Jak často máme sexovat, když chci otěhotnět?

ia.
3. led 2008

ahoj holky, prosím o vaše poznatky, jak často jste sexovali s manžou, když jste "dělali" děti. Snažíme se 4.měsíc, dost jsme to flákali, tak 2-3x týdně, teď jsme nasadili frekvenci co druhý den, tak uvidíme..

baraz
9. zář 2012

@eficenka aha, to je dobrý typ.. nebo prostě nasadit kalhotky s vložkou ne? to by šlo .. já bych měla radost,kdyby to přišlo do vánoc. naopak ted by to ještě vyjít nemusela - jak jsme se narychlo rozhodli pro svatbu, tak mi až ted došlo, že pokud budu těhu tak se nemusím vejít do šatů co už mi tu visí a hlavn nebudu moc pít. což rodině hooodně blbě vysvětlím :( ale tak zase - mohla bych prckovi říct, že byl s námi na svatbě .. 🙂

locikalocika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eficenka
13. zář 2012

@locikalocika
ono na to nejde přestat uplně myslet, ale ne se na to uplně upínat, že to tenhle měsíc vyjde.... zkuste nějaký nový koníček, ale myslet na to budete určitě 🙂

locikalocika
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mendie
14. zář 2012

Ahoj holky ráda bych se přidala, jestli to nevadí. Já už rok neberu antimimi a snažíme se asi 6 měsíců. Bohužel zatím neúspěšně. Snažím se na to neupínat a nemyslet, jenže kolem mě jsou zrovna samé těhotné, takže se tomu moc vyhnout nemůžu. Není to jednoduché. Pořád přemýšlím, čím nám ještě pomoct, aby to šlo ☹

lenka.han82
24. zář 2012

@mendie Tak to máme podobně 🙂 Jen s tím rozdílem, že ty už se snažíš nějakou dobu a já teprve měsíc, ale nemůžu se vyhnout tomu, že na to nebudu myslet a to jsem předpokládala, že tyhle stavy budu mít taky až po několika měsících 🙂 Jinak jsem četla, že 25% párů otěhotnění během 1-2 měsíců, 60% párů během 6-8 měsíců a 80% párů do roka, což ještě docela jde 🙂 ale už je to nápor na psychiku 😒
Já tomu pomáhám zatím jen ovulačníma testama, abych věděla, kdy je předpoklad největšího úspěchu, a beru kyselinu listovou, ale ta není na otěhotnění 🙂

ilonaluska
4. pro 2012

ahojky je mi 33.leta s mojim jse snazime o mimco uz 2.roky ale nedari jse nam to.vyskousela jsem od doktorky prasky na ovulaci ale porad nic.i kontrihel nat a taky to nepomaha.muzete mi nekdo poradit........dekuji ilona

natalie77
4. pro 2012

@ilonaluska navštívila bych CAR v okolí. Udělají hormonální profil, spermiogram a zkontrolují, zda dochází k ovulaci.
Hodně štěstí.

marketa11112
18. dub 2014

teda holky, ja bych také rada mimi, ale spat s tim vsim v sobe? bylo by to všude a nevydržela bych byt opatlana . musim se vždy umit a to fakt hoooodne dobře. fujjj.

hedusska
18. dub 2014

@marketa11112 nemusís s tim spat..:D já třeba po sexu hodila na 10 minut nožky nahoru a pak se šla umýt....prostě chvilku počkat...

marketa11112
18. dub 2014

@hedusska to uz zni lepe 🙂)) ale stejne mi pripada, ze vse jde hned ven. tak doufam, ze alespoň jedna potvůrka zustane hodne hluboko.

