Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

efffkkkaaa
28. bře 2014

@wildy Takže si myslíš,že když mám začít s Duphastonem 31. a Gynex jsem začla brát včera,tak to nevadí?

trskova
29. bře 2014

@lenkasaf ja a porad to trva ale otehothela jsem tak nevim jestli je to gynexem nebo je spatne neco

angelic
29. bře 2014

Ahojte, po tolkych pozitivnych ohlasoch na gynex zacinam s gynexom i ja. 🙂 Snazime sa uz 2 roky, gynex beriem 5. den , zacala som v 5.den cyklu. v mensich davkach ho davam i manzelovi . Verim ze tentokrat to vyjde 😉

wildy
31. bře 2014

@lenkasaf Já tedy ne, ale myslím, že je to normální a že to může být reakce na to, že tělo začíná reagovat na Gynex. Mělo by se to upravit.

terpatr
31. bře 2014

tak nám se nedařilo 2 roky a po třetím měsíci braní gynexu se zadařilo 🙂 😉

tana85
7. dub 2014

ja sa chcem spytat tych, ktore uz brali gynex. zacinam treti tyzden a prave mam plodne dni, ale ja som nikdy predtym nemala tolko toho "spravneho" hlienu ako posledne tri dni. normalne mam az mokre nohavicky. je to normalne? tiez ste to mali? ja dufam, ze mi gynex pomoze lebo obaja sme zdravi, ale nejak to nejde a nevieme najst pricinu. BT som prestala merat lebo to boli len zbytocne stresy pre mna.

sanday
8. dub 2014

Ahojte dievcence skuste kombinaciu gynex a caj alchemiku mne pomohla k tehu po 6 rokov

kacatto
16. dub 2014

@sanday Presne na tuto kombinaciu sa chystam od zajtra (Gynex mam na poste, vecer idem ponho). 😉

lennaaa
16. dub 2014

po přečtení převažujících pozitivních odpovědí ho musím mít. 😎 jaké je prosím jeho dávkování??? hned zítra kupuju!!!
@kacatto
@sanday

kacatto
16. dub 2014

@lennaaa Ja som si davala minuly cyklus 3x7 kvapiek (maximum), lebo som mala mrchu raz za 3 mesiace a este aj bez ovulky, tak som chcela co najvacsiu 'podporu' pre telo. Cyklus sice trval 61 dni, ale ovulka bola, polodny hlien bol, a mrcha prisla bez vyvolavacky. Teraz chcem skusit 3x5 + alchemilkovy caj 2x denne.
Este minuly rok v maji som vdaka Gynexu otehotnela (bohuzial v 7tt potrat), ale az tak velmi si tento krat nefandim - budem rada, ked sa mi opat unormalni cyklus 🙂

sanday
16. dub 2014

Drzim vam paste lennaaa a kacatto

minax
17. dub 2014

Ahojte, tak pridávam svoju skúsenosť i ja 🙂 I keď som ešte neprispievala, celú diskusiu som si prezrela, lebo tiež som sa rozhodovala či kúpiť alebo nie. Mojim primárnym dôvodom síce bola nesmierne bolestivá menštruácia, keďže som takmer každý druhý mesiac končila na pohotovosti, lebo mi na bolesť nepomohol žiaden liek, a už som toho mala plné zuby, ale budem sa aj vydávať v auguste, a hneď by sme chceli pracovať na bábätku, takže to beriem tiež aj ako takú menšiu prípravu 🙂 Pokiaľ ide o bolesti, tie jasné že úplne nezmizli, ale mohla som konečne normálne existovať bez prejedania sa liekmi 🙂 A ešte som mala veľmi ťažké obdobie, samé skúšky a práca, čiže si ani neviem predstaviť tú pohromu, ktorá by prišla bez Gynexu.
Čo je hlavné, už dva mesiace mi prišla menštruácia na hodinu presne 🙂 Aj keď predtým som nemala veľké výkyvy, ale stávalo sa semtam, že mi meškala pár dní, hlavne v stresovom období. A tiež už viem aj o ovulácii presne, kedy mám 🙂 Pokiaľ ide o to dávkovanie, ja beriem tú najmenšiu dávku - 2 kvapky 3krát denne, najmä preto, aby som to mohla brať dlhodobejšie, aby mi vydržala flaštička. Aj tu som sa niekde dočítala, že je lepšie pomenej a viackrát, intenzívnejšie to pôsobí na organizmus. A mňa z toho lieku strašne smädí, čiže treba dodržiavať aj pitný režim 🙂

lenkasaf
18. dub 2014

Já také mohu přidat jen pozitivní zkušenosti s Gynexem. Sice jsem ho zatím užívala jen měsíc, ale hned první měsíc jsem měla ovulaci, na ovulačních testech krásná dálnice, takže za to vděčím určitě Gynexu. Taky ho užívám 2xdenně 6 kapek aby mi vydržel ještě aspoň příští měsíc, pak uvidíme, co dál. Takže za mě určitě doporučuji!! 🙂

angelic
23. dub 2014

Dievcata mate skusenost s meskanim ms pri brani gynexu?cyklus mavam 31 dnovy,teraz mam 3.den meskanie a teh.test negativny ☹ Pocity ako PMS. Zatial mam 1mesiac " gynexovania" za sebou a s dalsou davkou zatial nezacinam aj ked uz mam 9dni pauzu. Dakujem.

