Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

luhace
5. čer 2013

Ja som pred umelym brala Gynex a manzel King Konga kvapky. Moj rozhadzany cyklus sa upravil na 29 dni, organy sa nabudili a ja cakam dvojicky 🙂 Este som si aj podbrusko premazavala Cytovitalom, co sa odporuca k tym kvapkam. Takze za seba, mozem iba doporucit 🙂

vanesula
5. čer 2013

Ahoj od dnes zacinam brat ten carovny Gynex tak som zvedava, viem ze to nebude hned ale za skusku...Od pondelka som zmenila gyn.lebo ten moj somnou absolutne nic nerobi ja uz neviem kde je ta chyba.Este neviem ako to chodi,ale ked by som sa rozhodla na umele oplodnenie tak to ma musi odporucat gyn. ci je to na moju ziadost.Dakujem za prispevky. 🙂

erdeitunder
6. čer 2013

@luhace Mozem ta pytat, ze ako si brala Gynex pred umelym?Mne prvy IVF nevyslo, este mame mrazaciky a chcela by som pred vlkadom uzivat Gynex, ale bojim sa, ze to nebude dobre zmiesat s hormonalnymi liekmi.

erdeitunder
6. čer 2013

@vanesula Nemusis mat odporucenie, ale je lepsie.Budes tam potrebovat svoju kartoteku od gynekologa.Moj gynekolog mi vsetko vybavil, aj termin.

luhace
6. čer 2013

@erdeitunder
mam to presne napisane:
2 krat 5 kapiek 10 dni
3 krat 5 kapiek 11dni ( to je spolu 21 dni )

potom pauza 1 tyzden

3 krat 5 kapiek 21 dni

potom pauza 1 tyzden

2 krat 7 kapiek 21 dni

potom 1 tyzden pauza a takto opakovat do vybratia

kvapky dobre pretrepat 21 krat a zvysit prijem cistej vody aspon 2 litre denne

luhace
6. čer 2013

takto som to brala pred IVF a jak sa zadarilo, vysadila som...no a este som si pred vkladom mazala brucho cytovitalom

erdeitunder
6. čer 2013

A kedy si zacala?Prvy den MS, alebo hocikedy mozem zacat?

miki44216
6. čer 2013

Ahojte ,ja som Gynex zacala užívat tak pred 10 dnami, tak uvidim co z toho bude ,držím všetkým palce 🙂

pancuska
6. čer 2013

@vanesula ja som bola tiez na IVF a cakam dvojicky.... ale pred a pocas IVf som uz pila len caj Gynastan aj ten je inak velmi dobry!!! Ma podobne ucinky ako Gynex..... na IVf ma poslal gynekolog ja som sa uz len objednala a nechal ma samovolne sa rozhodnut pre centrum..... inak toho gynexu radsej najskor menej kvapiek lebo menej je niekedy viac ako sa hovori.... radsej sa drz podla toho ako ti napisala
@luhace a tej sa chcem opytat.... kedy cakas dvojicky??? 😉

luhace
6. čer 2013

@pancuska
koncim 16 tyzden, cakam ich v novembri...a ty ako sa citis ?

luhace
6. čer 2013

@erdeitunder
mozes zacat hocikedy, ja som si pockala na pondelok, aby sa mi lepsie pocitalo 🙂

erdeitunder
6. čer 2013

@luhace Dakujem za odpoved. 🙂

pancuska
6. čer 2013

@luhace jeeej uz vidim ze mas termin presne o 4 mesiace neskor ako ja 😉 no mne uz povedali ze mi ukoncia tehu v 38tt takze to bude niekedy zaciatkom jula!! Uz je to take vselijake kym mozes si to uzivaj lebo ja uz teraz ledva chodim a zle sa mi sedi ,lezi,spi, proste vsetko..... uz ani robit olko nemozem len varit a take malickosti.... musim mat kludovy rezim.... inak som si kupila caj pre tehotne a akosi sa mi pozdava... 😉

luhace
6. čer 2013

@erdeitunder
nemas za co, hlavne aby ti pomohlo 😉

erdeitunder
8. čer 2013

Vcera sme boli v BA, a v juli idem na KET, takze Gynexom zacinam pondelok, ako si navrhla, a uvidime.Teraz musim pockat na menzes, to bude asi koncom juna alebo zaciatkom jula,ale keby som dostala zajtra ani mi to nevadilo, lebo velmi, velmi cakam, ako nikdy v zivote pred tym. 😝 😀
@luhace

dudunak
10. čer 2013

Ahojky, nedaří se nám otěhotnět po potratu už cca půl roku. Začala jsem užívat čerstvý kontryhel s řebříčkem jako čaj, po kterém se mi upravila síla menstruace, myslela jsem někdy že vykrvácím, ale k miminku to zatím nevede. Teď mi má gynekoložka doporučila NosiFol, ten jsem užívala zatím jeden cyklus, má se užívat tři měsíce tak uvidíme a nyní jsem se doslechla od léčitelky o gynexu tak zkusím i ten, nejsem nejmladší a nemám na co čekat, jen hormony vidím až jako poslední variantu... Všem mnoho štěstí!

