Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

ijetka
16. únor 2007

No mě tímhle tématem fakt neurazíš 😀 😀 😀
Tak u nás je to jak kdy, spíš jak nás Kuba nechá a jak já mám náladu (nepřikazuju manželovi kdy to bude, on by chtěl furt, což u mě nehrozí 😅 )
Někdy i jednou za 14dní 😒 a někdy i 3x do týdne 😕 .
Už se těším na další příspěvky 😀 😀
Tak sexu zdar 😀

pavlinka3
16. únor 2007

Dřív (když jsem brala HA) jsme se milovali tak 4x do měsíce. Teď je to tak 7x, ale řídí se to podle manželovi práce (jak moc pozdě domů přijde a jak je utahanej a podle jeho pití / nepití alkoholu (pivo nebo Jágr). Když pije, tak já to z něj cítím a pak se nechci milovat. Vadí mi to - připomíná mi to, jak chodil táta domů ožralej a táhlo to z něj přes 3 místnosti. Já se totiž při milování strašně ráda líbám a vždycky poznám, jestli se cestou z práce zastavil na jedno. I to jedno poznám. Když je ovu nadohled, tak ho alespoň zaženu do koupelny si vyčistit zuby. Někdy nás to ovšem chytne tak jako v listopadu a milujeme se i několikrát za den. Ale průměr je těch 7 za měsíc (cyklus).

marinka
16. únor 2007

My teď máme dlouho pauzu kvůli těhu, tak netuším, kdy nám sexík povolí, ale před těhu to bylo průměrně tak třikrát týdně 🙂

alis
16. únor 2007

My to máme stejně jako ijetka :o) . Jak kdy, jak je chuť... Hlavně musí oba partneři chtít a né druhého do toho nutit..

berruna
16. únor 2007

před otěhotněním jsme se milovali v průměru ob den...ale teď jsem ztratila absolutly chuť, takže chudák manžel už neměl asi 2 měsíce sex... 😒 a počítám že do porodu a pak ještě nějakou dobu mít nebude.. 😀

horty
16. únor 2007

Před těhotenstvím to bylo často, skoro každý den, max ob den,ale teď celkem málo, nějak nemám chuť, jsem unavená a jeho břicho na mém mi nedělá dobře, takže tato poloha teda nic moc... v jiné je to o.k.

alis
16. únor 2007

berruna - asi se bojíš i o mimi co? Tohle by měl partner ale chápat 😉

kristi
16. únor 2007

pred tehu tak 3-4x tydne, behem tehu nic moc a tedka cekam na bozi smilovani, az se mi ten spodek uzdravi 🙂 🙂

berruna
16. únor 2007

alis - no knížky i doktor mě ubezpečili, že miminku sex neublíží, takže z toho strach nemám, spíš prostě nemám chuť 😒

mobina
16. únor 2007

U nás se ta frekvence nějak nezměnila. Stále se milujeme podle nálady, chuti a času a na sex si čas najdeme rádi 😅 Jeden týden se milujeme třeba denně, druhý třeba 3x týdně. 😔

alis
16. únor 2007

berruna - hlavně se do toho nenech nutit, když se necítíš 😉 😉

len
16. únor 2007

Jak kdy... Někdy obden, obdva, jindy denně, nehodlám se jakkoli omezovat, jenom proto, že se snažíme otěhotnět... Asi bych si pak připadala jak stroj - prostě když je chuť, tak se milujeme a hotovo 🙂

berruna
16. únor 2007

alis - šak to já nenechám, manžel se statečně drží 🙂

romana27
16. únor 2007

U nás těhu taky milování zabilo, zatím teda 🙂
Přítel nechce, aby miminku neublížil, řeší to po svém a mě to vůbec nevadí. Někdy mám chuť, ale jak lehnu do postele, tak se modlím, aby náhodou něco nechtěl, protože se mi chce spát 🙂 Je smířený s tím, že do konce šestinedělí to bude krušné 🙂 .

alis
16. únor 2007

len - souhlasím s tebou. Známá, co se snažila otěhotnět, se milovala jen v plodné dny....smutné...

