Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

len
23. únor 2007

Veruse, moje vlastní zkušenost je velice pozitivní - několik let s HA jsem neměla žádné problémy, milovali jsme se tak 2x-3x do týdne, ale po vysazení chuť opravdu vzrostla. A stále zůstává - i více než rok po vysazení, pozoruju to já, pozoruje to i manžel, a to jsme spolu 6 let 🙂

veruse
23. únor 2007

Že bych teda nevysadila až v květnu ale už teď....? 🙂

ivusenka
23. únor 2007

Souhlasím s Len, po vysazení HA chuť roste, to už potvrdilo hodně žen.

len
23. únor 2007

Nejlepší na tom bylo takové to - nebylo mi nic a teď je mi líp 🙂 Prostě mi přišlo, že je všecko naprosto OK, a najednou zjišťuju, že je to teď daleko, daleko lepší 😵

veruse
23. únor 2007

Tak to snad ani nemůžu říct přítelovi, ten by mi jí okamžitě spláchnul do záchodu.

paja123
23. únor 2007

Ve:
😀

xctij01
23. únor 2007

Hm, tak to ten můj by mi jí zakázal vysadit...
Ale má smůlu, už neberu půl roku 🙂

sophii
23. únor 2007

holky ale jak se pak chráníte? kondomy mi prijdou takový neosobní...

len
23. únor 2007

Sophii, já kombinovala symptotermální metodu s Pharmatexem 🙂 A teď už se 10 cyklů nechráníme vůbec a spolehlivé je to zatím úplně stejně 😀

xctij01
23. únor 2007

To jsi napsala pěkně Len - spolehlivé to je 😀 😀 😀

r123
23. únor 2007

ahoj nedá mi to a taky musím připspět.pravda ze začátku když sme byli bez jakýhkoliv závazků a stresů tak sme to zvládly i několikrát denně. potom se to upravilo na tak 3-4 týdně jelikož sem chodila do školy a přítel do práce tak sme se každý den nevyděly a i když sme se vyděly tak sme kolikrát potřebu spolu spát neměly jen sme chtěly být spolu.teď co bydlíme sami a máme dítě a přítel náročnou práci tak se to trochu zhoršilo,ale rozhodně si na ¨nedostatek sexu nemůžu stěžovat.pravda občas se stane že se nemilujeme třeba celý týden když je náročný,ale zase to potom za to stojí když už na to dojde.myslím si že nám to takhle naprosto vyhovuje milujeme se prostě když máme chuť a samozřejmně příležitost často i v noci.tak 2-3 týdně se jinak milujeme a myslím že je to fajn prostě odle chuti jak to příde.samozřejmně i dle přání nás navzájem nemůžu přítele nechat čekat bůh ví jak dlouho když na to nemám chuť delší dobu a samozřejmně i on mě.řekla bych že kdyby sme se milovali častěji tak by to pro nás nebylo tak vzrušující a vášnivé jako když kolem sebe kroužíme den dva a pak konečně máme tu příležitost stojí to pak za to!!! 😀

mikulka
23. únor 2007

Sophie: My se chránili přerušovanou souloží a k žádné nehodě nedošlo. Ale musí ho partner vytahnout včas... 🤐

Len 🙂

sophii
27. únor 2007

Tak jsem si na internetu početla o tom Pharmatexu a vypadá to dobře 😎
Myslím že doberu platíčko a přejdu na tohle....jupí už se těším. Snad to bude spolehlivý 😕

pidmco
27. únor 2007

Ahojky, tak to my se milujume tak 2-3 do měsíce ☹ Nevím čím to je, ale můj přítel to nějk zvlástě nevyžaduje, i když je fakt, že ze začátku našeho vztahu jsme se dokázali milovat 6x v týdnu 😅 Ale teď už bohužel ne. A co mě taky zaráží je to, že já bych hrozně moc chtěla,(doufám, že teď tímto nikoho neuzarím když to rozeberu, ale nevím komu jinýmu bych to měla povědět...)ále mám takový problém. Když se mazlíme tak je vše ok a pak najendou z ničeho nic jsem suchá a celkem mě to bolí. Četla jsem, že to může být i antikoncepcí...že jakmile vysadím, tak že se mi to může vrátit do nolmálu a nebude mě už tohle trápit. Nevím čím to je, ale přítel mě přetahuje na 100%, takže tím, že bych ho nechtěla to opravdu není. Omlouvám se za dlouhý sloh 😉

1980mat
27. únor 2007

pidmco: Tak u nás je frekvence podobná jako u Vás (tak jednou týdně a většinou je to o víkendu). Taky mě zaráží, že já to chci častěji než partner. Vždy když čtu příspěvky holek, které to chtějí méně často a že na ně jejich parner někdy tlačí se sexem, tak jim svým způsobem závidím. Co já bych za to dala. Kolikrát jsem si přítelovi stěžovala na to, že to chci častěji a že s takovou frekvencí se nám jednou třeba nemusí podařit splodit děti. No a teď je situace ještě horší, protože v důsledku docela vážného zranění přítele je se sexem na nějakou dobu konec. Možná ten nesoulad je u nás způsoben tím, že já jsem se sexem začínala v docela pozdním věku a za posledních několik let se snažím dohonit to, co jsem kdysi zameškala. Ale nemyslím si, že když chci sex tak dvakrát týdně, že je to nějak moc a že bych byla nymfomanka apod. Prostě mám chlapa, kterému to stačí párkrát do měsíce a s tím asi nic moc nenadělám. ☹

