Jak dlouhé cykly jste měly po vysazení antikoncepce?

nikki2
2. dub 2014

Jak dlouhé cykly jste holky měly po vysazení antikoncepce? Teď je to můj první cyklus po vysazení antikoncepce, dnes 31. den cyklu a menstruace pořád nikde ☹
Těhotná bych být asi neměla, včerejší test, který jsem si dělala pro jistotu byl negativní a milovali jsme se poprvé bez kondomu až nějaký 25.-26. den cyklu.
Už bych si ráda nějak alespoň orientačně spočítala den ovulace v dalším cyklu abychom se mohli začít snažit. Je možné v případě dlouhého cyklu po vysazení mít ovulaci a případně i otěhotnět třeba ten 26. den cyklu? Víte, který den cyklu jste otěhotněly vy? Přiznám se, že se mi moc nechce měřit BT. Radši bych to nějak poznala podle hlenu a svých pocitů a pak si jen kontrolně udělala ovulační test. Podle čeho poznáte nebo zjišťujete ovulaci vy?

ivet1987
2. dub 2014

Ahoj, tak ovulaci mít zatím nemusíš, uvidíš, počkej ještě týden a pak k doktorce. Já měla po vysazení 28dní, potom 31,ovu 19 DC, potom 55 dnů a byla na vyvolávačce a teď jsem 36dc a ovu byla asi 27dc. měřím teplotu, sleduji hlenu a čípek.

lennaaa
2. dub 2014

já od vysazení mám ms 33-38 den. ani o den dříve ani později...snažíme se 10 měsíců, zatím teda nic...chystám se k dr.asi bych měla zjistit zda mám vůbec ovulaci, tak si koupím ovi testy.od prosince jím listovku, a teď od ms piju i kont. čaj..

janinka186
2. dub 2014

Já první 3 měsíce po vysazeni nesledovala ovulaci, měla jsem to hodne rozházený. Teď mívám cykly 32-35 dni, ovulaci kolem 22 dne. BT si měřím jen orientačně, ovu testy jsem dělala a sedělo to pak i s hlenem i s bolestmi v podbřišku. Každý organismus je ale jiný. Dle mě dej čas tělu, aby se vzpamatoval z vysazeni anti. Nehledě na to, že nějaké cykly mohou být anovulační... Drží pěsti 🙂 my se snažíme teprve druhý cyklus 🙂

simbelmine
2. dub 2014

Cykly tak okolo 45 dní - hádám, že spíš anovulační. Už bylo i pár vyvolávaček...teď jsem asi 8 měsíců po vysazení. Bazální teplotu jsem jednu dobu měřila a pak se na to vykašlala, jen mě to stresovalo. Držím palce, ať ti tělo funguje líp 😉

sheeny
2. dub 2014

Ahojky. Já vysadila před rokem a od té doby mám cykly 27-29, jen párkrát se mi stalo, že jsem měla 31 nebo 34, ale to bylo spíš stresem 😉

lascie
2. dub 2014

Ahoj, cyklus můžeš mít klidně později... Já to měla střídavě... Jednou po 34 dnech potom po 24, pak zase po 34... a takhle to šlo 7 měsíců... začala jsem pít kontryhelový čaj a druhý měsíc to mám po 34 dnech, tak snad se mi to srovnalo 🙂 dneska jsem si dělala ovu test poprvé a hned mi tam naskočily 2 proužky 🙂 ale mě teda pobolívá podbřišek a mám hlen, takže jsem to chtěla zkusit hlavně ze zvědavosti jestli ovulaci opravdu mám. Břicho mě totiž sice bolí ale vždycky tak 3-4 dny... Dr mi na to řekla, že se to může stát... Každé tělo reaguje jinak 🙂