humancare
23. dub 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

angelic
27. dub 2014

@terpatr Ahoj a ako si si davkovala gynex? davala si ho i manzelovi? Idem do druheho mesiaca uzivania, po 6 dnovom meskani mrcha prisla.

ladie
28. dub 2014

Holky, prodávám Gynex. NOVÝ, nerozbalený! PC 439,- teď 300,- Nevyužiju.
https://www.modrykonik.cz/market/vyzivove-dopln...

kaca01
29. dub 2014

Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy mám gynex uživat? Jestli před jídlem, po jídle nebo jestli je to jedno? Díky 😉

luciasekl
3. kvě 2014

Je gynex lepsi nez inofolic nebo nofosil?Beru inofolic 1.mesic,protoze nenam ovulaci a hledam co je nejlepsi..

icer
5. kvě 2014

Baby čaute, má význam gynex kupovať aj ked sme odkázaní na KET? alebo IVF? ak to do tretice nevýde? mala som 1 IVF, odobrali mi 17 vajíčok, z toho 14 oplodnili, a boli len 3 čo prežili do krásnych embrií... ale... 2 už sú fuč,,, ostava mi posledný pokus, bojím sa že budeme znova na 2IVF musieť isť... myslíte že je gynex aj pre mna? dakujem za odpoved,

hwiezdinka
8. kvě 2014

@kaca01 mne ho odporucili brat po jedle.

ivet1987
8. kvě 2014

Holky, čtu že začít užívat 1DC, ale co když menses není, netuším kdy přijde, můžu začít kdykoli? Jen je nutné dodržet ty 3 týdny užívání a pauzu?

ssassi
12. kvě 2014

ahoj, můžu se taky přidat? mám PCOS, jsem po dvou potratech (hormonální stimulace) po nichž jsem byla totálně rozhozená. tělo stávkovalo na všech frontách. a tak jsem se dozvěděla o gynexu. po druhém potratu mi nechtěl vůbec naskočit cyklus, ale po třech týdnech s gynexem (plus pupalka, ženský čaje a výrazná změna jídelníčku) přišla menstruace. chtěla bych další dítě, takže jsem zapojila do akce ještě nosifol (doufám, že se to může zároveň) a teď uvidíme, co se bude dít. dneska jsem 17. dc, nepřijde mi, že by se dělo něco zázračného (jako že bych měla například vytouženou ovulaci), ale rozhodně se cítím mnohem líp. takže za mě gynex zatím dobrý.
PS:o týdenní pauze v užívání jsem se dozvěděla až dneska tady od vás 😀

luciasekl
14. kvě 2014

@ssassi a má se brát od 1DC nebo je to jedno?Tohle jsem se prostě nikde nedočetla,Díky 😉

ssassi
14. kvě 2014

@luciasekl ten gynex? netuším. já ho začala brát v mezičase. nechtěl mi naskočit cyklus, tak jsem ho prostě začala brát

luciasekl
14. kvě 2014

@ssassi aha...to mě taky napadlo..a za jak dlouho se dostavila?

ssassi
14. kvě 2014

@luciasekl asi za dva týdny. cítila jsem, jak jsem nafouklá, jakoby už už chtěla přijít a nějak to nešlo. pak jsem nasadila bylinkový čaje a gynex, nastaly úplný křeče v břiše a já to dostala.

luciasekl
14. kvě 2014

@ssassi takže by si řekla že sis jí uspíšila?...Já totiž nejsem sice moc dlouho ale nikde jsem se nedočetla od kdy se má začít užívat..a tady občas někdo napíše od 1dc a někdo od 5dc..

ssassi
15. kvě 2014

@luciasekl tak když jsem ten cyklus neměla, musela jsem začít prostě někdy. myslím, že je to fuk

miciska
18. kvě 2014

Holky, potřebuji poradit. Nepročítala jsem celou tuto diskuzi, proto se omlouvám ,jestli už to tady bylo řečeno. Jsem druhý den po revizi 9tt. Zítra mi přijde Gynex a chci jej brát a co nejdřív otěhotnět. Před těhu jsem měla dlouhé cykly a nemám tušení, kdy jsem měla ovulaci. Při těhu, kdy byla revize, jsem otěhotněla asi 3 nebo 4 týden cyklu. Kdy mám s užíváním začít, v jakém dávkování? Když mi po 3 týdnech užívání v týdení pauze MS nepřijde, mám začít užívat znovu tři týdny? V těch následujících třech týdnech, když přijde MS, mám okamžitě přestat nebo pokračovat dál? Po druhé MS bych se chtěla začít snažit o mimi, ale zase mám strach, aby Gynex mimi neublížil. Tak vůbec nevím jak užívat. Děkuji za rady