Holky, kdo čekáte na testování? Jaké máte příznaky? Kolikátý dpo jste?

slunecnice358
19. únor 2019

Ahoj. Kdo čekáte na testování? Ovu proběhla 13.2., sex před ovu, při ovu, po ovu 🤣měli jsme chuť. Jsem 6dpo. Ms má přijít v pondělí. Nechci testovat dřív. Pojďme pokecat o tom jak moc jsme nedočkavé atd. Jaké máte příznaky? Budete někdo testovat už před ms?

dekubo
22. lis 2019

Ahojte holky, jak se vám daří? Já jsem už 39.týden, taky čekáme holčičku... už bych fakt chtěla, aby byla venku, ale vypadá to, že budu velryba asi navždy 😀😀 přibrala jsem 16 kilo, ale překvapivě se cítím fakt dobře, máme veliký váhový odhad, tak když neporodím do termínu, čeká nás indukce 🙄 ale my to spolu zvládneme ❤
Doufám, že se taky máte dobře, už se těším na fotky miminek tady 🤱

jironymou
22. lis 2019

@slunecnice358 Takze Vam se take podarilo?Ja cetla jen prvni dve stranky...s tim, ze se Vam asi posunula menstruace.. a pak se povedlo?Presunula jsem se totiz na 40 stranku 😀 tak prave nevim, ale z tohoto komentare mi to tak prijde?

radullah
22. lis 2019

Ahojky, já 34+5, včera jsem si zrovna užívala 14h v kuse poslíčky, dle dr už je to otázka 2-3 týdnů a prý ještě budem přemlouvat, aby do toho 36tt vydržel (pak už by měli být hotové plíce a nemuseli by se píchat kortikoidy) No padla jsem ve dvě ráno konečně do postel, vyřízená jak pes. Fakt jsem myslela, že už jedeme :D Mám nahoře 18kg, váhový odhad byl posledně tabulkový, teď by mohl mít Vojta takových 2,5kg. Jinak funím, nemůžu spát, manžel mi holí nohy...je to sranda :D

radullah
22. lis 2019

@jironymou jo jo, naše slunečnice to má už za pár, jede poslední týdny 🙂

slunecnice358
autor
22. lis 2019

@jironymou jj mám to za pár teď 39tt

rubicon_cube
22. lis 2019

já stále 0 tt :(

jironymou
22. lis 2019

@rubicon_cube ono se ve spravnou chvili zadari

jironymou
22. lis 2019

@slunecnice358 takze bude malej Jezisek 🍀

rubicon_cube
22. lis 2019

@jironymou zadařilo a přišla jsem o něj, od tý doby opět nic

slunecnice358
autor
22. lis 2019

@jironymou nebo velkej Ježíšek 🤣

dekubo
23. lis 2019

@slunecnice358 a jak se máš a jaké máte váhové odhady? Trochu mě ta naše velká holka děsí 😀

slunecnice358
autor
23. lis 2019

@dekubo mam se asi jako na konci tehu 🙈 už se těším až to skončí 🙃cely tehu je pro mne celkem náročný. co ty? Váhu detatka moc neřeší, ale naposledy měla 3200g Ale to je jen odhad +/- 500g. Vyleze tak jako tak... kolik říkají ze bude mít?

dekubo
23. lis 2019

@slunecnice358 Já už se taky moc těším až bude venku 😀😁 u mě říkají, že bude mít malá nad 4 kila v termínu, tak jsem fakt zvědavá, poslední odhad byl 3600g... takže jim asi i věřím 😁 tak uvidíme no... jako strach mám... snad už to brzo přijde, jinak z toho zblbnu 🙈

slunecnice358
autor
23. lis 2019

@dekubo i já doufám ze to brzy prijde jinak se picnu

dekubo
13. pro 2019

Ahoj. Tak já hlásím, že se nám narodila holčička, je úžasná ❤ porod byl nejkrásnější zážitek v životě, bylo to fakt super, všechno šlo hladce. Teď je to trošku hektické, občas malá moc nespí, já vystresovaná prvorodička, všechno je pro mě nové... Kdo by si pomyslel, že porod na tom bude to nejjednodušší... 😁

slunecnice358
autor
13. pro 2019

@dekubo gratuluji

slunecnice358
autor
13. pro 2019

12.12 se nám narodila Alžběta Lily. 50cm 3800g... byl to rychlé a pěkné...

jennas
13. pro 2019

@slunecnice358 @dekubo holky moc gratuluji,krasne zpravy❤

dekubo
13. pro 2019

@slunecnice358 taky gratuluji

@jennas Děkuji a přeji hodně sil do závěru těhotenství a krásný porod 😊