Hormonální akné - bývá i v těhotenství?

unicorn2332
15. srp 2018

Ahoj. Ráda bych se zeptala některé, která má nebo měla to samé jako já. Vždy přesně týden před menstruací se mi objeví tři či čtyři menší tvrdé pupeny na obličeji- beru to jako známku toho, že za týden to tedy dostanu. Tudíž bych se ráda zeptala zdali tomu tak bude i kdybych otěhotněla a nebo se ty pupínky neobjeví? Nemáte některá stejnou zkušenost s tím to?

ladyhacek
15. srp 2018

Některým ženám se v těhotenství pleť zlepší, jiným zhorší - nelze říct, co zrovna tobě . to ti nepoví nikdo.
Já na akné trpěla vždy a i v těhotenství se pár pupínků objevilo. Hodně mi pomáhá tea tree olejíček

unicorn2332
autor
15. srp 2018

@ladyhacek ono to není žádná hrůza a s ms vždycky odejdou. Jen mě zajímalo jestli už týden před ms můžu vědět když se objeví nebo ne 🙂

janapetrvalska
16. srp 2018

v zadnem pripade to neni zadne pravidlo ..

unicorn2332
autor
16. srp 2018

@janapetrvalska jak to myslíš? Dle mého "pravidla" dostanu ty pupeny přesně týden před ms

janapetrvalska
16. srp 2018

nejde se tim ridit, mam to stejne jako ty, pred ms pravidene vylezou , kdyz jsem byla tehu tak vylezly taky ... podruhe kdy jsem mela tehu tak nevylezlo .. proste na to neni pravidlo a nejde se tim ridit

unicorn2332
autor
16. srp 2018

@janapetrvalska děkuju. Tak me to aspon trochu uklidnilo a nemusim byt z toho hned nestastna 🙂