Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

enalga
18. črc 2014

@blondynka400 Tak jsem ráda, že se aspoň něco potvrzuje 🙂 Jen aby to v praxi byla pravda

blondynka400
18. črc 2014

@enalga no hele v praxi můžeš otěhotnět i když se milujete desetkrát za den a nebo naopak jednou za měsíc... Podle mne je spíš důležitější, aby při ejakulaci a nebo těsně po došlo k tvému orgasmu.
Letmo jsem dočetla poslední stránku. Možná by nebylo špatné poslat chlapa na spermio, ono to může předejít dost zbytečným zklamáním.... Ve 30 je plodnost ještě velmi dobrá, zvlášť po 2 dětech, na věk bych to nesváděla..... 😉

karlos12
18. črc 2014

@enalga to je fajn, to nám hrábne úplně.Ale když něco chcem, musíme něco dát. 🙂 To je jasné.Držím nám pěsti, ať se Všem brzy povede. 😉

achjonetusim
18. črc 2014

@enalga Ja u nas vnimala jako nejvetsi problem to trapeni s cekanim a to timhle zpusobem totalne odpadlo, zadny pocitani, zadny ovulacni testy, zadny tehotensky testy. Oba jsme si odpocali psychicky. A verim ze u spousta lidi je zakopanej pes prave v tomhle 😉

denisska
19. črc 2014

@karlos12 přesně ?!!🙂
2-3 za den je určí moc, pak už snad nenil co🙂) právě proto my teď místo každý den, tak ob den 🙂

marcicek84
19. črc 2014

no když jsme se první měsíc 2 x týdně nic, když jsme se druhý měsíc milovali ob den, tak stejně z toho nic nebylo, pak jsme neměli moc času, tak pak třetí měsíc to bylo snad jednou týdně, ale s prstíčkovou metodou a hned jsem byla v tom...

petronelka20
19. črc 2014

My jsme se o prvni snazili pul roku a to obden, po porodu to se sexem bylo horsi, kdyz prisel cas na druhy ( chteli jsme dva roky od sebe a zacali se snazit mesic pred prvnimi narozeninami), tak jsme se snazili bud ob den nebo dva, po mesicich, kdy se nedarilo, jsem nejak kapitulovala a mala se podarila po 7 mesicich, kdyz jsme meli sex jen trikrat.