tieto prispevky tak som sa rozhodla objednat gynax,lebo mam 8rocnu dceru a uz si az ziada mat dalsie baby,len problem je v tom ze uz 3roky sa o to snazime ale stale nic.Som stoho strasne sklamana ☹ MS mam pravidelnu hormony v poriadku tak len dufat ze gynax bude zazracny.Poradte co mam este skusit uz teraz vopred Dakujem 🙂

vanesula
4. čer 2013

To uz tu nikto nechodi? myslela som ze to bude rychlejsi no nevadi budem trpezliva majte sa.

pancuska
5. čer 2013

@vanesula ahoj.... ale gynex ti tiez zrejme nepomoze hned ale za pokus nic nedas.... moja kamaratka ho brala aj pocas umeleho oplodnenia,lebo mala problem s vajecnikmi .... netvorili sa jej vajicka na oplodnenie a pri umelom len velmi malo..... a pomohlo teraz ma krasne dvojicky.... ja som ho tiez brala ale nakoniec mi zistili ze mam znicene vajcovody a tak preto mi gynex nepomahal..... ale ak mas v poriadku vajcovody a vajecniky tak myslim ze problem bude coskoro vyrieseny!! 😉