lucija76
16. únor 2007

Tak u nas pred tehu i behem tehu plus minus porad stejne 🙂 Kdykoliv kdyz je chut 😵 Nekdy kazdy den jindy obden... 😉

vendulka
16. únor 2007

ahojky holky...tak my se milujeme kdy chceme...1x za den,ale i 1x za týden...záleží jak se nám chce.... 😀
Ale když jsem spolu začínali žít sexuální život tak tobxylo něco..... 😀 jeden den 7x druhý 5x,pak třeba zase 7x,ale teď?Asi jsme zestárli.... 😀 Milujeme se,když prostě chceme a je na to nálada.... 😉

petul.a
16. únor 2007

Tak já přispěju taky svou troškou do mlýna. Tahle debata mi přijde docela zábavná a vůbec neuráží 😉 U nás je to tak 3x až 4x do týdne, v průměru. Ale odvíjí se to podle únavy atd. Ale taky se stane, že na milování dostaneme chuť několikrát za den. A třeba dovolená, to je takový nevynucený milovací maraton 😀 Ale během plodných dnů manžílka vždycky svedu. To by bylo, abych po letech soužití nevěděla, jak na něj 😉

lenkanemeckova
16. únor 2007

😀 ...asi se nebudu lušit od průměru... jsou různá období... někdy je to i každý den (když je příznivá konstelace tak i několikrát za den)... a někdy zase uteče 14dní jako voda a my si uvědomíme že jsme se k sobě vždy zvládli jen přitulit a říct dobrou 😀 ... zatím jen děkuji vyšší moci, že ty období máme tak nějak nastejno 😀 😀 😀

fidorka81
16. únor 2007

Ahojky holky, dobrý téma 😀
My se řídíme chutí. Když je přítel přes týden pryč (pracuje po celý ČR), tak 5x i více i méně za víkend (pá-ne). Teď je přes zimu doma a to se milujeme mnohem míň, 3-4x za celý týden. Milujem se jak to na nás přijde, žádný násilí. Přítel by chtěl furt. Ten se na mě koukne a už by chtěl. Musím ho drobet krotit, protože zas takový chutě nemám 😀 Už teď se obává šestinedělí 😀 😀 😀

msunny
16. únor 2007

Ahojky holčiny. No u nás je to těžší tím,že přítel s námi nebydlí a dojíždí jen občas na víkend. No dřív jsme byly schopný se milovat 8-10x za víkend a teď jsem ráda,když ho ukecám aspoň jednou. A co se týče těhu? No hrůza! Já měla chutě,že bych málem "vojela i futra"(omlouvám se za slovník!) a můj milej přítel měl strach a odmítal se mnou spát, i když jsem mu přinesla papír od doktora,že se klidně můžeme millovat,jak se nám ráčí,tak stejně nic ☹ No i když je pravda,že jsem ho za těch 8 měsíců 2xukecala!

vendulka
16. únor 2007

jejda holky to je to v tom těhotenství tak hrozné s tím milováním.....??? ☹

berruna
16. únor 2007

vendulka - tak jak u koho asi.. 😉 všude píšou, jak bys měla mít ve 2.fázi těhu extrémní chuť na sex a já jsem zrovna příklad opaku... 😀

vendulka
16. únor 2007

No asi to záleží na tom, jak se člověk zrovna cítí a jak mu je.... 😀 Jsem zvědavá jaké to bude u mě.... 😀

fidorka81
16. únor 2007

vendulko, já jsem zvědavá na sebe. Jedna kolegyně mi řekla, že viděla chlapa a dostala chuť a jedna zase, že byla bez chuti. Je to individuální. Spíš se bojím, abych nedopadla tak, že mi to dr. zakáže 😒

jess
16. únor 2007

vendulka,já to měla v těhotenství ráda i před těhotenstvím obden,chut' mě neopustila 😀 ,pak v šestinedělí jsme se nemilovaly a vůbec to prvního půl roku bylo tak všelijak.Já na to neměla zas chut'po porodu,mnohem radši jsem furt dokola pusovala svoje miminko 😀 ,to bylo tak slad'oučké 😉 Já furt koukala na malou a na manžu jsem teda chut' neměla a od jejího roku,to zas provozujeme pravidelně obden 😀

zanetik
16. únor 2007

Vendulko asi jak u koho já těhu nebyla, ale kamarádka zase říkala jak píše msunny, že by ojela i futra, tak doufám, že mě to čeká taky, protože já teda nemusím moc často asi je to tím, že už jsme spolu dlouho.

vendulka
16. únor 2007

no tak jsem zvědavá na sebe...doufám, že budu pořád při chuti...nevím, jak by se na to ijnak manžílek koukal, kdybych ho takovou dobu odmítala.... 😀

kacerka
16. únor 2007

My jsme se taky milovali dle chuti, jeden cyklus snažení jsme zkusili milování obden, ale musím přiznat, že to bylo docela náročné. Takže jsme se další cyklus řídili libidem a vyšlo to 🙂

vendulka
16. únor 2007

kacerla:gratuluji..... 😉