Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

halka
16. únor 2007

Ahoj, doufám, že touhle intimní otázkou někoho neurazím, ale zajímá mě, jak často se milujete. Někde jsem četla, že každodenním milováním se trochu horší kvalita spermií, ale zase člověk nepropásne dobré dny. Jak jste na tom? Milujete se častěji než dřív nebo stejně?

bihan
16. únor 2007

Naše rastúce mimi je dôkazom toho, že každodenným milovaním sa kvalita spermií nijako nezmenšuje 😀 S manželíčkom si užívame milovanie každý deň, akosi nás to ešte stále od začiatku vzťahu neprešlo 😎 Len keď som mu oznámila šťastnú novinu, trošku sa bál, aby sa mimi niečo nestalo (bezdôvodne, lebo zatiaľ je všetko OK). No a chuť na milovanie sa zatiaľ nezmenila, uvidíme, čo bude ďalej.

selu
16. únor 2007

bihan, to je moc hezke, ze vas chut od zacatku vztahu nepresla 😉 U nas to ze zacatku ( minus ctyri roky ) bylo taky i nekolikrat denne, jsme se jeden druheho nemohli nabazit a ted se to trosku zpomalilo, nekdy je to obden a nekdy jednou za tyden. S manzelem mame kazdy sve konicky, kterym se 2x tydne venujeme az do vecernich hodin a pak se jeste prida unava z prace a je to 😀

martulinka
16. únor 2007

ahoj, taky přidám svojí trošičku do mlýna. Bejvávaly časy, že jsem se milovali každý den, nyní (po 5 letech vztahu) už je to jen 3x týdně. ale za to je to více intenzivnější.

mikulka
16. únor 2007

Teda holky, jak to milování tak často stíháte, a denně? Tak my teda býváme dost dlouho v práci a pak jsme vyřízený. Nebo naopak někam jdem a vrátíme se pozdě. Většinou se teda milujeme podle času, takže vlastně hlavně o víkendu, to pak i několikrát. Nebo když máme dovču, to jsou intervaly zcela jiné... 😉

manicka77
16. únor 2007

Jéjé, vy se tady každý jen milujete. Tak na začátku to bylo furt, to je jasný, to je asi všude. A já jsem strašně moc ráda, že přítel nepatří mezi ty chlapy, co by mohly každý den několikrát, protože by mě to brzy přestalo bavit. Já mám prostě někdy období, kdy fakt nemám chuť a teď už to trvá nějak dlouho.. Ne, že bych jako neměla vůbec, to mám, ale mám namysli takovou tu strhující touhu.....
Možná to je i tím, že jsem zase začala uživat HA, takže náš skutečný průměr je asi 2x týdně.

mikulka
16. únor 2007

Tak já jak jsem se usadila, a dala do takové jako pohody a trošku i stereotypu, tak už to také nepotřebuji každý den, dříve ale jo.

len
16. únor 2007

Mikulko, když já často beru milování jako takovou příjemnou relaxaci - taky padneme do postele naprosto vyřízení, jenomže během pěti minut dostaneme oba velikou chuť a je to 😉 Tak nějak si u toho odpočinu, nemyslím na problémy, na únavu... No a pak usneme jak zabití 😀 Ale samozřejmě jsou dny, nekdy i víc za sebou, kdy ta chuť prostě není, tak to nehrotíme, milování má být pro radost oběma a ani jednoho z nás by nebavilo, kdybychom se do toho měli nutit 😒 Ani když mám těsně před ovulací, když není chuť, kašlu na to 😝 Jinak ze začátku jsme se milovali snad každou noc, kdy jsme byli spolu, pak jsme spolu začali bydlet, nasadila jsem HA a milovali jsme se tak 3x týdně, sváděla jsem to na to, že už jsme spolu dýl, jenomže před víc jak rokem jsem HA vysadila a rázem se milujeme mnohem častěji, takže u nás nevím, jestli na to má délka vztahu nějaký závratný vliv 😉 Ale možná, že za dalších 10-20 let budu mluvit jinak 😀