heny
10. čer 2013

Cavte, nedavno som zacala brat gynex. V popise je pisane ze to tyreba brat pol hodinu pred alebo po jedle. No ja pred jedlom nemozem,lebo nikdy neviem kedy budem jest ☹ a s pol hodinou po jedle mam stale nejaky problem a vacsinou zabudnem a spamatam sa az okollo takej hodiny. Je to az take dolezite dodrzat ten cas??? ako to robite? Nastavite si budik???

vanesula
10. čer 2013

@heny Ahoj,tiez ho beriem len nejaky cas,ale myslim ci po jedle,alebo pred to je jedno.Zatial som to neriesila, no ved uvidim ci som to brala spravne. 😉 Potom ti dam vediet 🙂 🙂Cauko.

heny
10. čer 2013

@vanesula no ja to beriem len tyzden a uz citim zmeny tak pol hodina hore dole snad tak nezavazi 🙂 tak vela stastia, nech nam to vujde 😉

vanesula
10. čer 2013

@heny No tak ja necitim vôbec nic.Ake zmeny si mala na mysli a ci to pomoze musime len dufat. 🙂

vanesula
10. čer 2013

@luhace Ahoj mozem sa ta opytat ci ta umele nieco stalo?Citala som, ze je to zdarma.Diky cauko 🙂

erdeitunder
11. čer 2013

@vanesula Poistovna nieco preplaca, ale nie vsetko.Aj mi sme doplatili za inekcie 380 eur.

heny
11. čer 2013

@vanesula no ja mam taky prilev energie a dobru naladu 🙂 a okrem toho sa mi upravila ovu 🙂 som po neuspesnej IVF, teda nemali sme ziadne vhodne embrya, ale asi mi to kus rozhasilo hormony tak som mala ovu posledne mesiace tak okolo 16d a teraz mam spat na 14d 🙂 tak len dufam, ze to vsetko ide tym spravnym smerom 🙂

mamazem
11. čer 2013

Ahojte, pridali sme na konika zaujimavy clanok o zvyseni sance na otehotnenie pomocou Gynexu a dalsich prirodnych pripravkov znacky Energy. Mozete si precitat tu: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/mamazem...

inness
11. čer 2013

@kacatto ahoj, vážne si to užívala iba mesiac??a kedy si mala 2 // na teste?

kacatto
11. čer 2013

@inness ahoj inness, no pozitivny test som mala asi 13 dpo. 🙂 bohuzial som minuly piatok spontanne potratila (6tt) ☹ , tak som sama sebe slubila, ze najblizsie sa budem testovat, az ked mi to bude meskat 2-3 tyzdne. a pokracujem s gynexom, minimalne mi to teraz vsetko precisti.

inness
11. čer 2013

@kacatto to mi je lúto, držím palce, ale vidíš telo predsa na istý čas spermie prijalo, to znamená že na budúce to isto vyjde...je to hrozné ja mám dostať menzes 20.06. a už som taká napätá,že čo bude...dúfam, že to vydržím netestovať skoro...a ty si bola u lekára, čistili t´a?asi je to nepríjemná téma, nemusíš mi odpovedať...pekný večer

kacatto
12. čer 2013

@inness ahoj, nastastie sa to vsetko 'spustilo' samo tak som nemusela ist na kyret do nemocnice. na kontrolu by som mala ist v piatok, ale dufam, ze sa vsetko vycisti(lo) same 🙂 tiez mi to dodalo nadej, ved najskor sa mi dlho nedalo otehotniet, az som si zacinala mysliet, ze sa mi to nepodari nikdy. a teraz som otehotnela, len plod asi nebol v poriadku, tak nabuduce to bude snad vsetko tak ako ma.
no ja by som na tvojom mieste pockala s tym testovanim, nech ti meska menzes aspon tyzden-dva. ale to sa lahko hovori, ja som vzdy uz tak 10-12 dpo testovala, az som mala pocit, ze som na ocikavani testu zavisla 😝 teraz radsej pockam, ale tak boh vie co bude, ked zacnem o 3 mesiace zasa pracovat na babetku. mozno budem zasa zavisla na ocikavani :D

inness
12. čer 2013

@kacatto držím palce. raz sa dočkáme!aj ja som závislá...drž sa.

sanelajz
12. čer 2013

Ahojky!ja ho beru a nedam na nej dopustit!!!beru ho 2 měsice,sice ještě po něm těhu nejsem(teď čekam na MS)ale na problemy co jsem mela s psychikou,návalama,bolestí břicha od OVU do MS pomohl uplně úžasně!Tak že za mě palec nahoru pro Gynex!!!a všem snažilkam přeju // 🙂