Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

denisska
16. črc 2014

Zajímavá diskuze🙂, my teda většinou každy den, ale při snažení o miminko, to každý den být nemá, ať se stihnou vytvořit noví rychlíci😀, tak
Jsme se omezili na co druhý den😀

enalga
17. črc 2014

@denisska Kéž by to ten můj taky uměl :-/ ob den či dva...takových proseb už bylo z mé strany, a nikdy to nevyšlo. Buďto jsme se denně milovali, nebo si to prostě udělal sám ☹

denisska
17. črc 2014

@enalga uměl co?😀 neboj my to miminko mít budeme🙂, obě, budeme věřit🙂!!!

enalga
18. črc 2014

@denisska jo, kéž by...po neúspěšných 8 mi měsících se mi už nějak vytrácí chuť ☹

chris_n
18. črc 2014

jak máme chut 😀 teda jak jsme měli chuŤ

jankovaz
18. črc 2014

Milujeme se obden 🙂 aby se stihly tvorit rychlici. Jinak pred ovu vynechavame dva az tri dny 🙂Snazime se uz 8 mesicu,obcas mi dochazeji nervy ale manzel je mi obrovskou oporou. Chce to tuny trpelivosti. Drzim palecky..🙂

hedusska
18. črc 2014

když jsme se snažili, tak jsme se snažili aspon 3x denně..😀 a vyšlo to hned druhý měsíc..🙂

denisska
18. črc 2014

@enalga no to věřím :(, ale neboj, brzy budeme mít //🙂!

enalga
18. črc 2014

@denisska jo, kdyby to bylo tak snadné 🙂 jak dlouho se snažíte?

denisska
18. črc 2014

@enalga vysadila jsem HA v půlce května... Prijde mi to jako věčnost:(

enalga
18. črc 2014

@denisska My už od loňského prosince.... je to nekonečný kolotoč ☹

denisska
18. črc 2014

@enalga tak ty máš aspoň už dětičky, ale je to depka, co;(?

enalga
18. črc 2014

@denisska Mám, ale s jiným mužem než s tím se kterým jsem teď a on moc dítě chce, i když ty moje adoptoval a miluje je jako vlastní...ale znáš to, chlapi...ješitnost :-/ já jsem původně už dítě nechtěla, ale když mně požádal o miminko, nešlo říct ne... a teď jsem zoufalá, že to nejde

denisska
18. črc 2014

@enalga tak to samozřejmě chápu:(, chjo to ne na.... Možná ani ne ješitnost, prostě pokrevní pokračovatel, chápu ho!🙂

achjonetusim
18. črc 2014

@denisska Letos v pulce kvetna? To jsi opravdu malo trpeliva 😉 My zkouseli do lonskyho brezna, letos v unoru jsme se domluvili ze snazeni na dva mesice uplne vypustime (sex byl tabu, verte nebo ne po tom skoro roce to bylo vysvobozeni) a hned v dubnu jsem otehotnela. Verim ze pomohlo vycisteni hlavy a to umorny cekani na dve carky. Hodne stesti!

enalga
18. črc 2014

@denisska já taky. od doby kdy jsme to začali zkoušet jsme jako posedlá. Dneska už mně serou * sorry za výraz, všude ty těhotný..... Kam vlezu, tam jsou. Ještě že pracuju v domově důchodců...ale tam zase chodí vnučky s bříšky a miminky...ach jo, vidím to všude ☹

enalga
18. črc 2014

@achjonetusim Tak u nás vypustit na 2 měsíce sex, tak se mi partner asi zblázní a sperma se mu vyvalí bokem 😀 kdepak, u nás sexuální abstinence bohužel nepřipadá v úvahu 😀

achjonetusim
18. črc 2014

@enalga Asi mame vetsi fantazii 😉 To ze jsme nemeli dva mesice sex neznamena ze jsme na sebe nesahli, hrali karty a koukali se z okna 😀

denisska
18. črc 2014

@achjonetusim já neříkala že nejsem trpělivá, jen bych si to přála,ci nejdříve 🙂, určo pomohlo se od toho odprostit, jak píšeš;)!

@enalga úplně ti rozumím🙂! Já pracuju ve školce, takže děťátek kolem hafooo🙂!!!

denisska
18. črc 2014

@achjonetusim 😀 😀

enalga
18. črc 2014

@achjonetusim nj, jenže my na sebe sáhnout bez toho aby se muž vy**** tak to by nešlo...chudák...víš, jak by ho bolely ?? 😀

enalga
18. črc 2014

@denisska jo, holt my třicítky si musíme asi počkat. V devatenácti jsem do toho vlítla jen co kolem mně prolítly trenky, a teď jak trubička musím 8 a více měsíců čekat, než se něco povede ☹

karlos12
18. črc 2014

také se snažíme omezit, ale nějak to nejde.Úspěch je omezení na 1 krát denně, ale nevychází nám to.Spíš 2 - 3 krát denně. 😉 Nenecháváme nic náhodě ( asi špatně, 7 měsíců to nechce vyjít ) 😒

denisska
18. črc 2014

@enalga 😀 dobry komentář
Asi něco na tom věku bude, sakryš:(

denisska
18. črc 2014

@karlos12 někdo se omezuje, někdo zas nutí a nic z toho, že?;)

achjonetusim
18. črc 2014

@enalga Tak jsme se porad nepochopily 😀 Pritel at klidne ejakuluje denne xkrat, ale jinam nez do tebe 😅 O veku nevim jestli to je, mne je davno za tricitkou 😉

karlos12
18. črc 2014

@denisska je to divné.Nemě by být jeden zaručený způsob???

enalga
18. črc 2014

@achjonetusim Já měla za to, že právě není úplně ok, aby ejakuloval více než 1x za dva dny.... no jo, to je ta přemíra informací. Čím víc člověk ví, tím hůř pak to otěhotnění jde :-/

enalga
18. črc 2014

@karlos12 tady se pořád píše, jak je špatný, když spolu lidi spí denně, že spermie nestíhají dozrávat...no takže 2 - 3x denně je asi opravdu hodně .... My od příštího měsíce redukujeme na 3x do týdne

blondynka400
18. črc 2014

Náhodou jsem se překlikla a nechci se vám do toho holky pléct jo? 😀 Ale @enalga myslela sis to dobře. Je úplně jedno, kam muž ejakuluje, ale jakmile je to moc často, spermií je málo a bývají nedozralé, tedy neschopné oplození. "Ideál" je tedy ejakulace ob den nebo ob dva dny 😉