mikulka
16. únor 2007

Tak u mě je to tak, že když jsem hodně unavená a miluji se, strašně mě to povzbudí, ale až moc. Většinou mi to pak nestačí jednou... a nakonec je to tak, že do rána nespíme. Takže když je únava, radši na to kašleme 😕 Nejlepší je to stejně u moře, tam se ta chuť ěnjak závratně zvyšuje. 😵

pavlinka3
16. únor 2007

Holky, dneska ráno mě manža budil v 5hodin když vstával do práce. Abych si jako změřila BT (večer jsem ho prosila, aby mě takhle budil, abych to měřila pořád ve stejnou dobu). A já na to zapoměla. Ještě v polospánku jsem mu prej vynadala. Ale nakonec jsem ho poslechla a teploměr jsem si vzala. Absolutně nevím, jak jsem mohla měřit, protože si to vůbec nepamatuju. Jenom vím, že jsem brala od manži teploměr. No a po probuzení (v 8hodin) jsem se podívala na poslední naměřenou hodnotu a je to. Jenom až se manža vrátí z práce, tak prej bude pohovor na téma: raní buzení kvůli BT. 😀 😀 😀

pavlinka3
16. únor 2007

sorry - špatné téma, zapoměla jsem přehodit na BT 😀

len
16. únor 2007

Pavlinko 😀
Mikulko, já někde četla, že chlapovi se po tom chce spát a ženská je naopak povzbuzená, probuzená a děsně aktivní 😉 Tak to my jsme teda asi dva chlapi, jinak to nevidím 😀

manicka77
16. únor 2007

pavlinka3: To neva, my se rádi přiučíme... 😀 😀 😝

bledulka
16. únor 2007

ahoj holky,tak já jsem jedna z těch,které v těhotenství chutě o dost stouply 😀 - někdy mého manžela až lituju 😉 Na začátku jsem měla strach a milovali jsme se málo,ale teď se milujeme dle chuti-a té je hodně....
Takže sex super-až na to,že mimčo nám občas do toho pěkně "kecá" (kope) a to odvádí mou pozornost... 😉

mikulka
16. únor 2007

Len, je to tak. Dříve chlap po milování spal a žena hlídala klid kolem jeskyně, takže to tak příroda zařídila, aby byla žena ready. Ale dnes už to tak co slýchám není 🙂 U mě jo, udělám nejvíc práce po milování, napeču a tak, prostě mám energie na rozdávání. Proto moc nemusím noční milování. Ale každopádně, teď když se začneme snažit, asi zintenzivníme milování, ovšem jen když bude chuť . Taky jsem slyšela, že když chce žena miminko, aktivují se u ní nějaké hormony a má větší chuť na milování.

lucian
16. únor 2007

Zdravím všechny, chtěla bych také přidat malý příspěvek. V prvních měsících našeho vztahu jsme se milovali téměř každý den, nyní (po téměř 6-ti letech) je to klidnější, tak 3-4x za týden, jak je chuť. A musím se přiznat, že od té doby, co neberu HA, mám větší chuť, možná je to i tím, že konečně spolu bydlíme úplně sami, tudíž můžeme kdykoliv... 🙂 Největší obavy mé polovičky jsou, zda se budeme moci milovat i v období těhotenství. Máme totiž známou - těhu, která je už 3 měsíce bez sexu. A to si prostě můj chlap nedovede představit, zda to zvládne 😀 Ale myslím, že ano, co by neudělal pro potomka 🙂

slunicko27
16. únor 2007

Lucian - ono teoreticky si to představit je hodně těžké, ale když na to přijde, tak to ani tolik nebolí. Já nemám moc chuť a přítel se zase hrozně bojí, aby miminku neublížil. Takže je to vlastně vyvážené.