pidmco
27. únor 2007

No úplně mi to bereš z pusy. U nás je to taky většinou o víkendu...a to ještě musí mít náladu.
Já jsem začínala se sexem v 18 letech a jelikož je mi 22, tak asi proto to pořád tak vyžaduji.Přítelovi je 30 a říkala jsem mu to stejný, že s takovou nemůžeme ani počít miminko...s tím Tvým přítelem mě to mrzí, určitě se to dá všechno zase do pořádku. Držím pěstičky. 😉

hanelka
27. únor 2007

pidmco: kdyz jsem brala antikoncepci,taky jsem byla sucha, az ji vysadis, urcite bude po problemu 😉
a pokud jde o frekvenci - nemuzu si stezovat 🙂 ted, kdyz se pokousime o miminko, tak v plodnych dnech v podstate denne nebo minimalne obden, jinak delsi pauzu nez 3 dny nemame... kdovi, co bude za par let, to si treba budu stezovat taky!!!
jo, lidi jsou ruzni a potrebuji to kazdy jinak a jak je psano v prispevku nahore - nic moc s tim clovek nanadela ☹

1980mat
27. únor 2007

Já tedy beru HA a na sucho si nemůžu stěžovat. Jen párkát se stalo, že to trochu dřelo kvůli suchu, ale jinak je to naprosto v pořádku. Jinak pidmco, mému přítelovi bude za měsíc 29 a je na tom stejně jako ten Tvůj. Většinou to chce jen o víkendu a to ještě musí mít náladu. Už jsem se s ním na toto téma bavila snad tisíckát a zkoušela jsem ho nějak stimulovat (dobré jídlo, prádýlko apod.), ale moc úspěchu to nemělo. Přitom tvrdí, že ho přitahuju a i jinak máme krásný vztah. Jen holt máme každý jiné sexuální potřeby. Já si už za ty léta zvykla, i když někdy mám co dělat, abych to vydržela. No jen doufám, že se nám jednou podaří ty děti. 😉

pidmco
27. únor 2007

Hanelka tak to se teěším až ji vysadím, to bude paráda. Taky jsem přemýšlela nad tím, jeslti mut o třeba taky nějak něvadí, přeci jen hot o asi taky trochu musím bolet 😒 Ale uvidím co se bude dít po vysazení HA.
1980mat taky bych chtěla 3 děti, mám radá takovou tu velkou rodinu 😀 ale můj přítel je realitsta a mluví o dvou. Ale i tak to bude určitě krásný.

halka
autor
27. únor 2007

pidmco, tak na ten problém se suchem je jednoduchý recept, a to lubrikační gel

iris
27. únor 2007

my se milujeme tak 2 - 3 x týdně,někdy i častěji,hlavně podle chuti 😀

pidmco
27. únor 2007

Jo to já vím, mad tím jsem přemýšlela, ale jsem asi stydlivka 😅 po pravdě nevím....dá se koupit v lékárně? Já ho totiž nikdy nepoužívala tak nevím kde.. To je trapný co? 😅

1980mat
27. únor 2007

pidmco: Já lubrikač. gel taky nikdy nepoužívala a abych pravdu řekla asi bych se taky styděla si ho koupit. 😉

pidmco
27. únor 2007

Iris tak to závidím... 😉
1980mat jsem ráda, že na tom takhle nejsem sama, i teď kdyby jsi mě viděla se červenám jako rajčátko 😅

1980mat
27. únor 2007

pidmco: No já když měla před pár lety kupovat v drogerii kondomy, tak mi šel mráz po zádech. Přeci jenom když si jdu do lékarny s receptem na HA, tak je to něco jiného, než si jít jen tak koupit do drogerie kondom nebo do sexshopu lubrikační gel. 😀 😀 😀

pidmco
27. únor 2007

No tak to jo 😀 😀 😀 😀 Sice v drogerii je to pro ně nomrální věc, vždyť to tam prodávájí a v sexshopu Ti ještě budou pobízet ať vezmeš takovej nebo takovej, od toho tam jsou, že to mají nabízet, ale ten pocit, že zrovna na mě se všichni v tu chvlíli budou dvíat...no úplně se vidím, jaká by to bylo...Fakt bomba 😉 😀

halka
autor
27. únor 2007

sice jsem ho nikdy nekupovala, ale snad není se za co stydět?? Zkusila bych drogerii, třeba samoobslužnou, tam určitě něco bude, třeba u kondomů.... Je to malý problém a má jednoduché řešení a může vám to pomoci zkvalitnit a zpříjemnit milování, možná i zvýšit frekvenci? 😎

pidmco
27. únor 2007

Je pravda, že za zkoušku se nic nedá. A myslím si, že by to třeba i ten náš malinatý problémek vyřešilo. Ale já jsem taková stresovka...co bych pro pohodlý neudělala, že? 😉 Jeden den to zkusím a pak Vám napíši svoje pocity 😅

1980mat
27. únor 2007

halka: Díky za radu. Možná to může mít vliv i na tu frekvenci. Vím, že mého přítele to po sexu občas štípe a pak sex několik dní nechce, protože si ho "odřel" a je to právě kvůli tomu suchu. I když tento problém řešíme jen zřídka.

pidmco
27. únor 2007

1980mat u nás ta frekvence je malá a jask teď píšeš, tak asi taky možná kvůli tomu suchu. Jé holky mě se tak ulevilo, když vím, že nejsem sama s tímhle problémem, myslela jsem si, že jsem nějaká divná. 😒