Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

antonie87
29. lis 2015

@dzogobela děkuji za odpověď a gratuluju 😉..... a dávkování jsi postupně zvyšovala nebo hned 7 kapek?

dzogobela
29. lis 2015

@antonie87 3x denne 5 kapek... Ke konci jsem davala 6

bezejmenaaa
29. lis 2015

@dzogobela velikanska gratulace !!! Ke mne dorazily dnes tehu nevolnosti a zitra jdu konecne na 1.utz pro potvrzeni srdicka

navsteva
10. pro 2015

Mohu užívat Gynex, když mám hormonální tělísko?

maslicko
10. pro 2015

@navsteva já si myslím že určitě, jsou to bylinky. Máte problémy s MS???

navsteva
10. pro 2015

Potřebovala bych se zbavit cysty.

maslicko
10. pro 2015

No tak to bych se gynexu nebála, vím, že mi na to kdysi davala doktorka i nějaký čaj,ale už si nepamatuju název :( tak snad se zadaří 🙂

navsteva
10. pro 2015

@maslicko Díky za reakci. Tak to zkusím 🙂

michaelanavrc
14. pro 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

Gynex jsem si objednala z internetove lekarny sleky.cz a jsem spokojena. Po mesici brani se mi hormony vratily do normalu a citila jsem se lip. Ani bricho jsem pred menstruaci nemela tolik nafoukle jako obvykle.

juliemichal
20. pro 2015

Ahojky holky,můžete mi prosím poradit?zítra či pozítří budu 1DPO mám si snížit dávkování gynexu?od 1DC do teď 9DC kapu 7 kapek 3x denně.a po ovu vůbec netuším kolik mám kapat,anebo nekapat vůbec.děkuji za rady 🙂

Holky, užívala jste některá Gynex a léčíte se se štítnou žlázou? pozorovaly jste nějakou změnu co se týče tý št. žlázy?

jitka56
27. pro 2015

ahoj, mám doma Gynex, použila jsem ho jen 2x, ale zbytečně mi leží doma. Ráda bych ho prodala. Mám ho tady v bazárku. Cena je možná i dohodou. Gynex můžu jenom doporučit.

katkavfr
3. led 2016

@jitka56 ahoj měla bych zájem ;)

Takže pokud někdo prodává gynex měla bych zájem ;)

jitka56
4. led 2016

@katkavfr ahoj, napsala jsem ti do zpráv.

lzii
4. led 2016

holky já taky prodávám gynex, nechcete ??

navsteva
4. led 2016

Můžu se zeptat, proč je prodáváte?

lzii
4. led 2016

jelikoz už tehotná jsem takze nevyuziji , mam novy, neotevreny .... zjistila jsem to jakmile mi pristel Gynex postou ..

leabella8989
11. led 2016

jak se to bere ten gynex? díky jo a nevadí to když bdudu brát clostík a duphaston ?

juliemichal
11. led 2016

@leabella8989 já jsem ho brala do ovulace 7x3 kapek a po ovulaci do hnízdění 2x5 kapek a myslím si,že to vůbec nevadí,že bereš clostyl a taky duphaston.

jitka56
15. led 2016

ahoj, nabízím Gynex stále k prodeji. Prosím, ozvěte se mi do zpráv, kdo bude mít zájem. Jsem ochotná se na ceně domluvit a nabízím i osobní předání.

nikolettefallen
16. únor 2016

Ahojky, mě třeba pomohl gynex pomohl celkem dost. Měla jsem problémy s ovulaci, menstruace se dostavovala pravidelně ale vajíčka mi nedozravala tak jak měla. Po měsíci užívání jsem po půl roce dosáhla konečně pozitivní ovulace a teď a přítelem už jen čekáme na zázrak 🙂

vadella
24. únor 2016

Ahoj, holky,

normálně do žádných diskuzí nepřispívám, ale toto mi opravdu nedalo. Rok jsme se snažili o druhé dítě. Mám PCO, takže mi byl gynekoložkou doporučen Nosifol, ale očekáváný výsledek žádný. Jednou známou mi byl poté doporučen Gynex, který jsem začala úžívat počátkem ledna (a až 8.den cyklu-byla jsem netrpělivá čekat na další cyklus, který mi normálně trvá 32-34 dní). Brala jsem ho tří týdny-4kapky ráno a 4 večer. A výsledek? Jsem v 8.týdnu. Pořád tomu nemůžu uvěřit...Kdybyste některá měla zájem , ráda ho pošlu za 150 Kč dál. Kapky jsem otevřela 8.ledna a spotřebovala asi 1/3. Preferuji osobní předání-Ostrava-Poruba.

misharuby
26. únor 2016

Ahoj holky,jestli o nem premyslite,tak prestante a hned ho kupte. Nejen,ze krasne srovna hormonalni hladinu,nalady a cyklus,muzete ho davat i muzskymu a hlavne po nem proste otehotnite. My se snazili pul roku a ani ne mesic uzivani gynexu a sup,byla jsem v tom.. neuveritelny! Mnohdy se stane,ze muz i zena jsou plodny,jen ma zena rozhazene hormony (hlavne,ty co cely zivot neberou antikoncepci) a hormony si delaji co chteji, gynex to umi srovnat a jeste navic je to prirodni produkt z bylinek.

elinkav
26. únor 2016

Ahoj 🙂 taky mi Gynex moc pomohl.. věřím, že se nám podařilo otěhotnět díky němu. Brala jsem ho tři týdny, denně 3x5 kapek. Po týdenní pauze už jsem pokračovat nemusela, protože už jsem byla těhotná 🙂 Zbylo mi 1/2lahvičky, tak kdybyste měly některá zájem, dám vám ho za 100Kč. 😉

evulinka27
26. únor 2016

Já taky užívala necelé tři týdny a po 4 měsících snažení jsem v tom 🙂

pavlinpaj
26. únor 2016

@elinkav měla byh zájem 🙂

mardzanka26
17. bře 2016

Ahoj holky, jdu si pro radu 😉 . Asi 16 dní beru Gynex, menstruaci jsem měla po 9 dnech braní, byla jiná, šílená, silná (hodně cucků), hlava mě třeštila asi tři dny. JInak mívám MS docela v poho , až na ty nálady 😀 . Silná menstruace ještě OK, naopak prý je to dobře kvůli sliznici či co. Ale ted už tři dny mám bolesti v podbříšku, spíše na pravé straně a jde ta bolest do nohy a do konečníku, trochu jak ovulace, ale na tu je brzy, jsem 7 DC a test taky negativní. Tak a teď ta otázka 😀 mohlo by to být tim Gynexem???

verunkadar
3. dub 2016

Ahoj, chci se Optát, zakoupila jsem Gynex kapky, ale ještě jsem je ani nerozbalila, jelikož mi bylo doporučeno něco jiného. Nechtěl by je někdo?

evulinka27
3. dub 2016

@mardzanka26 To těžko říct.. on by se měl správně brát od 1DC a před ms zase nějak vynechat.. ale už si to moc nepamatuju to dávkování.. a kolik dní máš do ovulace? jestli pár, snížila bych dávky a uvidíš.. jestli víc, tak třeba nějaký den pauza, zda to neuleví, ať víš od čeho to je..

bachovy_esence_poradna
18. dub 2016

s Gynexem mám výborné zkušenosti... 🙂

je ale dobré podívat se i na jídelníček, psychiku atd. - to má velký vliv na celou oblast ženských orgánů 😉