lucija76
16. únor 2007

Lucian, pokud nebudes mit zadne zdravotni komplikace a k tomu chut,nic tomu ani v tehotenstvi nebrani 🙂

lucian
16. únor 2007

slunicko27 🙂 Asi máš pravdu, myslím si, že to nebude tak zlé a jestliže si tak moc přejeme mimi... je krásné, že se takhle vzájemně doplňujete, blahopřeji 🙂

lucian
16. únor 2007

Lucija76,dekuji za uklidneni,je to opravdu individualni,ze jo.Snad se nam to brzy podari vyzkouset 🙂

caira
16. únor 2007

tak u nas je to tak nejak na stridacku, vetsinou denne, nebo alespon tak 5x tydne..pak treba jen 3x tydne ale nekdy je to treba i 2x denne... 😀 fakt ruzne, ale v prumeru porad dost casto 😀

denatorek
16. únor 2007

Čauky všichni, jak si tak čtu Vaše příspěvky, tak abych řekla pravdu, tak Vám snad ani nevěřím! Proč jen já mám opačný problém - mému nyní už manželovi stačí milování 1x za měsíc. Já už to po 7 letech skoro vzdala a rezignovala. Na toto pro mě málo časté milování jsem si skoro zvykla (vlastně ne, ale co mám dělat).
Takže jsem upřímně zvědavá, jak dlouho nám potrvá, než se nám podaří splodit mimčo. Pokud se to povede, tak asi jen velikou náhodou, nevěřím ale tomu, že se "strefíme" při frekvenci 1x měsíčně. Ach jo, asi budu čekat dlouho!
To mám takový problém vážně jen já? ☹

leamaria
17. únor 2007

ahoj holky,my se milujeme tak 2krát za týden,no někdy i 3krát,ten můj chlap ten sex moc nemusí,to já bych mohla furt 😀 .No snažíme se o mimi rok,jednou to nevyšlo ☹ ,tak doufám,že se bude manžílek činit 🙂 😉

leamaria
17. únor 2007

denátorek ahoj,podobnej problém mám i já,někdy ho doslovaa nutím aby se se mnou pomiloval,no jo to sou ti chlapi,něco chcou a skutek utek,žádní činění 😀 😉 .Neboj doufám,že se nám brzy podaří 😉

consti
17. únor 2007

No já na některá čísla taky teda koukám!!U nás to bylo tak, že manžel byl vždy při chuti a vídali jsme se hlavně o víkendech, takže to bylo intenzivní.Te´d už spolu žijeme a průměr bych řekla tak 1x týdně.Po pravdě řečeno, jsem dost utahaná ze školy, práce a cestování a manžel má toho také dost.Přesto bych řekla, že je to teď mnohem hezčí a intenzivnější jak na začátku 😉 .

kim
17. únor 2007

Denatorek: je mi líto, že Tvůj manža na to není!!!! Ale jak píšeš, že tady holkám nevěříš...nemůžeš to brát dle Tvého chlapa, já sama jich měla několik a tedy každý mohl pořád 🙂 A u mých kamarádek je to nastejno 😀 U nás je průměr tak 2x - 3x týdně, ale kdyby to bylo dle mého muže tak to bude 1x za den 😀 😀 😀

zanetik
17. únor 2007

Denatorku klid my když jsem spolu nebydlely, tak to bylo taky max. 1x za měsíc, co spolu bydlíme tak tak 1x týdně a teď co se snažíme o mimi tak 2-3x do týdne, ale spíš v půlce cyklu a jinak to šidíme, kdyby bylo na příteli, tak to je denně, ale to spíš já dělám drahoty 😀 (co bych chtěla po 10letech) , ale teď když chceme mimi, tak se musím snažit. 😉

