Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

1980mat
27. únor 2007

pidmco: Rozhodně nejsi divná. Takových holek má stejné nebo podobné problémy. To by ses divila. Až se zapojíš ještě do jiných diskuzí, zjistíš, že jsme na tom prakticky všichni stejně.

pidmco
27. únor 2007

Já jsem tady krátce, to máš pravdu. Je vidět, že to rozeznáš 😉
Budu dnes končit, za cvíli přijde drahý a jedeme na návštěvu. Tak já se tady určitě zase ukážu, když tu někdo bude. Tak pa 🙂 a pěkný zbytek večera.

1980mat
27. únor 2007

Já taky musím končit. Jdu domu za přítelem. Chudáček je na nemocenské a tráví celé dny sám doma. Tak ho půjdu rozveselit. Tak papa a doufám, že se tu ještě potkáme. 🙂

sandra81
27. únor 2007

Ze se vmisim do debaty, ale taky bych se chtela vyjadrit. Jsem v 39 tydnu a milujeme se s muzem tak 2x tydne. Pozic teda moc neni, kdyz mam tak mega velky bricho, ale da se to. Taky si rikam, ze se ten porod treba urychli. Jak nekdo rika....ale zatim nic.

nika.f
27. únor 2007

Po pravde holky ,patrím medzi tie čo sa im milovanie páči,ale stresy,stavba,problémi v páci,únava atď. prispeli k tomu že to milovanie je len v strede cyklu a to len asi 4-5 krát do mesiaca.Tak že sa snažíme odhadnú plodné dni ale verte že vám závidím. 😒

novako
27. únor 2007

Trošku se vrátím. Holky stydlivky, zkuste si objednat lubrikační gel na internetu. V jakékoliv internetové lékárně ho seženete a při červenání vás nikdo neuvidí. 😉
PS: Měli jste mne vidět, když jsem v narvané lékárně vysvětlovala nahluchlé asi 80 leté lékárnici co je to Pharmatex. 😀

sophii
27. únor 2007

Novako: 🙂 😀 😀 😀 to bych chtěla slyšet, co jsi jí říkala....víte to je taková pastička a dává se tam, před tím 🙂

lucija76
27. únor 2007

Sandra: Taky jsme si mysleli, ze neco urychlime 😀 Ale zatim kde nic..tu nic...a to to delame denne 🙂 Mam pocit ze snad budu tehotna do konce svyho zivota! 😖 😀

r123
27. únor 2007

ahoj no nám se taky občas stane že prostě nezvlhne ale mi používáme gely.a mat nestyď se dneska si ho můžeš objednat i přes internet.a věř mi že i když si ho koupíš v obchodě tak to každýmu příde ůplně normální! 😉 jo co je to ten pharmatex to slyším poprvé?

barca28
27. únor 2007

Holky tak jsem si to tady pročetla a musím se smát.Každý to má jinak,určitě záleží,jakou máte práci,jak jste unavený a tak.Nejvíc jsem se nasmála u té hádky,kdy jedna holčina vyčetla druhé,že když se nesnaží o mimčo,tak co dělá na těchto stránkách a jestli se nám teda chtěla pochlubit,že to dělají 7xtýdně. 😀 😀 U nás tedy určitě tohle není reálné 😝 Průměr je tak 3x týdně,ale když není chuť tak třeba jednou.Myslím,že je podstatné,nedělat to jen proto,že si myslíte,že by to tak mělo být 😉 O dovolené to samozřejmě napravujeme a užíváme si.Užívejte si to,když na to máte prostě oba chuť,jinak si to znechutíte a dostanete se do té fáze,kdy budete manželovi říkat,jak vás bolí hlava 😀 Takže sexu zdar 😎

sandra81
27. únor 2007

Koukam ze tohle tema je asi hlavne pro "snazilky".
Lucija: takze timhle stylem muzem urychlovat koukam spolu vid? 🙂
Novako: lubrikacni gel je dobra vec, ale v tehotenstvi ani nevim, zda se ma pouzivat...?
A vzkaz holkam snazilkam: neni dulezity jak casto to delate, coz ale asi vite, ale v jakych dnech to delate. My jsme chteli mimi hned po svatbe a tak jsme to na svat. ceste delali i 2x denne. Pak mi nekdo rekl, ze je to spis o kvalite nez kvantite a hlavne o plodnych dnech. Ze pry taky muzskej nema to sperma tak kvalitni kdyz se to dela denne (nebo vickrat denne). Po svat. ceste se doma projevilo ze jsem uz davno tehotna (uz pred svatbou). Ale aspon jsme si na svat. ceste dobre uzili, to teda jo...🙂

pidmco
28. únor 2007

Sandra81: tohle téma není jen pro snažilky, ale i pro "zatím" nesnažilky 😉 A s tou internetovou lékárnou...to je fakt, ned tím jsem neuvažovala. Takhle je to lejlepší apřitom nikdo nic neví 😉 BOMBA

majenka
28. únor 2007

Holky, v lékárně kupuje lubrigační gel tolik lidí, že to lékárnici určitě ani nepřijde. Také jsem měla zvláštní pocit, ale lékárnice se chovala tak přirozeně, jako když kupuji parfém nebo rohlíky 😀 . Takže ze mě vše spadlo a příště už s tím nebudu mít žádný problém. Jen nezapomeňte, že snažilky potřebují takový, který nezabíjí spermije a nesnažilky přesně opačný 😉