hedusska
18. dub 2014

@marketa11112 všechno ven určitě nejde..🙂

marketa11112
18. dub 2014

@hedusska to byla takova ma myslenka ---tedy jen aby tam zustala ta jedna mrska ---tedy nase miminko 🙂) snad se zadari 🙂))

pusosmenka
16. srp 2014

ahoj,s partnerem se snažime o miminko,moc si jej přejeme.milujeme se 3 až 5 denně,ma to nějaky negativni vliv na otěhotněni?udržujeme to 2. měsic a pořad se nam to nedaři.už si nevime rady ☹

sarkad2856
16. srp 2014

@pusosmenka ak pokud chceš otěhotnět asi bych se milovala co 2 dny a hlavně před a po ovu 1 den to jsou největší šance k otěhotnění.Jak je tady již psané 3-5 x denně je opravdu moc a krok k otěhotnění se vzdaluje.Spermie nejsou tak kvalitní aby se k vajíčku dostaly proto se doporučuje ob den 😉

bajana
16. srp 2014

@pusosmenka ano, ma, spermie musia dozriet....po jednom styku ich tam ostane uz malo, nie to este po dalsich 4 v ten isty den....kazdy druhy den je ta spravna cesta 😉 ... a ak aj ste obaja zdravotne OK, tak je normalne, ze sa vam nemusi podarit aj 6 mesiacov...takze prestante sa snazit a stresovat a zacnite si uzivat 😉

sestricka1984
12. únor 2015

Ahoj holky, čtu tady rady o otěhotnění. Měla jsem před 4 měsíci cystu na vaječníku 5 cm. Ta mi samovolně praskla, doktorka poradila, že mám otěhotnět co nejdříve. Ale nedaří se to. Otěhotněla jste některá po cystě? Moc děkuju

smardik
12. únor 2015

my teda sexovali jak byla chut, to mi přijde nejlepší. nedokážu si představit říct jo dneska je plodný den jdeme na to, zítra ne to nemá smysl. byla chut tak sex byl, nebyla tak nic

ajinkasmolcnopova
16. bře 2016

Ahoj chci se zeptat kdyz chci miminko a pritel ne kdyz mi rekl az budu mit auto tak bude Mira minko

slecnajohanna
16. bře 2016

@ajinkasmolcnopova za 1. můžeš psát prosím česky, ideálně s diakritikou? za 2. nepoložilas žádný dotaz. za 3. pokud s tebou chce mít přítel dítě, až koupíš auto, popřemejšlela bych o jeho žebříčku hodnot a o tom, jestli s ním to dítě vůbec mít.

ajinkasmolcnopova
16. bře 2016

@slecnajohanna ne az koupim auto ale az udelam ridicak

klaryisek
19. srp 2016

Ahojky snazime se s pritelem o miminko zatim to je mesic a furt nic . Vsichni mi rikaji ze si mam koupit naky testy na ovulaci. Poradi te mi

kaja2016
19. srp 2016

@klaryisek To se koupit da normalne v lekarne nebo i v drogerii.

pet_8
19. srp 2016

@klaryisek Vyhledej si tu ovulační testy, jak na wiki tak i ve fóru je toho mraky. Dále na google stačí napsat do vyhledávače a vyjede dostatek informací.

klaryisek
24. srp 2016

@pet_8 ahojky a ty ovulacni testy se delaji rano nebo kdy

pet_8
24. srp 2016

@klaryisek Během dne, je to u nich napsané.

kacenkamichal
3. kvě 2017

Ahoj holky 🙂

Chci se zeptat zda by mi někdo poradil s ovulací ? ☹ s přítelem se snažíme o miminko už 7 měsíc ..

Ale vůbec nevím jak ty ovulace probíhají .

Předem děkuji za odpovědi !

pet_8
4. kvě 2017

@kacenkamichal Ahoj, je tu chat, kde holky probiraji ovulacni testy, tam ti poradi. Nebo mi napis soukrome zpravu.

lucie_91
4. kvě 2017

@klaryisek Zatím to je měsíc a FURT nic? Málokomu se povede napoprvé hned (jo i takové tu jsme, mě třeba obě děti hned, ale jiným ne)... řešit to po jednom měsíci je zvláštní... Místo těchto nervů by spíš měla být radost ze snažení...

lucie_91
4. kvě 2017

@ajinkasmolcnopova Já jsem dělala řidičák, když byly malému 3 měsíce... A jestli chce dítě až po řidičáku, je to magor. Šlus.