koubina
18. únor 2007

Holky, vy co píšete, že se milujete 5x týdně, někdy denně i víckrát denně - no, nevím teda, jak dlouho spolu žijete a jestli chodíte do práce a máte nějaké koníčky... ale mám z vás pocit, že to byste nemohly nic, jen se milovat. Já sex miluju velmi, ale jako denně bych to nestíhala ani náhodou. Spíš mě napadá, jestli to u vás není spíš obrovská touha po dítěti, než taková super náruživost. Také se divím, že sem vůbec někdo napsal, že to u něj tak není. Spíš jsem si myslela, že každý, kdo to nedělá jako stroj se sem bude bát přispět.
Také je rozdíl, jestli je to na začátku vztahu, nebo po několika letech manželství. Prostě ty, co sem píší, že jako denně a v pohodě... nezlobte se, ale to by snad šlo jen v případě, že nepracujete, nemáte žádné koíčky, nemáte kamarády, nemáte žádné problémy, a nejste nikdy nemocné. Popravdě - nevěřím. Holky, nezlobte se, nechci ale urážet, ale.... Jsou samozřejmě období, kdy se člověk miluje denně, ale to jsou většinou dovolený, piánko, pohodička, cigárko... ale v běžném životě, při běžném manželství? Hmmmm.

majenka
18. únor 2007

Koubino, já mám poměrně náročnou práci (trávím v ní spoustu času) a do toho dělám školu. A můžu potvrdit, že jsou týdny, kdy jsem tak unavená, že se nemilujeme i déle než týden. A pokud ano, dělám to jen kvůli manželovi a není to ono. Manžel říká, že je lepší si počkat, až na milování budu mít opravdu chuť, že to pak stojí za to. Kdyby záleželo na něm, milovali bychom se tak obden (což občas také je).Jeden měsíc jsme se rozhodli, že budeme "dělat miminko" a milovali jsme se asi 6 dní po sobě každý den...a ani jednoho to po třech dnech nebavilo a řekli jsme, že toho necháme. 😉 Takže mám-li to přepočíst na milování za týden, tak se milujeme 0-3 týdně. Pokud je to více, už je to výjimka 🤐 , ale doufám, že i s takovou frekvencí se k miminku "dopracujeme" 😵

pavlinka3
18. únor 2007

koubina, pravda pravda - my jsme s manželem 7 let spolu (máme 5 měsíců po svatbě) a ze začátku našeho chození jsme spolu spali v průměru tak obden. Takže nám to vycházelo cca 12x do měsíce (6 dní běhěm MS se nemilujeme, tak je nepočítám). Když to vezmu teď, tak manžel má celkem náročnou fyzickou práci, já práci a školu, ale pořád si tak nějak najdeme čas na to tulinkování 😀 . Hodně záleží na tom, jestli jsem od rána v práci a večer ve škole (to přijdu v devět a lehnu 😀 ) nebo jestli manža dorazí z práce třeba až v sedm hodin večer a je schopnej se max. vysprchovat. Ale třeba o víkendech si to vynahrazujeme. Poslední rok a půl co se snažíme o mimi, tak si vše zapisuji do menstruačního kalendáře. Pořád nám to ale vychází v průměru tak 6-7x za cyklus (měsíc).
A milování není přece nijak časově náročné (jak kdy 😀 ), že by to pokaždé zabralo několik hodin. U nás je to někdy jen půl hodinka a přesto je to krásné. Nijak to mě ani manžu neomezuje v našich koníčcích. Takže jestli se někdo miluje "každý den", tak na to asi má chuť a dokáže to s ohledem na ostatní potřeby skloubit.

koubina
18. únor 2007

Tak my máme oba dost náročnou práci a ještě koníčky, někdy přijdeme domů i v 10, nejčastěji kolem sedmé, osmé večer. Milování si vynahrazujeme o to víc o víkendech. Zpočátku jsme se milovali denně, to jsme byli nadšenci, nyní to jsou fakt spíš ty víkendy, sem tam i třeba jednou v týdnu.
Také si myslím, že je rozdíl, jestli se někdo snaží či nesnaží o mimi. Když jo, asi má zkrátka touhu dělat to častěji, aby se to skutečně už povedlo. My to děláme když je chuť, a čas (tím myslím, že nejsme unavení a nepřicházíme pozdě večer, kdy si jen dáme sprchu a padneme za vlast). Myslím, že nejhorší je milovat se jen za účelem, aby jsme už měli to miminko. To by se to milování nakonec taky mohlo znechutit, byla by to jakási povinnost. Ale tenhle případ je právě hodně častý. Takové páry jsou nejnáruživější zrovna kolem ovulace... 😉