iris
28. únor 2007

pidmco,akorát v dubnu má jet manža pryč na 10 dnů,tak to se na sebe pak "vrhneme",hned jak přijede 😉 ale je fakt,že se k sobě tulíme hned,i když se nevidíme třeba jen 2 dny 😀 doufám,že se brzy projeví na rostoucím bříšku 😵 ,jak moc se máme rádi

eivil
13. črc 2007

Možná teké přidám něco do pléna.. S mužem jsem už před 10 let miluje mě. Sex s ním mě zajímá pořád a více pořád se něco učíme. Dokonce studujeme knihy a internet.Ale jsem potvora, měla jsem ve vztahu i jiné muže a konstatuji, že jsou lepší milenci, ale lásku Vám dá jen jeden. Takžem užívám si svých 30 ti, ale vždy v ráci dimenzí a nikdy bych neměnila!

cibule
13. črc 2007

Taky se přidám 😉 My se milujeme taky dle chuti, ale většinou to vychází tak jednou za 2-3 dny 😀

prdecek
14. črc 2007

ahojky holky,
tak my tak 2-3krát týdně, ale jak kdy. 😉

campi
17. črc 2007

Ja povazuji 2-3x tydne za optimum. Bohuzel nam to tak nevychazi. Partner chodi domu kolem 7, vstava v 6 (ja kolem pul osme a rano me nevzbudi ani vystrel z kanonu), praci ma psychicky hodne narocnou. Vecer byvame hodne unaveni, takze nam zbyvaji vikendy (a 2x za mesic mame o vikendu jeho syna). Uz jsme kolem toho meli i ruzne debaty, jak zvysit frekvenci prave kvuli miminkovani. Milovani v urcite dny nam prijde takove trapne, uz jsme to nekolikrat odpiskali, protoze jsme vedeli, ze je 12. den a prestalo se nam (obema chtit).

Jsme spolu 7 let, 3 roky ve spolecne domacnosti. Za vsechno muze ta prace, byli jsme ted na dovolene a nebyl problem milovat se kazdy den. Ach jo.

kay
19. črc 2007

jéjda holky, tak to jsemteda trochu úplně vedle s těma počtama milování.. Já neměla úplně dobrý začátky, takže mě to moc nebere, resp. chuť bybyla, po 14 dnech bez toho už i docela velká, ale strach je větší..Naštěstí mám teď přítele, který je mega tolerantní, takže se milujeme jen na můj popud a když chceme oba.. Můžu vám říct, že když vás někdo do sexu nutí, je to pěkně neříjemné.. U nás je tedy díky všem okolnostem ( i práci a tak) frekvence zhruba 3x do měsíce..

lenkazdenek
20. črc 2007

Ahoj holky,tak my se před těhotenstvím milovaly každý den,ale teď už jen 3krát týdně

nunyna
20. črc 2007

Ahojky holky, tak my se milujeme tak 6-10x za měsíc. Jak kdy, akorát v tyto horké dny to trochu opadlo. Necháváme všemu volný průběh, žádné ležení po milování, žádné pomáhání spermiím. Měníme polohy a jak to vyjde tak to vyjde. Sice už půl roku čekám netrpělivě, ale dohodli jsme se, že nebudeme plašit a hrát si na zajíčky hihi. Co jsem brala HA tak jsme se milovali tak 2x do měsíce a poslední rok to pro mně byla spíše povinnost. Teď jsem nadržená a stále manžela uháním a on mi usíná 😀

hruska22
21. črc 2007

pred otehotnením tak 2-3krát do týždna a v tehu skoro stále moc ma to bavilo a ked to malému neubližovalo.teraz po porode by som ja chcela stále ale ten moj sa ešte bojí že mi nejak ublíži 😀 ale to ho prejde dufam 😀 😀 😀

enalga
28. dub 2014

Taky přidám do mlýna. I když je to kontraproduktivní (což tvrdí odborníci, nikoliv já), milujeme se skutečně denně. Ne snad proto, že tak moc chceme dítě, ale proto, že nás to oba moc baví. I kdybych otěhotněla, rozhodně se milování se svým mužem jen tak nevzdám 🙂 Je to PECKA 😀

janinka186
28. dub 2014

@enalga přesně tak, my taky a nevidím jediný důvod proč bychom v tom neměli pokračovat 🙂 jK jste jinak na tom? Vím, že jsme si už dříve psaly 🙂

enalga
29. dub 2014

@janinka186 jj, psaly jsme si, no nejsme na tom nijak, dnes jsem zase začala špinit, takže v čtvrtek MS ☹

giovanna2012
1. kvě 2014

Když jsme se snažili o miminko, tak ze začátku jsem dost naléhala. Bylo to na nic. Teprve, když jsem to přestala řešit ,zadařilo se během chvíle. Možná klišé, ale účinné.

chris_n
1. kvě 2014

tak, aby na to měl člověk chut 🙂

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
enalga
19. kvě 2014

@giovanna2012 Jo, neřešit, to je umění...zvlášť když to vidíš všude kolem a každý cyklus tajně doufáš, že už už.... partner je ze mně na prášky chudák, nejprve jsem určovala kdy se budeme milovat, pak jsem mu nasadila tabletky na podporu tvorby spermatu...teď už je mi to jedno. Partner sice tabletky poctivě baští, já už neberu nic, milujeme se denně bez ohledu na plodný dny...snad to pomůže 🙂

giovanna2012
19. kvě 2014

@enalga Tak uvidíš. Držím palce.