IVF Cube, co mám čekat a nečekat?

salenas
14. čer 2016

Ahoj holky, chystáme se tam na konzultaci, necháváme si tam převézt embryo, takže KET tam a v případě neúspěchu druhá stimulace ivf. Je tu někdo, kdo tam chodí ? Co mám čekat a nečekat ?

san33
15. čer 2016

Ahoj, ja tam chodila, ale spokojena jsem nebyla a po pul roce jsem si nechala prevezt embrya do Gennetu a po peti mesicich jsem otehotnela. Za me lajdaci a nedelaji vsechna vysetreni, na ktere mas narok. Urcite najdes tady na MK nebo i u konkurence vice diskusi, zkus se na ne podivat. Prva budes chodit k Visnove, z te budes nadsena, pri neuspechu te velmi rychle presoupnou ke Smrcinovi a ten uz neni takovy uzasnak. Ale spousta maminek ti Cube doporuci. Rodi se tam spousta dvojcatek😊. Drzim palce!i

salenas
autor
19. čer 2016

Díky za odpověď, no zkusíme a uvidíme, 29 jdeme na konzultaci a pak se rozhodneme. Není možnost mít stále jednoho lékaře ? Kolik tě zhruba stál cyklus ivf?

san33
19. čer 2016

Uz jsem tam nebyla vic jak pul roku, tak nevim, jestli se tam neco nezmenilo. Predtim tam byla jen Visnova, ktera je velmi zaneprazdnena a ma na starosti hlavne cizince a pak ten Smrcina. To je dost malo na Car. IVF me vyslo na cca 25 tis. S tim jedbim lekarem nevim, za me to mozne nebylo. Nebyli schopni udelat vsechna zakladni vysetreni, takze moje Ivf nemohlo vyjit ani nahodou. Nedelaji ani test na chlamydie a to je fakt zaklad. Imuno vysetreni povazuje Visnova za nedulezite, aspon tak mi to rekl Smrcina. A nemaji vlastniho genetika, takze PGS u nich neni automaticke. Ja v lednu presla do Gennetu, 4 mesice litala po vysetrenich, ktere prokazaly ruzne mutace a nemoci,denne beru pet druhu leku,ale tehotna jsem. Mrkni na diskusi o Gennetu, kde je Martina CV, najdes tam spoustu informaci, ze kterych jsem cerpala, treba ti k necemu budou 🙂,

salenas
autor
19. čer 2016

Dík, kouknu. Myslím,že můj car taky žádné testy na chlamydie nedělal, máme jen imunoblok, amh, prostě základní odběr krve

san33
19. čer 2016

A kam jsi chodila ted? Hlavne si fakt vyzadej vsechna dostupna vysetreni, at mas jistotu, ze se to ted uz proste povede. Ja jsem mela tyhle: stitna zlaza, laparka, hycosy, imuno- ta reprodukcni, kde se zjistuji protilatky na spermie, ovaria, nekdy vysetruji i spermie partnera, chlamydie, hematologie, partnerska genetika, fyzioterapie- jestli nemas bloklou kostrc nebo kriva zada-to hraje taky roli. Taky neni vubec spatna akupunktura, at uz na zklidneni nebo odblokovani delohy. Ja jsem se obratila i na Dr. Zhang, ktera je velka odbornice na neplodnost. Pro me bylo lepsi (i kdxz casove narocne a zamestnavatel 2x radosti neskakal, ze mu kazdy tyden zdrham z prace a litam po doktorech), projit si vsechna vysetreni a mit opravdu jistotku, ze jsem nic nepodcenila, kvuli cemu by se to nemelo povest. I kdyz, co si budeme rikat, tohle je mezi nebem a zemi a ani tohle kolikrat nezaruci, ze pujde vse hladce. ale je potreba byt v klidu a verit, ze e to jednou podari😊

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisss
1. črc 2016

Ahojte, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo jestli dělá Decapeptyl falešně pozitivní těhotenské testy podobně jako pregnyl ?