Holky 2krát pozitivní digi ovu test. Proč je papírkový negativní?

nikynikol25
18. říj 2020

Ahoj holky potrebuji poradit 12dc jsem byla u doktorky kde vydela na prave strane 12mm folikul a na leve strane 10mm folikul a rekla ze utery tedy 18dc ma nastat ovulace.Jenze gigi 18dc poz.19dc negativni ale papirkove ovu testy na to nevypadali ani bt a ted 22dc zase opet digi pozitivni ale papirkovy negativni.Uz to nechapu.Prosim poraďte

pincola
19. říj 2020

@nikynikol25 Já to měla ale i v minulém těhu, totálně rozeskákaná křivka a na konci těhotenství. Podle mě někomu to v době ovulace skáče. U vás to vidím mezi 18 a 19 DC, že ovulace byla. To je fakt, musí se to zavrtat. A jak jsou staré tyhle ovu testy???

nikynikol25
autor
19. říj 2020

@pincola hake myslite?Ten 18dc-19dc je 5 dnů stary nela bych podle toho byt 5dpo a 22dc je 3dny starý

pincola
19. říj 2020

@nikynikol25 tyhle myslím.

pincola
19. říj 2020

@nikynikol25 pardon špatně jsem to označila, ty jak píšete ráno a odpoledne.

evikkk13
19. říj 2020

@nikynikol25 Proc byl 2x pozitivni digi netusim, ale nekdy neni vyloucena druha ovulace. A nebo proste chyba mereni 🙂

nikynikol25
autor
19. říj 2020

@pincola ty jsem delala dneska

nikynikol25
autor
19. říj 2020

@evikkk13 jsem strasne zvedava jak tohle dopadne ale moc dekuji nejkou tu naději mam

pincola
19. říj 2020

@nikynikol25 no, to je pekny🤣😂😘A nic na podporu ovulace vám nepichali? Já raději nebudu nic psát, ale dejte pak vědět, jak dopadlo hlavní testovani😉

nikynikol25
autor
19. říj 2020

@pincola prave ze nepichala nic napsala my ze ovulace probehla a ze bt je individualni a nepresna.Ale pry podle ovu testu probehla

nikynikol25
autor
19. říj 2020

@pincola nezdaj se my prave ze dneska uplne nejak moc slaby prave naopak

martaskaaa
19. říj 2020

@nikynikol25 ty další testy- sice já čárka silnější,.ale pozitivní není ani jeden. Fakt bych to viděla na ten 18dc. Měla jsi nějaké bolesti ovulacni? Nebo zaznamenala jsi na WC táhlejsi hlen? 🙂

nikynikol25
autor
20. říj 2020

@martaskaaa prave ry dni jsme s pritelem se tulili takze to nepoznam zda to byl hlen nebo spermie ale mela jsem 19dc uz pak jen vodnaty a malinko me bolela prava strana ale zatonprave toho 22dc me to bolelo ta prava strana šílene az do vecera,v cera jswm si vzala utrogetan kterej ma zvysovat bt teplotu je to progesteron a vubec my teplota nesla nahoru ja si snad napisu doktorce jestli by na me nemohla kouknout zitra

nikynikol25
autor
20. říj 2020

@pincola
@evikkk13
@martaskaaa holky zejtra si to mazu k doktorce jestli ta ovulace byla nebo ne graf kdyz jsem dala pozitivni ovu test 18DC ovu vyznacil 19DC takze ted babo rad.

evikkk13
20. říj 2020

@nikynikol25 A to ona zpetne pozna z ultrazvuku 🤔? A jaky je vlastne duvod, ze to tak "resis", jestli byla a kdy?

nikynikol25
autor
20. říj 2020

@evikkk13 no jestli byla,ano pozna to jestli se uvolnilo vajicko,kdyz ne zustava uvnitr nebo se udela cysta.

pincola
20. říj 2020

@nikynikol25 Já těm grafům extra hodně nevěřím, ale u vás to nějak tak bude.Jen typuju o den dřív. 19 sice ještě není splněno pravidlo 3 po 6, ale už tam je tendence stoupání teploty po celkem znatelném poklesu. Podle mne 18DC ovulace, ale pokud měříte ráno, tak to znamená mezi cca 1 v noci a 8 ráno. Za tu dobu se stihl nastřádat trochu progesteron a 19DC už teplotka trochu vyskočila. Pak se něco dělo😀 a tělo zmatkovalo a teplota spadla. Možná první kontakt zárodečku se sliznicí a pak už HCG, které zvedlo teplotu. Já to cítím takto z té křivky+ pozitivní ovu testy. Ale nevíme. Naděje tu rozhodně je.
@nikynikol25 Asi neví, jestli se správně snažila, nebo jí to ufrnklo. To jsem měla taky tyhle obavy.

nikynikol25
autor
20. říj 2020

@pincola taky my to tak prijde a zase me uz boli festove prava strana a podbřišku takze asi neco proste se deje jenze nevim teda co no.Jsem strasne zvedava a napnuta co my rekne doktorka zitra.

pincola
20. říj 2020

@nikynikol25 No to jo😀 hned napište. mě taky bolelo břicho a pak začaly trochu prsa a už to jelo😀

nikynikol25
autor
20. říj 2020

@pincola dneska mam tolik bílého hlenu ze to neni mozne jak kdybch se vzdycky pocurala urcite hned napisu

martaskaaa
20. říj 2020

@nikynikol25 Hele ona pozná zda proběhla ovulace hned těsně po ní, protoze je vidět tekutina. Teď neuvidí pravděpodobně folikul žádný a sama ti neřekne, jestli ovu byla 18 nebo dýl. Nemusí tam být ani cysta, ne každý folikul má prý uvnitř vajíčko, mi říkali na klinice

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@martaskaaa uvidim minule jak jsem tam vyla tak my taky rekla az po 20dnech ze ovulace beprobehla tak uvidim me hlavne dost boli podbrisek aby to nebyla potom cista

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@martaskaaa
@pincola holky ovulace probehla videla tam tekutinu a byl to ten poz.ovu test 22dc takze ovu probehla z leveho vaječníku ale bt tomu absolutne neodpovídá,takze bt taky neni to normální a dneska kdyz jsem dala poz.ovu test toho 22dc tak my ji to vyznacilo takze ani bt ani ovu testum se fakt neda verit.

pincola
21. říj 2020

@nikynikol25 Takže doktorka říkala, že 22 DC? Tak hlavně, že proběhla a držím palce, ať to klapne😀

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@pincola ano je to masakr co ale ta BT a ovu testy dělají tak bych mela byt dneska 4dpo

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@pincola ten 22 nebo 23dc ze probehla ze tam uz mam jen volnou tekutinu takze ta prava strana vubec nic

pincola
21. říj 2020

@nikynikol25 a tak ovule je vždy jen z jedné strany , ne?

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@pincola muze právě

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@pincola ale prava strana neovulovala

martaskaaa
21. říj 2020

@nikynikol25 Tak to je zajímavé, protoze ani na tom novém grafu není pravidlo 3 po 6ti, aby to vyznačilo ovulaci tak jak to tam máš 😁
Ale pokud viděla tekutinu, tak samozřejmě je to jistější

nikynikol25
autor
21. říj 2020

@martaskaaa no prave ted my poradila jedna slecna kdyz dam z 20dc pryc tu vysokou teplotu tak my to ovu vyznaci spravne