Gynex - máte zkušenosti?

bibianna13
21. říj 2013

Jaké máte zkušenosti s Gynexem, pomohl?

krausule
21. říj 2013

@bibianna13 Ahoj-užívám ho druhy mesic..zatím velice nic moc nepozoruju-akorat mne skratil cyklus o dva dny..takže jsem to dostala ne po 28 dnech-ale po 26..a ovulku jsem mnela už 10 DC..rozhodne si ale myslím,že i kdyby nepomohl-tak určite neublíži.. 🙂

marlusa
21. říj 2013

Ahoj,
já jej užívala po vysazení antikoncepce. Cítila jsem se dobře, cyklus naběhl hned a tak jak měl. Otěhotnění taky v poho. Ale jestli v tom Gynex pomohl, nevím 🙂.

bibianna13
autor
21. říj 2013

@krausule
@marlusa přes léto jsem užívala 3 měsíce Nosifol a bohužel nic, pak jsem někde narazila na článek o GYNEXu, tak jsem ho teda koupila, říkám si, že bylinky člověku neuškodí, ale už bych si hrozně moc přála, aby to pomohlo i k miminku. Co se týče cyklu, tak teda uvidím co to se mnou udělá, zda zůstane stejně dlouhý či nikoliv.

krausule
21. říj 2013

@bibianna13 To mi povídej..my se snažíme od března a pořad nic... ☹

bibianna13
autor
22. říj 2013

@krausule koukala jsem, že už jedno dítko máš, taky si dalo na čas, nebo se zadařilo brzo? My si pozor nedáváme od cca ledna, no a od června už se vyloženě snažíme. Manžel mi pořád říká ať neplaším, že se nesnažíme zase tak šíleně dlouho, no jo, jenže mně to připadá jako věčnost. ☹

krausule
22. říj 2013

@bibianna13 Synátora mám z předchozího vztahu..no a s přítelem by sme chteli společneho potomka..loni jsem s nim dvakrat otehotnela behem mesice-dvou,no bohužel to dopadlo špatne(jednou zamlkly potrat ve 12 tydnu-podruhe spontanni potrat v 7 tydnu),no a po pul roce sme to začali skoušet znovu a ted pro zmenu nemužu ani otehotnet.. nevim kde je chyba..taky mne to přijde jako večnost takže ti moc dobře rozumím..chlapíci tomu moc nerozumí.. 😀

krausule
22. říj 2013

@bibianna13 Jo koukam že ti není ješte ani 30..to je v pohode-maš čas..horší je to se mnou.. 😀 po 35 už klesa plodnost.. 😎

malaradost
22. říj 2013

Dobré ráno, mě pomohl, zmizly mi po něm cysty 😉

sandraza
6. bře 2015

Ahojte. ak mate zaujem o gynex, kludne sa mi ozvite do spravy.